• Ново
Моден Топла Живеење резерви /Скалата хлапак Кујна tools /Супер риба-скала авион риба скала

Моден Топла Живеење резерви /Скалата хлапак Кујна tools /Супер риба-скала авион риба скала

Оценка на клиентот:
DEN 19052.64
DEN 15242.00 -20 %

Износ
Залиха


100% Нов и висок квалитет
Материјал : Пластика
Големина : 17*3.8 cm
Пакување : opp вреќа
испрати Случаен боја

Карактеристики

Тип:
Месо & Живина Алатки
Број На Модел На:
Риба скала
Метал Тип:
Алуминиум легура
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Месо & Живина Алатки Тип:
Живина Lifters
Тип:
Месо & Живина Алатки
Име:
Риба скала

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.