• Ново
4pcs 44*17mm ЦПУ Машински Целосна Алуминиум Изолација Стојат База Мат Нозе Подлога За HIFI AMP Говорникот DAC CD Плочата Снимање Радио

4pcs 44*17mm ЦПУ Машински Целосна Алуминиум Изолација Стојат База Мат Нозе Подлога За HIFI AMP Говорникот DAC CD Плочата Снимање Радио

Оценка на клиентот:
DEN 1176.00

Износ
Залиха


БРЕНД НОВИ ЦВРСТ АЛУМИНИУМ ЗАСИЛУВАЧ НОЗЕ
Материјал : Цврст Алуминиум легура
CNC Машински
Боја : Златна елоксирани,со висока Светлина
Дијаметар : 44mm
Висина : 17mm
Монтажа завртка Дупка со Дијаметар : 4mm (ЗАВРТКИ СЛОБОДНИ ПРЕДВИДЕНО)
Со Не Се Лизга Мат
Цената е за 4 PCS/многу

Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во Aliexpress, главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака Syste
м

Карактеристики

Бренд Име:
QZET
Број На Модел На:
GDMF0099
Максимална Моќност По Канал:
10W
Пакет:
No
Тип:
Дома Засилувач

Производи во категоријата

P805U HIFI Треска 5.1 канал 600W+600W 2SC5200 / 2SA1943 homeHousehold Караоке КТВ AV засилувач Поддржува USB, SD репродукција AC-3

DEN 7338.24

Повеќе Информации Отпорност : 416 ohms Канал : 5.1 Тежина : 10.5 КГ Излезна моќност : 600 + 600 W, Околу : 1040 W, Бас : 120 W може да Надворешен Bluetooth Приемник![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа превозот

3U алуминиумска шасија Инструментација алуминиумска шасија засилувач од алуминиум школка / case / куќиште / кутија DIY (229*132*270mm)

DEN 4108.32

Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!1 : името и количината : 3 U алуминиумска шасија Инструментација алуминиумска шасија засилувач од алуминиум школка ...

Douk Аудио Универзална Засилувач Шасија Mini Алуминиумски Случај Слушалки Amp Школка

1344.00 -5 % DEN 1277.00

Бренд Douk Аудио Материјали Алуминиум Нето Тежина (KG) 1.56 Kg Пакет Тежина (KG) 2.0 Kg Надворешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 215 70 228 Внатрешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 203.5 62 217 Материјал дебелина Напред (mm) Задните (mm) Лево (mm) Право (mm) Врвот (mm) Дното (mm) 8 3 4 4 Додатоци 1× Моќ штекер 1set × Завртки 4× Гумени нозе ЗабелешкиЗа Douk Аудио Студио : Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

IWISTAO Цевка Засилувач Трансформатор Комплет Инвентар за KT88 Цевка Amp Вклучувајќи 1pc 220W Моќ 2 парчиња Излез Трансформатори HIFI Аудио

DEN 6187.20

IWISTAO Цевка Засилувач Трансформатор Комплет Инвентар за KT88 Цевка Amp Вклучувајќи 1pc 220 W Моќ 2 парчиња Излез Трансформатори HIFI АудиоТоа е 220 W цевка засилувач трансформатор за полнење за KT88 или слично.СпецификацииA...

Douk Аудио Најновите MUZISHARE X10 Двојна Цевка Rectifier KT150 Цевка Засилувач Single-ended Класа Моќ Amp Фоно Preamp

143952.00 -15 % DEN 122359.00

MUZISHARE X10 Двојна Цевка Rectifier KT150 Singleended Класа Цевка Засилувач & Моќ Amp & Фоно Preamp MUZISHARE X10 е на 2017 најнов производ, кој е KT150 SingleEnded Класа Со Моќност Засилувач со прецизен глас, транспарентен звук и можете да звучи повеќе траен...

2 парчиња HI-FI, Мини Чиста Класа Поле ефект транзистори Моно Моќност Засилувач Одбор A1013/ C2383 Аудио Засилувач

DEN 1536.00

Ова е цената на 2 парчиња Две кола се формираат 2канален засилувач одборТехнички Параметри : Максимална излезна моќност : 30 W / 8 ohms, 60 W / 4 ohms Максимална Класа Моќност : 30 W Максимален напон : + 33 V Хармонично нарушување : Фреквенција одговор : 0 Hz100 KHz Амортизацијата коефициент : 100 Сигнал на бучава сооднос : 96d B Конверзија го оценувате : 30 V / нас Текст Чувствителност : 0.5 V (rms) на Текст отпорност : 10 K Стекнат : 31d B (34x) Големина : 99mm 53mmКарактеристики : Коло е многу концизен коло е многу стабилна, не се грижи за прегревање оштетување на цевка за Инсталација и пуштање во употреба е многу едноставна, само поврзете го DC напојување, се приспособат на quiescent тековната и midpoint потенцијал да OK (ок)...

2018 Најновите Мулти-Функција Дома Грамофони ЛП Винил Рекорд за Играч Вграден Стерео Звучници Поддршка за USB/SD Картичка/Касета/FM Радио

6192.00 -5 % DEN 5882.00

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ние само треба 220 V во парк, на клиентот користи 110 V влезниот напон треба prapare напон конвертор со себе.Ние ќе ја испрати на боја по случаен избор ако немате било условот кога купувате.Карактеристики : Појас Управувано 3Брзина Стерео Плочата 33 / 45 / 78 ВРТЕЖИ во минута Едноставен лесен дизајн Лесно ракување Елегантен изглед Вграден стерео звучници Функции : Винил Игра USB / SD картичка Игра и Снимање Касета Репродукција FM Радио играње Headphone out Параметар : Напојување : 220 V(Не ги поддржуваат 110 V) Интерфејс : 1 x USB порт, 1× РКА Линијаод Приклучоци, 1× џек за слушалки, 1× ПОМОШЕН ВО Производ големина : 330 * 310 * 145mm Нето тежина : 3.0 КПакет содржи : 1× Плочата ЦРВЕНО Versiom ЦРНА VersiomЗа Нас : Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

Собрани L12-2 Стерео Засилувач Моќ Одбор Ултра Ниска Дисторзија Засилувач Одбор

DEN 1824.00

параметарот : Моќта = 120 W / 8 R + 50 V напон200 W 4 R + 50 V напонTHDСР = 35 V / НАСАмортизацијата фактор > 200, 8ohm оптоварувањеТекст чувствителност = 1.6 V Излез 120 W 8 RФреквентен опсег = 15 HZ50К HZ (3 DB)Quiescent Тековната = 80 MAПозитивен и негативен напон спектар = DC двојна напон + 12 V на + 55 VНапон зголемување = 31 патиAnswer : ___________________________ NOTE : ова е собрани одбор ,имаме тестирани ипакет се вклучени : Собрани L122 стерео засилувач моќ одбор 120 W 2CH +50 V x 1 (2 канали)

Домашно кино 5.1-канален засилувач 6-канал Со subwoofer функција звук шок ZHILAI Y51 Дигитален засилувач

6720.00 -5 % DEN 6384.00

5.1канален засилувач 6channel subwoofer дизајн, целосно далечински управувач за Контрола на јачината на звукот, 6 звучен канал моќност засилувач, може да седат во на царот позиција, лесно се прилагодува на секој канал волумен дел, ова е knob машина не може да се постигне 5.1 канал засилувач, сакате да се заврши 6 звучен канал излез, влез, исто така, мора да биде 6 звучен канал, ако внесете канал 2, излезна моќност е 2 звучен канал Моќност засилувач аудио влез : Стерео текст : збир на стерео аудио...

2*85W 2.0 канал Фаза засилувач одбор TDA7293 Треска засилувач одбор

1051.68 -14 % DEN 904.00

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!Опис : TDA7293 Е Европа водечките SGSTHOMSON ST Microelectronics во 90 Високомоќ IC 's уништи цевка на излез од поле ...

Чиста Класа Десктоп 2SC5200 Моќност Засилувач HiFi Слушалки Amp 8W*2 врз Основа на 1969 Коло

DEN 4704.00

Оваа класа amp е многу висок степен на завршување на десктоп засилувач, Чиста класа средновисока фреквенција е многу добра, топла звук, Исклучително висока јачина на бучава сооднос, 24 V напон, quiescent тековната зголеми за околу 1А, на излезна моќност по канал мери 8 WОсновни параметри : Максимум undistorted излезна моќност : 8 W * 2 Нарушување : 1 KHz синусен облик 8 W излез 0.1% Текст Чувствителност : Засилувач напон стекнат : 13 пати напон : AC100240 V случаен стандард 100 W напојување ) Максимална потрошувачка на енергија : Димензии : ширина = 112 height = 50 Длабочина = 160 Тежина : околу 2 KGКарактеристики : Класичен 1969 кола5 A реле switch за звучници и приклучок за слушалки излез,Специјален костим за K701, и за Зајнхајзер или Beyerdynamic таква голема отпорност слушалки, исто така може да одговара добро.Надворешна сила радијатор, highend шасијаСо 24 V / 4Ависока адаптерПакетот вклучува : 1 PC засилувач 1 PC напојување

НОВАТА црна Nobsound MS-10D MKII Hifi 2.0 цевка засилувач USB/Bluetooth засилувач Аудио Засилувач 25W*2 ВРВОТ продажба

4704.00 -5 % DEN 4469.00

Надградена верзија Ms10d Bluetooth цевка засилувач најпродаван цевка засилувач, Поддршка USB музика, одличен звук искуство Производ клуч спецификација Напојување : 220 V 50 / 60 Hz (не 110 V сега) Излезна моќност : 25 W+25 W влезна моќност : 100 W Текст отпорност : 47kohm Текст чувствителност : 300m V SNR : >80 DB Фреквенција одговор : 28 Hz~20 KHz Излезна отпорност : 4~16ohm Цевка : 6 N1*две 6 J15*две Поддржуваат bluetooth игра музикаКвалитетот на производот гаранција и продажбата на Дизајнот од страна на клиент барање 10 години злато снабдувач на Alibaba Врвот моќност засилувач manufacuturers во Кина 25 Години професионално искуство на моќност засилувач производство Добар квалитет обезбедена од страна на напредни manufactruing технологијата и системот за управување со квалитет Ниска цена benifit од економии на обем и industial инженеринг оптимизацијаПроизвод фото албумПодолу линк е блог на нашиот клиент кој пост многу страшни производ фотографии...

AV-299D 120W 4 Ohms 2.0 канал HIFI треска 1941/5198 Моќ цевка дома Bluetooth аудио засилувач со USB, SD MP3 микрофон Игра

DEN 2240.64

Повеќе Информации параметар : Канал : 2 Излезна моќност : 120 W Отпорност : 48 ohms Тежина : 3 KG Сигнал на бучава сооднос : 95 BD Нарушување : помалку од 1% Фреквентен опсег : 20 HZ20 K hz [xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа превозот

1PCS дијаметар 44 висина 25 црни алуминиумски Волумен knob засилувач knob DIY AMP дел

288.00 -5 % DEN 274.00

1 PCS дијаметар 44 висина 25 црни алуминиумски аудио засилувач knob Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машински Боја : црна Дијаметар : 44mm, месо тело со Дијаметар од 34 mm, висина : 25мм...

DIY 50W+50W SK3875 HIFI засилувач Со ESS9023 USB DAC декодирање Поддршка на компјутер, USB и OTG декодирање и Аналогни на текст

DEN 6042.24

Повеќе ИнформацииЕфектот е добар може да се види 47 LAB продажба на десетици илјади 3875 моќност засилувач, суштината е да се користи две Sanken SK3875, тонот е полн со природни, нежен, далеку од дигитален засилувач моќ може да се спореди, од lm3886 tda7293 lm1875 за подобро звук.Taobao развиена 7 дена без причина да се врати стоката систем за извршување, 100% без оправдувања, се чувствуваат не се задоволни со производот не се применуваат, во рок од 7 дена може да биде испратена назад во вратите.Аналогните излезни сигнали на машината може дополнително да се побие за да се поврзете на компјутер, мобилен телефон, CD и други опрема, но исто така, додавање на USB приемник модул, кој може да се вие не треба да купат надворешни DAC, можете да ги пуштам на компјутер и мобилен на репродукцијата на музика квалитетот е подобрена, на декодерот чип е на ESS9023 и внатрешни директни I2 S протокол на пренос, многу добро во коаксијален СП пренос на владата...

A238 транзисторски засилувач шасија Целосна алуминиум Моќност засилувач шасија / AMP случај Куќиште / DIY шасија (435*380 *115mm)

DEN 2778.24

1 : името и количината : A238 транзисторски засилувач шасија Целосна алуминиум Моќност засилувач шасија2 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн) 3 : Состојба : Нови 4 : Додатоци : Гума машина нозе, Моќ Блок ...

80W Чист Бакар Toroidal Трансформатор 80W Двојно 18V Засилувач Трансформатор За LM1875 Amp

DEN 1056.00

Детали За Производот : ① Влезен напон : 220 V 50 HZ② Излезен напон : 18 V018 V③ Дијаметар за : 93 mm④ Висина за : 46 mm⑤ Нето тежина : 1.4 kgПакет Се Вклучени : 1 × трансформатор.2 × Заптивка1 × Завртка

Собрани 2 канали AMP NAP140 Клон велика БРИТАНИЈА НАИМ NAP140 Моќност Засилувач заврши одбор X2

DEN 2538.24

Вовед : NAP140 многу производи играат голем број на луѓе, е најпопуларниот модел, причината зошто многу луѓе се игра,бидејќи NAP140 едноставна структура, лесно за производство, мала инвестиција, наградува и ефективни.Ова е 2 PCS Моно канал AMP одбор, Можете да го користите како стерео.Производи : Ова е тест заврши одбор OK (ок).ЗАБЕЛЕШКА : Цената е за 2 ПАРЧИЊА одбор.(Поради различни производни пакети , PCB боја ќе бидат различни).PCB Големина : 120mm * 85mm * 1.6 mmПакетот Вклучува : NAP140 AMP одбор X2Ние, исто така, се продаде за појавување на ПСУ одбор , шасија и трансформатор.Посебна забелешка : 2 SC2922 високомоќ цевка е втора рака расклопување

топла продажба Професионални Hi-End Не-NFB Моќност Засилувач Стерео HiFi Amp [email protected]

27216.00 -6 % DEN 25583.00

HiEnd Моќност Засилувач од втората половина на 2014 година ние стекнати оригиналниот машина , по подготвителен период од речиси една година , се повторува напуштање на оригиналниот машина и тестирани темелно да дознаете за различните компоненти на клучните индикатори на оригиналниот машина параметри и коло поени , што беше официјално лансиран оваа машина ...

1pcs Дијаметар 20 mm висок 22 mm Duckbill тип сите алуминиум солидна Волумен knob Аудио засилувач potentiometer knob

335.52 -6 % DEN 315.00

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребренаДијаметар : 20mm,висина : 22mm.potentiometer Бленда : 6mmЗабелешка : цената е за 1pcs.

DIY Ф1 Пред-засилувач Стерео Аудио Preamplifier готовиот производ користејќи OPA2604 или LME49720 чип Ф1 засилувач

DEN 2432.64

Повеќе Информацииопис на производот : Вид : со op OPA49720 NA *2 ПАРЧИЊА : 50.68$Б тип : со печат запечатување верзија : LME4972ha * 2 Парчиња 60.98$Програмата е во моментов најдобар TAOBAO тон ниво, напојување на примероци ,...

1pcs Дијаметар 30мм висока 26mm сите алуминиум солидна Волумен knob

288.00 -6 % DEN 271.00

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар : 30мм,висина : 26mm.potentiometer Бленда : 6mmЗабелешка : цената е за 1pcs...

Заврши Црно Мини Целосно Избалансиран Пасивни Preamp HiFi Пред-Засилувач XLR/РКА Волумен Контролер Со toggle префрлате

DEN 3264.00

Мала големина, голема мудростМал и поставен големина, но најчесто се користи интерфејс заврши, поддршка fullбалансиран аудио сигнал и singleended аудио сигнал климатизација, и имаат влезен / излезен сигнал одберете switch.Активни звучници е најдобар изборСе повеќе и повеќе audiophile не се задоволни со општите перформанси на квалитетот на мултимедијални звучници, така што тие ги избираат професионално ниво на активно ги следи што зборуваат, како зборуваат, генерално, не со контрола на јачина на звук knob, треба да бидат опремени со ПредЗасилувач.Активно следење обично за десктоп во близина на областа за слушање, и општи HIFI preamp е премногу голем, и preamp звук може да не се совпаѓа со звучници.Мала големина, целосно зачувување на десктоп простор...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.