• Ново
500VA Црна крпа toroidal трансформатор Висока моќност 500W трансформатор за NAP200 засилувач посветен 2x28-0-28

500VA Црна крпа toroidal трансформатор Висока моќност 500W трансформатор за NAP200 засилувач посветен 2x28-0-28

Оценка на клиентот:
DEN 2879.52

Износ
Залиха


Summary :
Дизајниран за NAP200 Моќ засилувачи прилагодени на "ниво" трансформатор, "ниво" core, 4 N Кислород Слободни Бакар, Со црна крпа и централна масти пополнување процес, Ефикасен против вибрации.
Димензии : Дијаметар 135mm * Висина 70mm
Пакет тежина : 6kg
Номинална моќност : 500 VA
Влезен напон : 0-115 V 0-115 V (International напон)
Излезен напон : 28 V-0-28 V 28 V-0-28 V (Независна напон група излез)
Пакетот Вклучува :
500 VA трансформатор X1
Поддршка Завртка

Карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
500VA
Бренд Име:
ASYPDZSW
Канали:
1
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W

Производи во категоријата

CM6631A 24bit/192khz USB на Коаксијален и Оптички влакна SPDIF и I2S од LJM Нова верзија

1401.60 -5 % DEN 1332.00

CM6631 A 24bit / 192khz USB на Коаксијален и Оптички влакна SPDIF и I2 S од LJM Нова верзијаОпис : CM6631 A 24bit / 192khz USB на Коаксијален и Оптички влакна SPDIF и I2 S од LJM(Вистински од LJM) Користете CM6631 A чипови, подобро од стариот CM6631, постабилна на компатибилност и перформанси Поддршка на 24bit / 44.1 К, 48 K, 88.2 К, 96 K, 176.4 К, 192 K.Опис : USB чип : CM6631 A Текст : USB Излез : Коаксијален + Оптички + I2 S што можете да видите, постои I2 S интерфејс на табла! Мини Големина : 5.6 cm * 5cmкористете USB напојување, и коаксијален и оптички сигнал надвор во исто времеНа високо квалитетни компоненти(посебно на SMD делови и осцилатор) и многу resonable дизајниран од страна на LJM, за да бидете сигурни дека 192 Khz обработка на перформансите.(и јас ќе ви испратиме драјвер за Windows кога цел)Многу добра конвертор и многу добра цена, додадете I2 S интерфејс од стара верзија но во исто цена!Можете да се обидете!CM6631 A USB врти SPDIF коаксијален + влакна излез, а сликата е она што ќе го видите.Најнови СМ предводник на CM6631 A е поскапо и подобро од CM6631 чип.Компатибилност е постабилна...

3U алуминиумска шасија Инструментација алуминиумска шасија засилувач од алуминиум школка / case / куќиште / кутија DIY (229*132*270mm)

DEN 4108.32

Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!1 : името и количината : 3 U алуминиумска шасија Инструментација алуминиумска шасија засилувач од алуминиум школка ...

P805U HIFI Треска 5.1 канал 600W+600W 2SC5200 / 2SA1943 homeHousehold Караоке КТВ AV засилувач Поддржува USB, SD репродукција AC-3

DEN 7338.24

Повеќе Информации Отпорност : 416 ohms Канал : 5.1 Тежина : 10.5 КГ Излезна моќност : 600 + 600 W, Околу : 1040 W, Бас : 120 W може да Надворешен Bluetooth Приемник![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа превозот

1PC EIZZ ЗЛАТО Премиум 24-Чекор Стерео Attenuator Волумен Potentiometer 10K 100K 250K За Аудио HIFI DIY Гроздобер Цевка Засилувач

DEN 5520.00

СОСЕМА НОВ ПРЕМИУМ EIZZ 24чекор Волумен Potentiometer Вредност : 10 K 100 K, 250 K се достапни Премиум ОРУЖЈЕ јаглерод филм отпорници изработени во Јапонија 24 чекори,стерео,dual унија Материјал на Shield / корица : Алуминиум легура, ЦПУ машински Shield / покрие површина : Титаниум злато позлатен Материјал на изолатор : Тефлон Материјал на Контакт Игли : 24 K Злато Позлатен бакар Целокупната дијаметар : 38mm вкупна должина : 64mm Shield / покрие должина : 37mm Целокупната должина на вратило : 25мм Нето вратило должина : 15mm Бунари со дијаметар : 6mm Вратило материјал : Дувачкиот Панел отсечени дијаметар : 10мм цената е за 1 PC / многу Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

IWISTAO Цевка Засилувач Трансформатор Комплет Инвентар за KT88 Цевка Amp Вклучувајќи 1pc 220W Моќ 2 парчиња Излез Трансформатори HIFI Аудио

DEN 6187.20

IWISTAO Цевка Засилувач Трансформатор Комплет Инвентар за KT88 Цевка Amp Вклучувајќи 1pc 220 W Моќ 2 парчиња Излез Трансформатори HIFI АудиоТоа е 220 W цевка засилувач трансформатор за полнење за KT88 или слично.СпецификацииA...

40W*4 4.0 канал KH-2009 автобус патникот, превозникот Кара РЕД верност засилувач стерео систем играч

2048.64 -15 % DEN 1741.00

Повеќе Информации Параметри : Оперативен напон : 18 V 30 V Излезна моќ : 4 * 40 W Со 12 V напон излез (5 A) Зачестеност одговор опсег : 20 HZ 20 KHZ Аудио излезен сигнал на бучава сооднос 90d BТор К песна машинаЛуксузен панели , иновативен дизајн, голема меморија , силна способност да се адаптираат на различни прилики .Четири аудио и видео синхронизација за автоматска / прирачник за конверзија...

Домашно кино 5.1-канален засилувач 6-канал Со subwoofer функција звук шок ZHILAI Y51 Дигитален засилувач

6720.00 -5 % DEN 6384.00

5.1канален засилувач 6channel subwoofer дизајн, целосно далечински управувач за Контрола на јачината на звукот, 6 звучен канал моќност засилувач, може да седат во на царот позиција, лесно се прилагодува на секој канал волумен дел, ова е knob машина не може да се постигне 5.1 канал засилувач, сакате да се заврши 6 звучен канал излез, влез, исто така, мора да биде 6 звучен канал, ако внесете канал 2, излезна моќност е 2 звучен канал Моќност засилувач аудио влез : Стерео текст : збир на стерео аудио...

1PC EIZZ S24T-BH100K-700 Премиум 24-Чекор Стерео Attenuator Волумен Potentiometer 100K За Аудио HIFI DIY Гроздобер Цевка Засилувач

DEN 3120.00

Вредност : 100 K EIZZ Прецизност 24 чекори, стерео, 2 Слоеви, dual унија Материјал на Shield / корица : Алуминиум, ЦПУ Машински Бојата на Штитот / корица : Црна елоксирани,песок експлозија Материјал на контакт игли : 24 K злато позлатен бакар Материјал на изолатор : Тефлон Целокупната дијаметар : 38mm вкупна должина : 64mm Алуминиум shield должина : 37mm Целокупната должина на вратило : 25мм Нето вратило должина : 15mm Бунари со дијаметар : 6mm Вратило материјал : месинг Панел отсечени дијаметар : 10мм Мазна ротари чекори,со рака се чувствуваат прилагоди завртка Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

freeship vdwall lvp615+1 компјутер novastar испраќачот msd300 видео процесор scaler ЦЕНА led видео ѕид контролер емитува картичка led

DEN 44160.00

Карактеристики1 Новата генерација Faroudja Вистинска Боја професионални LED видео процесор 10 + Малку Faroudja DCDI КиноОбработка и Faroudja Ture Life Видео Подобрувач2...

AD6 DC12-25V TPA3116D2 + M62446 + NE5532 HIFI 50W*5+100W Целосна далечинскиот управувач 6-channel 5.1-канален засилувач

DEN 4650.24

Повеќе ИнформацииAD6 целосна далечинскиот управувач 5.1канален TPA3116 засилувачAnswer : ___________________________ Note : Да заврши на 6канален излез, влез исто така, мора да биде 6channel; ако внесете 2канал, на излез 2канал .Производот не содржи моќ, ако треба да се купи, додадете $ 15! ( може да користи компјутер лаптоп моќ)Основни M62446 е интегриран 6channel висок квалитет на звукот контролер, од PT2313 2314, M62429 серија и други звучни е многу подобро M62446 може да се користи како HIFI2 канал, исто така, може да се користи како 6channel AV, M62446 внатрешна со HIFI 2канал посветен на текст канал, многу погоден за висок квалитет на аудио контрола со CD...

23 Чекор Potentiometer 10K/50К/100K Две-Канал Волумен Potentiometer Засилувач Контрола на Јачина на звук

DEN 959.52

Детали За Производот : ① 23чекор potentiometer двеканал волумен potentiometer.② Целосно затворена 2 × 23 тезги, среброгалвански контакт чекор промена switch.③ Користење на сад ДЕЈЛ Hi Fi отпор.④ Дијаметар : околу 3,5 СМ⑤ Висока 5.5 CM⑥ Се Справи со должина : 2.5 CM⑦ Отпорност : двојно 10 K / двојно 50К / двојно 100 KПакет Се Вклучени : 1 × Волумен potentiometer

1pcs Дијаметар 30мм висока 26mm сите алуминиум солидна Волумен knob

288.00 -6 % DEN 271.00

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар : 30мм,висина : 26mm.potentiometer Бленда : 6mmЗабелешка : цената е за 1pcs...

weiliang аудио Двојна 12V 15W M15-03 со PCB монтажа плоча Запечатување Прстен Трансформатор За Preamplifier dac

810.24 -5 % DEN 770.00

Карактеристики : Целосно ограден печатени коло директни заварување инсталација, прекрасен изглед Инсталација на мала, компактна, силна, сеизмички, влага, пламен retardant, високи електрични сила Висока ефикасност, мали магнетни истекување, добар излез карактеристики, EMC способност Вградена во температурата заштитник, употребата на побезбеднаУпотребата на еколошките услови : Амбиентална температура : 25 ° C до + 70 ° C Релативната влажност : Температура е 40 ° C не е повеќе од 90% Атмосферски притисок : 860 ~ 1060mbar (околу 650 ~ 800mm Hg)Изолација Топлина Оценка : Класа " Б " (130 ° C)Безбедносни карактеристики : Изолација отпор : нормално кога повеќе од 1000 MΩ Dielectric сила : може да издржи моќ фреквенција 4000 V / 1 мин...

75W*2+150W Дигитален засилувач со користење TPA5613 Големи чип 2.1 канал од Класа D Моќност засилувач Subwoofer CSR8635 Bluetooth 4.0

1885.44 -0 % DEN 1885.00

Повеќе ИнформацииОваа TAS5613d amplifer може да се вози DC35 V 4ohm ,и нудат 150w +150w +75w*2 2.1 канал излез ,тоа беше направено од страна на Pure Path HD Технологија и ТИ напредни затворена јамка архитектура.THD+N : Јачина на бучава сооднос : >100d BТекст impedence : 20 KИзлез форумот напон : Трансфер опсег : 50 V / насFrequence опсег : 20 Hz20k HzНадворешни димензии : (W)102mm X (H)3 6mm (D)138mm (со исклучок на knob и терминал големини)Оптоварување опсег : 48ohmМоќ опсег : DC18DC32 (Plug големина 5.5 ММ...

A8 C5198 / A1941 моќ цевка HIFI треска засилувач 120W + 120W 2.0-канал високо-моќ HiFi дома десктоп дигитален аудио засилувач

DEN 4175.04

Повеќе Информации Карактеристики Вистински чист дигитален засилувач моќ, приклучок за слушалки засилувач може да се направи...

360W 48V/7.5 LED Префрлување Напојување За TAS5630 Класа D Засилувач Одбор

DEN 1056.00

Детали За Производот : ① Влезен напон и фреквенција на опсегот : 110 ~ 264 VAC / 47 ~ 63 Hz (switch конверзија),② Startup раш тековната : 20 A @ 120 VAC (ладно започнете).③ Излез на вредноста на опсегот : ± 10% (номинална излезниот напон).④ Заштита од Преоптоварување : 105% ~ 200% (номинална оптоварување), автообнова.⑤ Во Текотнапон заштита : 115% ~ 135% (номинална излезниот напон).⑥ Краткиколо заштита : автообнова.⑦ Излез startup време : ≤ 2 S @ 120 VAC ≤ 1.0 S @ 230 VAC.⑧ Излез задржете време : ≥ 10m S @ 120 VAC, ≥ 20m S @ 230 VAC.⑨ Dielectric сила : Влез Излез : AC1500 V, 1min.Спецификации : Влезен напон : AC110AC220 V (може да се прилагоди)Излезен напон : DC48 VИзлезна струја : 7.5 АМоќ : 360 WГолемина (L × W × H) : 214mm × 115mm × 50mmТежина : 1.3 КГПакет Се Вклучени : 1 × 360 W 48 V / 7.5 НА префрлување напојување

80W Чист Бакар Toroidal Трансформатор 80W Двојно 18V Засилувач Трансформатор За LM1875 Amp

DEN 1056.00

Детали За Производот : ① Влезен напон : 220 V 50 HZ② Излезен напон : 18 V018 V③ Дијаметар за : 93 mm④ Висина за : 46 mm⑤ Нето тежина : 1.4 kgПакет Се Вклучени : 1 × трансформатор.2 × Заптивка1 × Завртка

Собрани 2 канали AMP NAP140 Клон велика БРИТАНИЈА НАИМ NAP140 Моќност Засилувач заврши одбор X2

DEN 2538.24

Вовед : NAP140 многу производи играат голем број на луѓе, е најпопуларниот модел, причината зошто многу луѓе се игра,бидејќи NAP140 едноставна структура, лесно за производство, мала инвестиција, наградува и ефективни.Ова е 2 PCS Моно канал AMP одбор, Можете да го користите како стерео.Производи : Ова е тест заврши одбор OK (ок).ЗАБЕЛЕШКА : Цената е за 2 ПАРЧИЊА одбор.(Поради различни производни пакети , PCB боја ќе бидат различни).PCB Големина : 120mm * 85mm * 1.6 mmПакетот Вклучува : NAP140 AMP одбор X2Ние, исто така, се продаде за појавување на ПСУ одбор , шасија и трансформатор.Посебна забелешка : 2 SC2922 високомоќ цевка е втора рака расклопување

1PCS дијаметар 44 висина 25 црни алуминиумски Волумен knob засилувач knob DIY AMP дел

288.00 -5 % DEN 274.00

1 PCS дијаметар 44 висина 25 црни алуминиумски аудио засилувач knob Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машински Боја : црна Дијаметар : 44mm, месо тело со Дијаметар од 34 mm, висина : 25мм...

Целосна Алуминиум Моќност засилувач случај + Еднострано heatsink

3408.00 -5 % DEN 3238.00

Добредојдовте во мојата продавница ! Верувам дека можете да најдете повеќе интересни предмети!!Целосна Алуминиум Моќност засилувач случај(вклучува терминали) + Еднострано heatsinkсребро panelЛистата : Комплет X1Прекинувач X1Гумени влошки X4Моќ штекер X1Волумен knob (шупливи) X1Поддршка на заврткатаНе се вклучуваат : не се вклучуваат моќ кабел.не inlclue РКА и звучник терминали.Големина на : Надворешни димензии : ширина 220mm Висина 90mm Длабочина 311mmВнатрешни димензии : Ширина 203.5 mm Висина 84 mm Длабочина од 300 ммна heatsink големина : 300мм*85mm*50mmПакет тежина : околу 3.8 kgПревозот време : 716 работни денаСледните фотографии само за повикување само.Воздухот mail Превозот Време ЗемјатаВреме на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 57 811 1214 1519 2022 >22 Работни Дена + сабота + недела 59 1015 1620 2125 2630 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.