• Ново
Бесплатен Превозот!!! 20pcs Аудио сигнал за влез и излез на две основни заштитените кабел / двојно 3PIN-2.0 приклучок сигнал линија

Бесплатен Превозот!!! 20pcs Аудио сигнал за влез и излез на две основни заштитените кабел / двојно 3PIN-2.0 приклучок сигнал линија

Оценка на клиентот:
DEN 1171.20

Износ
Залиха


..
20pcs Аудио сигнал за влез и излез на две основни заштитените кабел / двојно 3 PIN-2.0 приклучок сигнал линија
..
..
Опис на производот 3 P двојна лента аудио кабел, стерео, заштитени за да се спречи потпевнувам. Аудио сигнал конекции се достапни за сите видови на пред-одборот и засилувач одбор. На заштитените кабел е околу 30 CM, 3 PIN приклучоци за секој крај со стандардна теренот 2.54 ММ.
..
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!

Карактеристики

Бренд Име:
MEIBAI
Број На Модел На:
1
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Производи во категоријата

1pcs Специјални промоции 1100 метри долги NRF24L01+PA+LNA безжична модули 1100meters (со антена)

DEN 90.24

Опис На ПроизводотNRF24 L01 P + PA + LNA Поделба јас за ултра долги пренос на податоци специјално развиени за високомоќ и висока чувствителност безжичен модул 2.4 G ISM бенд NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул за работа во лиценца бесплатно , може да биде точкадоточка апликации , исто така, може да биде составен од star мрежата,NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул core Норвешка НОРДИСКИТЕ компанија 's најнов високаперформанси на безжичниДигитален пренос чип NRF24 L01 +, со Поделба на Професионален Дизајн професионални целосна двонасочна RF моќ засилувач со висока моќ ПА и LNA чип , RF прекинувачи , bandpass филтри итн...

5pcs* Сосема Нов IT8586E CXS QFP IC Чип

DEN 600.00

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

10pcs 1.8 инчен TFT LCD Модул LCD Екран SPI сериски 51 возачи 4 IO возачот TFT Резолуција 128*160 TFT интерфејс 1.8 инчен

DEN 1927.68

SPI сериски, помалку I / O портот требаКонтролор : ST7735 Spcb адаптер за lcdеден приклучок за sd картичкаможе да се driverd од 8051 / AVR / СЛИК / ARM / STM32 ..Резолуција : QVGA 128*160 ТочкиПакет Се Вклучени : 1 X 1.8" инчен TFT LCD Дисплеј модул ST7735 S 128x160 51 / AVR / STM32 / АРМ 8 / 16 малкуОпис : Температура опсег : 999 centigrade на Точноста : 1 centigrade Контрола на точноста : 1 centigrade Поставување Опсег : 999 centigrade Освежете го оценувате : 0.5 S влезна Моќност : DC12 V Излез : реле излез, капацитет 220 V 10 A / 12 V 10 A Животната средина барања : 1060 centigrade Влажност : 20% 85% Големина : 78x51mm сензор на температура : NTC(395010k 1%) се Применува за Различни просторни контрола на температурата,температурата на Водата контрола,Инкубатори, и др Светла, дигитални цевка, клучните државни опис Црвено започнете Индикатор : START (црвено) индикатор за светло, што значи дека реле е затворен, уредот започнува да работи Зелена стоп светло : Stop (зелена) светло е вклучено, што значи дека реле е исклучен, уредот ќе престане да работи Дигитални Цевка Средината црвени LED дисплеј за тековната откривање температура, лево зелена дигитален дисплеј цевки се поставени започнете температура, на десната страна на зелената дигитален дисплеј за поставено стоп температура...

10PCS/МНОГУ OPA2132PA OPA2132P OPA2132 ОПА 2132PA НАТОПИ-8

DEN 456.00

OPA2132 PA Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

5PCS MC6809P НАТОПИ-40 IC

DEN 357.60

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

5PCS Нов Безжичен модул NodeMcu Lua WIFI Интернет на Нештата развој одбор врз основа ESP8266 со пхб Антена и usb порт

1285.44 -5 % DEN 1221.00

Опис : 32 Работи кернелот посветен на СПЦ моќен систем, но исто така и со WIFI TCP / IP апликација! Брзиот развој на компјутерски терминал може да поддржува мобилен клиентот терминал интерфејс за пристап и да направите вашиот уред да ги споделите вашите информации за светот секој агол на вашиот ум! Тоа е толку моќен, развиена е толку едноставно! ESP8266 целосна IO устата води директно преземете без ресетирање! ESP8266 голем сет на алатки за да се развие! Development Kit Развој Комплет врз основа на ESP8266, integates GPIO, PWM, ЖИТО, 1Жица и ADC сите во еден одбор...

Aoweziic нов увезени оригинални KA7915TU KA7915 ДА-220 три терминал напонски регулатор 1А 15V

DEN 120.00

Aoweziic суровини Co., Ltd.=Околу нас цел=Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија.Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени.Ако не можете да го најдете производот треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде понуда, ние обезбеди еденстоп за набавка на услуги.Aoweziic суровини Co., Ltd...

200 ПАРЧИЊА Еден Ред Машки 2.54 mm 1X40 Pin Насловна Лента 2.54 mm

483.84 -5 % DEN 460.00

Конектор Тип : Pin Насловна Лента Игла Тип : Директно Број на Pin : 40 Број на Ред : Единствен на Теренот : 2.54 mm Пол : Машки Големина : 101x11mm Количина : 200pcsПакетот вклучува : 40Pin 2.54 mm Игла Насловна Лента x 200

Aoweziic (1PCS) (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) нови оригинални KLMCG8WEBD-B031 BGA чип KLMCG8WEBD B031

DEN 1440.00

Aoweziic сырье co., ltd.= О нас цель =Мы являемся лидером на рынке в интернетEдистрибьюторов и бум решения.Если вы покупаете больше количество, пожалуйста, свяжитесь с нами, и я предложим выгодные цены.Если вы не можете найти нужный вам продукт, пожалуйста, свяжитесь с нами, мы предоставим вам цитаты, мы предоставляем комплексную закупок услуг.Aoweziic сырье co., ltd...

1pcs/многу STM32F103C8T6 РАКА STM32 Минимум Систем за Развој Одбор Модул

89.76 -5 % DEN 85.00

Модел : STM32 F103 C8 T6.Основни : АРМ 32 CortexМ3 ПРОЦЕСОРОТ.Debug mode : SWD.72 MHz работа фреквенција.64 K флеш меморија, 20 K SRAM.2.03.6 V моќ, I / O.Reset(POR / PDR).416 MHz кристал.Onboard Мини USB интерфејс, можете да им даде на табла за напојување и USB комуникација.Големина : 5.3 cm x 2,2 см.Пакет Се Вклучени : 1 PCS x STM32 F103 C8 T6 РАКА STM32 Минимум Систем за Развој Одбор Модул5pcs / број 1 Канал Изолирани 5 V Реле Модул Спојка СЛИК AVR DSP РАКА 1 Канал 5 V Реле Модул 1 Канал Реле Модул

20PCS DM0265R FSDM0265R DM0265 НАТОПИ-8

DEN 336.00

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.