• Ново
ZUCZUG 5 Компјутери запалка приклучок за Собрание За RSQ3 A3 Седиште Толедо ФОЛКСВАГЕН Caddy FOX-АФРИКА Passat CC Jetta Eos З Поло 1J0 919 307 9B9

ZUCZUG 5 Компјутери запалка приклучок за Собрание За RSQ3 A3 Седиште Толедо ФОЛКСВАГЕН Caddy FOX-АФРИКА Passat CC Jetta Eos З Поло 1J0 919 307 9B9

Оценка на клиентот:
DEN 1655.04
DEN 1324.00 -20 %

Износ
Залиха

За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" CC 2012-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2006-2014 "ФОЛКСВАГЕН" З 2009-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 1995-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 1999-2006 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 1996-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1987-1992 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1999-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Campob 2004-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Corrdo 1989-1995 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1985-1991 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1997-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1996-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2003-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Amarok 2010-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1999-2014 "ФОЛКСВАГЕН" FOX-ЕУ 2005-2012 "ФОЛКСВАГЕН" Phaeton 2002-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 2003-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 1987-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 2009-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC 2009-2012 "ФОЛКСВАГЕН" FOX-АФРИКА 2004-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот 1998-2014 Q3 2012-2014 RSQ3 2014 A3 S3 2013-2014 Година Seat Exeo 2009-2014 Седиште Леон 2000-2013 Seat Altea 2004-2014 Seat Ibiza 1997-2014 Седиште Толедо 1997-2009 Седиште Толедо 2013-2014 Седиште Кордоба 1997-2009 Seat Alhambra 1996-2000 Seat Alhambra 2003-2014 Yeti 2010-2013 Fabia 2005-2014 Брза 2012-2014 Врвен 2002-2014 Citigo 2012-2014 Octavia 1997-2014 Roomster 2006-2014 Производ дел број : 1 J0 919 307 1 J0 919 309 1 JD 919 305 1 J0 919 307 9 B9 Друг Производ дел број : 1 J0-919-307 1 J0-919-309 1 JD-919-305 1 J0-919-307-9 B9 1 J0919307 1 J0919309 1 JD919305 1 J0919307 9 B9 Пакет состав : АВТОМОБИЛ запалка приклучок за Приклучок Собранието 1 J0 919 307 x 5 Pcs За Нас : ни беше основана во 2007 година, имаме физичка продавница во Кина, член на персоналот има богатство од пракса И искуство За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Автомобил Компоненти. Професионален технички персонал може да реши многу проблеми за вас Кина 's голема фабрика на директна продажба, оригинални производи, обезбедување на квалитет. Купувачот начин на плаќање : Обично ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybook; Т / T; Western union.И Нашите Заштита дава само на плаќање начини acceped од aliexpress platfrom Купувачот Пред услуга : Почитувани купувач : Ние сме Фолксваген производители во Кина, нови оригинални производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи. За да се исполнат барање на купувачот е нашата основна задача, Ние се надеваме да добредојдовте добредојде и нас, и Ние сме посветени да во рок од 12 часа да се даде задоволителен одговор на купувачот прашања. По Плаќање Услуга : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број е точен, така што ќе може да печати на превозот етикета. Ние ќе го избере најбрз начин за транспорт на вашиот пакет според вашата земја и со поштенски код Ако имате свој начин на логистика опции, ние ќе го испратите вашиот пакет во согласност со вашата логистика. Ние ќе се обезбеди логистика следење на број во текот на пратката, така што можете да ги видите пакет во секое време. Контакт со нас и ние секогаш ќе го провери вашиот пакет логистика информации. 1.Имаме берза, Ние сме посветени да го испраќа производот во рок од 24 часа. 2.Ако производот се водат за исчезнати или се оштетени поради логистички причини, ве молиме контактирајте со нас откако ќе се провери. Ние ќе бидат во согласност со вашето барање, враќање на пари или повторно да го испратите производот до вас 3. Ако не сте добиле вашиот објектот, ве молиме контактирајте не веднаш за да нема помош. Ви благодариме за разбирањето 4. купувачот е одговорен за било царински, даночни и царински давачки во вашата земја. Ве молиме проверете ја вашата адреса пред да нарачате.

Карактеристики

Тип На Објект:
запалка приклучок за
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
ZUCZUG
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
1J0 919 307
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
АВТОМОБИЛ запалка приклучок за Приклучок Собрание
Година:
2009-2012
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
3.2cm
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН CC Eos Поло Caddy Jetta Passat Sharan Tiguan Touran Amarok Златица
Компатибилен Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН FOX-ЕУ A3 S3 Q3 Seat Exeo Леон Altea Ibiza Толедо Кордоба
Производ Дел Број:
1J0 919 307
Друг Производ дел број:
1J0 919 309 1JD 919 305 1J0 919 307 9B9
Име на производ:
АВТОМОБИЛ запалка приклучок за Приклучок Собрание

Производи во категоријата

Vehemo Автомобил Vhicle Двојна USB Интерфејс 4.2 A Cigerette Полесни Моќ Конектор w/Volmeter

554.88 -11 % DEN 494.00

Спецификација : Светла боја (светлосен знак во боја) : црвена, сина (изборен)Производ во боја : црнаМатеријал : пластични школкаВлезен напон : DC 1224 VИзлезен напон : DC 5 V 4.2 A (4.2 вкупно current)Излезен интерфејс : 2 USB портиФункција : поддршка напон екранотГолемина : 3.7 x 3.7 x 5.4 cmПакување Листа : 1 x Автомобил запалка приклучок за Двојна USB 4.2 Со Voltmeter2 x Кабелот за Напојување

Водоотпорен Женски запалка приклучок за Мотор Автомобил запалка приклучок за Штекер Plug Запалки Штекер 12V 120W

73.92 -22 % DEN 58.00

100% квалитет и Сосема нов12 V Работна СилаКвалитетот Замена На ДеловиЗа вашиот Мотор / Брод / Автомобил / Camper итнОвој производ може да се користи како напојување за GPS, Мобилен телефон, Камера, Mp3, итн.Боја : ЦрнаГолемина : 60mm x 25ммНапон : 12 VПакет Се Вклучени : 1 X Мотоцикл Запалка Приклучок За ШтекерЗа Повратни Информации 1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации...

3 in1 USB Автомобил Полнач со 12v да 24v LED Дигитални Voltmeter Ammeter Термометар & Температура Следи usb полнач за мобилен телефон

268.32 -15 % DEN 228.00

3 in1 USB Автомобил Полнач со 12v да 24v LED Дигитални Voltmeter Ammeter Термометар & Температура Следи usb полнач за мобилен телефонКарактеристики : 1...

12V USB Автомобил/Мотоцикл запалка приклучок за Штекер Splitter Конектор за Адаптер Штекер Моќ Мобилен Телефонски Апарат

239.52 -5 % DEN 228.00

Спецификација : Материјал : Алуминиум, ПластикаБоја : ЦрнаКоличина : 1Посебна функција : Двојно Полнење преку USBПроизвод големина (L x W x H) : 4.5 x 4.1 x 4.1 cm / 1.77 x 1.61 x 1.61 инчиПакет големина (L x W x H) : 16 x 7 x 5cmПрименливи Модели : Крстот велосипеди, скутери, автомобили.Водоотпорен USB порт, уникатен дизајн за инсталација , USB водоотпорен покритие.Погоден за напон : за DC 12 V24vИзлезниот напон : 5vUSB Излезна Струја : 1А и 2.1 AЛесен и удобен за да uesПакет Се Вклучени : 1 X Мотоцикл Полнач

12V Машки Автомобил запалка приклучок за Штекер Конвертор Plug Моќ Конектор за Адаптер за Автомобили Автомобил Додатоци

35.52 -4 % DEN 34.00

100% сосема нов и висок квалитетКраткиколо заштитаЛесен за полнење на уредот додека возитеПренослив, мала тежина, компактни димензии дизајнЗадржи стабилен напон за да спречите уреди од преполнувањетоДеталиУниверзална FitmentРаботен напон : 12 VUnfused10 AБара Лемење(Позитивно на совет на приклучокот, Негативни нуспролет)Димензии : 65mm x 20mm1 X ЗАПАЛКА ПРИКЛУЧОК 12 V ПРИКЛУЧОК 1...

IZTOSS Мотоцикл Адаптер Конвертор 12-24V Водоотпорен Паметен Телефон Двојно USB Конектор Адаптер Мотоцикл Полесни Штекер

1410.72 -50 % DEN 706.00

Име на производ : Мотоцикл Двојна USB Автомобил Полнач ЗаградатаТип На Производ : C862Производ Во Боја : ЦрнаКомпоненти : 60cm Инсталација Линија + Фиксна СтапкаПроизвод Материјал : ABS ЗеленаВлезен Напон : 1224 VИзлезен Напон : 5 VПроизвод Тежина : 0.102 kgИзлезна Струја : 3.1Производ Апликација : Најчесто Се Користи На Мобилни Телефони, Таблет Компјутери, И Автомобил На Апарати...

2017 12V Автомобил, Мотоцикл Авто запалка приклучок за Штекер Конектор за Полнач за во Автомобил Електроника Додатоци Адаптери JUN08 _20

60.48 -24 % DEN 46.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Црна Барел внатрешен дијаметар : 2.1 cm / 0.83" должината на внатрешниот барел : 3.6 cm / 1.42 " Напон : 12 V Инсталации за Полнење на запалки за да ја инсталирате на било 12 V мотор, брод, јава трева, трактор или со автомобил...

NoEnName_Null AC До 12V DC Автомобил Цигара Адаптер Конвертор Полесни 100V-240V ЕУ Plug 1

114.72 -23 % DEN 88.00

Feauter : Универзални AC / DC Моќност конвертор LED индикаторот за полнење да се Конвертира во Домаќинството Моќ на 12Volts СТРУЈА за Напојување на Вашите 12Volt Производи и Додатоци се Трансформира 100 V AC од Ѕидниот Приклучок во 12 V DC за Автомобил полнач или Автомобил полесни Приклучок во...

Мотор, Мотоцикл телефонскиот полнач со Водоотпорен 12 V запалка приклучок + 5V USB Напојување Порта Адаптерот во Штекер Приклучок за Полнач

477.60 -5 % DEN 454.00

Опис : Точка име : Мотоцикл водоотпорен запалка приклучок за USB интеграција Влезен напон : 12 V24 V 4.0 V USB (излез) напон : 5 V 0.25 V Излезна Струја : 1А Производ Тежина : 150g Применливи модели : крстот велосипеди, скутери, автомобили Предности : Водоотпорен запалка приклучок и USB конекција и интеграција, производ инсталација уникатен дизајн, посебна USB водоотпорен покритие...

DC 12-24V Дигитални Multimeter Тековната Тестер на Напон за Брод Морски Возило Мотоцикл Камион АТВ UTV Автомобил Camper LED Круг Panel

DEN 485.28

Спецификација : се работи за DC 6v30v / 010a .Мини големина и лесно да го инсталирате, работи одлично за проверка на напон Пресвртиlock систем...

4 во 1 Мобилен Итни Моќ+запалка приклучок+телефонот Полнење Кабел+Хривнија полесни usb Windproof кабел за iPhone 567 андроид

131.04 -0 % DEN 131.00

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

Dewtreetali Автомобил стил запалка приклучок Адаптер за полнење Автомобилот Мини Двојна USB 2 Порт 5V 2.1 Автомобил Полнач за Мобилен Телефон

DEN 57.12

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Мини големина и прекрасен дизајн3.Истовремено полнење три уреди4.Го користите вашиот постоечки USB полнење / sync кабел за полнење (USB Кабел не се вклучени)5.Задолжен за вашиот i Pad, i Phone, i Pod, Blackberry, Мобилни Телефони и некои други Напојува преку USB Уреди6.Влез : DC 12 V24 V7.Излез : наизменична СТРУЈА 5.0 V 2.1 AПакетот вклучува : 1 PC * Универзален USB Полнач за во Автомобил

Црна 12V-24V Мотоцикл Автомобил LED Дигитални Voltmeter Водоотпорен Volt Панел Метар Мерач LED дисплеј Случаен Боја

DEN 215.04

Спецификација : Материјал : заштита на Животната средина пластикаНапојување : DC1224 VМерен Опсег : 630 VМерење на точност : ±0.1%Боја : Црвена,зелена,портокалова,сина,белаОперативен температура : 10°C до 65°CТекст отпорност : 100 KНадворешниот дијаметар : 36 mmНавој дијаметар : 29 mmДебелина : 15 mmПакет Се Вклучени : 1 X Дигитален Voltmeter

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.