• Ново
КУЛ 12V-24V Мини Микро Двојна USB Приклучок Автомобил, Мотоцикл запалка приклучок за Штекер Автомобил Полнач + LED Дигитални Voltmeter Метар 3 Бои

КУЛ 12V-24V Мини Микро Двојна USB Приклучок Автомобил, Мотоцикл запалка приклучок за Штекер Автомобил Полнач + LED Дигитални Voltmeter Метар 3 Бои

Оценка на клиентот:
DEN 363.84

Износ
Залиха

Водоотпорен 12 V-24 V Мини Микро Двојна USB Приклучок Автомобил, Мотоцикл запалка приклучок за Штекер Автомобил Полнач + LED Дигитални Voltmeter Метар Следење На пазарот не е дво функционален интегриран дизајн. Дистрибуција, менаџмент, интелигентни дистрибуција, повеќе струја. Зачувај време на полнење повеќе од 30%; безбедно, брзо. Излезниот напон е 2.1 а и 1 A. L3 силни перформанси, опремени со областа на интелигентните чип, излезниот напон и струја точноста на висока прецизност, одговор брзо, интелигентни идентификација, користете повеќе стабилна безбедност. Се однесува на сите мобилни марки телефони, таблет КОМПЈУТЕР, автомобил рекордер, електронски куче, GPS и друга електронска опрема, за да се елиминира критичниот момент на сила срам. Се користи за мали автомобили, off road возила, мини комбиња (не повеќе од 24 V), јахти, мотоцикли, бродови. (Повеќето камиони, багери, големи камиони, батеријата напон е всушност повеќе од 48 V, која не е препорачливо да го користат овој тип на автомобил.) Ве молиме бидете сигурни дека напонот на вашиот автомобил е во 12-24 V Забелешка : Овој производ не е цигара полесни,не може да светне цигара. Не можат да бидат позитивни и негативни intermodulation, па како да не изгори на електронски производи! Параметри : LED напон се прикаже : Црвена / Сино / Зелено Светло Влезен напон : 12-24 V Излез тековната : 3.1 (2.1 A+1А) Напон откривање спектар : 6-28 V Забелешка : метод на Конекција : "+" за да се поврзете на позитивни поле; "-" негативниот пол Пакет се Вклучени : 1 x запалка приклучок за Полнач 1 x Врска кабли (со осигурач)

Карактеристики

Бренд Име:
К KWOKKER
Година:
Автомобил-запалка приклучок за полнач
Име На Модел:
мотоцикл запалка приклучок за
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
4.75cm
Објектот Ширина:
3.2cm
Објектот Висина:
2.95cm
Објектот Тежина:
0.08kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Зачувај време на полнење,безбедно, брзо
Тип На Објект:
запалка приклучок за
боја:
СИНО/ ЦРВЕНА/ ЗЕЛЕНА

Производи во категоријата

2017 12V Автомобил, Мотоцикл Авто запалка приклучок за Штекер Конектор за Полнач за во Автомобил Електроника Додатоци Адаптери JUN08 _20

60.48 -24 % DEN 46.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Црна Барел внатрешен дијаметар : 2.1 cm / 0.83" должината на внатрешниот барел : 3.6 cm / 1.42 " Напон : 12 V Инсталации за Полнење на запалки за да ја инсталирате на било 12 V мотор, брод, јава трева, трактор или со автомобил...

12V USB Автомобил/Мотоцикл запалка приклучок за Штекер Splitter Конектор за Адаптер Штекер Моќ Мобилен Телефонски Апарат

239.52 -5 % DEN 228.00

Спецификација : Материјал : Алуминиум, ПластикаБоја : ЦрнаКоличина : 1Посебна функција : Двојно Полнење преку USBПроизвод големина (L x W x H) : 4.5 x 4.1 x 4.1 cm / 1.77 x 1.61 x 1.61 инчиПакет големина (L x W x H) : 16 x 7 x 5cmПрименливи Модели : Крстот велосипеди, скутери, автомобили.Водоотпорен USB порт, уникатен дизајн за инсталација , USB водоотпорен покритие.Погоден за напон : за DC 12 V24vИзлезниот напон : 5vUSB Излезна Струја : 1А и 2.1 AЛесен и удобен за да uesПакет Се Вклучени : 1 X Мотоцикл Полнач

Црна 12V-24V Мотоцикл Автомобил LED Дигитални Voltmeter Водоотпорен Volt Панел Метар Мерач LED дисплеј Случаен Боја

DEN 215.04

Спецификација : Материјал : заштита на Животната средина пластикаНапојување : DC1224 VМерен Опсег : 630 VМерење на точност : ±0.1%Боја : Црвена,зелена,портокалова,сина,белаОперативен температура : 10°C до 65°CТекст отпорност : 100 KНадворешниот дијаметар : 36 mmНавој дијаметар : 29 mmДебелина : 15 mmПакет Се Вклучени : 1 X Дигитален Voltmeter

NoEnName_Null AC До 12V DC Автомобил Цигара Адаптер Конвертор Полесни 100V-240V ЕУ Plug 1

114.72 -23 % DEN 88.00

Feauter : Универзални AC / DC Моќност конвертор LED индикаторот за полнење да се Конвертира во Домаќинството Моќ на 12Volts СТРУЈА за Напојување на Вашите 12Volt Производи и Додатоци се Трансформира 100 V AC од Ѕидниот Приклучок во 12 V DC за Автомобил полнач или Автомобил полесни Приклучок во...

Водоотпорен Женски запалка приклучок за Мотор Автомобил запалка приклучок за Штекер Plug Запалки Штекер 12V 120W

73.92 -22 % DEN 58.00

100% квалитет и Сосема нов12 V Работна СилаКвалитетот Замена На ДеловиЗа вашиот Мотор / Брод / Автомобил / Camper итнОвој производ може да се користи како напојување за GPS, Мобилен телефон, Камера, Mp3, итн.Боја : ЦрнаГолемина : 60mm x 25ммНапон : 12 VПакет Се Вклучени : 1 X Мотоцикл Запалка Приклучок За ШтекерЗа Повратни Информации 1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации...

Dewtreetali Автомобил стил запалка приклучок Адаптер за полнење Автомобилот Мини Двојна USB 2 Порт 5V 2.1 Автомобил Полнач за Мобилен Телефон

DEN 57.12

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Мини големина и прекрасен дизајн3.Истовремено полнење три уреди4.Го користите вашиот постоечки USB полнење / sync кабел за полнење (USB Кабел не се вклучени)5.Задолжен за вашиот i Pad, i Phone, i Pod, Blackberry, Мобилни Телефони и некои други Напојува преку USB Уреди6.Влез : DC 12 V24 V7.Излез : наизменична СТРУЈА 5.0 V 2.1 AПакетот вклучува : 1 PC * Универзален USB Полнач за во Автомобил

Универзална 12v Осветлени Автомобил Чадот од Цигари Полесни & Додаток Штекер ( Црвена,Сина,Бела,Портокалова,Зелена)

DEN 234.24

Универзална 12v Осветлени Автомобил Чадот од Цигари Полесни & Додаток Штекер Бесплатен Превозот во САД и ПР 100% Нови Една Година Гаранција! За универзална fitment се Вклопува во 28 29mm круг дупка Боја : сина ,црвена ,портокалова ,зелена ,бела во парк

4 во 1 Мобилен Итни Моќ+запалка приклучок+телефонот Полнење Кабел+Хривнија полесни usb Windproof кабел за iPhone 567 андроид

131.04 -0 % DEN 131.00

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

12V Машки Автомобил запалка приклучок за Штекер Конвертор Plug Моќ Конектор за Адаптер за Автомобили Автомобил Додатоци

35.52 -4 % DEN 34.00

100% сосема нов и висок квалитетКраткиколо заштитаЛесен за полнење на уредот додека возитеПренослив, мала тежина, компактни димензии дизајнЗадржи стабилен напон за да спречите уреди од преполнувањетоДеталиУниверзална FitmentРаботен напон : 12 VUnfused10 AБара Лемење(Позитивно на совет на приклучокот, Негативни нуспролет)Димензии : 65mm x 20mm1 X ЗАПАЛКА ПРИКЛУЧОК 12 V ПРИКЛУЧОК 1...

ZUCZUG 5 Компјутери запалка приклучок за Собрание За RSQ3 A3 Седиште Толедо ФОЛКСВАГЕН Caddy FOX-АФРИКА Passat CC Jetta Eos З Поло 1J0 919 307 9B9

1655.04 -20 % DEN 1324.00

За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" CC 20122014 "ФОЛКСВАГЕН" Eos 20062014 "ФОЛКСВАГЕН" З 20092011 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 19952014 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 19992006 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 19962014 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 19871992 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 19992014 "ФОЛКСВАГЕН" Campob 20042014 "ФОЛКСВАГЕН" Corrdo 19891995 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 19851991 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 19972014 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 19962014 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 20082014 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 20032014 "ФОЛКСВАГЕН" Amarok 20102014 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 19992014 "ФОЛКСВАГЕН" FOXЕУ 20052012 "ФОЛКСВАГЕН" Phaeton 20022014 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 20032014 "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 19872014 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 20092014 "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC 20092012 "ФОЛКСВАГЕН" FOXАФРИКА 20042010 "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот 19982014 Q3 20122014 RSQ3 2014 A3 S3 20132014 Година Seat Exeo 20092014 Седиште Леон 20002013 Seat Altea 20042014 Seat Ibiza 19972014 Седиште Толедо 19972009 Седиште Толедо 20132014 Седиште Кордоба 19972009 Seat Alhambra 19962000 Seat Alhambra 20032014 Yeti 20102013 Fabia 20052014 Брза 20122014 Врвен 20022014 Citigo 20122014 Octavia 19972014 Roomster 20062014 Производ дел број : 1 J0 919 307 1 J0 919 309 1 JD 919 305 1 J0 919 307 9 B9 Друг Производ дел број : 1 J0919307 1 J0919309 1 JD919305 1 J09193079 B9 1 J0919307 1 J0919309 1 JD919305 1 J0919307 9 B9 Пакет состав : АВТОМОБИЛ запалка приклучок за Приклучок Собранието 1 J0 919 307 x 5 Pcs За Нас : ни беше основана во 2007 година, имаме физичка продавница во Кина, член на персоналот има богатство од пракса И искуство За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Автомобил Компоненти...

3 in1 USB Автомобил Полнач со 12v да 24v LED Дигитални Voltmeter Ammeter Термометар & Температура Следи usb полнач за мобилен телефон

268.32 -15 % DEN 228.00

3 in1 USB Автомобил Полнач со 12v да 24v LED Дигитални Voltmeter Ammeter Термометар & Температура Следи usb полнач за мобилен телефонКарактеристики : 1...

IZTOSS Мотоцикл Адаптер Конвертор 12-24V Водоотпорен Паметен Телефон Двојно USB Конектор Адаптер Мотоцикл Полесни Штекер

1410.72 -50 % DEN 706.00

Име на производ : Мотоцикл Двојна USB Автомобил Полнач ЗаградатаТип На Производ : C862Производ Во Боја : ЦрнаКомпоненти : 60cm Инсталација Линија + Фиксна СтапкаПроизвод Материјал : ABS ЗеленаВлезен Напон : 1224 VИзлезен Напон : 5 VПроизвод Тежина : 0.102 kgИзлезна Струја : 3.1Производ Апликација : Најчесто Се Користи На Мобилни Телефони, Таблет Компјутери, И Автомобил На Апарати...

Vehemo Автомобил Vhicle Двојна USB Интерфејс 4.2 A Cigerette Полесни Моќ Конектор w/Volmeter

554.88 -11 % DEN 494.00

Спецификација : Светла боја (светлосен знак во боја) : црвена, сина (изборен)Производ во боја : црнаМатеријал : пластични школкаВлезен напон : DC 1224 VИзлезен напон : DC 5 V 4.2 A (4.2 вкупно current)Излезен интерфејс : 2 USB портиФункција : поддршка напон екранотГолемина : 3.7 x 3.7 x 5.4 cmПакување Листа : 1 x Автомобил запалка приклучок за Двојна USB 4.2 Со Voltmeter2 x Кабелот за Напојување

DC 12-24V Дигитални Multimeter Тековната Тестер на Напон за Брод Морски Возило Мотоцикл Камион АТВ UTV Автомобил Camper LED Круг Panel

DEN 485.28

Спецификација : се работи за DC 6v30v / 010a .Мини големина и лесно да го инсталирате, работи одлично за проверка на напон Пресвртиlock систем...

Мотор, Мотоцикл телефонскиот полнач со Водоотпорен 12 V запалка приклучок + 5V USB Напојување Порта Адаптерот во Штекер Приклучок за Полнач

477.60 -5 % DEN 454.00

Опис : Точка име : Мотоцикл водоотпорен запалка приклучок за USB интеграција Влезен напон : 12 V24 V 4.0 V USB (излез) напон : 5 V 0.25 V Излезна Струја : 1А Производ Тежина : 150g Применливи модели : крстот велосипеди, скутери, автомобили Предности : Водоотпорен запалка приклучок и USB конекција и интеграција, производ инсталација уникатен дизајн, посебна USB водоотпорен покритие...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.