• Ново
Нови IC приклучок, IC тест седиште, 6P 6 pin, чип седиште DIP6 (80pcs/ цевка)

Нови IC приклучок, IC тест седиште, 6P 6 pin, чип седиште DIP6 (80pcs/ цевка)

Оценка на клиентот:
DEN 264.00

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
Aoweziic
Број На Модел На:
6 pin
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
6 pin
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Производи во категоријата

freeshipping AN5270 AN5270

522.24 -5 % DEN 496.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

20PCS DM0265R FSDM0265R DM0265 НАТОПИ-8

DEN 336.00

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Aoweziic (1PCS) (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) нови оригинални KLMCG8WEBD-B031 BGA чип KLMCG8WEBD B031

DEN 1440.00

Aoweziic сырье co., ltd.= О нас цель =Мы являемся лидером на рынке в интернетEдистрибьюторов и бум решения.Если вы покупаете больше количество, пожалуйста, свяжитесь с нами, и я предложим выгодные цены.Если вы не можете найти нужный вам продукт, пожалуйста, свяжитесь с нами, мы предоставим вам цитаты, мы предоставляем комплексную закупок услуг.Aoweziic сырье co., ltd...

1pcs/многу STM32F103C8T6 РАКА STM32 Минимум Систем за Развој Одбор Модул

89.76 -5 % DEN 85.00

Модел : STM32 F103 C8 T6.Основни : АРМ 32 CortexМ3 ПРОЦЕСОРОТ.Debug mode : SWD.72 MHz работа фреквенција.64 K флеш меморија, 20 K SRAM.2.03.6 V моќ, I / O.Reset(POR / PDR).416 MHz кристал.Onboard Мини USB интерфејс, можете да им даде на табла за напојување и USB комуникација.Големина : 5.3 cm x 2,2 см.Пакет Се Вклучени : 1 PCS x STM32 F103 C8 T6 РАКА STM32 Минимум Систем за Развој Одбор Модул5pcs / број 1 Канал Изолирани 5 V Реле Модул Спојка СЛИК AVR DSP РАКА 1 Канал 5 V Реле Модул 1 Канал Реле Модул

5pcs* Сосема Нов IT8518E CXS QFP IC Чип

DEN 307.20

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

5pcs/многу ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг esp-12Ф

480.96 -5 % DEN 457.00

ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг esp12Ф Опис на Производот ESP826612Ф е надградена верзија ESP826612, подобрување на периферните кола, четири плоча одбор технологија, зголемена отпорност појавување, на излезниот сигнал е подобро, дали е стабилен или антипритискање на способност, PCB антена преку специјализирани лабораториски тестови на совршен натпревар по ROHS сертификација, биле во голема мера се подобри! За корисници пред изборот на ESP12, тоа не е важно дури и ако производот е направен, подобрена верзија е целосно компатибилен со претходните фирмверот, pinот е додадена на ESP12 врз основа на шест IO пристаништа, SPI устата води, да развиваме повеќе пригоден, апликацијата повеќе exte产品包装后的尺寸 : 15 Сантиметри * 12 Сантиметри * 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.050 Килограм

MPU9250 BMP280 10DOF Забрзување Gyroscope Компас Девет Вратило Сензор Модул GY-91

DEN 242.40

Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

5PCS MC6809P НАТОПИ-40 IC

DEN 357.60

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

10PCS/МНОГУ OPA2132PA OPA2132P OPA2132 ОПА 2132PA НАТОПИ-8

DEN 456.00

OPA2132 PA Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Бесплатен Превозот!!! 20pcs Аудио сигнал за влез и излез на две основни заштитените кабел / двојно 3PIN-2.0 приклучок сигнал линија

DEN 1171.20

..20pcs Аудио сигнал за влез и излез на две основни заштитените кабел / двојно 3 PIN2.0 приклучок сигнал линија....Опис на производот 3 P двојна лента аудио кабел, стерео, заштитени за да се спречи потпевнувам...

Aoweziic (1PCS)(2 ПАРЧИЊА)(5PCS)(10PCS) нови оригинални D9PFJ MT41K256M8DA-125:М BGA DDR3 мемориски чип 2GB MT41K256M8DA-125 : М

DEN 336.00

Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd.= = o nas celemjesteśmy liderem na rynku w internecie edystrybutorów јас БУМ rozwiązań.w przypadku zakupu więcej ilość, prosimy о kontakt z nami, јас będę zaoferować korzystną cenę.jeśli nie możesz znaleźć produkt, którego potrzebujesz, prosimy о kontakt z nami, będziemy ci ofertę, zapewniamy kompleksowe usługi zamówień.Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd...

freeshipping FDPF33N25 FDPF33N25T

522.24 -5 % DEN 496.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

5pcs* Сосема Нов IT8985E AXS QFP IC Чип

DEN 470.40

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Aoweziic нов увезени оригинални KA7915TU KA7915 ДА-220 три терминал напонски регулатор 1А 15V

DEN 120.00

Aoweziic суровини Co., Ltd.=Околу нас цел=Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија.Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени.Ако не можете да го најдете производот треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде понуда, ние обезбеди еденстоп за набавка на услуги.Aoweziic суровини Co., Ltd...

10PCS/МНОГУ IXRH50N100 IXFX27N80Q IXGR60N60C2D1 IRG4PSH71K G4PSH71K TO247 ДА-247

1248.00 -5 % DEN 1186.00

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

ЛА.MV56U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101N6-L01 LED LVDS Следи Комплет

1727.52 -5 % DEN 1641.00

ЛА.MV56 U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101 N6L01 LED LVDS Следи КомплетСостојба : НоваПогоден за 10.1" N101 N6L01 1024x600 LCD екран ве молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е иста N101 N6L01 пред да нарачате...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.