• Ново
200pcs Нерѓосувачки челик завртки M3*4/5/6/8-20 мм крстот пан глава на машина завртки, круг главата завртки

200pcs Нерѓосувачки челик завртки M3*4/5/6/8-20 мм крстот пан глава на машина завртки, круг главата завртки

Оценка на клиентот:
DEN 197.76

Износ
Залиха


ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : //www.aliexpress.com/store/119597/search?origin=y&Search Text=round+главата+завртки

Карактеристики

Димензии:
М3*4 мм, М3*5 мм, М3*6 мм, М3*8 mm, М3*10 mm, М3*12 mm, М3*14 mm, М3*16 mm, М3*18 мм, М3*20 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M3

Производи во категоријата

Axk 10pcs M5x25mm Ѕвезда / Справи / Страна Прилагодување Завртка /bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка Дрво Слива Болт

528.00 -8 % DEN 486.00

започнетекрајотAXK 10pcs M5x25mm Ѕвезда / справи / страна прилагодување завртка / Bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка Дрво Слива Болт

М8 М8*50 M8x50 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN933 Лево Начин Раце левак Спротивниот Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални Завртки

DEN 289.44

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М8 М8*50 M8x50 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN933 Лево Начин Раце левак Спротивниот Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmNorminal Дијаметарd ТеренотP k S A B max min max min max min A B М4 0.7 2.92 2.62 3 2.8 7 6.78 6.64 М5 0.8 3.65 3.35 3.74 3.26 8 7.78 7.64 M6 1 4.15 3.85 4.24 3.76 10 9.78 9.64 M7 1 4.95 4.65 5.04 4.56 11 10.73 10.57 М8 1.25 5.45 5.15 5.54 5.06 13 12.73 12.57 M10 1.5 6.56 6.22 6.69 6.11 17 16.73 16.57 М12 1.75 7.68 7.32 7.79 7.21 19 18.67 18.48 М14 2 8.98 8.62 9.09 8.51 22 21.67 21.16 М16...

Слободен Брод 500pc М5 Најлон завртки круг Филипс пан главата завртки Црна L8mm-50мм

1434.72 -5 % DEN 1363.00

Опис : Модел : M5 Материјали : Најлон PA66 Пламен класа : 94 V2 карактеристиките на : PA66 пластика е еден вид има пластичност на проѕирни или нетранспарентно бело или жолто гранули кристален полимери, предност : 1.Мала тежина, густина (g / cm3) : 1.101.14.2...

2 Положба 5 Начин Внатрешни Pilotovaný Електромагнетни Вентили 4V210-08

DEN 884.64

Име на производ Електромагнетниот Вентил Модел Бр 4 V21008Течност40 Micron Филтрира ВоздухотТип На РаботаВнатрешни Pilotovaný Тип 5 Начин 2 Положба Една Глава, Тип на Потрошувачка на AC напон 220 V AC Напон Спектар 187 V 253 V Притисок 0.15 0.8 MPa Заеднички Понесе Големина(Приближно) Влезот=Штекер=PT1 / 4 Навој Порта Големина(Приближно) Воздух Влезот=Воздух Излезот=1.1 cm / 0.433" Издувните=0.8 cm / 0.315" Хексадецимален Конектор Внатрешна Кол(Приближно) 1.1 cm / 0.433" Вкупната Големина(Приближно) 11.9 x 2.2 x 6.6 cm / 4.7" x 0.8" x 2.6" (L*W*H) Боја ја Видите Сликата Надворешни Materila Пластика, Метал

DC 12V 2 Положба 5 Начин 9mm Тема за Воздушна Контрола Електромагнетниот Вентил G 1/8

DEN 691.68

Име на производ Електромагнетниот Вентил Модел Бр 4 V11006Течност40 Micron Филтрира ВоздухотРаботата Тип на Внатрешното Упатство Тип Тип 5 Начин 2 Положба Една Глава, Тип на Потрошувачка на Енергија DC 12 V Работен Притисок од 1,58kgf / cm2 Заеднички Понесе Големина(Приближно) Влезот=Штекер=Издувните=G1 / 8" Навој Порта Големина(Приближно) Воздух Влезот=Воздух Излезот=Издувните=9mm Кабел Должина 32cm / 12.6 на" Поправи Дупка со Дијаметар од 3мм / 0.12" Вкупната Големина(Приближно) 9.8 x 2.7 x 1.8 cm / 3.9" x 1.1" x 0.7" (L*W*H) Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна Надворешни Materila Пластични, Алуминиумски

Притисни-во Слотот за Двојно Дејство 25мм Понесе 45mm Удар Воздух Цилиндар

DEN 861.12

Име на производ Воздух Цилиндар Модел СДА 25x45 Материјал Алуминиум Боја Сребрена на Ѕвонење Движење Тип Двојна Акција Работен Медиум Помине Филтрирани и Lubricator Компресира Air Max Притисок 1.0 Mpa Понесе 25мм / 10.98" Удар 45mm / 1.77" Клипот Род Дупка со Дијаметар од 4.5 мм / 0.177" Монтажа Дупка Проред 28mm / 1.1" Монтажа Дупка со Дијаметар од 5mm / 0.196" Влезот / Излезот Дупка со Дијаметар од 4mm / 0.157" Вкупната Големина 40 x 40 x 74mm / 1.6" x 1.6" x 2.9"(L*W*H)

Сребрен Тон Двојна Род 10мм Удар 15mm Понесе Penumatic Воздух Цилиндар

DEN 864.48

Име на производ Воздух Цилиндар Модел TN10x15 Акција Двојно Дејство Понесе 10мм Удар 15mm Порта Кол(Приближно) 4mm / 0.16" Завртка Дупка Кол4mm (Прибл.) Димензија 7.9 x x 4.2 1.7 cm / 3.1" x 1.65" x 0.67"(L*W*T) Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Боја на Сребро на Ѕвонење, Црна

Двонасочни 50mm Понесе 15mm Удар Компактен Воздух Цилиндар SDA50x15

DEN 1252.32

Име на производ Воздух Цилиндар Материјал Алуминиум Боја Сребрена на Ѕвонење Движење Тип Двојна Акција Модел SDA50x15 Понесе 50mm Удар 15mm Род Тема Внатрешен Дијаметар 9mm / 0.35" Порта Дијаметар (Приближно) 12mm / 0.47" Монтажа Навој Дијаметар 7mm / 0.27" Целокупната Димензија 62 x 72 x 45mm / 2.4" x 2.8" x 1.7"(L*W*T)

М8 М8*40 M8x40 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN933 Лево Начин Раце левак Спротивниот Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални Завртки

DEN 285.60

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М8 М8*40 M8x40 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN933 Лево Начин Раце левак Спротивниот Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmNorminal Дијаметарd ТеренотP k S A B max min max min max min A B М4 0.7 2.92 2.62 3 2.8 7 6.78 6.64 М5 0.8 3.65 3.35 3.74 3.26 8 7.78 7.64 M6 1 4.15 3.85 4.24 3.76 10 9.78 9.64 M7 1 4.95 4.65 5.04 4.56 11 10.73 10.57 М8 1.25 5.45 5.15 5.54 5.06 13 12.73 12.57 M10 1.5 6.56 6.22 6.69 6.11 17 16.73 16.57 М12 1.75 7.68 7.32 7.79 7.21 19 18.67 18.48 М14 2 8.98 8.62 9.09 8.51 22 21.67 21.16 М16...

5pcs LS-007 Универзална нерѓосувачки челик брзо ослободување плоча 1/4 камера tripod планината завртка

474.24 -15 % DEN 403.00

5pcs LS007 Универзална нерѓосувачки челик брзо ослободување плоча 1 / 4 камера tripod планината завртка1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

10 x Пневматски 6mm да 1/8 PT Машки Конец 90 степени Лактот Цевка Брз Фитинзи

DEN 431.04

Име на производ Брз Фитинзи Модел JPL601 Дизајн Л Форма (90 степени Дошу) Материјал Пластика, Метал Тема Големина 1 / 8" PT Навој Дијаметар 9.6 mm Цевка со Пречник од 6mm Вкупната Големина (Приближно) 31 x 26 х 13mm / 1.2" x 1" x 0.5" (L*W*H) Боја Црна

25мм Понесе 30мм Удар Алуминиум Легура Двојно Дејство Воздух Цилиндар

DEN 779.04

Име на производ Воздух Цилиндар Модел СДА 2530 Акција Тип Двојна Акција Понесе 25мм / 1" Удар 30мм / 1.2" Макс Presssure 1.0 Mpa Порта Кол.(Приближно) 4mm / 0.16" Центар Навој Дупка Кол(Приближно) 5mm / 0.2" Клипот Род Надворешен Дијаметар 10мм / 0.39" Монтажа Навој Дијаметар 5mm / 0.2" Вкупната Големина(Приближно) 42 x 40 x 56mm / 1.7" x 1.6" x 2.2"(L*W*H) Материјал Алуминиум Легура

5pcs GB37 М8*16 20 25 30 35 40 45 304 нерѓосувачки челик Т shapesquare чекан главата на завртката Т-раководител гром ритам болт

211.20 -0 % DEN 211.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .

100Pcs големина 1.2x4.5 mm Eyewear очила Завртка Наочари Завртка додатоци За да се Види Наочари Часовник

DEN 144.00

Опис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : сребрена Количина : 100 компјутери Големина : М1.2*4.5 мм Пакет се вклучени : 100 x M1.2*5 Изборен Круг Главата На ЗаврткатаЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

6pcs Директно Месинг Цевка Хексадецимален Брадавица Фитинг 16mm да 16mm Машки Навој

DEN 407.04

Име на производ Хексадецимален Брадавица Хексадецимален Ширина 17mm / 0.7" Машки Конец Големина 16mm / 3 / 8 PT да 16mm / 3 / 8 PT Целокупната Должина 21mm / 0.8" Материјал Месинг Боја на Тон Злато

3V1-06 Позиција 2 3 Начин Пневматски Електромагнетниот Вентил DC 12V 125mA

DEN 646.56

Име на производ Електромагнетниот Вентил Модел 3 V106 Тип 2 Позицијата на 3 Начини Материјал Метал, Пластика Напон 12 V DC Напон Спектар DC 12 V22 V Amp 125m A Потрошувачка на Енергија 3 W Оперативен Притисок 0 ~ 10 kgf / cm 2 Нишка Дупка со Дијаметар од 8.9 mm / 0.35" Вкупната Големина (Прибл.) 6.3 x 6 x 2,2 см / 2.5" x 2.3" x 0.8"(L*W*T) Главни Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

Висока Прецизност 10PCS М3 6/8/10/12mm Хексадецимален Прислушувани Месинг Столб Машки-Женски За Поврзување Прачка Влече Род OrTop Колона

79.20 -39 % DEN 48.00

10 КОМПЈУТЕРИ 6 mm 8 mm 10 mm до 12 mm 4 Различни Видови М3 Хексадецимален Прислушувани Месинг Столб МашкиЖенскиДиректно шупливи цилиндри дизајн, лесен, силен ритам, безбеден...

6pcs Месинг 20mm Машки Конец Вода Воздух Цевка Т Форма Еднакви Tee Приклучок за Спојување

DEN 943.20

Име На Производ Tee Спојка Дизајн Т Форма, 3 Начини Машки Конец Кол 20mm / 1 / 2 PT Вкупната Големина 5.1 x 3.4 x 1.8 cm / 2" x 1.3" x 0.7" (LWT) Материјал Месинг Боја на Тон Злато

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.