• Ново
50pcs M2x2mm Јаглероден Челик Завртка Црна Штекер Главата Капа Копачка Завртки без глава Ореви Гром сврзувачки елементи Асортиман Комплет ќор-сокак Додаток

50pcs M2x2mm Јаглероден Челик Завртка Црна Штекер Главата Капа Копачка Завртки без глава Ореви Гром сврзувачки елементи Асортиман Комплет ќор-сокак Додаток

Оценка на клиентот:
DEN 126.72
DEN 95.00 -25 %

Износ
Залиха


Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Наредби износ од помалку од ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја) и Наредби износ повеќе од ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух mail со следење на број, можете да ги пратите на стоки.Руски Клиенти ќе ја испрати со Посебни YW со следење на број. Ве молиме додадете во кошничката сите предмети да се направи вашата нарачка повеќе од 7 ДОЛАРИ. Ние ќе ја испрати од Кина Пост Воздух Mail со следење на Број.
торба торба торба
50pcs M2x2mm Јаглероден Челик Завртка Црна Штекер Главата Капа Копачка Завртки без глава Ореви Гром сврзувачки елементи Асортиман Комплет ќор-сокак Додаток
Карактеристики
100% сосема нов. Материјал : Јаглероден челик Големина : 2 x 2mm. Тема Кол : 2mm / М2. Тема Должина : 2mm / 0.08". Глава Тип : Штекер Капа На Главата. Глава Грло : Хексадецимален. Боја : Црна. Тежина : 1.2 g/50 Pcs.
Пакет Листата :
завртки
X 50pcs
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
Политика За Испорака
Ние Брод на Светот.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор).
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена).
* Во други земји : со 25-35 работни дена(35-49 дена).
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање.
За најголемиот дел купува тежина над 2kg, ние може да понуди ИЗРАЗАТ начин како што е подолу :
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Политика На Враќање
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.

Карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
DRELD
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Јаглероден Челик
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
50-99Pcs
Број На Модел На:
Завртки
Глава Стил:
Хексадецимален

Производи во категоријата

6pcs Директно Месинг Цевка Хексадецимален Брадавица Фитинг 16mm да 16mm Машки Навој

DEN 407.04

Име на производ Хексадецимален Брадавица Хексадецимален Ширина 17mm / 0.7" Машки Конец Големина 16mm / 3 / 8 PT да 16mm / 3 / 8 PT Целокупната Должина 21mm / 0.8" Материјал Месинг Боја на Тон Злато

1/2 PT Тема 14mm Црево Barb Брадавица Гас Воздух Месинг Брзи Заеднички Конектор 2 Компјутери

DEN 334.56

Име на производ Црево Barb Спојка Тип Машки Конец да Црево Barb Barb надворешен Дијаметар 14 mm / 0.55" Машки Навој Дијаметар 20 mm / 1 / 2" PT Вкупниот обем 39 x 23 мм / 1.54" x 0.91" (L*W) Материјал Месинг Боја Месинг Тон

Цевка Метал Хексадецимален Главата 3/8 Навој Дијаметар На Приклучокот Капа

DEN 190.56

Име на производ Хексадецимален Главата Цевки Plug Боја на Злато Тон Материјал Метал Навој Дијаметар 9.5 mm / 3 / 8" Хексадецимален страна на Страна Diatance 9.8 mm / 0.38" Висок 10мм / 0.39"

M10 М12 M10*35 M10x35 М12*25 M10x25 304 од не ' Рѓосувачки Челик св DIN933 Лево Начин Раце левак Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални Завртки

291.36 -0 % DEN 291.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M10 М12 M10*35 M10x35 М12*25 M10x25 304 од не ' Рѓосувачки Челик св DIN933 Лево Начин Раце левак Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmNorminal Дијаметарd ТеренотP k S A B max min max min max min A B М4 0.7 2.92 2.62 3 2.8 7 6.78 6.64 М5 0.8 3.65 3.35 3.74 3.26 8 7.78 7.64 M6 1 4.15 3.85 4.24 3.76 10 9.78 9.64 M7 1 4.95 4.65 5.04 4.56 11 10.73 10.57 М8 1.25 5.45 5.15 5.54 5.06 13 12.73 12.57 M10 1.5 6.56 6.22 6.69 6.11 17 16.73 16.57 М12 1.75 7.68 7.32 7.79 7.21 19 18.67 18.48 М14 2 8.98 8.62 9.09 8.51 22 21.67 21.16 М16...

5pcs GB37 М8*16 20 25 30 35 40 45 304 нерѓосувачки челик Т shapesquare чекан главата на завртката Т-раководител гром ритам болт

211.20 -0 % DEN 211.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .

5/32 Touch Конектор 5mm Машки Конец Брз Пневматски Фитинг

DEN 188.16

Име на производ Пневматски Брзо Монтирање Тип Лактот Тип Еден Допир Приклучок 4mm / 5 / 32" Нишка Конектор 5mm / 1 / 5" Материјал Пластика, Метал Димензии(Прибл.) 2.1 x 2.1 x 1cm / 0.8" x 0.8" x 0.4"(L*W*T) Главни Боја Црна

Двојно Дејство 40mm Понесе 35mm Удар Притисни Во Слот Тенок Воздух Цилиндар

DEN 1191.36

Име на производ Воздух Цилиндар Материјал Алуминиум Боја Сребрена на Ѕвонење Движење Тип Двојна Акција Модел SDA40x35 Понесе 40mm Удар 35mm Род Тема Внатрешен Дијаметар 7mm / 0.2" Порта Дијаметар (Приближно) 9mm / 0.35" Монтажа Навој Дијаметар 6.5 mm / 0.25" Целокупната Димензија 65 x 58 x 53mm / 2.5" x 2.2" x 2"(L*W*T)

5/7 Метал Црвено Завртка Игла Тип Водител На Лак Shackle Местење 3 1/4 Тон

DEN 852.96

Име на производ Лак Shackle Дизајн Завртка Игла Тип Материјал Метална Боја на Тон Сребро, Црвениот Работно Оптоварување Граница 3 1 / 4 Тон Завртка Pin Дијаметар 18mm / 5 / 7" Shackle Дијаметар 16mm / 5 / 8" Pin да се Поклонат Висина 61mm / 2.3" Insert (внеси Pin Дел Должина28mm / 1.1" Вкупната Големина 106 x 86mm / 4.1" x 3.3"(L*W) Нето Тежина 570g

М8 М8*50 M8x50 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN933 Лево Начин Раце левак Спротивниот Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални Завртки

DEN 289.44

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М8 М8*50 M8x50 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN933 Лево Начин Раце левак Спротивниот Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmNorminal Дијаметарd ТеренотP k S A B max min max min max min A B М4 0.7 2.92 2.62 3 2.8 7 6.78 6.64 М5 0.8 3.65 3.35 3.74 3.26 8 7.78 7.64 M6 1 4.15 3.85 4.24 3.76 10 9.78 9.64 M7 1 4.95 4.65 5.04 4.56 11 10.73 10.57 М8 1.25 5.45 5.15 5.54 5.06 13 12.73 12.57 M10 1.5 6.56 6.22 6.69 6.11 17 16.73 16.57 М12 1.75 7.68 7.32 7.79 7.21 19 18.67 18.48 М14 2 8.98 8.62 9.09 8.51 22 21.67 21.16 М16...

800pcs Лаптоп Завртки Сет + Шрафцигер За Toshiba Sony Dell IBM Samsung Леново

521.28 -6 % DEN 490.00

100% сосема нов и висок квалитет на 16 големини завртки за лаптоп,секоја големина 50 компјутери шрафцигер за слободни Завртка Големина : PM2 X63.8 PM2 X103.5 CM2 X33.3 CM2 X34.0 CM2 X34.5 CM2 X45.0 CM2 X44.0 CM2.5 X3.54.5 CM2.5Х54 CM2.5 X64.5 CM2.5 X7.54.5 CM2.5 X84.0 CM2.5 X104 CM2.5 X124.5 КМ2.5 X43.5 CM3 X35.0 Завртка Големина : Шрафцигер Должина : 13cm Количина : 1 сет (800 завртки + 1 шрафцигер) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

М8 М8*40 M8x40 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN933 Лево Начин Раце левак Спротивниот Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални Завртки

DEN 285.60

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М8 М8*40 M8x40 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN933 Лево Начин Раце левак Спротивниот Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmNorminal Дијаметарd ТеренотP k S A B max min max min max min A B М4 0.7 2.92 2.62 3 2.8 7 6.78 6.64 М5 0.8 3.65 3.35 3.74 3.26 8 7.78 7.64 M6 1 4.15 3.85 4.24 3.76 10 9.78 9.64 M7 1 4.95 4.65 5.04 4.56 11 10.73 10.57 М8 1.25 5.45 5.15 5.54 5.06 13 12.73 12.57 M10 1.5 6.56 6.22 6.69 6.11 17 16.73 16.57 М12 1.75 7.68 7.32 7.79 7.21 19 18.67 18.48 М14 2 8.98 8.62 9.09 8.51 22 21.67 21.16 М16...

100Pcs големина 1.2x4.5 mm Eyewear очила Завртка Наочари Завртка додатоци За да се Види Наочари Часовник

DEN 144.00

Опис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : сребрена Количина : 100 компјутери Големина : М1.2*4.5 мм Пакет се вклучени : 100 x M1.2*5 Изборен Круг Главата На ЗаврткатаЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

6pcs Месинг 20mm Машки Конец Вода Воздух Цевка Т Форма Еднакви Tee Приклучок за Спојување

DEN 943.20

Име На Производ Tee Спојка Дизајн Т Форма, 3 Начини Машки Конец Кол 20mm / 1 / 2 PT Вкупната Големина 5.1 x 3.4 x 1.8 cm / 2" x 1.3" x 0.7" (LWT) Материјал Месинг Боја на Тон Злато

AC 110V 2 Позиција 2 Начин 1/2 Директно Делува Електромагнетниот Вентил

DEN 1604.64

Име на производ Електромагнетниот Вентил Модел 2 W16015 Тип 2 на Начин 2 Позицијата КООРДИНАТОР Материјал Метал Напон AC 110 V Работна Температура 5 ~ 80 Centigrade Степен Проток на Големината на Порите 16mm CV Вредност 4.8 Циклуси 50 / 60 Hz Оперативен Притисок Мин...

Директни Дејствува PT 1/4 13mm Тема Електромагнетниот Вентил 24V DC 6.0 W

DEN 776.64

Име на производ Електромагнетниот Вентил Модел 2 P02508 Течност Медиум Воздух, Вода, Нафта, Гас Дејствува Директно Делува Напон 24 V DC Моќност 6 W Притисок Опсег од 1,58 MPa Големина 41 x 22 x 65mm / 1.6" x 0.87" x 2.6" (L*W*H) Навој Дијаметар PT 1 / 4" / 13mm Кабел Должина 49cm / 19.3" Материјал Пластични Боја Црна

8мм Пневматски Цевка Фитинзи Конектор Splitter Y Облик

DEN 121.92

Име на производ Конектор Тип Y Облик Материјал Пластични Внатрешен Дијаметар (Приближно) 8мм (Секоја Завршува) Вкупната Димензија (Приближно) 3.8 cm x 3cm x 1,5 см / 1.5" x 1.2" x 0.6" (L * W *T) Боја Црна, Сина

Притисни-во Слотот за Двојно Дејство 25мм Понесе 45mm Удар Воздух Цилиндар

DEN 861.12

Име на производ Воздух Цилиндар Модел СДА 25x45 Материјал Алуминиум Боја Сребрена на Ѕвонење Движење Тип Двојна Акција Работен Медиум Помине Филтрирани и Lubricator Компресира Air Max Притисок 1.0 Mpa Понесе 25мм / 10.98" Удар 45mm / 1.77" Клипот Род Дупка со Дијаметар од 4.5 мм / 0.177" Монтажа Дупка Проред 28mm / 1.1" Монтажа Дупка со Дијаметар од 5mm / 0.196" Влезот / Излезот Дупка со Дијаметар од 4mm / 0.157" Вкупната Големина 40 x 40 x 74mm / 1.6" x 1.6" x 2.9"(L*W*H)

10 x Пневматски 6mm да 1/8 PT Машки Конец 90 степени Лактот Цевка Брз Фитинзи

DEN 431.04

Име на производ Брз Фитинзи Модел JPL601 Дизајн Л Форма (90 степени Дошу) Материјал Пластика, Метал Тема Големина 1 / 8" PT Навој Дијаметар 9.6 mm Цевка со Пречник од 6mm Вкупната Големина (Приближно) 31 x 26 х 13mm / 1.2" x 1" x 0.5" (L*W*H) Боја Црна

Сребрен Тон Двојна Род 10мм Удар 15mm Понесе Penumatic Воздух Цилиндар

DEN 864.48

Име на производ Воздух Цилиндар Модел TN10x15 Акција Двојно Дејство Понесе 10мм Удар 15mm Порта Кол(Приближно) 4mm / 0.16" Завртка Дупка Кол4mm (Прибл.) Димензија 7.9 x x 4.2 1.7 cm / 3.1" x 1.65" x 0.67"(L*W*T) Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Боја на Сребро на Ѕвонење, Црна

Т Облик 3 Начин Еднакви Tee Спојка Месинг Фитинг Адаптер за 10мм Цевки Цевки

DEN 473.28

Име На Производ Tee Конектор Дизајн Т Облик, 3 Начин Се Вклопуваат Дупка Кол 10мм / 0.39" Вкупната Големина 52 x 37 x 21.5 mm / 2.05" x 1.46" х 0.85" (LWT) Материјал Месинг Боја на Тон Злато

S3PL-08 3 Порт 2 Позиција Авто-Заклучување Пневматски Механички Залисток 1/4 PT

DEN 604.80

Име на производ Механички Залисток Модел S3 PL08 Тип на Операција Директни Дејствува Контакт Тип АвтоLatching Работен Медиум чистиот Воздух (40µm filteration) Порт Тип 3 Позиција Тип 2 Цевка Навој Дијаметар 1 / 4" PT Навој Дијаметар(Страна) 10.6 mm / 0.4" Температурата на работа Спектар 5 ~ 60°C Работен Притисок Опсег 0 ~ 0.8 MPa Вкупната Големина(Приближно) 3.6 x 2.8 x 10.4 cm / 1.4"x 1.1"x 4.1" (L*W*H) Материјал Легура Главната Боја Сива, Црна, Црвена

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.