• Ново
100pcs F5 5mm Зелена Круг Superbright LED Светло LED светилка НОВИ

100pcs F5 5mm Зелена Круг Superbright LED Светло LED светилка НОВИ

Оценка на клиентот:
DEN 59.52

Износ
Залиха


100pcs F5 5mm Зелена Круг Superbright LED Светло LED светилка НОВИ

Карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move

Производи во категоријата

200 ПАРЧИЊА Еден Ред Машки 2.54 mm 1X40 Pin Насловна Лента 2.54 mm

483.84 -5 % DEN 460.00

Конектор Тип : Pin Насловна Лента Игла Тип : Директно Број на Pin : 40 Број на Ред : Единствен на Теренот : 2.54 mm Пол : Машки Големина : 101x11mm Количина : 200pcsПакетот вклучува : 40Pin 2.54 mm Игла Насловна Лента x 200

ЛА.MV56U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101N6-L01 LED LVDS Следи Комплет

1727.52 -5 % DEN 1641.00

ЛА.MV56 U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101 N6L01 LED LVDS Следи КомплетСостојба : НоваПогоден за 10.1" N101 N6L01 1024x600 LCD екран ве молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е иста N101 N6L01 пред да нарачате...

5PCS Нов Безжичен модул NodeMcu Lua WIFI Интернет на Нештата развој одбор врз основа ESP8266 со пхб Антена и usb порт

1285.44 -5 % DEN 1221.00

Опис : 32 Работи кернелот посветен на СПЦ моќен систем, но исто така и со WIFI TCP / IP апликација! Брзиот развој на компјутерски терминал може да поддржува мобилен клиентот терминал интерфејс за пристап и да направите вашиот уред да ги споделите вашите информации за светот секој агол на вашиот ум! Тоа е толку моќен, развиена е толку едноставно! ESP8266 целосна IO устата води директно преземете без ресетирање! ESP8266 голем сет на алатки за да се развие! Development Kit Развој Комплет врз основа на ESP8266, integates GPIO, PWM, ЖИТО, 1Жица и ADC сите во еден одбор...

1pcs/многу STM32F103C8T6 РАКА STM32 Минимум Систем за Развој Одбор Модул

89.76 -5 % DEN 85.00

Модел : STM32 F103 C8 T6.Основни : АРМ 32 CortexМ3 ПРОЦЕСОРОТ.Debug mode : SWD.72 MHz работа фреквенција.64 K флеш меморија, 20 K SRAM.2.03.6 V моќ, I / O.Reset(POR / PDR).416 MHz кристал.Onboard Мини USB интерфејс, можете да им даде на табла за напојување и USB комуникација.Големина : 5.3 cm x 2,2 см.Пакет Се Вклучени : 1 PCS x STM32 F103 C8 T6 РАКА STM32 Минимум Систем за Развој Одбор Модул5pcs / број 1 Канал Изолирани 5 V Реле Модул Спојка СЛИК AVR DSP РАКА 1 Канал 5 V Реле Модул 1 Канал Реле Модул

5pcs* Сосема Нов IT8518E CXS QFP IC Чип

DEN 307.20

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.