• Ново
20pcs Нерѓосувачки челик завртки M4*65/70/75/80 mm крстот пан глава на машина завртки, круг главата завртки

20pcs Нерѓосувачки челик завртки M4*65/70/75/80 mm крстот пан глава на машина завртки, круг главата завртки

Оценка на клиентот:
DEN 234.72

Износ
Залиха


ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : //www.aliexpress.com/store/119597/search?origin=y&Search Text=round+главата+завртки

Карактеристики

Димензии:
M4x65 мм, M4x70 мм, M4x75 мм, M4x80 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M4

Производи во категоријата

24V DC 120mA 2 Начин 2 Позиција Пневматски Електромагнетниот Контрола Вентил

DEN 630.72

Име на производ Пневматски Електромагнетниот Вентил Модел 2 V02508 Тип 2 на Начин 2 Позиција Материјал Метал, Пластика Напон, Струја 24 V DC, 120m A Оперативен Притисок 0 ~ 10 kgf / cm 2 Поврзете Порта Дијаметар 12mm / 1 / 2" Вкупната Големина (Прибл.) 6.7 cm x 6cm x 2,2 см / 2.6" x 2.4" x 0.8" (L * W * T) Боја Како на Сликата Прикажани

50pcs M2x2mm Јаглероден Челик Завртка Црна Штекер Главата Капа Копачка Завртки без глава Ореви Гром сврзувачки елементи Асортиман Комплет ќор-сокак Додаток

126.72 -25 % DEN 95.00

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Наредби износ од помалку од ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја) и Наредби износ повеќе од ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух mail со следење на број, можете да ги пратите на стоки.Руски Клиенти ќе ја испрати со Посебни YW со следење на број...

10 x Пневматски 6mm да 1/8 PT Машки Конец 90 степени Лактот Цевка Брз Фитинзи

DEN 431.04

Име на производ Брз Фитинзи Модел JPL601 Дизајн Л Форма (90 степени Дошу) Материјал Пластика, Метал Тема Големина 1 / 8" PT Навој Дијаметар 9.6 mm Цевка со Пречник од 6mm Вкупната Големина (Приближно) 31 x 26 х 13mm / 1.2" x 1" x 0.5" (L*W*H) Боја Црна

Слободен Брод 500pc М5 Најлон завртки круг Филипс пан главата завртки Црна L8mm-50мм

1434.72 -5 % DEN 1363.00

Опис : Модел : M5 Материјали : Најлон PA66 Пламен класа : 94 V2 карактеристиките на : PA66 пластика е еден вид има пластичност на проѕирни или нетранспарентно бело или жолто гранули кристален полимери, предност : 1.Мала тежина, густина (g / cm3) : 1.101.14.2...

100Pcs големина 1.2x4.5 mm Eyewear очила Завртка Наочари Завртка додатоци За да се Види Наочари Часовник

DEN 144.00

Опис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : сребрена Количина : 100 компјутери Големина : М1.2*4.5 мм Пакет се вклучени : 100 x M1.2*5 Изборен Круг Главата На ЗаврткатаЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

М5*25мм нерѓосувачки челик око болт,око ореви и завртки fastener хардвер,студ артикулирани водител на болт

455.52 -5 % DEN 433.00

М5*25мм нерѓосувачки челик око болт,око ореви и завртки fastener хардвер,студ артикулирани водител на болтМатеријал : не ' рѓосувачкиГолемина : M5Должина : 25mmКоличина : 20pcs

S3PL-08 3 Порт 2 Позиција Авто-Заклучување Пневматски Механички Залисток 1/4 PT

DEN 604.80

Име на производ Механички Залисток Модел S3 PL08 Тип на Операција Директни Дејствува Контакт Тип АвтоLatching Работен Медиум чистиот Воздух (40µm filteration) Порт Тип 3 Позиција Тип 2 Цевка Навој Дијаметар 1 / 4" PT Навој Дијаметар(Страна) 10.6 mm / 0.4" Температурата на работа Спектар 5 ~ 60°C Работен Притисок Опсег 0 ~ 0.8 MPa Вкупната Големина(Приближно) 3.6 x 2.8 x 10.4 cm / 1.4"x 1.1"x 4.1" (L*W*H) Материјал Легура Главната Боја Сива, Црна, Црвена

Сребрен Тон Двојна Род 10мм Удар 15mm Понесе Penumatic Воздух Цилиндар

DEN 864.48

Име на производ Воздух Цилиндар Модел TN10x15 Акција Двојно Дејство Понесе 10мм Удар 15mm Порта Кол(Приближно) 4mm / 0.16" Завртка Дупка Кол4mm (Прибл.) Димензија 7.9 x x 4.2 1.7 cm / 3.1" x 1.65" x 0.67"(L*W*T) Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Боја на Сребро на Ѕвонење, Црна

Т Облик 3 Начин Еднакви Tee Спојка Месинг Фитинг Адаптер за 10мм Цевки Цевки

DEN 473.28

Име На Производ Tee Конектор Дизајн Т Облик, 3 Начин Се Вклопуваат Дупка Кол 10мм / 0.39" Вкупната Големина 52 x 37 x 21.5 mm / 2.05" x 1.46" х 0.85" (LWT) Материјал Месинг Боја на Тон Злато

AC 110V 2 Позиција 2 Начин 1/2 Директно Делува Електромагнетниот Вентил

DEN 1604.64

Име на производ Електромагнетниот Вентил Модел 2 W16015 Тип 2 на Начин 2 Позицијата КООРДИНАТОР Материјал Метал Напон AC 110 V Работна Температура 5 ~ 80 Centigrade Степен Проток на Големината на Порите 16mm CV Вредност 4.8 Циклуси 50 / 60 Hz Оперативен Притисок Мин...

Axk 10pcs M5x25mm Ѕвезда / Справи / Страна Прилагодување Завртка /bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка Дрво Слива Болт

528.00 -8 % DEN 486.00

започнетекрајотAXK 10pcs M5x25mm Ѕвезда / справи / страна прилагодување завртка / Bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка Дрво Слива Болт

1/4 Hot Shoe Адаптер +Tripod Планината +Завртка За GoPro Херој 2 3 3+ 4 dslr фото Камера

91.20 -17 % DEN 76.00

Tripod планината за прикачување на вашите брзо ослободување Go Pro камера за да стандард tripod 1 / 4" hot shoe планината адаптер дозволи уредите со стандарден 1 / 4" завртка дупка да биде инсталиран на флеш топла чевли слот...

8мм Пневматски Цевка Фитинзи Конектор Splitter Y Облик

DEN 121.92

Име на производ Конектор Тип Y Облик Материјал Пластични Внатрешен Дијаметар (Приближно) 8мм (Секоја Завршува) Вкупната Димензија (Приближно) 3.8 cm x 3cm x 1,5 см / 1.5" x 1.2" x 0.6" (L * W *T) Боја Црна, Сина

М3*4/5/6/8/10/12/15/18/20/22/25/30/35 црна 1pcs најлон Круг Главата Philips Завртки со пластични Изолација завртки PC/одбор DIY завртка

DEN 0.48

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Најлон Боја : црна Ro HS согласност Користи : Примена во електроника, компјутери, КОМПЈУТЕР, табла, силна киселина место, нема рѓа, мала тежина.DIY хоби итн Големина : M3*4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 15 / 18 / 20 / 22 / 25 / 30 / 35 (погледнете ја сликата)Пакет се Вклучени: 1 x Црни најлон Завртка или орев(кликнете)Завртки Орев за Миење поставите Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Цевка Метал Хексадецимален Главата 3/8 Навој Дијаметар На Приклучокот Капа

DEN 190.56

Име на производ Хексадецимален Главата Цевки Plug Боја на Злато Тон Материјал Метал Навој Дијаметар 9.5 mm / 3 / 8" Хексадецимален страна на Страна Diatance 9.8 mm / 0.38" Висок 10мм / 0.39"

Директни Дејствува PT 1/4 13mm Тема Електромагнетниот Вентил 24V DC 6.0 W

DEN 776.64

Име на производ Електромагнетниот Вентил Модел 2 P02508 Течност Медиум Воздух, Вода, Нафта, Гас Дејствува Директно Делува Напон 24 V DC Моќност 6 W Притисок Опсег од 1,58 MPa Големина 41 x 22 x 65mm / 1.6" x 0.87" x 2.6" (L*W*H) Навој Дијаметар PT 1 / 4" / 13mm Кабел Должина 49cm / 19.3" Материјал Пластични Боја Црна

5pcs GB37 М8*16 20 25 30 35 40 45 304 нерѓосувачки челик Т shapesquare чекан главата на завртката Т-раководител гром ритам болт

211.20 -0 % DEN 211.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .

М8 М8*40 M8x40 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN933 Лево Начин Раце левак Спротивниот Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални Завртки

DEN 285.60

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М8 М8*40 M8x40 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN933 Лево Начин Раце левак Спротивниот Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmNorminal Дијаметарd ТеренотP k S A B max min max min max min A B М4 0.7 2.92 2.62 3 2.8 7 6.78 6.64 М5 0.8 3.65 3.35 3.74 3.26 8 7.78 7.64 M6 1 4.15 3.85 4.24 3.76 10 9.78 9.64 M7 1 4.95 4.65 5.04 4.56 11 10.73 10.57 М8 1.25 5.45 5.15 5.54 5.06 13 12.73 12.57 M10 1.5 6.56 6.22 6.69 6.11 17 16.73 16.57 М12 1.75 7.68 7.32 7.79 7.21 19 18.67 18.48 М14 2 8.98 8.62 9.09 8.51 22 21.67 21.16 М16...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.