• Ново
1X Префрлање на линија Кабел 1.8 m Исклучување На Кабелот за Напојување За LED Светилка со НИ се Префрлат на ЕУ Plug Светлина Префрлување Бела Жица Продолжување

1X Префрлање на линија Кабел 1.8 m Исклучување На Кабелот за Напојување За LED Светилка со НИ се Префрлат на ЕУ Plug Светлина Префрлување Бела Жица Продолжување

Оценка на клиентот:
DEN 169.92
DEN 110.00 -35 %

Износ
Залиха


Опис На Производот
Извор на светлина : кабел
Напон : 250 V
Материјал : ПВЦ
Должина : 180cm
Погоден опсег : електрични апарати за домаќинство

Карактеристики

Број На Модел На:
LA034
Диригент Материјал:
Алуминиум Облечени Челик
Тип На Проводник:
Цврста
Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
ASCELINA
Примена:
светилка
Техника:
кабел
Примена:
Осветлување

Производи во категоријата

Бесплатен превозот Dupont линија 120pcs 20cm машки да машки + на женски машки и женски женски скокач жица Dupont кабел за Arduino

DEN 144.00

Бесплатен превозот Dupont линија 120pcs 20cm машки да машки + на женски машки и женски женски скокач жица Dupont кабел за Arduino120 PCS= 40 PCS 20cm машки да машки + 40 PCS 20 CM машки да се женски + 40 PCS 20 CM женски женски скокач жица Dupont кабелЗа Плаќање : Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам |Потврди Адреса со име и презиме| Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат...

Златна-Декоративна Ткаенина Покриена плетенка Кабел гроздобер Lumiled стил на електрична Жица Антички Текстилни Плетенка светилка кабелот 2*0.75 ММ

472.80 -5 % DEN 449.00

Информации : *Материјал : бакар*Тип : Плетенка кабел*Дијаметар : 5.55.8 MM*МАКСИМАЛЕН напон : 300 V*MAX моќност : 300 W*Боја : 16 бои на располагање Оваа цена е за ЕДНА БОЈА 5 метри...

Бесплатен Превозот Компатибилен TSXPCX1031 PLC Програмирање Кабел за TSX Neza и Twido серија PLC , може да го замени TSX08PRGCAB

DEN 757.92

Бесплатен Превозот Компатибилен TSXPCX1031 PLC Програмирање Кабел за TSX Neza и Twido серија PLC , може да го замени TSX08 PRGCABОБЈЕКТОТTSXPCX1031СПЕЦИФИКАЦИЈА Програмирање кабел за TSX Neza иTwido серија PLC , може да го замениTSX08 PRGCAB,2.5 m компатибилен кабел, не е оригинална еден Пакет 1pc x TSXPCX1031СЛИКАТА ПОКАЖУВА

60m УЛ 1007 24AWG 6 бои Микс Пакет 1 или Пакет 2 Гајтанот Електрична Жица Кабел Линија Авиокомпанија Конзервирани Бакар PCB Жица RoHS Жица

767.52 -6 % DEN 721.00

Пакет 1 : Црвена / Црна / Сина / Жолта боја / Бела / Зелена(eack боја 10m) вкупно 60m Пакет 2 : ЖолтоЗелена / Розова / Портокал / Brown / Сива / Виолетова(eack боја 10m) вкупно 60m Тип : УЛ1007 Надворешен Материјал : ПВЦ Состојба : 100% сосема нов никогаш не се користат Тип : 24 AWG PVC изолација, Конзервирани бакар диригент Изолација Околија...

Wholesale100 метри 22awg Кабел 2pin Конзервирани Бакар Изолирани ПВЦ Жичен Жица Електрични жици За LED Лента Осветлување Бесплатен Превозот

DEN 1584.00

10m / многу 22awg Жица 2pin Конзервирани Бакар Изолирани ПВЦ Жичен Жица 22 awg Електричен Кабел За LED Лента Осветлување Жица Бесплатен ПревозотВнатрешноста материјал : емајлирани Конзервирани бакарНадворешниот материјал : изолирани ПВЦТип : 100% 22awg електрична жицаПроизводот е едноставна конструкција и практично да ги користите, исто така, имаат добри електрични својства и хемиска стабилност може да се користи за LED лента DIY поврзување, итн.Пакет содржина : 10 метри 2pin 22awg кабел

18AWG Висока Температура Отпорни Црвено Силикони Wire Кабел Конектор 200cm

DEN 215.52

Име на производ Силикони Жица Жица Тип 18 AWG Издржи Температура Од 200°C Жица Должина 2М / 6.5 Ft Кабел Надворешниот Кол 2mm / 0.078" Core Вкупно Кол 1.18 mm Материјал Стаклени Влакна, со Силиконска Смола, Бакар Надворешни Боја Црвена

10m/многу 22awg Жица 2pin Конзервирани Бакар Изолирани ПВЦ Жичен Жица 22 awg Електричен Кабел За LED Лента Осветлување Жица Бесплатен Превозот

DEN 249.60

10m / многу 22awg Жица 2pin Конзервирани Бакар Изолирани ПВЦ Жичен Жица 22 awg Електричен Кабел За LED Лента Осветлување Жица Бесплатен ПревозотВнатрешноста материјал : емајлирани Конзервирани бакарНадворешниот материјал : изолирани ПВЦТип : 100% 22awg електрична жица производот е едноставна конструкција и практично да ги користите, исто така, имаат добри електрични својства и хемиска стабилност може да се користи за LED лента DIY поврзување, итнПакет содржина : 10 метри 2pin 22awg кабел

Анти-замрзнување Мраз Заштита Греење Кабел За водовод/Покривот 230V 8ММ 20W/M Само за Регулирање на Електричен Грејач Бакарна Жица

180.00 -15 % DEN 153.00

8мм 65 C Retardant 10мм 65 C Retardant 12mm 65 C Retardant 8мм 65 C Оклопна 10мм 65 C Оклопна 12mm 65 C Оклопна12mm 65 C Експлозија доказ 12mm 105 C Retardant 12mm 105 C Оклопна 14mm 105 C Експлозија доказ Фолија Лента Конектор1 Meter Електрични кабел (ширина 8мм 20 W / M) ние сме производител, ние може да го направи било која големина според вас барањаАнтизамрзнување Мраз Заштита Греење Кабел За водовод / Покривот 230 V 8ММ 20 W / M 65 Temp Само за Регулирање на Електричен Грејач Бакарна Жица Опис : Вода линии и процесот цевки, системи може да стане вистински проблем кога температурите се намали под замрзнување...

Бесплатен превозот 1roll(590meters) 28AWG УЛ сертификација / ROHS / UL1007 / црвена електронски кабел / жица / кабел

DEN 2347.20

Бесплатен превозот 1roll(590meters) УЛ сертификација / ROHS / UL1007 / AWM / 28 AWG / црвена електронски кабел / жица / кабелимаме црвена, црна, бела, сина,зелена,жолта,сива,портокалова,виолетова,кафена,можете да ни кажете кој corlor што треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати на црвено една за да ви .

10 Метри 4pin 22awg Кабел Конзервирани Бакар ПВЦ Жичен Жица Одличен Квалитет 4 боја Изолирани Електрични Жица

DEN 480.00

Внатрешноста материјал : емајлирани Конзервирани бакарНадворешниот материјал : изолирани ПВЦТип : 100% 22awg 4pin електрична жица производот е едноставна конструкција и практично да ги користите, исто така, имаат добри електрични својства и хемиска стабилност може да се користи за RGB LED лента DIY поврзување, итнПакет содржина : 10 метри 4pin 22awg кабел

0.07x10 насоки, 50m/pc, Litz жица, заробени enamelled бакарна жица / плетенка мулти-влакно жица

480.00 -20 % DEN 384.00

0.07x10 насоки, 50m / pc, Litz жица, заробени enamelled бакарна жица / плетенка мултивлакно жицаНадворешниот дијаметар околу 0.2 мм продава од метардвојна цел ќе испрати во едно парче, тежина над 2kg ќе биде испратите неколку пакети.Добредојдовте на нашата продавница! Оваа ставка ќе biding е регистриран со песната број...

1PCS YT1567 Проѕирна Обвивка Бакар Заробени Диригент BVR 6mm2 флексибилен кабел Должина 1 Метар Бесплатен Превозот

194.40 -5 % DEN 185.00

Проѕирна Обвивка Бакар Заробени ДиригентBVR 6mm2Должина 1 Метар1 PCS Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Бесплатен превозот 1roll 590meters UL1430AWM / 16AWG ЦРВЕНА / електронска жица / 105 степени / 300V / кабел

DEN 16603.20

Бесплатен превозот 1roll 590meters UL1430 AWM / 16 AWG / електронска жица / 105 степени / 300 V / кабелве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : сина,црвена,црна,бела,жолта,зелена,сива,кафена,виолетова

Бесплатен Превозот Компатибилен USB-GT32 PLC Програмирање Кабел,USB Интерфејс Адаптер за GT32 серија САЛАДИН, USB/ GT32

DEN 661.92

Бесплатен Превозот Компатибилен USBGT32 PLC Програмирање Кабел,USB Интерфејс Адаптер за GT32 серија САЛАДИН, USB / GT32ОБЈЕКТОТUSBGT32 СПЕЦИФИКАЦИЈА USB интерфејс адаптер за GT32 серијаPLC програмирање кабел,2.5 M компатибилен кабел, не е оригинална еден Пакет 1pc x USBGT32СЛИКАТА ПОКАЖУВА

Бесплатен превозот 1 тркалаат 200meters 17AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица /210 акции / висока температура жица / мека core

DEN 9595.20

Бесплатен превозот 200meters 17 AWG ЦРВЕНА / UL посебни меки силиконски жица / 210 акции / висока температура жица / 210super мека coreимаме црвена и црна, ве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : црвена,црна

Бесплатен превозот 1 тркалаат 200meters 14AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица / / 400 акции / висока температура жица / мека core

DEN 14875.20

Бесплатен превозот 200meters 14 AWG ЦРВЕНА / UL посебни меки силиконски жица / / 400 акции / висока температура жица / 400super мека coreве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : сина,црвена,црна, бела, жолта,портокалова

Црна боја 100/тркалаат White&црна внатрешноста 2 coresX0.82mm УЛ сертификат 18AWG ткаенина жица Гроздобер текстил електричен кабел жица

7120.80 -7 % DEN 6623.00

100 / лот 2 x 0.82mm2 ткаенина жица Гроздобер Извртени Електрична Жица Текстилни Кабел Гроздобер Светилка Кабелот Pendant Светлина Светилка Жица Направен од висок квалитет на ткиво ткаенина ракав, бакар диригент Дијаметар : прибл...

ПВЦ Топлина се Намали Цевки Ширина 103mm Дијаметар 65mm (за 18650 Батерии Заврши) -3/5/10 Метри

DEN 383.52

ПВЦ Топлина се Намали ЦевкиСтанот дијаметар : 103mm Круг со дијаметар : прибл.65 mm дебелина на Ѕид : 0.1 mm (пред намалување)Боја : ИзборНамалување На Температурата : 80 Сте.CНамалување На Односот На : 48%Тоа ќе биде континуиран ако еден цел 2 или повеќе компјутери100% сосема нов и висок квалитет

Бесплатен Превозот Компатибилен AFC8513 PLC Програмирање Кабел за FP0,FP2,FP-М серија на САЛАДИН, Replacemnt на Оригиналниот AFC8513 Направени во Кина

DEN 661.92

Бесплатен Превозот Компатибилен AFC8513 PLC Програмирање Кабел за FP0,FP2,FPМ серија на САЛАДИН, Replacemnt на Оригиналниот AFC8513 Направени во КинаОБЈЕКТОТAFC8513 СПЕЦИФИКАЦИЈА FP0,FP2,FPМ серија PLC програмирањекабел, FP10 е DB9pin компатибилен кабел, не е оригинална еден Пакет 1pc x AFC8513СЛИКАТА ПОКАЖУВА

IC690USB901 IC690ACC901 Погоден GE90-30 GE90-70 Серија PLC програмирање Кабел USB И RS232 Порта Верзија

DEN 720.00

Бренд: AMSAMOTIONМодел: IC690 USB901Интерфејс : USB 15 Pin Машки приклучокКабел Должина : 2.5 MПоддршка : WIN7 ( 32 / 64bit ) / XP / VISTAЦел : USB порт Американски GE90 Серија PLC програмирање порта кабел, USB / SNP порт , со комуникација индикатор светла, максималната комуникација на далечина стигне до 1,5 километри.

Бесплатен превозот 1roll 590meters UL1430AWM / 16/18/22/26/28AWG ЦРВЕНА / електронска жица / 105 степени / 300V / кабел

DEN 5280.00

Бесплатен превозот 1roll 590meters UL1430 AWM / 22 AWG / електронска жица / 105 степени / 300 V / кабелбоја : сина,црвена,црна,бела,жолта,зелена,сива,кафена,виолетова

8AWG Флексибилни Силикони Жица РК Кабел 8AWG 1650/0.08 TS OD 6.3 mm Конзервирани Бакарна Жица 8.3 мм Квадратни Модел авион Жица

417.12 -26 % DEN 309.00

метар метар метар метар метар метар Тип : 8 AWGСиликонска жица Оценет voltage300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Кина Изолација : Флексибилни Силиконска Гума Апликации : РК, Далечински Управувач, Електронски, Батерија Кабел.итн Влакно дијаметар : 0.08 mm Диригент Материјал : Конзервирани Бакар Големина опсег : 8 AWG Диригент Тип : Заробени Бакар Сертификација : УЛ, Ro HS, "ФОЛКСВАГЕН" 1, АДС FT1 Нашата суперфлексибилни силикони жица е практично неограничен број на употреба! Тоа е совршен за сите видови на DIY електрични и хоби проекти! Кој е издржлив на силиконски јакна, ова високо заробени конзервирани бакарна жица е одлична алтернатива за повеќе крути ПВЦ обложена жица,и тоа е сосема Ro HS, УЛ согласност.Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање...

Бесплатен превозот 1 тркалаат 200meters 15AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица /500 акции / висока температура жица / мека core

DEN 12955.20

Бесплатен превозот 200meters 15 AWG ЦРВЕНА / UL посебни меки силиконски жица / 500 акции / висока температура жица / 500super мека coreимаме сина, црвена и црна, ве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : сина,црвена,црна

Бесплатен превозот 1roll 400meters 26AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица / / 30 акции / висока температура жица / 30 супер меки core

DEN 7483.20

Бесплатен превозот 400meters 26 AWG ЦРВЕНА / UL посебни меки силиконски жица / / 30 акции / висока температура жица / 30 супер меки coreве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : сина,црвена,црна, бела, жолта,портокалова

Бесплатен превозот 10M боја на електричен кабел Виножито Лента Кабел жица Виножито Кабел 16P лента кабел 1.27 MM теренот

825.60 -7 % DEN 768.00

Проред 1.27 ММ, секој core 7 акции 0.12 MM конзервирани бакарна жица! Една линија за да се заврши надворешниот дијаметар на 0.95 MM Кабелот е многу мека, изолација, жилавоста е многу добраУслуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

Бесплатен превозот 1roll 610meters / UL1061 / AWM / 22AWG ЦРВЕНА /American Standard / ПВЦ / поврзување на електронска жица

DEN 6715.20

Бесплатен превозот 1roll 610meters / UL1061 / AWM / 22 AWG ЦРВЕНА / American Standard / ПВЦ / поврзување на електронска жицаве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : сина,црвена,црна,бела,жолта,зелена,сива,кафена,виолетова

Висок квалитет 4 Pin Жица Продолжување Конектор Кабел Кабелот За RGB LED Лента 3528 5050 Конектор Цветен 5M

DEN 110.40

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*4 Pin Жица Продолжување Конектор Кабел Кабелот За RGB LED Лента 3528 5050 Конектор Цветен 5 MСосема нов! Материјал : ПВЦ Пластика & Метал Кабел Боја : Црна / Зелена / Црвена / Сина Кабел Должина : 5 M Конектор Тип : 4 pin Сосема нов!Материјал : ПВЦ Пластика & МеталКабел Боја : Црна / Зелена / Црвена / СиноКабел Должина : 5 MКонектор Тип : 4 pinНоминална Напон : 300 VФлексибилни и издржливи.Врската помеѓу Конектор и RGB светла, Меѓу Светла и светла, Меѓу Конектор излези да сигнал на пренос засилувач.Тоа е заштеда на време и conveniece за инсталација со уметнички инсталации.Совршен за поврзување или продолжување на RGB LED Лента.Пакет се Вклучени : 1 х 5 M 4pin кабел за кабелот

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.