• Ново
2017 SKMEI Бренд Спортски Часовници Мажи Жени Дигитален LED Електронски Часовник Човек Женски Отворено Спорт Воена Види Relogio Masculino

2017 SKMEI Бренд Спортски Часовници Мажи Жени Дигитален LED Електронски Часовник Човек Женски Отворено Спорт Воена Види Relogio Masculino

Оценка на клиентот:
DEN 822.24
DEN 617.00 -25 %

Износ
Залиха


2017 SKMEI Бренд Спортски Часовници Мажи Жени Дигитален LED Електронски Часовник Човек Женски Отворено Спорт Воена Види Relogio Masculino 100% Нови високо квалитетни LED Дигитален Дисплеј Тип : Мажи Жени Спортски Часовници Покажува време дигитални броеви Дигитални Спортски Види Екранот време во бројки укажуваат на час, минути и секунди Екранот на ден и датум 12ч/24 часа, часовникот за Аларм/Хронограф/Стоп watch/Прозрачна функција вклучени Четири копчиња за контрола на различни функции Стил : Спортот,Работи,Велосипедизам Бенд материјал : СТП На водоотпорен длабочина е до 5 Bar,Може да Плива Со Тоа (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни) За Мажи : Случај Дијаметар : 5.2 cm Случај Дебелина : 14mm Бенд Должина : 26.5 cm Windth Бенд : прибл 22mm За Жените : Случај Дијаметар : 4.6 cm Случај Дебелина : 14mm Бенд Должина : беа 25,5 см Windth Бенд : прибл 20mm

Карактеристики

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Недела Екранот,Постојана Календар,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Авто Датум,LED дисплеј
Движење:
Дигитални
Пол:
Жените
Случај Материјал:
Акрилик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
12677
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Случај Дебелина:
14mm
Dial Дијаметар:
46mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Бренд Име:
SKMEI
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Ново време:
20-ти мај
Објектот:
SKMEI Спортски Часовници Мажи
Пол:
Мажите рачни часовници LED Дигитални Часовници Машки
Gender1:
Жените рачни часовници LED Дигитални Часовници Дами
Види Дизајн Функција:
Водоотпорен Спортски Часовници Мажи Жени Луксузен Бренд
Часовници Тип:
Воена Часовници Војска montre homme relogios masculino
мажите се види:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
Жените Се Види:
Жените часовници врвот луксузен бренд
Тип На Објект:
Види брендирани мажи жени часовници
Мажи Жени Подарок:
Skmei Види

Производи во категоријата

OUBAOER Познатиот Бренд на Луксузни Злато Дијамант Кварц Види Жените Дами Златна врвка за околу Види Женски Часовник Montre Femme Relogio Feminino

1919.04 -50 % DEN 960.00

Повратни информацииАко сте задоволни,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5ѕвезда ),ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1ѕвезда 3ѕвезда повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се потрудиме да се направи сте задоволни.Ви благодариме за соработката! Искрено ви посакувам да имаат добар време за шопинг! Добредојдовте на нашиот магазин повторно!

Победникот Види Најнов Дизајн Часовници Дама Врвот Квалитетот Види Фабрика Продавница Бесплатен Превозот WRL8011M3S1

1440.00 -50 % DEN 720.00

Главни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.Прецизно Движење со најновиот пробивПатентирана Механичка Технологија.Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.· Модерен, многу шармантна за сите прилики.· Неверојатна потрага види.· Одредено време и да се задржи добро време.· Отпорни на вода (не за нуркање / пливање).· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински "ПОБЕДНИК" Види 1 x Подарок Кутија 1 x види упатството за

Сребрена не ' рѓосувачки челик рака Види Жените Часовници Кварц Дами Врвот Бренд на Луксузни Женски Зглоб Види Девојка Часовник Relogio Feminino

825.12 -48 % DEN 429.00

Answer : ___________________________ Note : 3 мали dial не работи, и украсени Сребрена не ' рѓосувачки челик рака Види Жените Часовници Кварц Дами Врвот Бренд на Луксузни Женски Зглоб Види Девојка Часовник Relogio Feminino ви Благодарам многу за да ја посетите мојата продавница, Посакуваме да имате пријатен шопинг Вие треба да ги следат слика изберете стил, ние ќе го следат слики се испраќаат до вас

2017 Уникатен Полн Бамбус Дрвени Часовници Кварц Дами Тенок Алка Одделни Броеви женски рачен часовник Убавина Домот Подарок 280901

1599.36 -40 % DEN 960.00

Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјали : ДрвоТока Тип : Хривнија ТокаСлучај Дијаметар : Прибл.3.7 смСлучај Дебелина : Прибл.1.1 cmБендот Ширина : Прибл.1.4 смБендот Должина : Околу.23.0 cm(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : На часовникот е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистински Бамбус Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Дрвени ВидиПЛАЌАЊЕ1...

2017 Девојки Спортски Watch Fashion Жените е Водоотпорен Спортски Часовници Дами Види Дами Види

393.60 -35 % DEN 256.00

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!Отпорен на вода до 99 нозе : withstands дожд и нота на вода, но не се погодни за пливање...

LONGBO Бренд Жените Види Дами Часовници Кварц Дама рачен часовник Relogio Feminino Montre relogio feminino Mujer 80303

692.64 -10 % DEN 624.00

Спецификации : [100% Сосема Нов &Висок Квалитет, Фабрика Штекер]Стил : Случајни, Мода, СпортКарактеристики : Водоотпорен, СветлечкиDial Прозорец Материјал : Минерално СтаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : МесингСлучај Облик : ТркалезнаТока Тип : ЗатворачДвижење : Кварц ДвижењеБендот Материјал : АлуминиумскиВодоотпорен : 3 ATM / 3 BARСлучај Дијаметар : 36mm / 1.42'' (Прибл.)Случај Дебелина : 11mm / 0.43 " (Прибл.)Бендот Ширина : 20mm / 0.78(Прибл.)Бендот Должина : 18cm / 7.08(Прибл.)Нето Тежина : 87gМодел No : 80303Забелешка : На subdials се декоративни.Пакетот Вклучува : 1 x Зглоб Види + Гаранција КартичкаПроизводствени ПроцесиНајчесто поставувани ПРАШАЊА за Испорака* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост / HK пост.* Ние исто така може да организира пратка од UPSот / DHL / ФЕДЕКС / EMS ако ви треба добра итна...

Нови GUOU Луксузни целосна кристал dial жените бренд види дами Вистинска Кожа бенд кварц види жените часовник познатиот рачни часовници

921.60 -10 % DEN 829.00

L : dial надворешен дијаметар од околу 3.9 CM дебелина од околу 1.1 CMS : dial надворешен дијаметар од околу 3.1 CM дебелина од околу 1.0 CM

WWOOR Секојдневен Види Жените Часовници Мода Часовник Кварц-види Женски Дами Луксузни Фустан рачен часовник Relogio Montre Reloj Mujer

8159.52 -5 % DEN 7752.00

WWOOR Секојдневен Види Жените Часовници Мода Часовник Кварцвиди Женски Дами Луксузни Фустан рачен часовник Relogio Montre Reloj Mujer

Луксузен Бренд Женски Аналогни Кварц Зглоб Види Јапонија PC21J Движење Сјајна Сребрена Метал Бенд Пинк Dial

576.00 -11 % DEN 513.00

Движење : Кварц : Батеријата Види Случај Материјал : не 'Рѓосувачки & Позлатен Лим Види Случај Боја или Завршна обработка : PNP Сјајна Сребрена Боја на Емајлот на Watch Случај : Пинк Види Случај Ширина : 21mm Види Случај Висина : 37mm Види Бенд Материјал : не' Рѓосувачки & Позлатен Лим Види Бенд Боја или Завршна обработка : Сјајна Сребрена Види Бенд Ширина : 8mm Види Бенд Прилагодливи (од страна види техничар) : Од 118 мм Да 196mm Бирате Боја : Sunray Розова Возење Извор : Копчето Батеријата

ALEXIS Elliptic PNP Сјајна Сребрена Watchcase Жени, Бели Бирате Алка Види FW573B

1079.52 -20 % DEN 864.00

Движење : Кварц : Батеријата Види Случај Материјал : не 'Рѓосувачки & Позлатен Лим Види Случај Боја или Завршна обработка : PNP Сјајна Сребрена Види Случај Ширина : 30мм Види Случај Висина : 32милиметри Види Бенд Материјал : не' Рѓосувачки & Позлатен Лим Види Бенд Боја или Завршна обработка : Сјајна Сребрена Види Бенд Ширина : 10мм Бирате Боја : Бела ЧЕТКА Возење Извор : Копчето Батеријата

Луксузна Се Зголеми Златна Нараквица Часовници Жените Дами Мода Кристал Фустан Кварц Женски Рачен Часовник Види G-8068

214.08 -15 % DEN 182.00

СТАВКА ОПИСМетал злато позлатен Големинабирате : 2.3 смБендот : 0.9*21 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакате кутија,ве молиме да се купи со 1,5 ДОЛАРИПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

Жените се облекуваат кварц се зголеми златни часовници познатиот бренд женски нерѓосувачки челик Аналогни круг dial рачни часовници големи нобеловата relojes

143.52 -6 % DEN 135.00

Жените се облекуваат часовници кварц нови познатиот бренд женски нерѓосувачки челик Аналогни круг dial рачни часовници relogio часовник големи femininoВиди Dial Димензија : 2.3 смВиди должина : 19cmВиди Тежина : 30gНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Победник на Жените Види Најнов Дизајн Автоматски Механички Дама Врвен Квалитет Фабрика Продавница Бренд рачен часовник Боја на Злато WRL8011M3G4

1392.00 -40 % DEN 835.00

Главни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.Прецизно Движење со најновиот пробивПатентирана Механичка Технологија.Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.· Модерен, многу шармантна за сите прилики.· Неверојатна потрага види.· Одредено време и да се задржи добро време.· Отпорни на вода (не за нуркање / пливање).· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински "ПОБЕДНИК" Види 1 x Подарок Кутија 1 x види упатството за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.