• Ново
ЛА.MV56U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101N6-L01 LED LVDS Следи Комплет

ЛА.MV56U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101N6-L01 LED LVDS Следи Комплет

Оценка на клиентот:
DEN 1727.52
DEN 1641.00 -5 %

Износ
Залиха


ЛА.MV56 U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101 N6-L01 LED LVDS Следи Комплет
Состојба : Нова
Погоден за 10.1" N101 N6-L01 1024x600 LCD екран ве молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е иста N101 N6-L01 пред да нарачате. Ако имате други слични LCD панели, ве молиме известете детални LCD модел бр. за проверка на компатибилност, ви благодариме!
Панел Параметар : Панел големина : 10.1" Панел тип : TFT LCD Резолуција : 1024x600 Номинална влезниот напон VDD : +3.3 V Електрични Интерфејс : LVDS
Врвот поглед на ЛА.MV29.Стр контролер
Пакетот вклучува :
ЛА.MV56 U.Контролор Одбор
40pin D6 LVDS кабел
7-копче од тастатурата со кабел
Далечински управувач(без батерија)
За Превозот :
Ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Ние само брод според превозот адреса. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас однапред во времето.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Канада/Велика Британија / Франција / Шпанија/ Швајцарија/ Нов Зеланд maytake 14-20 работни дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил/ Јужна Америка/Русија може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне) ве Молиме контактирајте за пониски DHL цена.
Политика На Враќање
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Ако објектот е оштетен или не може да се користи поради квалитетот проблем, тогаш можете да разменувате за нов или да се вратат во рок од 7 дена по добивање ouritem. Превозот и ракувањето со обвиненија не може да биде вратена. Замена или рефундирање ќе се направи по добивањето на враќање на производот. Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Повратни информации
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме не одговори хумор негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Контактирајте со нас
Најголемиот дел цел е прифатливо, ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел.
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме.
Нашите принципи за водење бизнис се : Клиент-центрични; Добар Квалитет; Брзо-одговор;
Инстант-акција; Професионални-техника; и Насмеани услуга

Карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
NJY ДОПИР
Компатибилен:
Конзола За Игри
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Состојба:
Нови
Погоден LCD:
N101N6-L01
Тип:
lcd контролер одбор
Сигнал на текст:
HDMI,USB,AV,VGA,АТВ
Резолуција:
1024x600

Производи во категоријата

5pcs* Сосема Нов IT8985E AXS QFP IC Чип

DEN 470.40

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Freeshipping MCZ3001UB MCZ3001UB

618.24 -5 % DEN 588.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

1pcs Специјални промоции 1100 метри долги NRF24L01+PA+LNA безжична модули 1100meters (со антена)

DEN 90.24

Опис На ПроизводотNRF24 L01 P + PA + LNA Поделба јас за ултра долги пренос на податоци специјално развиени за високомоќ и висока чувствителност безжичен модул 2.4 G ISM бенд NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул за работа во лиценца бесплатно , може да биде точкадоточка апликации , исто така, може да биде составен од star мрежата,NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул core Норвешка НОРДИСКИТЕ компанија 's најнов високаперформанси на безжичниДигитален пренос чип NRF24 L01 +, со Поделба на Професионален Дизајн професионални целосна двонасочна RF моќ засилувач со висока моќ ПА и LNA чип , RF прекинувачи , bandpass филтри итн...

freeshipping FDPF33N25 FDPF33N25T

522.24 -5 % DEN 496.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

10PCS/МНОГУ OPA2132PA OPA2132P OPA2132 ОПА 2132PA НАТОПИ-8

DEN 456.00

OPA2132 PA Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

5pcs* Сосема Нов KB9010QF C4 QFP IC Чип

DEN 528.00

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

20PCS DM0265R FSDM0265R DM0265 НАТОПИ-8

DEN 336.00

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

MPU9250 BMP280 10DOF Забрзување Gyroscope Компас Девет Вратило Сензор Модул GY-91

DEN 242.40

Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

5pcs* Сосема Нов IT8586E CXS QFP IC Чип

DEN 600.00

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Mosleader 1000PCS SOT89 2SA1013 A1013 Висок квалитет

DEN 950.40

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

10pcs TDA8170 ORTDA8175OR TDA8178 ИЛИ TDA8179

DEN 288.00

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

5PCS Нов Безжичен модул NodeMcu Lua WIFI Интернет на Нештата развој одбор врз основа ESP8266 со пхб Антена и usb порт

1285.44 -5 % DEN 1221.00

Опис : 32 Работи кернелот посветен на СПЦ моќен систем, но исто така и со WIFI TCP / IP апликација! Брзиот развој на компјутерски терминал може да поддржува мобилен клиентот терминал интерфејс за пристап и да направите вашиот уред да ги споделите вашите информации за светот секој агол на вашиот ум! Тоа е толку моќен, развиена е толку едноставно! ESP8266 целосна IO устата води директно преземете без ресетирање! ESP8266 голем сет на алатки за да се развие! Development Kit Развој Комплет врз основа на ESP8266, integates GPIO, PWM, ЖИТО, 1Жица и ADC сите во еден одбор...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.