• Ново
Панк Mens Нараквици Широк Вистинска Кожа Хривнија Жените Ткаенината Заврши Хривнија Кафена Црна, Сребрена На Ѕвонење Заковки Biker Wristband Накит

Панк Mens Нараквици Широк Вистинска Кожа Хривнија Жените Ткаенината Заврши Хривнија Кафена Црна, Сребрена На Ѕвонење Заковки Biker Wristband Накит

Оценка на клиентот:
DEN 143.52
DEN 135.00 -6 %

Износ
Залиха

Панк Mens Нараквици Широк Вистинска Кожа Хривнија Жените Ткаенината Заврши Хривнија Кафена Црна, Сребрена На Ѕвонење Заковки Biker Wristband Накит
Материјал : кравја кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 22 см ( прилагодлива големина ) Ширина : 3.5 см

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
BRT4219
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Должина:
22cm
Материјал:
кожа
Бренд Име:
SHEAUTY
Функција:
Адвокатско Нараквици

Производи во категоријата

2017 Жените Хривнија 6MM Круг Сина Природни Sodalite Камен Двојно Обвива Кожни Нараквици Гроздобер рачно изработени Мушка Накит Pulseras

237.60 -35 % DEN 155.00

2017 Жените Хривнија 6 MM Круг Сина Природни Sodalite Камен Двојно Обвива Кожни Нараквици Гроздобер рачно изработени Мушка Накит Pulseras Добредојдовте на нашата продавница : Ние можеме да брод на производот брзо за вас ! Голема Цел!! Голем Попуст!! Избави од Фабриката Најдобра Цена за вас Најдобар Квалитет Увери трговија на Големо Топло Добредојде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Опис : Име : Природен Камен нараквициМатеријал : кожа јаже,6mm sodalite,од не ' рѓосувачки челик затворачДолжина на Мушка : за 33cm ,со eyeholes,2 обвивабоја : како на сликата шоупакет : 1 buc во opp вреќа,во Меур Торбапогодни за : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија,туристички сувенири,рекламирање, промоција ,накит колокација итн.Сликата ја покажува : Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Друга Политика(1)Ние не сме Одговорни за Било Обичај Должност или Увоз Доход ...

Pulseira Заврши ткаенината нараквици & алки Шарм Кожа Јаже Хривнија за жени Божиќ подарок бесплатен превозот

DEN 129.12

Pulseira Заврши ткаенината нараквици & алки Шарм Кожа Јаже Хривнија за жени Божиќ подарок Мода накит бесплатен превозотMOQ 1pcs Големина 20cm Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 37days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Личност Претерани Двојно Топката на Тенка Арматурна Искриват Алка Ткаенината Хривнија за жени, девојки злато сребро позлатен шарм подарок накит

1147.20 -30 % DEN 803.00

Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

UBEAUTY Вистинска Кожа Хривнија Жените Шарм Нараквици & Алки Модата Заврши Хривнија За Жени Мажи Накит Pulseira Masculina

234.24 -40 % DEN 141.00

UBEAUTY 2017 нови пристигнување вистинска кожа хривнија едноставен стил мода хривнија / шарм хривнија Материјал : женска нараквица+кожа хривнија 2017 продажба нерѓосувачки челик кожа хривнија

VONNOR Нараквици Мулти-слој Ликвидација Заврши Кожа Хривнија Мода Жените Рака Накит Лето Додатоци за Женски

366.72 -50 % DEN 183.00

Име : Белегзии Количина : 1 BUC Материјал : СТП Кожа, Кристал Боја : Сина, Сива, Кафеава,Црвена Затворач Тип : Магнетски Затворач Димензии : должина 38cm, Ширина 1.2 смпроизводот се покаже :

5 реда 7.5 инчи На 5-6mm Природна Розова Слатководни Бисер Хривнија

DEN 720.00

Точка ИмеТрговија на големо слатководни Бисер Жените ХривнијаБисер ТипПриродните Слатководни бисерХривнија Должина7.5 инчиБисер БојаПриродна РозоваБисер ФормаГрутка БарокБисер ОдделениеАБисер Големина56 mmЗатворач МатеријалСребро.Хривнија Тип 5 Реда Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

Beadsnice хривнија наоди шарм прилагодливи хривнија ќорци за DIY накит settings месинг се меша и натпревар нараквици мажите ID32220

DEN 1599.36

УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80прилагодливи хривнијаBeadsnice хривнија наоди шарм прилагодливи хривнија ќорци за DIY накит settings месинг се меша и натпревар нараквици мажите ID32220Детали За ПроизводотПр oducts Детали СтавкаBeadsnice хривнија наоди шарм прилагодливи хривнија ќорци за DIY накит settings месинг се меша и натпревар нараквици мажите ID32220 ID 32220 Материјал метал големина2mm50мм боја mixcolor тежина 400gram Engrave engrave логото MOQ / пакет 20pcs по пакет Микс стил е прифатливо...

двојно заврши нараквици со метален синџир целосна кристал rhinestones кристал нараквици стакло семе мониста нараквици braccialetto B1569

474.72 -30 % DEN 332.00

Име : Двоен заврши нараквици кристал нараквици со метални синџири Материјал : Кадифе кожа + стакло + метални синџир + стакло семе мониста Големина : Околу 40 cms должина и 20mm ширина Овој накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,

30ММ Ширењето на Locket Хривнија 316 од не ' Рѓосувачки Челик Етерично масло Diffuser Кожа Хривнија за Жени(бесплатно со 5pcs влошки)

DEN 288.00

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС, ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Мода за Мажи Црна Кожа Multilayer Заврши Ткаат Нараквици за Мажи Еластична Бенд Затворач Восок Кабелот Јаже Алки Накит 2 Компјутери/многу

167.52 -5 % DEN 159.00

Мода за Мажи Црна Кожа Multilayer Заврши Ткаат Нараквици за Мажи Еластична Бенд Затворач Восок Кабелот Јаже Алки Накит 2 Компјутери / многуМатеријал : кравја кожа + восок кабелот Хривнија Должина : 17 см + 10 cm прилагодлива должина Пакет : 2 buc ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

Човекот Кожа 16MM Широк Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна Вистинска Кожа Хривнија & Алка Персоналните Име Накит Homens Хривнија

379.68 -30 % DEN 266.00

Кликнете на Сликата за да Изберете Убава Фонт или Шемаако треба да engrave букви или посебни обрасци pls се сеќавам да се избере "DIY ЛОГОТО" која е скапа еден.тогаш кога ќе се платат за цел , имајте на ум ни што и како да се engrave.ако не ни кажете во рок од 24 часа,ние само испраќате оригинални хривнијаЧовекот Кожа 16 MM Широк Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна Вистинска Кожа Хривнија & Алка Персоналните Име Накит Homens Хривнија Engrave Име Услуга

Sobuy Рачно Изработени Браун Гроздобер Нараквици Мажи Жени Широк Кожа Заврши Ткаенината Нараквици & Алки Wristband Ретро Машки Викинг Накит

191.04 -30 % DEN 134.00

Ве молиме имајте во предвид : Цел на повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL , EMS , Aramex .Бренд : Sobuy НакитМатеријал : Алуминиумски+ КожаКвалитет : 100% Сосема Нов ,Висок КвалитетГолемина : 23cm * 4.3 cmПовод : Партија,Лето Накит,За Статистика,ПатувањеБоја : Кафена1...

30ММ магнетни хривнија нерѓосувачки челик ароматерапијата етерично масло diffuser нараквици за жени (Бесплатно со 5pcs Чувствува Влошки)

DEN 384.00

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС, ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Година Мода Накит Нови Кристали Жените Нараквици Трговија На Големо Кристал Рачно Изработени Црвено Multilayer Заврши Кожни Нараквици Femme

92.16 -47 % DEN 49.00

2016 Година Мода Накит Нови Кристали Жените Нараквици Трговија На Големо Кристал Рачно Изработени Црвено Multilayer Заврши Кожни Нараквици FemmeМатеријал : Кристал + КожаКвалитет : 100% Сосема Нов Висок КвалитетПогодни За : 1720 cmБоја : 1 6 бои ( Како на сликата покажува )Повод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / Подарок16 Боја изберете! Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст .Се Обрне ВниманиеМногу Висок Квалитет и Помалку од $2 Нараквица во мојата продавница, добредојдовте цел!! Ние прифаќаме трговија на Големо!! Цел на Повеќе од $180 ,ние ќе им даде екстра попуст Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL,EMS...

WELLMORE кожа хривнија две заврши нараквици магнет тока ликвидација хривнија Бохемски нараквици&накит за жените B16060

331.20 -32 % DEN 225.00

Добредојдовте на WELLMORE Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоanswer : ___________________________ note : 1 : Откако ќе го потврдите плаќањето,тоа е бесплатен превозот! ние ќе испрати предмети во 2~7 ден од Кина Пост Воздух Mail ...

Нови Кул Мажите Сребрена/Златото не 'Рѓосувачки Челик Волкот Плетенка Црна Вистинска Кожа Хривнија 8.2615mm

767.52 -20 % DEN 614.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 15mm(ширина); 21cm(8.26 инчи);57g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребрена / Злато Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

10pcs/многу Мажи Кожа Хривнија Cosplay Црна Батлер со кристално Мажите Нараквици За Жените Pulseras аниме Нараквици

1440.00 -12 % DEN 1267.00

Добредојдовте на нашата Продавница !Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит.Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме.Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи предпоради ова е Русија објави нови правилаТоа го направи на вашето име,презиме и имеинаку ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме!Здраво, пријатели, повеќе од $ 7 цел, ние ќе ви испратиме Кина Пост регистрирани парцела, помалку од $7orders , ние ќе ви испратиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.