• Ново
Современото Живеење Соба Завеси 3D разбере светот Завеса Фото Деца Завеси За Дневна Соба Затемнување Завеси

Современото Живеење Соба Завеси 3D разбере светот Завеса Фото Деца Завеси За Дневна Соба Затемнување Завеси

Оценка на клиентот:
DEN 5760.00
DEN 2938.00 -49 %

Износ
Залиха


Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси /затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба
Ако треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите . Обично ние може да прилагодено вашиот бараат .

Карактеристики

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, wide170cm high240cm, wide376cm high213cm, wide140cm high142cm, wide250cm high230cm, wide270cm high175cm, wide180cm high220cm, wide220cm high180cm, wide240cm high270cm, wide264cm high270cm, Custom size
Обработка:
кука
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Број На Модел На:
2017100A53
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Формат:
Куките
Шаблон Тип:
Подводниот свет
Делокруг на примена:
Дневна соба ,Спална соба,кујна , туш, врата, прозорец ...
Стил:
Модерна ,Класични,Земја,За Деца,Европската

Производи во категоријата

прекрасна дневна соба завеси Мода Прилагодено пејсажот рок крик завеса стилови за спални соби

9600.00 -49 % DEN 4896.00

Име : Завеси За Дневна Соба , Завеси , Tulle Завеси , 3 D Завеси , Завеси За Спалната соба , Затемнување Завеси , Бебе Соба Завеси , Завеси За Деца , Луксузни Завеси , Детска Соба Завеси , Бамбус Вратата Завеси , Чипка Завеси , Бели Завеси , Лен Завеси , Кујна Вратата Завеси , Модерен Завеси , Завеси Дневна Соба Модерната Кујна Прозорец Завеси , Ткаенина За Завеси Ackout Завеси За Спалната соба , Прозорец Завеси За Дневна Соба Луксузен , Затемнување Завеси За Дневна Соба , Пеперутка Завеси , Завеси, 3 D , Везени Лен Завеси , Valance Завеси За Дневна Соба Број на Модел : сенчење го оценувате околу 90%...

Луксузна Сина Пердув Везени Tulle Voile Завеси Европски Стил Соба Чиста Drapes Прозорец Подготвени Панели Дома Декор 1 BUC/Многу

527.52 -5 % DEN 501.00

modname=ckeditorКуршум точка : ве Молиме да забележите ова е една компјутери продажбаПастирски стил чиста завеса панел со везени украсиЛесен за инсталацијаДолниот отворен со иста боја панделки затворањеРазлични големини за вашиот избор Опис : Пакетот вклучува : 1 BUC Завеса МЕКОСТ ТРАНСПАРЕНТНОСТ УБАВИНА Max перење температура од 60 степени Celciхлор Висат да се исуши во сивата место Не Обратна да се исушиЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

2018 Европската Луксузни накит 3D Завеси За Дневна соба 3D Фото Завеса Сопствен Прозорец

5760.00 -49 % DEN 2938.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна собаАко треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите ...

Британскиот Половина-завеса Везени Прозорец Valance Прилагодите Светлината Засенчување Завеса за Кујната Кабинет Врата-43

384.00 -49 % DEN 196.00

Добредојдовте на нашата продавница!Како Да Закажете1.Мерка вашиот прозорецЗавесата ширина треба да биде два пати во должината на завесата род.јас.e должината на завеса род=2 метри...

Луксузот на Европските Модерни сино небо сончева светлина дома декор современ дом спална соба декорација 3d Завеси За Дневна Соба Прозорецот

9600.00 -49 % DEN 4896.00

Име : Завеси За Дневна Соба , Завеси , Tulle Завеси , 3 D Завеси , Завеси За Спалната соба , Затемнување Завеси , Бебе Соба Завеси , Завеси За Деца , Луксузни Завеси , Детска Соба Завеси , Бамбус Вратата Завеси , Чипка Завеси , Бели Завеси , Лен Завеси , Кујна Вратата Завеси , Модерен Завеси , Завеси Дневна Соба Модерната Кујна Прозорец Завеси , Ткаенина За Завеси Ackout Завеси За Спалната соба , Прозорец Завеси За Дневна Соба Луксузен , Затемнување Завеси За Дневна Соба , Пеперутка Завеси , Завеси, 3 D , Везени Лен Завеси , Valance Завеси За Дневна Соба Број на Модел : сенчење го оценувате околу 90%...

Фото Прилагодите големина Мода Прилагодено зелена шума надворешноста куќа оркестарот 3d завеси

9600.00 -49 % DEN 4896.00

Број на модел : 003 сенчење го оценувате околу 90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g / м?2; Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување...

сопствени 3d европски стил завеса Сино небо и бели облаци завеси 3d завеси за спалната соба дневна соба 3d фото завеси

9552.00 -49 % DEN 4872.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

Кинески Завеса 3D Планината водопад сценографијата Завеси Обичај Завеси За Дневна соба и Спалната соба Дома Декорација

5760.00 -49 % DEN 2938.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна собаАко треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите ...

Бесплатен Превозот Ukiyo-e Фенг Шуи Јапонски Суши Ресторан Кујна Вратата Сплит Крпа Завеса Noren, Кујна, 85x100cm

DEN 2399.52

Јапонски стил крпа noren вратата завеса Сплит завеса лесно прошетка низ Виси на dowl или декоративни завеса род (не се вклучени) се Користи за кујна вратите таму каде што е многу нога сообраќај

Европски Стил Оризова Бела Сомот Везени Крпа Завеса за Живеење трпезарија Спална соба

1152.00 -33 % DEN 772.00

Карактеристики : Тип : Прозорец Завеси / TulleМатеријал : 100% ПолиестерЗасенчување го оценувате : Завеси80%;Tulle завеси5%Тежина : Затемнување Завеси700g / m;Tulle завеса200g / mЗа нега на настава : Машина за миење топло со слични боиСовети : Пакет се вклучени : 1 парче x завеса или 1 парче x tulleСовети : 1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle...

Римската Заврши Завеса Везени Селски Завеса Ролетни За Кујна Висина Liftable Газа Мала Кафе Завеса DL005&3

397.92 -32 % DEN 271.00

Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од сликиВе молиме овозможи 15cm devition поради hemming

Луксузот на Европските Модерни црна и бела зграда завеси дневна соба прозорец мода оркестарот дома декорација за спална соба

9600.00 -49 % DEN 4896.00

Број на модел : 003 сенчење го оценувате околу 90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g / м?2; Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување...

Модерната Quatrefoil Шема Затемнување Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Нијанси Ролетни Црна надвор Обичај Завеси Panel

1055.04 -50 % DEN 528.00

1Додадете контакт на етеричните елеганција да било соба со овојQuatrefoilМоделот затемнување завеси од ВРВОТ ФИНЕЛ.Направени од 100% полиестер...

1mx2m Пеперутка Печатени Tulle Врата, Прозорец Балкон Чиста Екран Панел Завеса Шарени Tulle Завеси За Дневна Соба Прозорец Дома

192.00 -16 % DEN 161.00

Спецификација : Материјал : Voile ЗавесаБоја : Како на сл покажува .Одговара Род Џеб : 4cm / 1.57" или помалкуГолемина : 1m / 39.3" Ширина х 2м / 78.7" Должина...

Луксузна Завеса Дома Декорација 3D Завеса Дневна соба Европската цвет Затемнување Завеси За Мека Прозорецот на Спалната соба

6576.00 -49 % DEN 3354.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.