• Ново
брза испорака Usb податочен линија плетенка хривнија кожа плетење хривнија нови ткаени кожа кожа плетенка хривнија

брза испорака Usb податочен линија плетенка хривнија кожа плетење хривнија нови ткаени кожа кожа плетенка хривнија

Оценка на клиентот:
DEN 522.24

Износ
Залиха


Ако ви требаат повеќе големината, ве молиме контактирајте со нас
Ако имате било повеќе идеи за нараквица , ве молиме контактирајте со нас
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни
Ако ви требаат повеќе големината, ве молиме контактирајте со нас
Ако имате било повеќе идеи за нараквица , ве молиме контактирајте со нас
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни
Име : USB полнење ткаени кожа хривнија
Материјал : usb кабел хривнија+3.5 MM СТП кожа јаже+ Крстот/Скелет
Екстра Био елементи : Полнење и трансфер на податоци
Craftwork технологија : рачно изработени
Големина на белегзии Должина : 220*14*8мм
Капацитети : ODM / OEM дизајни се прифатени и силен капацитет за производство на
Примерок олово време : 7-15days по добиете вашиот примерок полнење
Пакување : 1)Секој објект е преполна со индивидуални OPP вреќа или го електростатско мембрана. 50-100 парчиња во господар polybag
2)Конечниот пакување со тетрапак,500pcs/цтн
3)Посебните клиент пакување е на располагање премногу, но доплата е потребно
MOQ : 20 КОМПЈУТЕРИ по боја
Пристаништа : ФОБ Шенжен или Hk
Користење на логото : Може да ласерот печати вашето лого на задната страна од тока, според вашето барање.
Време на испорака : од 25 до 35 дена
Превозот : UPS-от, DHL, TNT,FEDEX,EMS, професионални линија ќе се избере најдобар и економски еден.
Начин на плаќање : Western Union, пари, TT30% однапред да се потврди вашата нарачка, плаќање на биланс на плаќање.
Примероци : Испраќање на првите примероци за тестирање на квалитетот е на располагање
Функција : ОЕМ и ODM се двете достапни. Комбинираат преносни и мода заедно, одличен квалитет и прифатлива цена, за време на испорака и во време по-услуга, сите вети од нашата фабрика.

Карактеристики

Должина:
22cm, 24cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Синџир Тип:
Жица-кабел Синџир
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
СТП кожата
Затворач Тип:
Тока
Функција:
Полнење и пренос на податоци
Податоците линија модел:
Andrews и iphone посебни

Производи во категоријата

Fyla Режим Неколку Хривнија Нови 4 Редови 6mm Зелен Змеј Природни рачно изработени Браун Восок Кабелот Заврши Хривнија Парови Годишнината Подароци

479.52 -55 % DEN 216.00

Неколку Хривнија Нови 4 Редови 6mm Зелен Змеј Ахат рачно изработени Браун Восок Кабелот Заврши Хривнија Парови Годишнината ПодароциЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ FYLA НА ВЛАДАТА ? FYLA РЕЖИМ НАКИТ нуди одлична услуга во дизајн, развој, програмирање и маркетинг ...

Fyla Режим Најновите Природни Пурпурна Мушка со Сребро Фацетирани Мушка Заврши Хривнија трговија на Големо Мода Ткаени Заврши Хривнија Жените Хривнија

479.52 -55 % DEN 216.00

Најновите Природни Пурпурна Монистра со Сребро Фацетирани Мушка Заврши Хривнија трговија на Големо Мода Ткаени Заврши Хривнија Жените ХривнијаЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ FYLA НА ВЛАДАТА ? FYLA РЕЖИМ НАКИТ нуди одлична услуга во дизајн, развој, програмирање и маркетинг ...

двојно заврши нараквици со метален синџир целосна кристал rhinestones кристал нараквици стакло семе мониста нараквици braccialetto B1569

474.72 -30 % DEN 332.00

Име : Двоен заврши нараквици кристал нараквици со метални синџири Материјал : Кадифе кожа + стакло + метални синџир + стакло семе мониста Големина : Околу 40 cms должина и 20mm ширина Овој накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,

30ММ Ширењето на Locket Хривнија 316 од не ' Рѓосувачки Челик Етерично масло Diffuser Кожа Хривнија за Жени(бесплатно со 5pcs влошки)

DEN 288.00

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС, ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Bling Bling 10Row Кристал Кристал Девојка Нараквица,Свадба Булчински Хривнија Накит

DEN 288.00

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен...

5 реда 7.5 инчи На 5-6mm Природна Розова Слатководни Бисер Хривнија

DEN 720.00

Точка ИмеТрговија на големо слатководни Бисер Жените ХривнијаБисер ТипПриродните Слатководни бисерХривнија Должина7.5 инчиБисер БојаПриродна РозоваБисер ФормаГрутка БарокБисер ОдделениеАБисер Големина56 mmЗатворач МатеријалСребро.Хривнија Тип 5 Реда Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

Pulseira Заврши ткаенината нараквици & алки Шарм Кожа Јаже Хривнија за жени Божиќ подарок бесплатен превозот

DEN 129.12

Pulseira Заврши ткаенината нараквици & алки Шарм Кожа Јаже Хривнија за жени Божиќ подарок Мода накит бесплатен превозотMOQ 1pcs Големина 20cm Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 37days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Нови Кул Мажите Сребрена/Златото не 'Рѓосувачки Челик Волкот Плетенка Црна Вистинска Кожа Хривнија 8.2615mm

767.52 -20 % DEN 614.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 15mm(ширина); 21cm(8.26 инчи);57g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребрена / Злато Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

UBEAUTY Вистинска Кожа Хривнија Жените Шарм Нараквици & Алки Модата Заврши Хривнија За Жени Мажи Накит Pulseira Masculina

234.24 -40 % DEN 141.00

UBEAUTY 2017 нови пристигнување вистинска кожа хривнија едноставен стил мода хривнија / шарм хривнија Материјал : женска нараквица+кожа хривнија 2017 продажба нерѓосувачки челик кожа хривнија

Година Мода Накит Нови Кристали Жените Нараквици Трговија На Големо Кристал Рачно Изработени Црвено Multilayer Заврши Кожни Нараквици Femme

92.16 -47 % DEN 49.00

2016 Година Мода Накит Нови Кристали Жените Нараквици Трговија На Големо Кристал Рачно Изработени Црвено Multilayer Заврши Кожни Нараквици FemmeМатеријал : Кристал + КожаКвалитет : 100% Сосема Нов Висок КвалитетПогодни За : 1720 cmБоја : 1 6 бои ( Како на сликата покажува )Повод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / Подарок16 Боја изберете! Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст .Се Обрне ВниманиеМногу Висок Квалитет и Помалку од $2 Нараквица во мојата продавница, добредојдовте цел!! Ние прифаќаме трговија на Големо!! Цел на Повеќе од $180 ,ние ќе им даде екстра попуст Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL,EMS...

ЏЕК TU Длабоко браун монистра еден круг машки пол единствен заврши еден круг нови пристигнување Накит Мода и Најновите Топли Продажба на рачно изработени

408.00 -15 % DEN 347.00

производи покажуваклиентот ќе може да избира било која боја од нашите боја шема,исто така, ние може да се направи боја според клиенти'needДолжина(прилагодливи)Примерок олово време13 дневна .тоа само ќе го преземе 1 ден, ако имаме акции во нашиот магацинМасовното производство на времето415days што зависи од квантитетотDelivary време530days...

Плетенка Кожа Хривнија Multilayer Синџир Заврши Алки 10 Боја Мода Се Мажи Накит Магнетски Затворач Sorority Пријателство Нараквици

306.72 -6 % DEN 288.00

Плетенка Кожа Хривнија Multilayer Синџир Заврши Алки 10 Боја Мода Се Мажи Накит Магнетски Затворач Sorority Пријателство НараквициМатеријал : стп кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 99 101 cm целата должина ( вклучите затворач должина) Ширина : 45 см Пакет : 5 компјутери

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.