• Ново
НИ Тастатурата за ASUS M509 VM590Z VM590ZA VM590ZE W509LP W509LD W509LI W509LN Лаптоп англиски црна НОВИ

НИ Тастатурата за ASUS M509 VM590Z VM590ZA VM590ZE W509LP W509LD W509LI W509LN Лаптоп англиски црна НОВИ

Оценка на клиентот:
DEN 585.60
DEN 556.00 -5 %

Износ
Залиха


Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Карактеристики

Број На Модел На:
M509 VM590Z VM590ZA VM590ZE W509LP W509LD W509LI W509LN
Бренд Име:
сребро линк
Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
НИ Стандард

Производи во категоријата

нова за Samsung R620 NP-R620 R618 R525 R530 R540 NP-R528 R538 RV510 S3510 E352 E452 P580 R719 велика БРИТАНИЈА GB лаптоп тастатура

DEN 2160.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

нова за HP Павилјон G6-2000 G6-2100 G6-2200 G6-2300 велика БРИТАНИЈА Велика британија англиски лаптоп тастатура без рамка

DEN 2640.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Нови Оригинални за Lenovo Thinkpad S5 Јога 15 американски англиски Тастатура позадинско осветлување Осветлување Teclado 00HN265 00HW650 SN20E75338

DEN 1972.32

Нови Оригинални за Lenovo Thinkpad S5 Јога 15 американски англиски Тастатура позадинско осветлување Осветлување Teclado 00 HN265 00 HW650 SN20 E75338Состојба : Нова и ОригиналнаРаспоред : EnglishПозадинско Осветлување / Светлото : ДаFRU : 00 HN265ПодFRU : 00 HW650P / N : SN20 E75338Одговара за Lenovo Think Pad S5 Јога 15Тестирани пред пратката и 100% работиГаранција : 3 месециПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нови Оригинални за Lenovo ThinkPad Јога S1 Јога 12 НАС Тастатура 04Y2620 00HT989

DEN 2735.52

Состојба Бренд и нова без оригинални превозот кутија Изгледот американски англискиLayout со позадинско осветлување FRU 04 Y2620 04 Y2916 00 HT989 00 PA847 PN SN20 A45458 Одговара Think Pad Јога S1 Јога 12 Забелешка тастатурата на екранот и со позадинско осветлување,со рамка како на фотографијата,она што ќе го видите ќе она што ќе добиете!! Она што ќе го видите ќе она што ќе добиете,ве молиме проверете ја фотографијата и FRU Број пред да го купите

ЗА ASUS F2 F2J F2F F3S Z53U Z53J F3J F3U F3 лаптоп тастатура 24PIN 28PIN

815.52 -10 % DEN 734.00

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА 24 PIN ИЛИ 28 PIN ВО ВАШАТА НАРАЧКА !!!

Нови ОЕМ за Acer Стремат 5252 5336 5552 5736 5736G Тастатура за Лаптоп

DEN 837.60

Објектот Спецификација : За Acer Стремат 5252 5253 5336 5552 5552 G 5736 5736 G 5736 Z тастатура Црна НАСБоја : црнаРаспоред : САДСостојба : НоваКомпатибилни Модели : За Acer P / N : NSKAL01 DКомпатибилен БР...

SSEA Нови САД Тастатурата За ACER Стремат 5355 6530 6530G 6930 6930G 6930Z 7230 7530 8920 8920G 8930 9920G 9920

863.52 -5 % DEN 820.00

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиНие ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп ТастатураПревозот : 1...

GZEELE НОВ лаптоп, Тастатура за SONY NW NW25E NW18H NW35E NW28E серија Без Црната Рамка RU Изгледот на новиот лаптоп тастатура

779.04 -17 % DEN 647.00

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да влијаат на нормално користење на тастатура...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.