• Ново
Нови SS8050 SOT-23 Silkscreen Y1 NPN Моќ Транзистори 1.5 А 25V SOT23 SMD

Нови SS8050 SOT-23 Silkscreen Y1 NPN Моќ Транзистори 1.5 А 25V SOT23 SMD

Оценка на клиентот:
DEN 43.68

Износ
Залиха


Нови SS8050 SOT-23 Silkscreen Y1 NPN Моќ Транзистори 1.5 А 25 V SOT23 SMD

Карактеристики

Atari Модел:
Atari 2600,Atari 5200,Јагуар,Atari 7800
Компатибилен Марка/Модел:
Atari
Број На Модел На:
SS8050
Бренд Име:
SZJHYKJ
Модел:
SS8050
Состојба:
N
Тип:
три пол цевка
Број На Модел На :
SS8050
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Производи во категоријата

5pcs* Сосема Нов IT8518E CXS QFP IC Чип

DEN 307.20

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

5pcs/многу ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг esp-12Ф

480.96 -5 % DEN 457.00

ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг esp12Ф Опис на Производот ESP826612Ф е надградена верзија ESP826612, подобрување на периферните кола, четири плоча одбор технологија, зголемена отпорност појавување, на излезниот сигнал е подобро, дали е стабилен или антипритискање на способност, PCB антена преку специјализирани лабораториски тестови на совршен натпревар по ROHS сертификација, биле во голема мера се подобри! За корисници пред изборот на ESP12, тоа не е важно дури и ако производот е направен, подобрена верзија е целосно компатибилен со претходните фирмверот, pinот е додадена на ESP12 врз основа на шест IO пристаништа, SPI устата води, да развиваме повеќе пригоден, апликацијата повеќе exte产品包装后的尺寸 : 15 Сантиметри * 12 Сантиметри * 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.050 Килограм

Freeshipping MCZ3001UB MCZ3001UB

618.24 -5 % DEN 588.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

5PCS Нов Безжичен модул NodeMcu Lua WIFI Интернет на Нештата развој одбор врз основа ESP8266 со пхб Антена и usb порт

1285.44 -5 % DEN 1221.00

Опис : 32 Работи кернелот посветен на СПЦ моќен систем, но исто така и со WIFI TCP / IP апликација! Брзиот развој на компјутерски терминал може да поддржува мобилен клиентот терминал интерфејс за пристап и да направите вашиот уред да ги споделите вашите информации за светот секој агол на вашиот ум! Тоа е толку моќен, развиена е толку едноставно! ESP8266 целосна IO устата води директно преземете без ресетирање! ESP8266 голем сет на алатки за да се развие! Development Kit Развој Комплет врз основа на ESP8266, integates GPIO, PWM, ЖИТО, 1Жица и ADC сите во еден одбор...

5pcs* Сосема Нов KB9010QF C4 QFP IC Чип

DEN 528.00

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

5pcs* Сосема Нов IT8985E AXS QFP IC Чип

DEN 470.40

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

5pcs* Сосема Нов IT8586E CXS QFP IC Чип

DEN 600.00

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

XY Комплет LM3886TF Моќност Засилувач Одбор + Rectifier Филтер Одбор 2*68

DEN 1146.72

Моќност Засилувач Заврши Одбор LM3886*4 За Rowland Коло DIY КомплетСпецификација : 1.Големина : 149mm*80mm2.Двострано Потопување Злато одбор3.Напојување : dual AC 24 V28 V4.Resisitance : Phili отпорник или отпорници во Тајван5.Одборот главната коло упатување на САД Низинските компанијата коло Функција : Answer : ___________________________ Note : DIY Комплет...

ЛА.MV56U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101N6-L01 LED LVDS Следи Комплет

1727.52 -5 % DEN 1641.00

ЛА.MV56 U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101 N6L01 LED LVDS Следи КомплетСостојба : НоваПогоден за 10.1" N101 N6L01 1024x600 LCD екран ве молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е иста N101 N6L01 пред да нарачате...

Aoweziic нов увезени оригинални KA7915TU KA7915 ДА-220 три терминал напонски регулатор 1А 15V

DEN 120.00

Aoweziic суровини Co., Ltd.=Околу нас цел=Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија.Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени.Ако не можете да го најдете производот треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде понуда, ние обезбеди еденстоп за набавка на услуги.Aoweziic суровини Co., Ltd...

10pcs 1.8 инчен TFT LCD Модул LCD Екран SPI сериски 51 возачи 4 IO возачот TFT Резолуција 128*160 TFT интерфејс 1.8 инчен

DEN 1927.68

SPI сериски, помалку I / O портот требаКонтролор : ST7735 Spcb адаптер за lcdеден приклучок за sd картичкаможе да се driverd од 8051 / AVR / СЛИК / ARM / STM32 ..Резолуција : QVGA 128*160 ТочкиПакет Се Вклучени : 1 X 1.8" инчен TFT LCD Дисплеј модул ST7735 S 128x160 51 / AVR / STM32 / АРМ 8 / 16 малкуОпис : Температура опсег : 999 centigrade на Точноста : 1 centigrade Контрола на точноста : 1 centigrade Поставување Опсег : 999 centigrade Освежете го оценувате : 0.5 S влезна Моќност : DC12 V Излез : реле излез, капацитет 220 V 10 A / 12 V 10 A Животната средина барања : 1060 centigrade Влажност : 20% 85% Големина : 78x51mm сензор на температура : NTC(395010k 1%) се Применува за Различни просторни контрола на температурата,температурата на Водата контрола,Инкубатори, и др Светла, дигитални цевка, клучните државни опис Црвено започнете Индикатор : START (црвено) индикатор за светло, што значи дека реле е затворен, уредот започнува да работи Зелена стоп светло : Stop (зелена) светло е вклучено, што значи дека реле е исклучен, уредот ќе престане да работи Дигитални Цевка Средината црвени LED дисплеј за тековната откривање температура, лево зелена дигитален дисплеј цевки се поставени започнете температура, на десната страна на зелената дигитален дисплеј за поставено стоп температура...

Aoweziic (1PCS)(2 ПАРЧИЊА)(5PCS)(10PCS) нови оригинални D9PFJ MT41K256M8DA-125:М BGA DDR3 мемориски чип 2GB MT41K256M8DA-125 : М

DEN 336.00

Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd.= = o nas celemjesteśmy liderem na rynku w internecie edystrybutorów јас БУМ rozwiązań.w przypadku zakupu więcej ilość, prosimy о kontakt z nami, јас będę zaoferować korzystną cenę.jeśli nie możesz znaleźć produkt, którego potrzebujesz, prosimy о kontakt z nami, będziemy ci ofertę, zapewniamy kompleksowe usługi zamówień.Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.