• Ново
Плетенка Кожа Хривнија Multilayer Синџир Заврши Алки 10 Боја Мода Се Мажи Накит Магнетски Затворач Sorority Пријателство Нараквици

Плетенка Кожа Хривнија Multilayer Синџир Заврши Алки 10 Боја Мода Се Мажи Накит Магнетски Затворач Sorority Пријателство Нараквици

Оценка на клиентот:
DEN 306.72
DEN 288.00 -6 %

Износ
Залиха


Плетенка Кожа Хривнија Multilayer Синџир Заврши Алки 10 Боја Мода Се Мажи Накит Магнетски Затворач Sorority Пријателство Нараквици
Материјал : стп кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 99 -101 cm целата должина ( вклучите затворач должина) Ширина : 4-5 см Пакет : 5 компјутери

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BRT4315
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Магнет
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Пол:
Мажи
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Материјал:
кожа
Бренд Име:
SHEAUTY
Должина:
99 cm
Функција:
multilayers заврши кожа жените хривнија
Бои:
10 бои

Производи во категоријата

Година Мода Накит Нови Кристали Жените Нараквици Трговија На Големо Кристал Рачно Изработени Црвено Multilayer Заврши Кожни Нараквици Femme

92.16 -47 % DEN 49.00

2016 Година Мода Накит Нови Кристали Жените Нараквици Трговија На Големо Кристал Рачно Изработени Црвено Multilayer Заврши Кожни Нараквици FemmeМатеријал : Кристал + КожаКвалитет : 100% Сосема Нов Висок КвалитетПогодни За : 1720 cmБоја : 1 6 бои ( Како на сликата покажува )Повод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / Подарок16 Боја изберете! Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст .Се Обрне ВниманиеМногу Висок Квалитет и Помалку од $2 Нараквица во мојата продавница, добредојдовте цел!! Ние прифаќаме трговија на Големо!! Цел на Повеќе од $180 ,ние ќе им даде екстра попуст Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL,EMS...

двојно заврши нараквици со метален синџир целосна кристал rhinestones кристал нараквици стакло семе мониста нараквици braccialetto B1569

474.72 -30 % DEN 332.00

Име : Двоен заврши нараквици кристал нараквици со метални синџири Материјал : Кадифе кожа + стакло + метални синџир + стакло семе мониста Големина : Околу 40 cms должина и 20mm ширина Овој накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,

ЏЕК TU Длабоко браун монистра еден круг машки пол единствен заврши еден круг нови пристигнување Накит Мода и Најновите Топли Продажба на рачно изработени

408.00 -15 % DEN 347.00

производи покажуваклиентот ќе може да избира било која боја од нашите боја шема,исто така, ние може да се направи боја според клиенти'needДолжина(прилагодливи)Примерок олово време13 дневна .тоа само ќе го преземе 1 ден, ако имаме акции во нашиот магацинМасовното производство на времето415days што зависи од квантитетотDelivary време530days...

19CM Двоен Ред на 7-8мм АА Бел Круг Слатководни Бисер Хривнија Фунта Сребрена Тока

DEN 720.00

Точка ИмеТрговија на големо слатководни Бисер Жените ХривнијаБисер ТипПриродните Слатководни бисерХривнија Должина7.5 инчиБисер БојаПриродните белаБисер ФормаКругБисер ОдделениеААБисер Големина78 ммЗатворач МатеријалСребро Зголеми ЦветХривнија Тип Двојна Ред Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

Трговија на големо Број 12 компјутери Црна Кожа Ајкула Заби Ајкули Заби Форма Шарм Хривнија

575.52 -15 % DEN 489.00

Трговија на големо Број 12 компјутери Црна Кожа Ајкула Заби Ајкули Заби Форма Шарм ХривнијаКоличина : 12 компјутериМатеријал : кожа мозок , восок памук мозок , смола (човек направени ајкула заби)Ајкула Заби Големина : 28x37 mm ( ширина x висина )Хривнија Големина : 12mm ширина , 7 инчи должина + 4 инчи прошири јаже( прилагодливи )Боја : црна кабелотКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченЗабелешка : * Тоа се должи на светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект! Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.* Слика не покажува вистинската големина, ве молиме проверете ја големината Пред да biding...

Моден Пол Женски Додатоци Жените Кожа Магнетски Затворач Алка Хривнија Лето Накит

351.36 -35 % DEN 228.00

Име : ХривнијаКоличина : 1 BUCМетална Боја : СребренаЗатворач Тип : Магнет ЗатворачДимензии : Ширина 1.38 инчен (3.5 СМ), должина 7.48 инчен (19 CM)производот се покаже :

Жените Полиран Сјајна Волфрам Карбид Beveled Розово Злато Позлата со Германиум Магнетни Нараквици /TUBR1003

DEN 1919.04

Bitcoin : 16hw Pnq SVLx7t Jq KKYBEw XEHa Nf279j95eDogecoin : DEo FEKVvr7 X2 Lw5xf U6sg6o Rkgrygwz MtuНапомена : Нашите предмети се бренд лого внатре,и default за да испратите објекти со бренд лого.Ако ви треба предмети без бренд лого, ве молиме оставете порака за нас,објектот ќе се прилагоди ,и потребата од 30 дена да fihish .Објектот СпецификитеSKUTUBR1003МатеријалВолфрам КарбидБојаПолиран СјајнаПозлата : Роуз Злато позлатаМагнетиГерманиум МагнетноДолжина21.7 CMДебелина3.7 MMШирина9.8 MMКамен9ИнкрустираниYesПакувањеOPP вреќаОбичај Гравирање услуга1.Ние може да се направи на сопствени гравирање за внатре и / или надвор за сите наши прстени, нараквици,приврзоци и часовници.2.Оставете порака што фонтови и она што зборовите што сакате да ги engrave.3.гравирање на плаќање е 3за една страна...

10pcs/многу Мажи Кожа Хривнија Cosplay Црна Батлер со кристално Мажите Нараквици За Жените Pulseras аниме Нараквици

1440.00 -12 % DEN 1267.00

Добредојдовте на нашата Продавница !Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит.Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме.Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи предпоради ова е Русија објави нови правилаТоа го направи на вашето име,презиме и имеинаку ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме!Здраво, пријатели, повеќе од $ 7 цел, ние ќе ви испратиме Кина Пост регистрирани парцела, помалку од $7orders , ние ќе ви испратиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

30ММ Ширењето на Locket Хривнија 316 од не ' Рѓосувачки Челик Етерично масло Diffuser Кожа Хривнија за Жени(бесплатно со 5pcs влошки)

DEN 288.00

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС, ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Pulseira Заврши ткаенината нараквици & алки Шарм Кожа Јаже Хривнија за жени Божиќ подарок бесплатен превозот

DEN 129.12

Pulseira Заврши ткаенината нараквици & алки Шарм Кожа Јаже Хривнија за жени Божиќ подарок Мода накит бесплатен превозотMOQ 1pcs Големина 20cm Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 37days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Sobuy Рачно Изработени Браун Гроздобер Нараквици Мажи Жени Широк Кожа Заврши Ткаенината Нараквици & Алки Wristband Ретро Машки Викинг Накит

191.04 -30 % DEN 134.00

Ве молиме имајте во предвид : Цел на повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL , EMS , Aramex .Бренд : Sobuy НакитМатеријал : Алуминиумски+ КожаКвалитет : 100% Сосема Нов ,Висок КвалитетГолемина : 23cm * 4.3 cmПовод : Партија,Лето Накит,За Статистика,ПатувањеБоја : Кафена1...

5 реда 7.5 инчи На 5-6mm Природна Розова Слатководни Бисер Хривнија

DEN 720.00

Точка ИмеТрговија на големо слатководни Бисер Жените ХривнијаБисер ТипПриродните Слатководни бисерХривнија Должина7.5 инчиБисер БојаПриродна РозоваБисер ФормаГрутка БарокБисер ОдделениеАБисер Големина56 mmЗатворач МатеријалСребро.Хривнија Тип 5 Реда Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

UBEAUTY Вистинска Кожа Хривнија Жените Шарм Нараквици & Алки Модата Заврши Хривнија За Жени Мажи Накит Pulseira Masculina

234.24 -40 % DEN 141.00

UBEAUTY 2017 нови пристигнување вистинска кожа хривнија едноставен стил мода хривнија / шарм хривнија Материјал : женска нараквица+кожа хривнија 2017 продажба нерѓосувачки челик кожа хривнија

Beadsnice хривнија наоди шарм прилагодливи хривнија ќорци за DIY накит settings месинг се меша и натпревар нараквици мажите ID32220

DEN 1599.36

УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80прилагодливи хривнијаBeadsnice хривнија наоди шарм прилагодливи хривнија ќорци за DIY накит settings месинг се меша и натпревар нараквици мажите ID32220Детали За ПроизводотПр oducts Детали СтавкаBeadsnice хривнија наоди шарм прилагодливи хривнија ќорци за DIY накит settings месинг се меша и натпревар нараквици мажите ID32220 ID 32220 Материјал метал големина2mm50мм боја mixcolor тежина 400gram Engrave engrave логото MOQ / пакет 20pcs по пакет Микс стил е прифатливо...

6 редови 7.5 5-6mm Природни Лаванда Овална Слатководни Бисер Хривнија

DEN 912.00

Точка ИмеТрговија на големо слатководни Бисер Жените ХривнијаБисер ТипПриродните Слатководни бисерХривнија Должина7.5 инчиБисер БојаПриродни ЛавандаБисер ФормаГрутка БарокБисер ОдделениеАБисер Големина56 mmЗатворач МатеријалСребро.Хривнија Тип 6 Редови Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.