• Ново
6 компјутери ESD Серијата Безбедно Анти-MagneticTool Поставите Анти-статички Нерѓосувачки Челик Пинцети Електронски Поправка на Одржување Алатки

6 компјутери ESD Серијата Безбедно Анти-MagneticTool Поставите Анти-статички Нерѓосувачки Челик Пинцети Електронски Поправка на Одржување Алатки

Оценка на клиентот:
DEN 374.40
DEN 329.00 -12 %

Износ
Залиха


ако ви требаат повеќе конверзија plug,ве молиме Кликнете на сликата
Карактеристики : 100% сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тип : ESD-15 Тежина : 107g Количина : 6 компјутери ESD Серијата Пинцети
Услови за користење на услугите Испорака
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union, и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиент 's side. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. Откако услугата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни withour објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Број На Модел На:
МК-ESD
is_customized:
Yes
Примена:
Мулти Функционални
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Комбинација Клешти
Тежина:
23g
Големина:
40*45*161mm

Производи во категоријата

Wholeasale 3pcs/многу Преносни Калај Жица Пенкало Лемење на Жица за Телефонот Инструмент Поправка Алатка за Полнење за Заварување Додатоци Алатка

140.16 -28 % DEN 101.00

Спецификации : Материјал : калај жицаПроизвод тежина : околу 32gМодел : 0.3 MM 0.4 MM 0.5 MMКарактеристики : Брзо заварување брзина, малку чад, малку sparging, место светла, соодветна за мобилен телефон, прецизни инструменти заварување...

НОВИ TIG Заварување машина опрема за заварување заварчик додатоци/делови WP17 TIG Пластични школка заварување факел/пиштол во главата

571.20 -35 % DEN 372.00

Спакуван : 1* WP17 Tig факел главаСите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL / UPS / Федекс / ЕМС Сите пакети на Аргентина треба CUIT број од DHL / UPS / Федекс / ЕМС...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.