• Ново
2017 Вистински Нов Sapato Feminino Гладијатор Сандали Жените Голема Големина Продажба 34-48 Сандали Жени Ниски Потпетици Отвори Пети Летни Чевли 9396

2017 Вистински Нов Sapato Feminino Гладијатор Сандали Жените Голема Големина Продажба 34-48 Сандали Жени Ниски Потпетици Отвори Пети Летни Чевли 9396

Оценка на клиентот:
DEN 624.00
DEN 593.00 -5 %

Износ
Залиха


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
LANYUXUAN
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Процесот:
Лепило
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Тока Рака
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Рим
Декорација:
Beading
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Сандала Тип:
Гладијатор
Стил:
Слатка
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
JEAX-9396
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали

Производи во категоријата

Сребрени сандали женски ултра високи потпетици отвори пети тенки потпетици paillette свадба чевли партија чевли руслана korshunova 14cm

2688.00 -5 % DEN 2554.00

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

Жените Сандали Гладијатор Сандали Лето Рим Стил Плажа Чевли Жена Тока Рака Станови Sandalias Mujer

1272.00 -31 % DEN 878.00

Жените Сандали Гладијатор Сандали Лето Рим Стил Плажа Чевли Жена Тока Рака Станови Sandalias MujerИспорака1·Пратката Кина Пост / МСМ / DHL / ФЕДЕКС.2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на3·Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.Плаќање1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T / T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Повратни информации1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.Контактирајте Со Нас1·Вашето пребарување се добредојдени тука.2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или Email.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

2017 Ограничен Sandalias Mujer Sapato Feminino Сандали Жените Големи Димензии 34 - 43 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета Жените Пумпи 185

864.00 -5 % DEN 821.00

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

YAERNI Лето Слајдови Жените Вистинска Кожа Рамни Чевли Мека Outsole Повремено рачно изработени Цветни Жените Сандали Moccasins женски 2310

1801.92 -50 % DEN 901.00

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа...

2017 Временски ограничени Промоцијата Сандали Жените Tenis Feminino Големи Димензии 34 - 43 Сандали Дами Дама Чевли со Висока Пета Жените Пумпи 186

864.00 -5 % DEN 821.00

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

2018 Лето нов Рим рамен Крстот ремени коноп јаже, Слободно Рамен Жените Сандали мода Солидна боја ѕиркаат Пети Жена чевли M597

1055.04 -50 % DEN 528.00

големина на табелатаНозете должина 21.5 cm22 cm = ЕВРА 34 = НАС 4.5Нозете length22.1cm22.5 cm = 35 ЕВРА = 5 НАСНозете length22.6cm 23cm = ЕВРА 36 = НИ 6Нозете length23.1cm 23.5 cm = ЕВРА 37 = НАС 6.5Нозете должина 23.6 см24cm = ЕВРА 38 = НАС 7.5Нозете должина 24.1 см24.5 cm = ЕВРА 39 = НАС 8.5Нозете length24.6cm25 cm = ЕВРА 40 = НАС 9Нозете length25.1cmбеа 25,5 cm = ЕВРА 41= НАС 9.5Нозете length25.6cm26 cm = ЕВРА 42= НАС 10Нозете length26.1cm26.5 cm = ЕВРА 43 = НАС 10.5

Големи Димензии 34 - 43 Сандали Дами Платформи дама Мода се Облекуваат Секси Чевли со Висока Пета Чевли Жените Пумпи 185

3456.00 -48 % DEN 1797.00

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

2018 Жените Сандали Плус Големина 36-42 Чевли Жена Лето Мода Флип Апостолки Дами Чевли Кристал Плажа чевли Sandalias Mujer c3

1288.80 -35 % DEN 838.00

2018 Жените Сандали Плус Големина 3642 Чевли Жена Лето Мода Флип Апостолки Дами Чевли Кристал Плажа чевли Sandalias Mujer c3 Ако сакате другите стилови, ве молиме кликнете тука : имајте на ум; При изборот на големината, ве молиме да се контролира големината на маса, следете ги вашите метри должина, одберете ја соодветната НИ големина...

топла 2018 нови жените гладијатор дебели високи потпетици сандали цвеќиња кристал жена влечки женски луксузни лето секојдневен чевли на пумпи

3456.00 -20 % DEN 2765.00

започнетекрајотповеќе кристал сандали, влечки ве молиме кликнете : Плаќање : 1 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.2.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање : 1...

Hung Yau Летни Чевли За Жени Бисер Сандали Кожа Милер Чевли Влечки Женски Црно Бела Браун Станови Size 8 НАС

679.20 -10 % DEN 612.00

Ако сте трговците на мало или имаат добра енергија во количина, која се исполнат нашите барања за промет на големо, ве молиме контактирајте со нас...

2017 Нови Продажба Гладијатор Сандали Жените Дами Чевли Мода Големи Димензии 34 - 47 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета Жените Пумпи 7-5

528.00 -6 % DEN 496.00

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,започнетекрајот

2018 топла продажба бренд злато пеперутка кристал жените удобно сандали на високи потпетици влечки bling bling лето плажа чевли пумпи

3456.00 -20 % DEN 2765.00

започнетекрајотповеќе кристал сандали, влечки ве молиме кликнете : Плаќање : 1 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.2.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање : 1...

Careaymade-Нова 2017 Вистински Кожени Сандали,чиста рачно изработени бели чевли ,на ретро уметност mori девојка Станови чевли,модни Кукла чевли.

1896.00 -5 % DEN 1801.00

Производ вовед : Првиот слој на кожа меки тесто Удобно и свеж воздухЃон Dichotomanthes мека и удобнаЛитературата и уметностаЦаринската парична Казна изработка, направи секој детал толку деликатни изглед и здрав,За квалификувани занаети, фини материјали, персоналните дизајн, убави чевли, љубов во рака.Со високо : за 2 CM или такаГолемина : 3540, Ако ногата е масти...

Meotina Вистинска Кожа Жените Сандали Блок Пета Рамни Сандали Отвори Пети Тока Летни Чевли Женски 2018 Црно Бела Големина 33-46 11

1752.00 -48 % DEN 911.00

Може да се Види на Чевли Видео на КомпјутерMeotina Вистинска Кожа Жените Сандали Блок Пета Рамни Сандали Отвори Пети Тока Летни Чевли Женски 2018 Црно Бела Големина 3346 11

2017 Специјална Понуда Побрзаа Tenis Feminino Sandalias Mujer Големи Димензии 34 - 43 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета Жените Пумпи 186

3456.00 -38 % DEN 2143.00

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.