• Ново
FSYLX Автомобил 7440 W3X16D W21W T20 ПРЕДВОДЕНА од Штекер T20 7440 LED пак Сигнал Светла Штекер жица Подигнат Приклучок Конектор T20 7440 socket

FSYLX Автомобил 7440 W3X16D W21W T20 ПРЕДВОДЕНА од Штекер T20 7440 LED пак Сигнал Светла Штекер жица Подигнат Приклучок Конектор T20 7440 socket

Оценка на клиентот:
DEN 5760.00

Износ
Залиха


FSYLX T20 7440 Отпорност на Топлина магла видливоста конектор 7440 T20 LED светилка носителот штекер Жици се Подигнат Штекер Wire Конектор Приклучок 100 компјутери/многу бесплатен превозот!
T20 7440 сијалицата во држачот пакет вклучува :
100 компјутери x 7440 штекер кабли ( T20,7440 ).
100 компјутери 7440 LED светилки приклучоци се спакувани во една Статична торба.
Боја на производ школка и боја на линија поради акции промени може да се промени, но не влијае на користењето функција.
Добри перформанси.
7440 LED сијалицата во држачот Детали : -Обезбеди премин за Максимално Безбедно Струја. -Да Се Спречи Топи Надолу & Пушењето. -Тестирани за Топлина-Доказ за 480 F. -Нема Промена. -Направени на суровини и Мека Посебни Pastic . -добри перформанси. -Постабилна. -T20 led сијалицата во држачот, 7440 LED сијалица штекер . -може да се користи за T20 7440 led сијалица тестирање или стареење.
LED T20 7440 сијалицата во држачот покажува :
Плаќање :
Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T/T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.
Превозот
Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-7 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.
Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни дена
Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.
ако треба DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,итн. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress гласник
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !

Карактеристики

Жица Материјали:
TPE/PO
Бренд Име:
FSYLX
Електрична Струја(A):
T20 7440 приклучок за автомобил LED пак сигнал светлина
Напон(V):
12v
Основни материјал:
Голи Бакарна Жица
Моќност(KW):
7440 T20 Автомобил ПРЕДВОДЕНА од штекер држачот за сијалица
Име На Модел:
7440 T20 Жици Се Подигнат Штекер Wire Конектор Приклучок
сијалица socket:
7440 T20 ПРЕДВОДЕНА од халоген светилки сијалица
Функција:
Продолжување кабел/отпорност на топлина
Lenght:
15cm
Тип На Сијалица:
7440 T20 Халоген headlamp/ 7440 LED пак Сигнал Светла
Име:
7440 T20 LED Продолжување кабел штекерот
чашката:
7440 W3X16D W21W T20
Автомобил Направи:
Универзал за BMW за AUDI за ФОЛКСВАГЕН за Хонда за Нисан....

Производи во категоријата

5M/Многу Црвено Црн 2Pins 24AWG LED Продолжување Thinned Бакарна Жица Кабел со жица пресек 0.2 ПВЦ Изолирана Жица за Автомобил

87.36 -10 % DEN 79.00

5 M / Многу Црвено Црн 2 Pins 24 AWG LED Продолжување Thinned Бакарна Жица Кабел со жица пресек 0.2 ПВЦ Изолирана Жица за Автомобил

beler 2 парчиња H11 H8 880 881 Жици се Подигнат Штекер Женски Адаптер Wire Конектор за Кабел Додаток за HID Xenon Светла Светла за Магла Светилка

DEN 191.04

2 парчиња H11 H8 880 881 Женски Конектор Приклучок Керамички Приклучок За Фарови за Магла Светла ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : ЦрноБело & Жолта & Црвена Материјал : Керамички & Пластични & Метал Големина : прибл.3.2x3.2x1cm(1.3 x 1.3x0.4inch)(Lx Wx T) Кабел Должина : околу...

FEELDO 2 парчиња Нови DC5V~24V LED Flasher Модул Флеш Strobe Контролер За Предупредување LED Кочница/Стоп Светло на Денот Светилка FD-947

237.60 -21 % DEN 188.00

Опис : 6 Работни Модели(5 strobe модели + 1 постојана светлина) Компактен и Лесен дизајн,Лесна инсталација Може да се реши коло антимешање проблем на пазарот Номинална влезниот напон : ги Поддржува Сите LED (DC 5 V~24 V) Номинална влезниот струја : 1А прибл...

FSYLX H7 Керамички Втичница H7 LED Светлата за магла светилка Конектор адаптер Жици се Подигнат Автомобил LED Керамички H7 Штекер држачот за сијалица

DEN 475.20

FSYLX H7 Керамички втичница LED магла сијалицата во држачот конектор H7 LED светлата светилка носителот штекер Жици се Подигнат Штекер Wire Конектор Приклучок, 10 PCS бесплатен превозот!H7 LED сијалицата во држачот пакетот вклучува10 компјутери * H7 керамичка LED сијалица штекер кабли ( не вклучуваат LED светилки ).LED H7 светлата сијалицата во држачот Детали Обезбеди премин за Максимално Безбедно и Тековната Спречи Топи Надолу & Пушењето Тестирани за ТоплинаДоказ за 480 F Нема Промена Направена на суровини и Мека Посебни Pastic ,керамички...

Oslamp 2M DC12V 40A Жици се Подигнат Loom Комплет Осигурач Реле За вклучување/исклучување на уредот Поврзете за 12v 24v Теренски Директно Криви LED Светло Бар

720.00 -10 % DEN 648.00

Карактеристики : Универзална Подигнат комплет со глувчето стил може да се префрлат жица на Offroad возење светлина,магла светлина,работа светлина итн DC12 V 40 A оценет автомобилската реле Може да се состави со 24 V DC реле(не се испорачува) Сечилото осигурач за носител со заменливи 30 A осигурач До 2М / 2.5 M на жици, терминал завршува на повеќето жици On / off прекинувач со селотејп поддршка за лесно монтирањеПакет се Вклучени : 1x жици loom подигнат комплет со осигурач и реле(200cm или 250cm)

FSYLX 10pcs Универзална H4 Hi-Lo Реле Жици се Подигнат HID Xenon Баласт Кабли Wire Конектор за Еден Авто Мотор Headlamp Светлина

DEN 1435.20

10pc / многу Универзална H4 HiLo Реле Жици се Подигнат HID Xenon Баласт Кабли Wire Конектор за Еден Авто Мотор Headlamp СветлинаЗошто ние треба да додадете H4 ожичување темперамент?Ова се подигнат помогне да се поврзете со H4 автомобил светла директно, нема потреба да се промени автомобил коло, добро е да се заштити автомобилот коло, што го прави повеќе стабилна и силна...

FSYLX H4 LED светлата држачот за сијалица H4 9003 HB2 LED светлата за магла сијалица H4 bi-xenon LED приклучок конектор адаптер Носителот на Приклучокот

DEN 2116.80

FSYLX H4 Отпорност на Топлина HB2 LED магла светилки светлата светилки конектор H4 9003 HB2 LED светилка носителот штекер Жици се Подигнат Штекер Wire Конектор Приклучок 50 PCS бесплатен превозот!Пакетот вклучува : 50 КОМПЈУТЕРИ * H4 штекер кабли ( HB2=9003=H4 ).50 компјутери H4 ПРЕДВОДЕНА од штекер се спакувани во една Статична торба.H4 LED светилки штекер кабли Опис : Вклучува приклучок и жици...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.