• Ново
5 компјутери IRFP260N IRFP260 ДА-247 HEXFET Моќ MOSFET НОВИ

5 компјутери IRFP260N IRFP260 ДА-247 HEXFET Моќ MOSFET НОВИ

Оценка на клиентот:
DEN 181.44

Износ
Залиха


5 компјутери IRFP260 N IRFP260 ДА-247 HEXFET Моќ MOSFET НОВИ

Карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move

Производи во категоријата

Aoweziic (1PCS) (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) нови оригинални KLMCG8WEBD-B031 BGA чип KLMCG8WEBD B031

DEN 1440.00

Aoweziic сырье co., ltd.= О нас цель =Мы являемся лидером на рынке в интернетEдистрибьюторов и бум решения.Если вы покупаете больше количество, пожалуйста, свяжитесь с нами, и я предложим выгодные цены.Если вы не можете найти нужный вам продукт, пожалуйста, свяжитесь с нами, мы предоставим вам цитаты, мы предоставляем комплексную закупок услуг.Aoweziic сырье co., ltd...

10PCS/МНОГУ IXRH50N100 IXFX27N80Q IXGR60N60C2D1 IRG4PSH71K G4PSH71K TO247 ДА-247

1248.00 -5 % DEN 1186.00

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

5PCS Нов Безжичен модул NodeMcu Lua WIFI Интернет на Нештата развој одбор врз основа ESP8266 со пхб Антена и usb порт

1285.44 -5 % DEN 1221.00

Опис : 32 Работи кернелот посветен на СПЦ моќен систем, но исто така и со WIFI TCP / IP апликација! Брзиот развој на компјутерски терминал може да поддржува мобилен клиентот терминал интерфејс за пристап и да направите вашиот уред да ги споделите вашите информации за светот секој агол на вашиот ум! Тоа е толку моќен, развиена е толку едноставно! ESP8266 целосна IO устата води директно преземете без ресетирање! ESP8266 голем сет на алатки за да се развие! Development Kit Развој Комплет врз основа на ESP8266, integates GPIO, PWM, ЖИТО, 1Жица и ADC сите во еден одбор...

5pcs* Сосема Нов IT8518E CXS QFP IC Чип

DEN 307.20

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

5PCS MC6809P НАТОПИ-40 IC

DEN 357.60

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Freeshipping MCZ3001UB MCZ3001UB

618.24 -5 % DEN 588.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

10PCS/МНОГУ OPA2132PA OPA2132P OPA2132 ОПА 2132PA НАТОПИ-8

DEN 456.00

OPA2132 PA Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Aoweziic (1PCS)(2 ПАРЧИЊА)(5PCS)(10PCS) нови оригинални D9PFJ MT41K256M8DA-125:М BGA DDR3 мемориски чип 2GB MT41K256M8DA-125 : М

DEN 336.00

Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd.= = o nas celemjesteśmy liderem na rynku w internecie edystrybutorów јас БУМ rozwiązań.w przypadku zakupu więcej ilość, prosimy о kontakt z nami, јас będę zaoferować korzystną cenę.jeśli nie możesz znaleźć produkt, którego potrzebujesz, prosimy о kontakt z nami, będziemy ci ofertę, zapewniamy kompleksowe usługi zamówień.Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd...

Mosleader 1000PCS SOT89 2SA1013 A1013 Висок квалитет

DEN 950.40

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

1pcs/многу STM32F103C8T6 РАКА STM32 Минимум Систем за Развој Одбор Модул

89.76 -5 % DEN 85.00

Модел : STM32 F103 C8 T6.Основни : АРМ 32 CortexМ3 ПРОЦЕСОРОТ.Debug mode : SWD.72 MHz работа фреквенција.64 K флеш меморија, 20 K SRAM.2.03.6 V моќ, I / O.Reset(POR / PDR).416 MHz кристал.Onboard Мини USB интерфејс, можете да им даде на табла за напојување и USB комуникација.Големина : 5.3 cm x 2,2 см.Пакет Се Вклучени : 1 PCS x STM32 F103 C8 T6 РАКА STM32 Минимум Систем за Развој Одбор Модул5pcs / број 1 Канал Изолирани 5 V Реле Модул Спојка СЛИК AVR DSP РАКА 1 Канал 5 V Реле Модул 1 Канал Реле Модул

5pcs/многу ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг esp-12Ф

480.96 -5 % DEN 457.00

ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг esp12Ф Опис на Производот ESP826612Ф е надградена верзија ESP826612, подобрување на периферните кола, четири плоча одбор технологија, зголемена отпорност појавување, на излезниот сигнал е подобро, дали е стабилен или антипритискање на способност, PCB антена преку специјализирани лабораториски тестови на совршен натпревар по ROHS сертификација, биле во голема мера се подобри! За корисници пред изборот на ESP12, тоа не е важно дури и ако производот е направен, подобрена верзија е целосно компатибилен со претходните фирмверот, pinот е додадена на ESP12 врз основа на шест IO пристаништа, SPI устата води, да развиваме повеќе пригоден, апликацијата повеќе exte产品包装后的尺寸 : 15 Сантиметри * 12 Сантиметри * 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.050 Килограм

1pcs Специјални промоции 1100 метри долги NRF24L01+PA+LNA безжична модули 1100meters (со антена)

DEN 90.24

Опис На ПроизводотNRF24 L01 P + PA + LNA Поделба јас за ултра долги пренос на податоци специјално развиени за високомоќ и висока чувствителност безжичен модул 2.4 G ISM бенд NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул за работа во лиценца бесплатно , може да биде точкадоточка апликации , исто така, може да биде составен од star мрежата,NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул core Норвешка НОРДИСКИТЕ компанија 's најнов високаперформанси на безжичниДигитален пренос чип NRF24 L01 +, со Поделба на Професионален Дизајн професионални целосна двонасочна RF моќ засилувач со висока моќ ПА и LNA чип , RF прекинувачи , bandpass филтри итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.