• Ново
A141 Trafimet Плазма Сечење Факел потрошен материјал PC0101 Млазницата Задржување Капа 10PCS

A141 Trafimet Плазма Сечење Факел потрошен материјал PC0101 Млазницата Задржување Капа 10PCS

Оценка на клиентот:
DEN 5966.40
DEN 5668.00 -5 %

Износ
Залиха

A141 Trafimet Плазма Сечење Факел потрошен материјал PC0101 Млазницата Задржување Капа 10 PCS Листата : 10pcs PC0101 Млазницата Задржување на Ззп
Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други. Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 работни дена Друга Земја : 30-60 дена објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда. За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори. Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по 40 работни дена. Увозни давачки Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се купувачот'responsibility. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување. Политика на враќање Враќање е достапна само во рок од 7 дена по примен објект. Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад. Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот. Контактирајте со нас, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Заварување Тип:
Плазма Факелот
Бренд Име:
JINSLU
Заварување Капацитет:
плазма сечење на факелот
Тип:
Сечење На Факелот
Број На Модел На:
a141

Производи во категоријата

Бесплатен превозот WP9 воздух за ладење аргон tig факел главата тело bule се справи со 1pcs

592.80 -5 % DEN 563.00

Бесплатен превозот WP9 воздух за ладење аргон tig факел главата тело bule се справи со 1pcsПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

100 КОМПЈУТЕРИ E-Cu M6*28 1.0 mm заварување совети погоден за BINZEL стил МИГ заварување факел потрошен 24KD 25AK МИГ заварување факели

2125.92 -5 % DEN 2020.00

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

WP-18 Вода за Ладење Аргон Лачно Заварување Факел 4M со сина боја се справи со се користи за TIG заварчик

1684.32 -5 % DEN 1600.00

WP18 Вода за Ладење Аргон Лачно Заварување Факел 4 M со сина боја се справи со се користи за TIG заварчик*Функција : *Факелот со вентил,флексибилни факелот и флексибилни факелот со вентил се достапни*Два вида на прекинувачи : еден контрола хируршка постапка и двојна контрола префрлате*Pubber факелот со високо изолациони сопственост*Погоден за сите типови на заварчик по конектор е refittedПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

50 компјутери WT20 Заварување 2.4 x 150mm Thoriated Волфрам Електроди

4680.00 -5 % DEN 4446.00

50 компјутери WT20 Заварување 2.4 x 150mm Thoriated Волфрам ЕлектродиПакување листа : Волфрам electrode 2.4*150mm*50 компјутериАко ви треба други specificitions,ве молиме контактирајте ме.

10 КОМПЈУТЕРИ гас diffuser погоден за BINZEL 24KD МИГ заварување факелот за заварување машина

422.40 -5 % DEN 401.00

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

Бесплатен превозот WP18 TIG заварување факел главата (црна рачка)

766.08 -5 % DEN 728.00

Бесплатен превозот WP18 TIG заварување факел главата (црна рачка)*Функција : *Факелот со вентил,флексибилни факелот и флексибилни факелот со вентил се достапни*Два вида на прекинувачи : еден контрола хируршка постапка и двојна контрола префрлате*Pubber факелот со високо изолациони сопственост*Погоден за сите типови на заварчик по конектор е refittedПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

тркала groover за винил подни заварување Тркала Groover Grooving Slotting се Повлече Рака Алатка Slotter ПВЦ Винил Подни Заварување

8640.00 -8 % DEN 7949.00

Grooving Алатка За Винил Подни ЗаварувањеЕдинствена во воланот позиционирање уред пред и по сечилото на шие да патуваат низ во рамките дупчиња, погодна за средни и мали областа на слотот...

Бесплатен превозот во Собата на PT-31 Воздух плазма сечење факел потрошен Shield првенство 5pcs / Electrde 10pcs/ Совети 10pcs/Гас diffuser 10pcs

687.36 -5 % DEN 653.00

Бесплатен превозот во Собата на PT31 Воздух плазма сечење факел потрошен Shield првенство 5pcs / Electrde 10pcs / Совети 10pcs / Гас diffuser 10pcsЛистата на објектиElectrode 10 / ЕЕЗСовет 10 / ЕЕЗГас Diffuser 10 / ЕЕЗShield Првенство 5 / ЕЕЗСледната слика го покажува производ стил ,производот бројот е листата преовладуваат.Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

Бесплатен Превозот Trafimet ОЕМ A81 Воздух Плазма Сечење Факел Главата Тело PF0135

3147.84 -5 % DEN 2990.00

Бесплатен Превозот Trafimet ОЕМ A81 Воздух Плазма Сечење Факел Главата Тело PF0135Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

1 Сет Штекер Централна Конектор Евра Панел Бакар Конверзија Адаптер 93cm Жица За CO2 МИГ Заварување Машина

1542.24 -40 % DEN 925.00

BI0003191Спецификација : Бренд новиМатеријал : БакарЖица должина : околу.93cmЗаварчик должина : околу.15cmСе користи во : Миг заварување машинаПакет се вклучени : 1 сет x Евра централна конекторAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

WP-9 WP9 WP20 WP25 Collet Тело Collet Комплет 18PK за Tig Факел потрошен материјал

691.20 -5 % DEN 657.00

WP9 WP9 WP20 WP25 Collet Тело Collet Комплет 18 PK за Tig Факел потрошен материјалПакување Листа : Collet : 1.6 mm 3pcs, 2.0 mm 3pcs, 2.4 mm 3pcsCollet Тело : 1.6 mm 3pcs, 2.0 mm 3pcs, 2.4 mm 3pcsПреглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 24 PK Плазма Пилот Сечење Потрошен за СЕКРЕТАР-55 AG-60 потрошен материјал машина

1113.60 -10 % DEN 1002.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 24 PK Плазма Пилот Сечење Потрошен за СЕКРЕТАР55 AG60 потрошен материјал машина24 парчиња потрошен материјал за 60 A плазма Пилот машина за сечење.Потрошен материјал може да работи со факели СЕКРЕТАР55 ,AG60 и WSD60 за НАМАЛУВАЊЕ на60,LGK60 плазма Пилот сечење машини.Овие 24 потрошен материјал вклучуваат : • 10 парчиња совети• 10 парчиња електроди• 2 парчиња Керамички чаши штит• 2 парчиња Spacer Упатство

50PS CuCrZr M6*28*1.2 заварување совети за Binzel стил миг маг заварување факел инверторот заварчик

1488.00 -5 % DEN 1414.00

50 PS Cu Cr Zr M6*28*1.2 заварување совети за Binzel стил миг маг заварување факел инверторот заварчикПакување листа : 50 PCS контакт совети Cu Cr Zr M6*28*1.2Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.