• Ново
Matche база на велика БРИТАНИЈА НАИМ NAP140 Засилувач Моќ (2 ПАРЧИЊА AMP PCB + 1PCS ПСУ PCB)

Matche база на велика БРИТАНИЈА НАИМ NAP140 Засилувач Моќ (2 ПАРЧИЊА AMP PCB + 1PCS ПСУ PCB)

Оценка на клиентот:
DEN 651.84

Износ
Залиха


Вовед :
NAP140 многу производи играат голем број на луѓе, е најпопуларниот модел, причината зошто многу луѓе се игра,
бидејќи NAP140 едноставна структура, лесно за производство, мала инвестиција, наградува и ефективни.
ЗАБЕЛЕШКА : Цената е за 2 ПАРЧИЊА PCB+1 PCS ПСУ ПХБ.
(Поради различни производни пакети, PCB боја ќе бидат различни).
PCB Големина на :
ЗАСИЛУВАЧ=120mm * 85mm * 1.6 mm
ПСУ=120mm*100mm*1.6 mm

Карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NAP140
Канали:
2 (2.0)
Бренд Име:
GZLOZONE
Максимална Моќност По Канал:
50W

Производи во категоријата

2018 Најновите Мулти-Функција Дома Грамофони ЛП Винил Рекорд за Играч Вграден Стерео Звучници Поддршка за USB/SD Картичка/Касета/FM Радио

6192.00 -5 % DEN 5882.00

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ние само треба 220 V во парк, на клиентот користи 110 V влезниот напон треба prapare напон конвертор со себе.Ние ќе ја испрати на боја по случаен избор ако немате било условот кога купувате.Карактеристики : Појас Управувано 3Брзина Стерео Плочата 33 / 45 / 78 ВРТЕЖИ во минута Едноставен лесен дизајн Лесно ракување Елегантен изглед Вграден стерео звучници Функции : Винил Игра USB / SD картичка Игра и Снимање Касета Репродукција FM Радио играње Headphone out Параметар : Напојување : 220 V(Не ги поддржуваат 110 V) Интерфејс : 1 x USB порт, 1× РКА Линијаод Приклучоци, 1× џек за слушалки, 1× ПОМОШЕН ВО Производ големина : 330 * 310 * 145mm Нето тежина : 3.0 КПакет содржи : 1× Плочата ЦРВЕНО Versiom ЦРНА VersiomЗа Нас : Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

freeship vdwall lvp615+1 компјутер novastar испраќачот msd300 видео процесор scaler ЦЕНА led видео ѕид контролер емитува картичка led

DEN 44160.00

Карактеристики1 Новата генерација Faroudja Вистинска Боја професионални LED видео процесор 10 + Малку Faroudja DCDI КиноОбработка и Faroudja Ture Life Видео Подобрувач2...

AD6 DC12-25V TPA3116D2 + M62446 + NE5532 HIFI 50W*5+100W Целосна далечинскиот управувач 6-channel 5.1-канален засилувач

DEN 4650.24

Повеќе ИнформацииAD6 целосна далечинскиот управувач 5.1канален TPA3116 засилувачAnswer : ___________________________ Note : Да заврши на 6канален излез, влез исто така, мора да биде 6channel; ако внесете 2канал, на излез 2канал .Производот не содржи моќ, ако треба да се купи, додадете $ 15! ( може да користи компјутер лаптоп моќ)Основни M62446 е интегриран 6channel висок квалитет на звукот контролер, од PT2313 2314, M62429 серија и други звучни е многу подобро M62446 може да се користи како HIFI2 канал, исто така, може да се користи како 6channel AV, M62446 внатрешна со HIFI 2канал посветен на текст канал, многу погоден за висок квалитет на аудио контрола со CD...

1PC E182CC (Врв) ДА 12BH7 (Дното) 9Pins ДА 9Pins Цевка DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Превозот

718.08 -15 % DEN 611.00

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин.1 Piece E182 CC ( врв ) ДА 12 BH7 ( дното) 9 Pins ДА 9 Pins Цевка DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен ПревозотНа Керамика9ПИНСКИ Приклучок: Направени во КинаДијаметар : 25мм Вкупната Висина:30мм Бакар Висина : 19 MMБ Bakelite 9ПИНСКИ Приклучок: Направени во КорејаДијаметар : 25мм Вкупната Висина:30мм Бакар Висина : 19 MMC Керамика Голема9ПИНСКИ Приклучок: Направени во КинаДијаметар : 29.5 mm Вкупна Висина:30.5 mm Бакар Висина : 22 MM

1PC EIZZ S24T-BH100K-700 Премиум 24-Чекор Стерео Attenuator Волумен Potentiometer 100K За Аудио HIFI DIY Гроздобер Цевка Засилувач

DEN 3120.00

Вредност : 100 K EIZZ Прецизност 24 чекори, стерео, 2 Слоеви, dual унија Материјал на Shield / корица : Алуминиум, ЦПУ Машински Бојата на Штитот / корица : Црна елоксирани,песок експлозија Материјал на контакт игли : 24 K злато позлатен бакар Материјал на изолатор : Тефлон Целокупната дијаметар : 38mm вкупна должина : 64mm Алуминиум shield должина : 37mm Целокупната должина на вратило : 25мм Нето вратило должина : 15mm Бунари со дијаметар : 6mm Вратило материјал : месинг Панел отсечени дијаметар : 10мм Мазна ротари чекори,со рака се чувствуваат прилагоди завртка Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

500VA Црна крпа toroidal трансформатор Висока моќност 500W трансформатор за NAP200 засилувач посветен 2x28-0-28

DEN 2879.52

Summary : Дизајниран за NAP200 Моќ засилувачи прилагодени на "ниво" трансформатор, "ниво" core, 4 N Кислород Слободни Бакар, Со црна крпа и централна масти пополнување процес, Ефикасен против вибрации.Димензии : Дијаметар 135mm * Висина 70mmПакет тежина : 6kgНоминална моќност : 500 VAВлезен напон : 0115 V 0115 V (International напон)Излезен напон : 28 V028 V 28 V028 V (Независна напон група излез)Пакетот Вклучува : 500 VA трансформатор X1Поддршка Завртка

YUEPU RU-8Ts Професионален Звук Аудио Миксер 8 Канал 48V Фантом Моќ Reverbration Мешање Конзола Играч USB Музика За DJ

DEN 7632.00

F уживање параметар : 8 текст Канал 4 начин моно,14 канали на вредноста на функцијата,+4 патот стерео,висок квалитет,ниско ниво на бучава рамнотежа 4 микрофон +4 стерео Линија на текст,9 автобус (стерео +4 групирање + исклучување функција),2 помошни Испратите / Стерео помошни врати,3 канал еквилајзер,главната воздух Бенд 7 сегмент Балансиран професионален миксер може да се додаде,висока прецизност трибоја прецизни ниво колумна,точни се прикаже излез ниво,вграденво 24 видови на DSP дигитални ефект,ниска фреквенција на каналот независни излез употреба.USB 2.0 компјутер звучна картичка е поврзан со снимањето.60 MM Удар, Висок Анализа fader,вграденво статичните бучава напојување,лесен за употреба и флексибилни​ ​

Чиста Класа Десктоп 2SC5200 Моќност Засилувач HiFi Слушалки Amp 8W*2 врз Основа на 1969 Коло

DEN 4704.00

Оваа класа amp е многу висок степен на завршување на десктоп засилувач, Чиста класа средновисока фреквенција е многу добра, топла звук, Исклучително висока јачина на бучава сооднос, 24 V напон, quiescent тековната зголеми за околу 1А, на излезна моќност по канал мери 8 WОсновни параметри : Максимум undistorted излезна моќност : 8 W * 2 Нарушување : 1 KHz синусен облик 8 W излез 0.1% Текст Чувствителност : Засилувач напон стекнат : 13 пати напон : AC100240 V случаен стандард 100 W напојување ) Максимална потрошувачка на енергија : Димензии : ширина = 112 height = 50 Длабочина = 160 Тежина : околу 2 KGКарактеристики : Класичен 1969 кола5 A реле switch за звучници и приклучок за слушалки излез,Специјален костим за K701, и за Зајнхајзер или Beyerdynamic таква голема отпорност слушалки, исто така може да одговара добро.Надворешна сила радијатор, highend шасијаСо 24 V / 4Ависока адаптерПакетот вклучува : 1 PC засилувач 1 PC напојување

A238 транзисторски засилувач шасија Целосна алуминиум Моќност засилувач шасија / AMP случај Куќиште / DIY шасија (435*380 *115mm)

DEN 2778.24

1 : името и количината : A238 транзисторски засилувач шасија Целосна алуминиум Моќност засилувач шасија2 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн) 3 : Состојба : Нови 4 : Додатоци : Гума машина нозе, Моќ Блок ...

2 парчиња HI-FI, Мини Чиста Класа Поле ефект транзистори Моно Моќност Засилувач Одбор A1013/ C2383 Аудио Засилувач

DEN 1536.00

Ова е цената на 2 парчиња Две кола се формираат 2канален засилувач одборТехнички Параметри : Максимална излезна моќност : 30 W / 8 ohms, 60 W / 4 ohms Максимална Класа Моќност : 30 W Максимален напон : + 33 V Хармонично нарушување : Фреквенција одговор : 0 Hz100 KHz Амортизацијата коефициент : 100 Сигнал на бучава сооднос : 96d B Конверзија го оценувате : 30 V / нас Текст Чувствителност : 0.5 V (rms) на Текст отпорност : 10 K Стекнат : 31d B (34x) Големина : 99mm 53mmКарактеристики : Коло е многу концизен коло е многу стабилна, не се грижи за прегревање оштетување на цевка за Инсталација и пуштање во употреба е многу едноставна, само поврзете го DC напојување, се приспособат на quiescent тековната и midpoint потенцијал да OK (ок)...

CM6631A 24bit/192khz USB на Коаксијален и Оптички влакна SPDIF и I2S од LJM Нова верзија

1401.60 -5 % DEN 1332.00

CM6631 A 24bit / 192khz USB на Коаксијален и Оптички влакна SPDIF и I2 S од LJM Нова верзијаОпис : CM6631 A 24bit / 192khz USB на Коаксијален и Оптички влакна SPDIF и I2 S од LJM(Вистински од LJM) Користете CM6631 A чипови, подобро од стариот CM6631, постабилна на компатибилност и перформанси Поддршка на 24bit / 44.1 К, 48 K, 88.2 К, 96 K, 176.4 К, 192 K.Опис : USB чип : CM6631 A Текст : USB Излез : Коаксијален + Оптички + I2 S што можете да видите, постои I2 S интерфејс на табла! Мини Големина : 5.6 cm * 5cmкористете USB напојување, и коаксијален и оптички сигнал надвор во исто времеНа високо квалитетни компоненти(посебно на SMD делови и осцилатор) и многу resonable дизајниран од страна на LJM, за да бидете сигурни дека 192 Khz обработка на перформансите.(и јас ќе ви испратиме драјвер за Windows кога цел)Многу добра конвертор и многу добра цена, додадете I2 S интерфејс од стара верзија но во исто цена!Можете да се обидете!CM6631 A USB врти SPDIF коаксијален + влакна излез, а сликата е она што ќе го видите.Најнови СМ предводник на CM6631 A е поскапо и подобро од CM6631 чип.Компатибилност е постабилна...

weiliang аудио Двојна 12V 15W M15-03 со PCB монтажа плоча Запечатување Прстен Трансформатор За Preamplifier dac

810.24 -5 % DEN 770.00

Карактеристики : Целосно ограден печатени коло директни заварување инсталација, прекрасен изглед Инсталација на мала, компактна, силна, сеизмички, влага, пламен retardant, високи електрични сила Висока ефикасност, мали магнетни истекување, добар излез карактеристики, EMC способност Вградена во температурата заштитник, употребата на побезбеднаУпотребата на еколошките услови : Амбиентална температура : 25 ° C до + 70 ° C Релативната влажност : Температура е 40 ° C не е повеќе од 90% Атмосферски притисок : 860 ~ 1060mbar (околу 650 ~ 800mm Hg)Изолација Топлина Оценка : Класа " Б " (130 ° C)Безбедносни карактеристики : Изолација отпор : нормално кога повеќе од 1000 MΩ Dielectric сила : може да издржи моќ фреквенција 4000 V / 1 мин...

Заврши Црно Мини Целосно Избалансиран Пасивни Preamp HiFi Пред-Засилувач XLR/РКА Волумен Контролер Со toggle префрлате

DEN 3264.00

Мала големина, голема мудростМал и поставен големина, но најчесто се користи интерфејс заврши, поддршка fullбалансиран аудио сигнал и singleended аудио сигнал климатизација, и имаат влезен / излезен сигнал одберете switch.Активни звучници е најдобар изборСе повеќе и повеќе audiophile не се задоволни со општите перформанси на квалитетот на мултимедијални звучници, така што тие ги избираат професионално ниво на активно ги следи што зборуваат, како зборуваат, генерално, не со контрола на јачина на звук knob, треба да бидат опремени со ПредЗасилувач.Активно следење обично за десктоп во близина на областа за слушање, и општи HIFI preamp е премногу голем, и preamp звук може да не се совпаѓа со звучници.Мала големина, целосно зачувување на десктоп простор...

Douk Аудио Најновите MUZISHARE X10 Двојна Цевка Rectifier KT150 Цевка Засилувач Single-ended Класа Моќ Amp Фоно Preamp

143952.00 -15 % DEN 122359.00

MUZISHARE X10 Двојна Цевка Rectifier KT150 Singleended Класа Цевка Засилувач & Моќ Amp & Фоно Preamp MUZISHARE X10 е на 2017 најнов производ, кој е KT150 SingleEnded Класа Со Моќност Засилувач со прецизен глас, транспарентен звук и можете да звучи повеќе траен...

AV-299D 120W 4 Ohms 2.0 канал HIFI треска 1941/5198 Моќ цевка дома Bluetooth аудио засилувач со USB, SD MP3 микрофон Игра

DEN 2240.64

Повеќе Информации параметар : Канал : 2 Излезна моќност : 120 W Отпорност : 48 ohms Тежина : 3 KG Сигнал на бучава сооднос : 95 BD Нарушување : помалку од 1% Фреквентен опсег : 20 HZ20 K hz [xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа превозот

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.