• Ново
XY Комплет LM3886TF Моќност Засилувач Одбор + Rectifier Филтер Одбор 2*68

XY Комплет LM3886TF Моќност Засилувач Одбор + Rectifier Филтер Одбор 2*68

Оценка на клиентот:
DEN 1146.72

Износ
Залиха

Моќност Засилувач Заврши Одбор LM3886*4 За Rowland Коло DIY Комплет
Спецификација : 1.Големина : 149mm*80mm
2.Двострано Потопување Злато одбор
3.Напојување : dual AC 24 V-28 V
4.Resisitance : Phili отпорник или отпорници во Тајван
5.Одборот главната коло упатување на САД Низинските компанијата коло Функција :
Answer : ___________________________ Note : DIY Комплет. Ова е Комплет , купувачите треба да заварување компонента од себе !
Ова е засилувач за DIY забава. само за професионална. сите информации кои се веќе испечатени на pcb одбор, како што се : каде да го поврзете и излезна моќ, каде што се поврзете на говорникот. ако не знаете како да се соберат компоненти или не можете да ги прочитате се посочи на pcb одбор, ние ви препорачуваме да го google повеќе информации пред да ја купите. ова ќе ви заштеди многу време и пари за вас.
Пакет :
Моќност Засилувач Заврши Одбор LM3886*4 За Rowland Коло DIY за Полнење*1
Превозот и Испорака Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната, и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број. Ние, исто така може да брод од страна на ПРОЗОРЦИ/EMS/DHL/Федекс за алтернативни превозот метод за соодветните такси. Ве молиме e-mail на вашиот поштенски код за превозот понуда.
Меѓународни клиенти може да се доживее задоцнувања од страна на царинските или национални пост услуги. Преглед на вашиот нетарифни ограничувања. Ве молиме ги споделите со нас пред исплата ако ви треба сплит пратката.
Време на Испорака
На време да се брод до меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната доста зависи од diffrent desination на светот, тоа е исто така предмет на промена се должи на локалните временските услови, поштенска политика и обичај проверка. База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека : На сад / Велика Британија / Австралија, таа ги зема околу 10-15 дена; Да Канада, таа ги зема околу 12-18 дена; Да Бразил / Јужна Америка, таа ги зема околу со 25-35 дена. Во Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа, тоа трае околу 15-20 дена.
Се враќа & Замени & Поправка Ние прифаќаме враќа & замени во рок од 7 дена од денот на клиентите добиваат производи, ве молиме бидете првиот контакт во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. Производи треба да се достават во оригинална состојба. Како придобивка на нашите клиенти, ние исто така, обезбеди поправка во рок од 3 месеци од денот кога овој објект се испраќаат надвор, по поправка е направено, ние ќе ви испратиме објект, но и на клиентите треба да се плати и превозот начини.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство!

Карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
П-BAIHE
Компатибилен:
Конзола За Игри
is_customized:
NO

Производи во категоријата

MICROFLYING 1pcs/многу LM150K to3p

DEN 192.00

LM150 KДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

freeshipping FDPF33N25 FDPF33N25T

522.24 -5 % DEN 496.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

5pcs* Сосема Нов IT8985E AXS QFP IC Чип

DEN 470.40

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

20PCS DM0265R FSDM0265R DM0265 НАТОПИ-8

DEN 336.00

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

5pcs* Сосема Нов IT8518E CXS QFP IC Чип

DEN 307.20

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

200 ПАРЧИЊА Еден Ред Машки 2.54 mm 1X40 Pin Насловна Лента 2.54 mm

483.84 -5 % DEN 460.00

Конектор Тип : Pin Насловна Лента Игла Тип : Директно Број на Pin : 40 Број на Ред : Единствен на Теренот : 2.54 mm Пол : Машки Големина : 101x11mm Количина : 200pcsПакетот вклучува : 40Pin 2.54 mm Игла Насловна Лента x 200

Freeshipping MCZ3001UB MCZ3001UB

618.24 -5 % DEN 588.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

10pcs 1.8 инчен TFT LCD Модул LCD Екран SPI сериски 51 возачи 4 IO возачот TFT Резолуција 128*160 TFT интерфејс 1.8 инчен

DEN 1927.68

SPI сериски, помалку I / O портот требаКонтролор : ST7735 Spcb адаптер за lcdеден приклучок за sd картичкаможе да се driverd од 8051 / AVR / СЛИК / ARM / STM32 ..Резолуција : QVGA 128*160 ТочкиПакет Се Вклучени : 1 X 1.8" инчен TFT LCD Дисплеј модул ST7735 S 128x160 51 / AVR / STM32 / АРМ 8 / 16 малкуОпис : Температура опсег : 999 centigrade на Точноста : 1 centigrade Контрола на точноста : 1 centigrade Поставување Опсег : 999 centigrade Освежете го оценувате : 0.5 S влезна Моќност : DC12 V Излез : реле излез, капацитет 220 V 10 A / 12 V 10 A Животната средина барања : 1060 centigrade Влажност : 20% 85% Големина : 78x51mm сензор на температура : NTC(395010k 1%) се Применува за Различни просторни контрола на температурата,температурата на Водата контрола,Инкубатори, и др Светла, дигитални цевка, клучните државни опис Црвено започнете Индикатор : START (црвено) индикатор за светло, што значи дека реле е затворен, уредот започнува да работи Зелена стоп светло : Stop (зелена) светло е вклучено, што значи дека реле е исклучен, уредот ќе престане да работи Дигитални Цевка Средината црвени LED дисплеј за тековната откривање температура, лево зелена дигитален дисплеј цевки се поставени започнете температура, на десната страна на зелената дигитален дисплеј за поставено стоп температура...

5pcs* Сосема Нов KB9010QF C4 QFP IC Чип

DEN 528.00

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Aoweziic нов увезени оригинални KA7915TU KA7915 ДА-220 три терминал напонски регулатор 1А 15V

DEN 120.00

Aoweziic суровини Co., Ltd.=Околу нас цел=Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија.Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени.Ако не можете да го најдете производот треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде понуда, ние обезбеди еденстоп за набавка на услуги.Aoweziic суровини Co., Ltd...

1pcs/многу STM32F103C8T6 РАКА STM32 Минимум Систем за Развој Одбор Модул

89.76 -5 % DEN 85.00

Модел : STM32 F103 C8 T6.Основни : АРМ 32 CortexМ3 ПРОЦЕСОРОТ.Debug mode : SWD.72 MHz работа фреквенција.64 K флеш меморија, 20 K SRAM.2.03.6 V моќ, I / O.Reset(POR / PDR).416 MHz кристал.Onboard Мини USB интерфејс, можете да им даде на табла за напојување и USB комуникација.Големина : 5.3 cm x 2,2 см.Пакет Се Вклучени : 1 PCS x STM32 F103 C8 T6 РАКА STM32 Минимум Систем за Развој Одбор Модул5pcs / број 1 Канал Изолирани 5 V Реле Модул Спојка СЛИК AVR DSP РАКА 1 Канал 5 V Реле Модул 1 Канал Реле Модул

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.