• Ново
види мажите спорт Нова Мода Ултра Тенок Девојка Мажи Спортски Силикони Дигитален LED Спортски Зглоб Види relogio masculino esportivo

види мажите спорт Нова Мода Ултра Тенок Девојка Мажи Спортски Силикони Дигитален LED Спортски Зглоб Види relogio masculino esportivo

Оценка на клиентот:
DEN 71.52
DEN 57.00 -20 %

Износ
Залиха

Моден Ултра Тенок Девојка Мажи Спортски Силикони Дигитален LED Спортски Зглоб Види
Види сопственост :
Движење : Дигитални
Стил : Спортот
Површината Материјал : Акрилик
Дисплеј : Дигитални
Рака Материјал : Силикон
Функција :
Сосема нов и висок квалитет
Покажува време дигитални броеви
Екранот време во бројки укажуваат на час, минути и секунди.
Дополнителни ЦРВЕНИ LED функција да покаже времето јасно е дека во темни области
отпорен на вода.
Со својата елегантна и современа дизајн, тоа е многу популарна
Совршен подарок за пријатели,семејства, љубители итн
Големина : 5*1.8 cm
Бендот Должина : 22.5 cm/8.9 инчен
Пакет Содржина :
1 PC Види (без мало пакет)

Карактеристики

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ZS ZHISHANG
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
18mm
Затворач Тип:
скриени затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Жените
Стил:
Спорт
Функција:
Авто Датум
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Случај Обликот:
правоаголник
Бендот Должина:
22.8 cm
Бендот Ширина:
18mm
Случај Дебелина:
10мм
Број На Модел На:
Дигитални Рачни Часовници

Производи во категоријата

Победникот Види Најнов Дизајн Часовници Дама Врвот Квалитетот Види Фабрика Продавница Бесплатен Превозот WRL8011M3S1

1440.00 -50 % DEN 720.00

Главни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.Прецизно Движење со најновиот пробивПатентирана Механичка Технологија.Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.· Модерен, многу шармантна за сите прилики.· Неверојатна потрага види.· Одредено време и да се задржи добро време.· Отпорни на вода (не за нуркање / пливање).· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински "ПОБЕДНИК" Види 1 x Подарок Кутија 1 x види упатството за

2018 Нови Модни Луксузни Види Жените Бренд bayan saatleri Нерѓосувачки Челик Дами Види Исклучителна Жените Часовници relogio feminino

3599.04 -48 % DEN 1872.00

2018 Нови Модни Луксузни Види Жените Бренд bayan saatleri Нерѓосувачки Челик Дами Види Исклучителна Жените Часовници relogio femininoФункција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Тежина : околу 60 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види Одржување

Жените Часовници Топ Луксузни Brand2017 Мода Едноставна Кварц Види Жените OUBAOER Фустан Секојдневен Часа Топла Часовник Reloj Mujer

1631.04 -50 % DEN 816.00

Повратни информацииАко сте задоволни,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5ѕвезда ),ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1ѕвезда 3ѕвезда повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се потрудиме да се направи сте задоволни.Ви благодариме за соработката! Искрено ви посакувам да имаат добар време за шопинг! Добредојдовте на нашиот магазин повторно!

Кристал Кристал Бренд СТП Кожа Часовници Жените се Облекуваат Часовник Дами Подароци рачни часовници Кварц Види Reloj Мода За Девојки

112.32 -10 % DEN 101.00

Dial Прозорец Материјал Тип : СтаклоDial Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Кожа СТПДвижење : КварцМажите Бенд Ширина : 18mmБендот Должина : 230mmМажите Dial Дијаметар : 43.5 mm

2018 Gogoey бренд кожа часовници жените дами кристал Фустан Кварц Зглоб Види Relogio Feminino go156

168.96 -15 % DEN 144.00

ОПИС на Бренд gogoey Метал кожа Големинабирате : 3.3 cmБендот се : 1.6*23 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакате кутија,ве молиме да се купи со 1,5 ДОЛАРИПРЕВОЗОТ И Ракувањето со

Победникот Види Најнов Дизајн Часовници Дама Врвот Квалитетот Види Фабрика Продавница Бесплатен Превозот WRL8011M3S2

1440.00 -50 % DEN 720.00

Главни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.Прецизно Движење со најновиот пробивПатентирана Механичка Технологија.Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.· Модерен, многу шармантна за сите прилики.· Неверојатна потрага види.· Одредено време и да се задржи добро време.· Отпорни на вода (не за нуркање / пливање).· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински "ПОБЕДНИК" Види 1 x Подарок Кутија 1 x види упатството за

SKMEI Жените Спортски Часовници Мода Челик Случај Двојна Време Водоотпорен Воена Види Жена Луксузен Бренд Секојдневен Дигитални Зглоб Види

822.24 -25 % DEN 617.00

SKMEI Жените Спортски Часовници Мода Челик Случај Двојна Време Водоотпорен Воена Види Жена Луксузен Бренд Секојдневен Дигитални Зглоб Види relogio femininoГаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за КупувањеПревозот : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,Да USA & Canada : Околу 715 дена;На Европската : Околу 1030 дена;На Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2590 денаПревозот преку DHL : 25 Работни,EMS : 715 Работни дена.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ние ќе ви помогне ако имате било какви прашања.

Победник на Жените Види Најнов Дизајн Автоматски Механички Дама Врвен Квалитет Фабрика Продавница Бренд рачен часовник Боја на Злато WRL8011M3G4

1392.00 -40 % DEN 835.00

Главни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.Прецизно Движење со најновиот пробивПатентирана Механичка Технологија.Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.· Модерен, многу шармантна за сите прилики.· Неверојатна потрага види.· Одредено време и да се задржи добро време.· Отпорни на вода (не за нуркање / пливање).· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински "ПОБЕДНИК" Види 1 x Подарок Кутија 1 x види упатството за

OUBAOER Познатиот Бренд на Луксузни Злато Дијамант Кварц Види Жените Дами Златна врвка за околу Види Женски Часовник Montre Femme Relogio Feminino

1919.04 -50 % DEN 960.00

Повратни информацииАко сте задоволни,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5ѕвезда ),ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1ѕвезда 3ѕвезда повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се потрудиме да се направи сте задоволни.Ви благодариме за соработката! Искрено ви посакувам да имаат добар време за шопинг! Добредојдовте на нашиот магазин повторно!

GUOU Правоаголник Зглоб Часовници за Жени Мода Секојдневен Едноставен Дами Види Ултра Тенок Watchband Часовник zegarki damskie Црна

1839.36 -40 % DEN 1104.00

Пакет се вклучениЕден сосема нов видиНе Нараквица Ако сакате да се купи Нараквица, ве молиме кликнетеGUOU Правоаголник Зглоб Часовници за Жени Мода Секојдневен Едноставен Дами Види Ултра Тенок Watchband Часовник zegarki damskie Црна

2017 Уникатен Полн Бамбус Дрвени Часовници Кварц Дами Тенок Алка Одделни Броеви женски рачен часовник Убавина Домот Подарок 280901

1599.36 -40 % DEN 960.00

Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјали : ДрвоТока Тип : Хривнија ТокаСлучај Дијаметар : Прибл.3.7 смСлучај Дебелина : Прибл.1.1 cmБендот Ширина : Прибл.1.4 смБендот Должина : Околу.23.0 cm(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : На часовникот е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистински Бамбус Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Дрвени ВидиПЛАЌАЊЕ1...

Минималистички Креативни Жени Часовници Хривнија Едноставен Стил Кварц Фустан Дами Зглоб Види 2017 Мода Relogio Feminino Hodinky

863.04 -49 % DEN 440.00

Минималистички Креативни Жени Часовници Хривнија Едноставен Стил Кварц Фустан Дами Зглоб Види 2017 Мода Relogio Feminino Hodinky Производ Големина : (Приближно) Бенд Должина : 18 cm Бенд Ширина : 18mm Случај Дебелина : 9mm Dial Дијаметар : 40.5 мм Пакувани Детали : 1* ABBYGALE Оригиналната Види Топло прашува : Различни компјутер прикажува ќе се прикаже различни слика ефекти...

Луксузни Модни Се Зголеми Златна Нараквица Види Жените Дами Кристал Фустан Кварц Зглоб Часовници Relogio Feminino G-8068

239.52 -20 % DEN 192.00

СТАВКА ОПИСМетал злато позлатен Големинабирате : 2.3 смБендот : 0.9*21 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакате кутија,ве молиме да се купи со 1,5 ДОЛАРИПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

Победник на Жените Види Најнов Дизајн Часовници Дама Врвот Квалитетот Види Фабрика Продавница Мода рачен часовник Бела Боја WRL8011M3S10

1440.00 -50 % DEN 720.00

Победникот Watch Fashion Жените Часовници Врвен Квалитет Дама Види Фабрика Продавница Бесплатен Превозот WRL8009 M3 R2 парчеПознатиот Бренд Forsining Кварц Дама рачен часовник Hotsale Секојдневен Часовници Жените Превозот Бесплатно FSL8014 Q3 R4 парчеПобедникот Watch Fashion Жените Часовници Врвен Квалитет Дама Види Фабрика Продавница Бесплатен Превозот WRL8009 M3 R4 парчеПознатиот Бренд Forsining Кварц Дама рачен часовник Hotsale Секојдневен Часовници Жените Превозот Бесплатно FSL8014 Q3 R3 парчеПобедникот Види Најнов Дизајн Часовници Дама Врвот Квалитетот Види Фабрика Продавница Бесплатен Превозот WRL8048 M3 G3 парчеПобедникот Види Најнов Дизајн Часовници Дама Врвот Квалитетот Види Фабрика Продавница Бесплатен Превозот WRL8011 M3 S8 парчеПобедникот Watch Fashion Жените Часовници Врвен Квалитет Дама Види Фабрика Продавница Бесплатен Превозот WRL8048 M3 S2 парче2014 Победник Види Автоматско Дама Види Моден Дизајн Часовници Жените WRL8011 M3 G3 парчеГлавни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот...

Минималистички Дами Дрво Види Светлината-тежина Бамбус Случај Голем Број Кожа Хривнија Обичните Жени Дрвени рачен часовник Мода Часовник

759.84 -11 % DEN 676.00

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheampunk види, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подарок...

2018 Жените Часовници Мода Обичните цветови, Dial Кварц Види Диви Црна Кожа Дами Фустан Часовник рачен часовник relogio feminino

167.52 -5 % DEN 159.00

2018 Жените Часовници Мода Обичните цветови, Dial Кварц Види Диви Црна Кожа Дами Фустан Часовник рачен часовник relogio femininoФункција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : челик За пол : жените се Види движење : Кварц Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 24cm,дијаметар : 4.0 cm, бендот ширина : 2.0 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 68g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види Одржување

OUBAOER Бренд на Луксузни Кварц Види Жените Часовници 2017 Женски Часовник Зглоб Види Дама Кварц-види Montre Femme Relogio Feminino

1631.04 -50 % DEN 816.00

Повратни информацииАко сте задоволни,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5ѕвезда ),ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1ѕвезда 3ѕвезда повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се потрудиме да се направи сте задоволни.Ви благодариме за соработката! Искрено ви посакувам да имаат добар време за шопинг! Добредојдовте на нашиот магазин повторно!

2018 Нови Креативни Модни Дами Кварц рачен часовник Флорални шема Жените Часовници Црна Нерѓосувачки Челик Фустан види Montre Femme

229.92 -20 % DEN 184.00

2018 Нови Креативни Модни Дами Кварц рачен часовник Флорални шема Жените Часовници Црна Нерѓосувачки Челик Фустан види Montre Femme Функција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : Нерѓосувачки Челик За пол : Жените се Види движење : Кварц Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 24cm,дијаметар : 4.0 cm, бендот ширина : 2.0 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 65 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но, не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види Одржување

LONGBO Бренд Жените Види Дами Часовници Кварц Дама рачен часовник Relogio Feminino Montre relogio feminino Mujer 80303

692.64 -10 % DEN 624.00

Спецификации : [100% Сосема Нов &Висок Квалитет, Фабрика Штекер]Стил : Случајни, Мода, СпортКарактеристики : Водоотпорен, СветлечкиDial Прозорец Материјал : Минерално СтаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : МесингСлучај Облик : ТркалезнаТока Тип : ЗатворачДвижење : Кварц ДвижењеБендот Материјал : АлуминиумскиВодоотпорен : 3 ATM / 3 BARСлучај Дијаметар : 36mm / 1.42'' (Прибл.)Случај Дебелина : 11mm / 0.43 " (Прибл.)Бендот Ширина : 20mm / 0.78(Прибл.)Бендот Должина : 18cm / 7.08(Прибл.)Нето Тежина : 87gМодел No : 80303Забелешка : На subdials се декоративни.Пакетот Вклучува : 1 x Зглоб Види + Гаранција КартичкаПроизводствени ПроцесиНајчесто поставувани ПРАШАЊА за Испорака* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост / HK пост.* Ние исто така може да организира пратка од UPSот / DHL / ФЕДЕКС / EMS ако ви треба добра итна...

Жените се облекуваат кварц се зголеми златни часовници познатиот бренд женски нерѓосувачки челик Аналогни круг dial рачни часовници големи нобеловата relojes

143.52 -6 % DEN 135.00

Жените се облекуваат часовници кварц нови познатиот бренд женски нерѓосувачки челик Аналогни круг dial рачни часовници relogio часовник големи femininoВиди Dial Димензија : 2.3 смВиди должина : 19cmВиди Тежина : 30gНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

DQG Нов бренд Жените Луксузни Кристал Нерѓосувачки Челик кварц wristwatc Мода Отворено Спорт рачен часовник Топла Relojes Mujer

220.32 -20 % DEN 176.00

DQG Нов бренд Жените Луксузни Кристал Нерѓосувачки Челик кварц wristwatc Мода Отворено Спорт рачен часовник Топла Relojes MujerAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.