• Ново
6 редови 7.5 5-6mm Природни Лаванда Овална Слатководни Бисер Хривнија

6 редови 7.5 5-6mm Природни Лаванда Овална Слатководни Бисер Хривнија

Оценка на клиентот:
DEN 912.00

Износ
Залиха


Точка Име
Трговија на големо слатководни Бисер Жените Хривнија
Бисер Тип
Природните Слатководни бисер
Хривнија Должина
7.5 инчи
Бисер Боја
Природни Лаванда
Бисер Форма
Грутка Барок
Бисер Одделение
А
Бисер Големина
5-6 mm
Затворач Материјал
Сребро.
Хривнија Тип 6 Редови Пакување & Испорака
Пакет :
1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .
2.Како на клиент детални барања.
Време на испорака :
1.По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк .
2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 7-30 дена, според редоследот износ .
Плаќање :
1.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .
3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето . Нашите Услуги
1. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа.
2. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик.
3. Со различни големини, форми, бои.
4. Цена со добар квалитет
5. Примерок прифатливо
6. Мала количина прифати
7. Брза испорака
8. Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма. е квалитет на производителот кој вклучува во слатководни aquaculture, интензивна обработка и трговија на големо активности на Свежа Вода Бисери. Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто да изберете од PAP Бисер
1. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма. Специјализираат во бисер трговија и производство,имајќи продавница,фабрика и бисер фарма.
2. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги.
3. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму.
4. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање.
5. Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза испорака.
6. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени.
7. Совршен клиенти услуги со професионални предлог.
8. Најдобра по продажба на услуги.

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PAIBO
Должина:
19cm
Обликотшема:
Месечината
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Затворач Тип:
Бисер-clasps
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
PB0003
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бисер Форма:
Полу-барок
Материјал:
бисер
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
PB0003
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
Должина:
7.5 inches

Производи во категоријата

Sobuy Рачно Изработени Браун Гроздобер Нараквици Мажи Жени Широк Кожа Заврши Ткаенината Нараквици & Алки Wristband Ретро Машки Викинг Накит

191.04 -30 % DEN 134.00

Ве молиме имајте во предвид : Цел на повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL , EMS , Aramex .Бренд : Sobuy НакитМатеријал : Алуминиумски+ КожаКвалитет : 100% Сосема Нов ,Висок КвалитетГолемина : 23cm * 4.3 cmПовод : Партија,Лето Накит,За Статистика,ПатувањеБоја : Кафена1...

Fyla Режим Најновите Природни Пурпурна Мушка со Сребро Фацетирани Мушка Заврши Хривнија трговија на Големо Мода Ткаени Заврши Хривнија Жените Хривнија

479.52 -55 % DEN 216.00

Најновите Природни Пурпурна Монистра со Сребро Фацетирани Мушка Заврши Хривнија трговија на Големо Мода Ткаени Заврши Хривнија Жените ХривнијаЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ FYLA НА ВЛАДАТА ? FYLA РЕЖИМ НАКИТ нуди одлична услуга во дизајн, развој, програмирање и маркетинг ...

Pulseira Заврши ткаенината нараквици & алки Шарм Кожа Јаже Хривнија за жени Божиќ подарок бесплатен превозот

DEN 129.12

Pulseira Заврши ткаенината нараквици & алки Шарм Кожа Јаже Хривнија за жени Божиќ подарок Мода накит бесплатен превозотMOQ 1pcs Големина 20cm Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 37days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

10pcs/многу Мажи Кожа Хривнија Cosplay Црна Батлер со кристално Мажите Нараквици За Жените Pulseras аниме Нараквици

1440.00 -12 % DEN 1267.00

Добредојдовте на нашата Продавница !Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит.Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме.Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи предпоради ова е Русија објави нови правилаТоа го направи на вашето име,презиме и имеинаку ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме!Здраво, пријатели, повеќе од $ 7 цел, ние ќе ви испратиме Кина Пост регистрирани парцела, помалку од $7orders , ние ќе ви испратиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

двојно заврши нараквици со метален синџир целосна кристал rhinestones кристал нараквици стакло семе мониста нараквици braccialetto B1569

474.72 -30 % DEN 332.00

Име : Двоен заврши нараквици кристал нараквици со метални синџири Материјал : Кадифе кожа + стакло + метални синџир + стакло семе мониста Големина : Околу 40 cms должина и 20mm ширина Овој накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,

Година Мода Накит Нови Кристали Жените Нараквици Трговија На Големо Кристал Рачно Изработени Црвено Multilayer Заврши Кожни Нараквици Femme

92.16 -47 % DEN 49.00

2016 Година Мода Накит Нови Кристали Жените Нараквици Трговија На Големо Кристал Рачно Изработени Црвено Multilayer Заврши Кожни Нараквици FemmeМатеријал : Кристал + КожаКвалитет : 100% Сосема Нов Висок КвалитетПогодни За : 1720 cmБоја : 1 6 бои ( Како на сликата покажува )Повод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / Подарок16 Боја изберете! Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст .Се Обрне ВниманиеМногу Висок Квалитет и Помалку од $2 Нараквица во мојата продавница, добредојдовте цел!! Ние прифаќаме трговија на Големо!! Цел на Повеќе од $180 ,ние ќе им даде екстра попуст Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL,EMS...

VONNOR Нараквици Мулти-слој Ликвидација Заврши Кожа Хривнија Мода Жените Рака Накит Лето Додатоци за Женски

366.72 -50 % DEN 183.00

Име : Белегзии Количина : 1 BUC Материјал : СТП Кожа, Кристал Боја : Сина, Сива, Кафеава,Црвена Затворач Тип : Магнетски Затворач Димензии : должина 38cm, Ширина 1.2 смпроизводот се покаже :

2017 Жените Хривнија 6MM Круг Сина Природни Sodalite Камен Двојно Обвива Кожни Нараквици Гроздобер рачно изработени Мушка Накит Pulseras

237.60 -35 % DEN 155.00

2017 Жените Хривнија 6 MM Круг Сина Природни Sodalite Камен Двојно Обвива Кожни Нараквици Гроздобер рачно изработени Мушка Накит Pulseras Добредојдовте на нашата продавница : Ние можеме да брод на производот брзо за вас ! Голема Цел!! Голем Попуст!! Избави од Фабриката Најдобра Цена за вас Најдобар Квалитет Увери трговија на Големо Топло Добредојде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Опис : Име : Природен Камен нараквициМатеријал : кожа јаже,6mm sodalite,од не ' рѓосувачки челик затворачДолжина на Мушка : за 33cm ,со eyeholes,2 обвивабоја : како на сликата шоупакет : 1 buc во opp вреќа,во Меур Торбапогодни за : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија,туристички сувенири,рекламирање, промоција ,накит колокација итн.Сликата ја покажува : Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Друга Политика(1)Ние не сме Одговорни за Било Обичај Должност или Увоз Доход ...

WELLMORE кожа хривнија две заврши нараквици магнет тока ликвидација хривнија Бохемски нараквици&накит за жените B16060

331.20 -32 % DEN 225.00

Добредојдовте на WELLMORE Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоanswer : ___________________________ note : 1 : Откако ќе го потврдите плаќањето,тоа е бесплатен превозот! ние ќе испрати предмети во 2~7 ден од Кина Пост Воздух Mail ...

Мода за Мажи Црна Кожа Multilayer Заврши Ткаат Нараквици за Мажи Еластична Бенд Затворач Восок Кабелот Јаже Алки Накит 2 Компјутери/многу

167.52 -5 % DEN 159.00

Мода за Мажи Црна Кожа Multilayer Заврши Ткаат Нараквици за Мажи Еластична Бенд Затворач Восок Кабелот Јаже Алки Накит 2 Компјутери / многуМатеријал : кравја кожа + восок кабелот Хривнија Должина : 17 см + 10 cm прилагодлива должина Пакет : 2 buc ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

30ММ магнетни хривнија нерѓосувачки челик ароматерапијата етерично масло diffuser нараквици за жени (Бесплатно со 5pcs Чувствува Влошки)

DEN 384.00

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС, ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Трговија на големо Број 12 компјутери Црна Кожа Ајкула Заби Ајкули Заби Форма Шарм Хривнија

575.52 -15 % DEN 489.00

Трговија на големо Број 12 компјутери Црна Кожа Ајкула Заби Ајкули Заби Форма Шарм ХривнијаКоличина : 12 компјутериМатеријал : кожа мозок , восок памук мозок , смола (човек направени ајкула заби)Ајкула Заби Големина : 28x37 mm ( ширина x висина )Хривнија Големина : 12mm ширина , 7 инчи должина + 4 инчи прошири јаже( прилагодливи )Боја : црна кабелотКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченЗабелешка : * Тоа се должи на светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект! Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.* Слика не покажува вистинската големина, ве молиме проверете ја големината Пред да biding...

ЏЕК TU Длабоко браун монистра еден круг машки пол единствен заврши еден круг нови пристигнување Накит Мода и Најновите Топли Продажба на рачно изработени

408.00 -15 % DEN 347.00

производи покажуваклиентот ќе може да избира било која боја од нашите боја шема,исто така, ние може да се направи боја според клиенти'needДолжина(прилагодливи)Примерок олово време13 дневна .тоа само ќе го преземе 1 ден, ако имаме акции во нашиот магацинМасовното производство на времето415days што зависи од квантитетотDelivary време530days...

Нови Кул Мажите Сребрена/Златото не 'Рѓосувачки Челик Волкот Плетенка Црна Вистинска Кожа Хривнија 8.2615mm

767.52 -20 % DEN 614.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 15mm(ширина); 21cm(8.26 инчи);57g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребрена / Злато Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Личност Претерани Двојно Топката на Тенка Арматурна Искриват Алка Ткаенината Хривнија за жени, девојки злато сребро позлатен шарм подарок накит

1147.20 -30 % DEN 803.00

Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.