• Ново
Кинески Завеса 3D Планината водопад сценографијата Завеси Обичај Завеси За Дневна соба и Спалната соба Дома Декорација

Кинески Завеса 3D Планината водопад сценографијата Завеси Обичај Завеси За Дневна соба и Спалната соба Дома Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 5760.00
DEN 2938.00 -49 %

Износ
Залиха


Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси /затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба
Ако треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите . Обично ние може да прилагодено вашиот бараат .

Карактеристики

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, wide170cm high240cm, wide376cm high213cm, wide140cm high142cm, wide250cm high230cm, wide270cm high175cm, wide180cm high220cm, wide220cm high180cm, wide240cm high270cm, wide264cm high270cm
Обработка:
кука
Број На Модел На:
2017100A49
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Формат:
Куките
Шаблон Тип:
Планината водопад сценографијата
Делокруг на примена:
Дневна соба ,Спална соба,кујна , туш, врата, прозорец ...
Стил:
Модерна ,Класични,Земја,За Деца,Европската

Производи во категоријата

3D Завеси опашот на Прозорецот Завеса Дневна соба Затемнување Фото Прилагодите големина на 3D Завеси Прозорец Декорација

5760.00 -49 % DEN 2938.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна собаАко треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите ...

Модерната Quatrefoil Шема Затемнување Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Нијанси Ролетни Црна надвор Обичај Завеси Panel

1055.04 -50 % DEN 528.00

1Додадете контакт на етеричните елеганција да било соба со овојQuatrefoilМоделот затемнување завеси од ВРВОТ ФИНЕЛ.Направени од 100% полиестер...

1mx2m Пеперутка Печатени Tulle Врата, Прозорец Балкон Чиста Екран Панел Завеса Шарени Tulle Завеси За Дневна Соба Прозорец Дома

192.00 -16 % DEN 161.00

Спецификација : Материјал : Voile ЗавесаБоја : Како на сл покажува .Одговара Род Џеб : 4cm / 1.57" или помалкуГолемина : 1m / 39.3" Ширина х 2м / 78.7" Должина...

обичај стереоскопски 3d завеси Класичен автомобил ѕид 3d завеси за спалната соба дневна соба затемнување завеси 3d луксузни завеси

9552.00 -49 % DEN 4872.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

Ѕвезденото Небо 3D Завеси Постелнина Соба Дневна Соба или Хотел Drapes Cortians Sunshade Прозорец Завеси Добра Ноќ Завеса

2184.00 -6 % DEN 2053.00

Може да се прилагоди на големинатаБрој на модел : D0030 AСенчење го оценувате околу 90%.Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g / m⊃2;Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување.Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачењеЦел : Дневна соба Спална соба Office хотелиВисок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина ПератОваа завеси е за шиење заврши ,Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.Ова е куки висат процес, повеќе од тридимензионални.

3d Завеси Класичен 3D Европски Стил Нови Сопствени 3D Убава дрво мода оркестарот дома декорација за спалната соба 3d Завеси

9600.00 -49 % DEN 4896.00

Име : Завеси За Дневна Соба , Завеси , Tulle Завеси , 3 D Завеси , Завеси За Спалната соба , Затемнување Завеси , Бебе Соба Завеси , Завеси За Деца , Луксузни Завеси , Детска Соба Завеси , Бамбус Вратата Завеси , Чипка Завеси , Бели Завеси , Лен Завеси , Кујна Вратата Завеси , Модерен Завеси , Завеси Дневна Соба Модерната Кујна Прозорец Завеси , Ткаенина За Завеси Ackout Завеси За Спалната соба , Прозорец Завеси За Дневна Соба Луксузен , Затемнување Завеси За Дневна Соба , Пеперутка Завеси , Завеси, 3 D , Везени Лен Завеси , Valance Завеси За Дневна Соба Број на Модел : сенчење го оценувате околу 90%...

Дома Декорација Спална соба Завеси, убава ноќен приказ 3D Завеси Печатени Дневна соба Оркестарот Прозорецот

6576.00 -49 % DEN 3354.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

2018 мек памук, лен ткаенини чиста tulle завеси за спалната соба велосипед прозорец Завеси за кујна завеси tulles sheers 1pc

739.20 -11 % DEN 658.00

Добредојдовте доаѓа! Ве молиме да се чувствуваат слободни да се провери од нашата Продавница своеволно ЕДНА ШАМИЈА ПО КУПУВАЊЕ Доаѓа Сосема нов во пластика...

Senisaihon Памук Половина-Завеса Сини Ленти Римски Завеси Бела Чипка Tulle Полите Кафе Краток Завеси за Кујната Кабинет Вратата

1440.00 -49 % DEN 734.00

1.Совети : 1.Pingle е за 1 Парче Завеса.2.Не се вклучени : Завеса прачки3.Големина на : W—значи ширина, H —значи должина4...

Дополнителните Завеси Бела Чиста Voile Curtinas Прозорец Модерна Дневна Соба И Балкон Tulle Завеси Ткаенини Cortinas Rideaux X291 30

538.08 -32 % DEN 366.00

Опис На Производот1 Обработка : 2 Цената е само за Едно Парче на завесата( не е достапно ) Tulle и Завеса Крпа се продаваат separarely.3...

Половина-завеса Мода Капчиња Жолта Завеса Чипка Полите Солидна Кафе Краток Завеса за Кујната Кабинет Вратата

1392.00 -49 % DEN 710.00

Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.Само може да се направи на стил како слики шоу, ви благодариме!!!Спецификации на ПроизводотКако Да Закажете1.Мерка вашиот прозорец2.Изберете Завеса Стил3.Место на цел4.Плати ЦенатаСлики на ПроизводТопло Совети : ако ви треба повеќе фотографии, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Нови Пристигнување Модерна Parttern пастирски Затемнување Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Чиста Завеси Затемнување Мрачно Прозорец Drape

870.72 -38 % DEN 540.00

Завесата На Упатство За Купување : 1 Цената вклучува 1 парче ( 1 панел ) .2 Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас.Ние прифаќаме C ustomнаправи цел...

Custom size Сликарство Завеси За Дневна соба 3D градење на небото и белата Спална соба Прозорец Завеса Оркестарот Креативни 3D уметност Завеса

6576.00 -49 % DEN 3354.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

сопствени 3d модерна завеси Мермер паун 3d кујна завеси кратко 3d завеси за спалната соба дневна соба 3d фото завеси

9552.00 -49 % DEN 4872.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

Моден Лен Rayon Завеса Црно и Бело Зебра Печати Прозорец Завеси за Дневна Соба Термички Изолирани Затемнување Завеси

2383.68 -5 % DEN 2265.00

Детали За Производот : Предмет : 36%Лен+64 % Rayon Прозорец Завесаза оваа завеса ширина е фиксна 135cm ширина, ние само сопствени направени според вашата висина.

прекрасна дневна соба завеси Мода Прилагодено пејсажот рок крик завеса стилови за спални соби

9600.00 -49 % DEN 4896.00

Име : Завеси За Дневна Соба , Завеси , Tulle Завеси , 3 D Завеси , Завеси За Спалната соба , Затемнување Завеси , Бебе Соба Завеси , Завеси За Деца , Луксузни Завеси , Детска Соба Завеси , Бамбус Вратата Завеси , Чипка Завеси , Бели Завеси , Лен Завеси , Кујна Вратата Завеси , Модерен Завеси , Завеси Дневна Соба Модерната Кујна Прозорец Завеси , Ткаенина За Завеси Ackout Завеси За Спалната соба , Прозорец Завеси За Дневна Соба Луксузен , Затемнување Завеси За Дневна Соба , Пеперутка Завеси , Завеси, 3 D , Везени Лен Завеси , Valance Завеси За Дневна Соба Број на Модел : сенчење го оценувате околу 90%...

Кинески Луксузни Завеси Печатење на 3D Завеси За Дневна Соба и Спалната соба Дебели Полиестер/Памук Дома Завеса Оркестарот

5760.00 -49 % DEN 2938.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

Луксузот на Европските Модерни сино небо сончева светлина дома декор современ дом спална соба декорација 3d Завеси За Дневна Соба Прозорецот

9600.00 -49 % DEN 4896.00

Име : Завеси За Дневна Соба , Завеси , Tulle Завеси , 3 D Завеси , Завеси За Спалната соба , Затемнување Завеси , Бебе Соба Завеси , Завеси За Деца , Луксузни Завеси , Детска Соба Завеси , Бамбус Вратата Завеси , Чипка Завеси , Бели Завеси , Лен Завеси , Кујна Вратата Завеси , Модерен Завеси , Завеси Дневна Соба Модерната Кујна Прозорец Завеси , Ткаенина За Завеси Ackout Завеси За Спалната соба , Прозорец Завеси За Дневна Соба Луксузен , Затемнување Завеси За Дневна Соба , Пеперутка Завеси , Завеси, 3 D , Везени Лен Завеси , Valance Завеси За Дневна Соба Број на Модел : сенчење го оценувате околу 90%...

Римската Заврши Завеса Везени Селски Завеса Ролетни За Кујна Висина Liftable Газа Мала Кафе Завеса DL005&3

397.92 -32 % DEN 271.00

Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од сликиВе молиме овозможи 15cm devition поради hemming

Класичен Дома Декор жолта мермер обичај завеса

DEN 9600.00

Број на модел : 003 сенчење го оценувате околу 90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g / м?2; Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.