• Ново
100pcs Нерѓосувачки челик завртки M3*22/25/30-50 mm крстот пан глава на машина завртки, круг главата завртки

100pcs Нерѓосувачки челик завртки M3*22/25/30-50 mm крстот пан глава на машина завртки, круг главата завртки

Оценка на клиентот:
DEN 272.16
DEN 272.00 -0 %

Износ
Залиха


ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : //www.aliexpress.com/store/119597/search?origin=y&Search Text=round+главата+завртки

Карактеристики

Димензии:
M3x22 мм, M3x25 мм, M3x30 мм, M3x35 мм, M3x40 мм, M3x45 мм, M3x50 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M3

Производи во категоријата

М5*25мм нерѓосувачки челик око болт,око ореви и завртки fastener хардвер,студ артикулирани водител на болт

455.52 -5 % DEN 433.00

М5*25мм нерѓосувачки челик око болт,око ореви и завртки fastener хардвер,студ артикулирани водител на болтМатеријал : не ' рѓосувачкиГолемина : M5Должина : 25mmКоличина : 20pcs

800pcs Лаптоп Завртки Сет + Шрафцигер За Toshiba Sony Dell IBM Samsung Леново

521.28 -6 % DEN 490.00

100% сосема нов и висок квалитет на 16 големини завртки за лаптоп,секоја големина 50 компјутери шрафцигер за слободни Завртка Големина : PM2 X63.8 PM2 X103.5 CM2 X33.3 CM2 X34.0 CM2 X34.5 CM2 X45.0 CM2 X44.0 CM2.5 X3.54.5 CM2.5Х54 CM2.5 X64.5 CM2.5 X7.54.5 CM2.5 X84.0 CM2.5 X104 CM2.5 X124.5 КМ2.5 X43.5 CM3 X35.0 Завртка Големина : Шрафцигер Должина : 13cm Количина : 1 сет (800 завртки + 1 шрафцигер) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2 Положба 5 Начин Внатрешни Pilotovaný Електромагнетни Вентили 4V210-08

DEN 884.64

Име на производ Електромагнетниот Вентил Модел Бр 4 V21008Течност40 Micron Филтрира ВоздухотТип На РаботаВнатрешни Pilotovaný Тип 5 Начин 2 Положба Една Глава, Тип на Потрошувачка на AC напон 220 V AC Напон Спектар 187 V 253 V Притисок 0.15 0.8 MPa Заеднички Понесе Големина(Приближно) Влезот=Штекер=PT1 / 4 Навој Порта Големина(Приближно) Воздух Влезот=Воздух Излезот=1.1 cm / 0.433" Издувните=0.8 cm / 0.315" Хексадецимален Конектор Внатрешна Кол(Приближно) 1.1 cm / 0.433" Вкупната Големина(Приближно) 11.9 x 2.2 x 6.6 cm / 4.7" x 0.8" x 2.6" (L*W*H) Боја ја Видите Сликата Надворешни Materila Пластика, Метал

24V DC 120mA 2 Начин 2 Позиција Пневматски Електромагнетниот Контрола Вентил

DEN 630.72

Име на производ Пневматски Електромагнетниот Вентил Модел 2 V02508 Тип 2 на Начин 2 Позиција Материјал Метал, Пластика Напон, Струја 24 V DC, 120m A Оперативен Притисок 0 ~ 10 kgf / cm 2 Поврзете Порта Дијаметар 12mm / 1 / 2" Вкупната Големина (Прибл.) 6.7 cm x 6cm x 2,2 см / 2.6" x 2.4" x 0.8" (L * W * T) Боја Како на Сликата Прикажани

25мм Понесе 30мм Удар Алуминиум Легура Двојно Дејство Воздух Цилиндар

DEN 779.04

Име на производ Воздух Цилиндар Модел СДА 2530 Акција Тип Двојна Акција Понесе 25мм / 1" Удар 30мм / 1.2" Макс Presssure 1.0 Mpa Порта Кол.(Приближно) 4mm / 0.16" Центар Навој Дупка Кол(Приближно) 5mm / 0.2" Клипот Род Надворешен Дијаметар 10мм / 0.39" Монтажа Навој Дијаметар 5mm / 0.2" Вкупната Големина(Приближно) 42 x 40 x 56mm / 1.7" x 1.6" x 2.2"(L*W*H) Материјал Алуминиум Легура

100Pcs големина 1.2x4.5 mm Eyewear очила Завртка Наочари Завртка додатоци За да се Види Наочари Часовник

DEN 144.00

Опис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : сребрена Количина : 100 компјутери Големина : М1.2*4.5 мм Пакет се вклучени : 100 x M1.2*5 Изборен Круг Главата На ЗаврткатаЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

M10 М12 M10*35 M10x35 М12*25 M10x25 304 од не ' Рѓосувачки Челик св DIN933 Лево Начин Раце левак Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални Завртки

291.36 -0 % DEN 291.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M10 М12 M10*35 M10x35 М12*25 M10x25 304 од не ' Рѓосувачки Челик св DIN933 Лево Начин Раце левак Обратна Тема Хексадецимален Хексагонални ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmNorminal Дијаметарd ТеренотP k S A B max min max min max min A B М4 0.7 2.92 2.62 3 2.8 7 6.78 6.64 М5 0.8 3.65 3.35 3.74 3.26 8 7.78 7.64 M6 1 4.15 3.85 4.24 3.76 10 9.78 9.64 M7 1 4.95 4.65 5.04 4.56 11 10.73 10.57 М8 1.25 5.45 5.15 5.54 5.06 13 12.73 12.57 M10 1.5 6.56 6.22 6.69 6.11 17 16.73 16.57 М12 1.75 7.68 7.32 7.79 7.21 19 18.67 18.48 М14 2 8.98 8.62 9.09 8.51 22 21.67 21.16 М16...

Т Облик 3 Начин Еднакви Tee Спојка Месинг Фитинг Адаптер за 10мм Цевки Цевки

DEN 473.28

Име На Производ Tee Конектор Дизајн Т Облик, 3 Начин Се Вклопуваат Дупка Кол 10мм / 0.39" Вкупната Големина 52 x 37 x 21.5 mm / 2.05" x 1.46" х 0.85" (LWT) Материјал Месинг Боја на Тон Злато

Axk 10pcs M5x25mm Ѕвезда / Справи / Страна Прилагодување Завртка /bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка Дрво Слива Болт

528.00 -8 % DEN 486.00

започнетекрајотAXK 10pcs M5x25mm Ѕвезда / справи / страна прилагодување завртка / Bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка Дрво Слива Болт

3V1-06 Позиција 2 3 Начин Пневматски Електромагнетниот Вентил DC 12V 125mA

DEN 646.56

Име на производ Електромагнетниот Вентил Модел 3 V106 Тип 2 Позицијата на 3 Начини Материјал Метал, Пластика Напон 12 V DC Напон Спектар DC 12 V22 V Amp 125m A Потрошувачка на Енергија 3 W Оперативен Притисок 0 ~ 10 kgf / cm 2 Нишка Дупка со Дијаметар од 8.9 mm / 0.35" Вкупната Големина (Прибл.) 6.3 x 6 x 2,2 см / 2.5" x 2.3" x 0.8"(L*W*T) Главни Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

Цевка Метал Хексадецимален Главата 3/8 Навој Дијаметар На Приклучокот Капа

DEN 190.56

Име на производ Хексадецимален Главата Цевки Plug Боја на Злато Тон Материјал Метал Навој Дијаметар 9.5 mm / 3 / 8" Хексадецимален страна на Страна Diatance 9.8 mm / 0.38" Висок 10мм / 0.39"

16.5 mm Машки Конец 8мм х 12mm Пневматски Цевка Брз Спојка Монтирање Цевки

DEN 207.36

Име на производ Брз Спојка Машки Навој Дијаметар 16.5 mm / 21 / 32"(0.649") се Вклопуваат Цевка 8 x 12mm / 5 / 16" x 15 / 32"(Внатрешен D*OD) Вкупниот обем 24.5 x 17 x 17mm / 0.96" x 0.67" x 0.67"(L*W*T) Боја Сребрена Тон Материјал Метал

Двојно Дејство 40mm Понесе 35mm Удар Притисни Во Слот Тенок Воздух Цилиндар

DEN 1191.36

Име на производ Воздух Цилиндар Материјал Алуминиум Боја Сребрена на Ѕвонење Движење Тип Двојна Акција Модел SDA40x35 Понесе 40mm Удар 35mm Род Тема Внатрешен Дијаметар 7mm / 0.2" Порта Дијаметар (Приближно) 9mm / 0.35" Монтажа Навој Дијаметар 6.5 mm / 0.25" Целокупната Димензија 65 x 58 x 53mm / 2.5" x 2.2" x 2"(L*W*T)

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.