• Ново
Едноставна Вистински Кожни Нараквици за Жени Мажи Накит Панк Скелет Шарм Појас Тока Mens Заврши Хривнија Черепот Машки Додатоци

Едноставна Вистински Кожни Нараквици за Жени Мажи Накит Панк Скелет Шарм Појас Тока Mens Заврши Хривнија Черепот Машки Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 95.52
DEN 90.00 -6 %

Износ
Залиха


Едноставна Вистински Кожни Нараквици за Жени Мажи Накит Панк Скелет Шарм Појас Тока Mens Заврши Хривнија Черепот Машки Додатоци
Материјал : кравја кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 25 см ( Прилагодлива големина) Тежина : 15 грама

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
BRT4203
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Тибетската сребро,Цинк Легури,Сребро Позлатен
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Стил:
Хип/Рок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Бренд Име:
SHEAUTY
Должина:
25cm
Функција:
панк накит
Карактеристики:
скелетот кожа хривнија
Бои:
гроздобер црна и црвена

Производи во категоријата

Нови Кул Мажите Сребрена/Златото не 'Рѓосувачки Челик Волкот Плетенка Црна Вистинска Кожа Хривнија 8.2615mm

767.52 -20 % DEN 614.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 15mm(ширина); 21cm(8.26 инчи);57g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребрена / Злато Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Личност Претерани Двојно Топката на Тенка Арматурна Искриват Алка Ткаенината Хривнија за жени, девојки злато сребро позлатен шарм подарок накит

1147.20 -30 % DEN 803.00

Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

Година Мода Накит Нови Кристали Жените Нараквици Трговија На Големо Кристал Рачно Изработени Црвено Multilayer Заврши Кожни Нараквици Femme

92.16 -47 % DEN 49.00

2016 Година Мода Накит Нови Кристали Жените Нараквици Трговија На Големо Кристал Рачно Изработени Црвено Multilayer Заврши Кожни Нараквици FemmeМатеријал : Кристал + КожаКвалитет : 100% Сосема Нов Висок КвалитетПогодни За : 1720 cmБоја : 1 6 бои ( Како на сликата покажува )Повод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / Подарок16 Боја изберете! Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст .Се Обрне ВниманиеМногу Висок Квалитет и Помалку од $2 Нараквица во мојата продавница, добредојдовте цел!! Ние прифаќаме трговија на Големо!! Цел на Повеќе од $180 ,ние ќе им даде екстра попуст Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL,EMS...

Fyla Режим Неколку Хривнија Нови 4 Редови 6mm Зелен Змеј Природни рачно изработени Браун Восок Кабелот Заврши Хривнија Парови Годишнината Подароци

479.52 -55 % DEN 216.00

Неколку Хривнија Нови 4 Редови 6mm Зелен Змеј Ахат рачно изработени Браун Восок Кабелот Заврши Хривнија Парови Годишнината ПодароциЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ FYLA НА ВЛАДАТА ? FYLA РЕЖИМ НАКИТ нуди одлична услуга во дизајн, развој, програмирање и маркетинг ...

5 реда 7.5 инчи На 5-6mm Природна Розова Слатководни Бисер Хривнија

DEN 720.00

Точка ИмеТрговија на големо слатководни Бисер Жените ХривнијаБисер ТипПриродните Слатководни бисерХривнија Должина7.5 инчиБисер БојаПриродна РозоваБисер ФормаГрутка БарокБисер ОдделениеАБисер Големина56 mmЗатворач МатеријалСребро.Хривнија Тип 5 Реда Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

двојно заврши нараквици со метален синџир целосна кристал rhinestones кристал нараквици стакло семе мониста нараквици braccialetto B1569

474.72 -30 % DEN 332.00

Име : Двоен заврши нараквици кристал нараквици со метални синџири Материјал : Кадифе кожа + стакло + метални синџир + стакло семе мониста Големина : Околу 40 cms должина и 20mm ширина Овој накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,

UBEAUTY Вистинска Кожа Хривнија Жените Шарм Нараквици & Алки Модата Заврши Хривнија За Жени Мажи Накит Pulseira Masculina

234.24 -40 % DEN 141.00

UBEAUTY 2017 нови пристигнување вистинска кожа хривнија едноставен стил мода хривнија / шарм хривнија Материјал : женска нараквица+кожа хривнија 2017 продажба нерѓосувачки челик кожа хривнија

30ММ Ширењето на Locket Хривнија 316 од не ' Рѓосувачки Челик Етерично масло Diffuser Кожа Хривнија за Жени(бесплатно со 5pcs влошки)

DEN 288.00

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС, ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Bling Bling 10Row Кристал Кристал Девојка Нараквица,Свадба Булчински Хривнија Накит

DEN 288.00

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен...

Човекот Кожа 16MM Широк Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна Вистинска Кожа Хривнија & Алка Персоналните Име Накит Homens Хривнија

379.68 -30 % DEN 266.00

Кликнете на Сликата за да Изберете Убава Фонт или Шемаако треба да engrave букви или посебни обрасци pls се сеќавам да се избере "DIY ЛОГОТО" која е скапа еден.тогаш кога ќе се платат за цел , имајте на ум ни што и како да се engrave.ако не ни кажете во рок од 24 часа,ние само испраќате оригинални хривнијаЧовекот Кожа 16 MM Широк Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна Вистинска Кожа Хривнија & Алка Персоналните Име Накит Homens Хривнија Engrave Име Услуга

Моден Пол Женски Додатоци Жените Кожа Магнетски Затворач Алка Хривнија Лето Накит

351.36 -35 % DEN 228.00

Име : ХривнијаКоличина : 1 BUCМетална Боја : СребренаЗатворач Тип : Магнет ЗатворачДимензии : Ширина 1.38 инчен (3.5 СМ), должина 7.48 инчен (19 CM)производот се покаже :

WELLMORE кожа хривнија две заврши нараквици магнет тока ликвидација хривнија Бохемски нараквици&накит за жените B16060

331.20 -32 % DEN 225.00

Добредојдовте на WELLMORE Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоanswer : ___________________________ note : 1 : Откако ќе го потврдите плаќањето,тоа е бесплатен превозот! ние ќе испрати предмети во 2~7 ден од Кина Пост Воздух Mail ...

10pcs/многу Мажи Кожа Хривнија Cosplay Црна Батлер со кристално Мажите Нараквици За Жените Pulseras аниме Нараквици

1440.00 -12 % DEN 1267.00

Добредојдовте на нашата Продавница !Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит.Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме.Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи предпоради ова е Русија објави нови правилаТоа го направи на вашето име,презиме и имеинаку ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме!Здраво, пријатели, повеќе од $ 7 цел, ние ќе ви испратиме Кина Пост регистрирани парцела, помалку од $7orders , ние ќе ви испратиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

30ММ магнетни хривнија нерѓосувачки челик ароматерапијата етерично масло diffuser нараквици за жени (Бесплатно со 5pcs Чувствува Влошки)

DEN 384.00

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС, ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.

VONNOR Нараквици Мулти-слој Ликвидација Заврши Кожа Хривнија Мода Жените Рака Накит Лето Додатоци за Женски

366.72 -50 % DEN 183.00

Име : Белегзии Количина : 1 BUC Материјал : СТП Кожа, Кристал Боја : Сина, Сива, Кафеава,Црвена Затворач Тип : Магнетски Затворач Димензии : должина 38cm, Ширина 1.2 смпроизводот се покаже :

Промоција Мода за Мажи Накит Хип Хоп Црна Вистинска Кожа Нерѓосувачки Челик Магнетни Хривнија Тока 8.66

767.52 -20 % DEN 614.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 12.5 mm(ширина); 22cm(8.66 инчи);56g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребрена / Злато Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.