• Ново
LF80842 Ретро Црно Две Тон Лак Копчето Платформа Stiletto Глуждот Подигање Големина 4/5/6/7/8/9/10

LF80842 Ретро Црно Две Тон Лак Копчето Платформа Stiletto Глуждот Подигање Големина 4/5/6/7/8/9/10

Оценка на клиентот:
DEN 1919.52

Износ
Залиха


SKU : LF80842. Додадете некои sleekness на вашиот секој ден стил. Овие платформа booties ви даде и висина и поттик за нешто што се носат. Карактеристики затворени пети, од страна на zip, и cushioned insole за одење удобност.

Карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
покаже приказна
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Платно
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Пети Форма:
Круг Пети
Број На Модел На:
LF80842
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Шиење
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Nubuck Кожа

Производи во категоријата

Нови 2018 Секси Посочи Пети Плитки Устата Жените Пумпи Мода Патент Кожа Fretwork Потпетици Жените Високи Потпетици Формалните Чевли

2399.04 -49 % DEN 1224.00

Моден Патент Кожа Fretwork Потпетици Жените Високи Потпетици Формалните Чевли Нови 2018 Секси Посочи Пети Плитки Устата Жените ПумпиВниманиеЕЈ!!! Мојот пријател,добредојдовте на нашата продавница!(1) Големина на табела : Со цел да се спречат непотребни проблеми, пред купување на чевли, ве молиме да се измери вашиот долги нозе, стапала широк...

SGESVIER 2018 Пролет Жените Чевли Платформа Оптоварување Пумпи Bowtie Глуждот Рака Висока Пета Свадба Чевли Пролет Секси Дами Чевли OX227

2395.20 -49 % DEN 1222.00

SGESVIER 2018 Пролет Жените Чевли Платформа Оптоварување Пумпи Bowtie Глуждот Рака Висока Пета Свадба Чевли Пролет Секси Дами Чевли OX227Ме плаќаат nt Генерално, ние прифати кредитна са бо или нашиот заштита дава само на плаќање начини акк ept од Aliexpress платформа...

WDZKN Мода Жените Секојдневен Чевли на Оптоварување Платформа Чевли Слатка Кристал Високи Потпетици Црно Бела Висина Зголемување на Жените Чевли

2383.20 -40 % DEN 1430.00

Добредојдовте на нашата продавницаГолемина информации1 : ве Молиме според ногата должина да се избере НИ големина2 : Изберете НИ големината не е велика БРИТАНИЈА големина3 : НИ големината само за референца,ние ви ја испраќаме е ЕВРА големина или нога должина големина4 : Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас 22.5 cm = 35 ЕВРА = НАС 5 23cm = ЕВРА 36 = НАС 6 23.5 cm = ЕВРА 37 = НАС 6.5 24cm = ЕВРА 38 = НАС 7.5 24.5 cm = ЕВРА 39 = НАС 8.5 25cm = ЕВРА 40 = НАС 9

Плус Големина 34-48 Нови Лето Секси Bling Сандали Посочи Пети Партија Високи Потпетици Чевли Жена Посочи Пети тока свадба чевли stiletto

2496.00 -49 % DEN 1273.00

3070592379008722 ДО 50% OFF пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парПочитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерењеЗа Пакет : Ние ќе ги пакувам со гумени чантата, исто како на следната слика.За Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Нова Риба Устата Кул Чизми женски Чевли Мода Божица Тексас со Високи Потпетици и да Дише Воздух Жените Голема Помош Секси Пумпи

1103.52 -20 % DEN 883.00

...............................................................................................................................................................................................

QPLYXCO Голема големина 32-48 Посочи пети Висок квалитет вистинска кожа слатка жена девојка високи потпетици пумпи свадба жените чевли 8155k-1

1776.00 -6 % DEN 1669.00

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ

Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 33 34 - 40 41 42 43 44 45 46 47

1095.84 -5 % DEN 1041.00

Производи Детали Пета Висина : 8cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

doershow Нови Пристигнување италијански Чевли Со Појавување Торба во Собата За Свадба Партија Мода Жените Пумпи Чевли и Чанти Поставите BCH1-21

4416.00 -35 % DEN 2870.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

D'Orsay Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Гладијатор Сандали Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици

1130.40 -5 % DEN 1074.00

Производи Детали Пета Висина : 6.5 см Платформа : 0.5 cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

Доброто Заковки Укажа-пети Потпетици Жени Секси Бело Црн Фустан Пумпи Злато Заковки Гладијатор Чевли 10cm 12cm Stiletto Пета Пумпи

2218.56 -33 % DEN 1487.00

1 Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања.2...

BeauToday Монахот Чевли Жените Рака Токи Brogue Стил Овча Кожа Круг Пети Добар Квалитет Бренд Дама Пумпи Рачно Изработени 15117

3835.20 -10 % DEN 3452.00

Добредојдовте на Beau Today Канцеларија, Продавница!Чевлите ви се купи тука се направени од 100% вистински кожа.Се обрне внимание ве молам : нога должина не е еднаква на insole должина и outsole должина на чевли.Нога должинаВе молиме изберете големина според вашиот метри должина...

Платформи Високи Потпетици Жени Висока Пета Чевли Пумпи Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 33 - 40 41 42 43

1342.56 -5 % DEN 1275.00

Производи Детали Пета Висина : 10.5 см Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

Високи Потпетици Жени Висока Пета Чевли Пумпи Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици

1115.04 -5 % DEN 1059.00

Производи Детали Пета Висина : 8cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

Бела чипка бисер сладок свадба, свадба чевли жена рачно изработени ниска висока пета прилагодено булчински чевли бела чипка партија пумпи HS079

DEN 2304.00

Модерен, стабилна, таписерииПодготвен во паркБрза испоракаСтандардна големина на табелата : Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница самоВе молиме мерка гола нога должина и изберете големина од гола нога должинаОбувка Гола нога должина=220mm ( гола нога должина )=225mm ( гола нога должина )=230mm ( гола нога должина )=235mm ( гола нога должина )=240mm ( гола нога должина )=245mm ( гола нога должина )=250mm ( гола нога должина )=255mm ( гола нога должина )=260mm ( гола нога должина )=265mm ( гола нога должина )Плаќање прифаќаме само Зачувам .Поради безбедносни причини ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

Оригиналната Намера Нова Секси Жени Пумпи Платформа Круг Пети Тенки Високи Потпетици Пумпи Стилски Жолти Чевли Жена Плус НИ Големина 4-10.5

2831.52 -10 % DEN 2548.00

Оригиналната Намера Нова Секси Жени Пумпи Платформа Круг Пети Тенки Високи Потпетици Пумпи Стилски Жолти Чевли Плус НИ Големина 410.5...

BIGTREE 2017 Лето Сатен Crytal Жените Пумпи Секси Високи Потпетици Чевли Жена Сандали Канцеларијата Дама Работа Чевли Посочи Пети 35-39 516-5

1439.04 -15 % DEN 1223.00

Почитувани гости,Tks за вашата како нашите чевли,Со цел да се осигура дека не трошете пари,Ве молиме изберете ја точната големина според ногата должина (cm),На НАС големина е само полесно за вас да се направи ред,Право големина направи нозете поудобно : )Материјали : СвилаОбвивка Материјал : СТПOutsole Материјал : ГумаПета Висина : 10 cm или така

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.