• Ново
Бесплатен Превозот Trafimet ОЕМ A81 Воздух Плазма Сечење Факел Главата Тело PF0135

Бесплатен Превозот Trafimet ОЕМ A81 Воздух Плазма Сечење Факел Главата Тело PF0135

Оценка на клиентот:
DEN 3147.84
DEN 2990.00 -5 %

Износ
Залиха

Бесплатен Превозот Trafimet ОЕМ A81 Воздух Плазма Сечење Факел Главата Тело PF0135
Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други. Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 дена
Друга Земја : 30-60 дена
- Објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда. За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори. Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети работни дена.
- Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се купувачот'responsibility. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување. Политика на враќање Враќање е достапна само во рок од 7 дена по примен објект.
Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад.
Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот.
- Контактирајте со нас, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Заварување Капацитет:
Плазма Факелот
Заварување Тип:
Плазма Факелот
Број На Модел На:
s75
Тип:
заварување факелот

Производи во категоријата

100 КОМПЈУТЕРИ E-Cu M6*28 1.0 mm заварување совети погоден за BINZEL стил МИГ заварување факел потрошен 24KD 25AK МИГ заварување факели

2125.92 -5 % DEN 2020.00

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

WP-9 WP9 WP20 WP25 Collet Тело Collet Комплет 18PK за Tig Факел потрошен материјал

691.20 -5 % DEN 657.00

WP9 WP9 WP20 WP25 Collet Тело Collet Комплет 18 PK за Tig Факел потрошен материјалПакување Листа : Collet : 1.6 mm 3pcs, 2.0 mm 3pcs, 2.4 mm 3pcsCollet Тело : 1.6 mm 3pcs, 2.0 mm 3pcs, 2.4 mm 3pcsПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

1 Сет Штекер Централна Конектор Евра Панел Бакар Конверзија Адаптер 93cm Жица За CO2 МИГ Заварување Машина

1542.24 -40 % DEN 925.00

BI0003191Спецификација : Бренд новиМатеријал : БакарЖица должина : околу.93cmЗаварчик должина : околу.15cmСе користи во : Миг заварување машинаПакет се вклучени : 1 сет x Евра централна конекторAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Бесплатен превозот WP9 воздух за ладење аргон tig факел главата тело bule се справи со 1pcs

592.80 -5 % DEN 563.00

Бесплатен превозот WP9 воздух за ладење аргон tig факел главата тело bule се справи со 1pcsПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

A141 Trafimet Плазма Сечење Факел Потрошни Делови Совет PD0101-19 1.9 mm & Electrode hafnium PR0101 20PCS

964.80 -5 % DEN 917.00

A141 Trafimet Плазма Сечење Факел Потрошни Делови Совет PD010119 1.9 mm & Electrode hafnium PR0101 20 PCS Листата : 10pcs Совет 1.9 mm PD010119 (Ако сте треба 1.1 мм ,1.4 mm или 1.7 мм ,ве молам дозволете ми да знам)10pcs Electrode PR0101Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

TIG-17/WP-17 Воздух за Ладење Аргон Лачно Заварување Факел 8M со сини рачка

2196.96 -5 % DEN 2087.00

TIG17 / WP17 Воздух за Ладење Аргон Лачно Заварување Факел 8 M со сини рачка*Функција : *Факелот со вентил,флексибилни факелот и флексибилни факелот со вентил се достапни*Два вида на прекинувачи : еден контрола хируршка постапка и двојна контрола префрлате*Pubber факелот со високо изолациони сопственост*Погоден за сите типови на заварчик по конектор е refittedПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

Бесплатен Превозот Воздух Плазма Машина Делови СЕКРЕТАР-51 Сечење Факел 5M 50/60Amp 12Ft

2651.52 -5 % DEN 2519.00

Бесплатен Превозот Воздух Плазма Машина Делови СЕКРЕТАР51 Сечење Факел 5 M 50 / 60 Amp 12 FtНут : М16.*1.5 & 2 PinПреглед На Нашите Продажба На ПолитикиПлаќањеВе молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други.ПревозотСАД, 7 да 13 денаКанада, 15 до 20 работни денаAustrralia, Западна Европа се 20 до 45 денаДруга Земја : 3060 денаОбјектот ќе биде испратена во 35days по примена на плаќање на вообичаениот, ако билопосебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда.За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори.Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети работни дена.Увозни давачкиУвозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот'responsibility.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќебиде пред купување.Политика На ВраќањеВрати се на располагање само во рок од 7 дена по примен објект.Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со наспред да го испратите објектот назад.Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во реsaleable состојба, сите оригиналнипакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн.Превозот и ракувањето со такси не се враќа.Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот.Контактирајте со насНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕДќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

50 компјутери WT20 Заварување 2.4 x 150mm Thoriated Волфрам Електроди

4680.00 -5 % DEN 4446.00

50 компјутери WT20 Заварување 2.4 x 150mm Thoriated Волфрам ЕлектродиПакување листа : Волфрам electrode 2.4*150mm*50 компјутериАко ви треба други specificitions,ве молиме контактирајте ме.

Бесплатен превозот WP17 WP-17 Заварување факел сина справи со заварување Додатоци за TIG заварување машина

799.20 -5 % DEN 759.00

Бесплатен превозот WP17 Заварување факел сина справи со заварување Додатоци за TIG заварување машина*Функција : *Факелот со вентил,флексибилни факелот и флексибилни факелот со вентил се достапни*Два вида на прекинувачи : еден контрола хируршка постапка и двојна контрола префрлате*Pubber факелот со високо изолациони сопственост*Погоден за сите типови на заварчик по конектор е refittedПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 24 PK Плазма Пилот Сечење Потрошен за СЕКРЕТАР-55 AG-60 потрошен материјал машина

1113.60 -10 % DEN 1002.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 24 PK Плазма Пилот Сечење Потрошен за СЕКРЕТАР55 AG60 потрошен материјал машина24 парчиња потрошен материјал за 60 A плазма Пилот машина за сечење.Потрошен материјал може да работи со факели СЕКРЕТАР55 ,AG60 и WSD60 за НАМАЛУВАЊЕ на60,LGK60 плазма Пилот сечење машини.Овие 24 потрошен материјал вклучуваат : • 10 парчиња совети• 10 парчиња електроди• 2 парчиња Керамички чаши штит• 2 парчиња Spacer Упатство

WP17 WP-17 Заварување факел главата (сина рачка) заварување Додатоци за TIG заварување машина

443.52 -5 % DEN 421.00

WP17 Заварување факел главата (сина рачка) заварување Додатоци за TIG заварување машина*Функција : *Факелот со вентил,флексибилни факелот и флексибилни факелот со вентил се достапни*Два вида на прекинувачи : еден контрола хируршка постапка и двојна контрола префрлате*Pubber факелот со високо изолациони сопственост*Погоден за сите типови на заварчик по конектор е refittedПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

Бесплатен превозот WP18 TIG заварување факел главата (црна рачка)

766.08 -5 % DEN 728.00

Бесплатен превозот WP18 TIG заварување факел главата (црна рачка)*Функција : *Факелот со вентил,флексибилни факелот и флексибилни факелот со вентил се достапни*Два вида на прекинувачи : еден контрола хируршка постапка и двојна контрола префрлате*Pubber факелот со високо изолациони сопственост*Погоден за сите типови на заварчик по конектор е refittedПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

Висок квалитет WP-26 TIG26 Воздух за Ладење Аргон Лачно заварување факел 4M со сини рачка

1647.36 -5 % DEN 1565.00

Бесплатен превозот WP26 Воздух за Ладење Аргон Лачно заварување пиштол 4 M со црна рачка*Функција : *Факелот со вентил,флексибилни факелот и флексибилни факелот со вентил се достапни*Два вида на прекинувачи : еден контрола хируршка постапка и двојна контрола префрлате*Pubber факелот со високо изолациони сопственост*Погоден за сите типови на заварчик по конектор е refittedПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

НОВИ БЕСПЛАТНИ SHIPPIN G35PCS Воздух плазма сечење машина потрошен материјал Продолжен Одговара PT31 LG40 Факел CUT-50D (PT-31)

537.60 -5 % DEN 511.00

35 компјутери пакет, вклучувајќи ги следниве : 10pcs СОВЕТИ Продолжен Уп Бр : 18866 L10pcs ЕЛЕКТРОДИ Продолжен Уп Бр : 18205 L5pcs SHIEDEDКУПОТ на Уп Бр : 1820410 компјутери за ГАС ПРСТЕН Уп Бр : 18785Овој потрошен материјал се погодни за PT31 и LG40 машина факел се користи;Номинална заварување на струјата : 40 AМакс Сечење дебелина : 12 MM

Бесплатен Превозот Факел се Префрлите 2 ПАРЧИЊА & 2pin Приклучок + Plug 1Set За TIG Заварување Факел WP - 9 WP-17 WP-26 WP-20 Плазма Машина

493.92 -5 % DEN 469.00

Бесплатен Превозот Факел се Префрлите 2 ПАРЧИЊА & 2pin Приклучок + Plug 1 Set За TIG Заварување Факел WP 9 WP17 WP26 WP20 Плазма МашинаПакување Листа : 2 парчиња факел се префрлите1pcs 2pin socket1pcs 2pin приклучокПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

WP-18 Вода за Ладење Аргон Лачно Заварување Факел 4M со сина боја се справи со се користи за TIG заварчик

1684.32 -5 % DEN 1600.00

WP18 Вода за Ладење Аргон Лачно Заварување Факел 4 M со сина боја се справи со се користи за TIG заварчик*Функција : *Факелот со вентил,флексибилни факелот и флексибилни факелот со вентил се достапни*Два вида на прекинувачи : еден контрола хируршка постапка и двојна контрола префрлате*Pubber факелот со високо изолациони сопственост*Погоден за сите типови на заварчик по конектор е refittedПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

1 Сет Евра Панел Штекер Централна Конектор Бакар Конверзија Адаптер За CO2 МИГ Заварување Машина

1543.20 -40 % DEN 926.00

BI0003191Спецификација : Бренд новиМатеријал : БакарЖица должина : околу.93cmЗаварчик должина : околу.15cmСе користи во : Миг заварување машинаПакет се вклучени : 1 сет x Евра централна конекторAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.