• Ново
2 ПАРЧИЊА Висок Квалитет Најновите 12V 2000mAh Li-ion Моќ Алатка Rechargable battery за AEG BS12C2 BSS12C BS12C L1215 L1215P

2 ПАРЧИЊА Висок Квалитет Најновите 12V 2000mAh Li-ion Моќ Алатка Rechargable battery за AEG BS12C2 BSS12C BS12C L1215 L1215P

Оценка на клиентот:
DEN 2687.52
DEN 2526.00 -6 %

Износ
Залиха


2 X Висок Квалитет Најновите 12 V 2000m Ah Li-ion Моќ Алатка Rechargable battery за AEG BS12 C2 BSS12 C BS12 C L1215 L1215 P
Спецификации : 1.Батерија Тип : Li-ion 2.Батеријата Напон : 12 V 3.Капацитет : 2000m Ah / 2.0 Ah 4.Тежина : околу 0.40 kg Компатибилен Дел Број : За Ridgid AC82008,130188001 130446007,130446011,200901008,200901009,200901019,AC82008,R82007,R82008,R82238,R86048,130188001,1304460 Компатибилни Модели : За AEG BS12 C, BS12 C2, BSS12 C L1215, L1215 P, L1215 R Pro Пакет вклучуваат : 2x моќ алатка на батерија

Карактеристики

Големина:
Prismatic
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Број На Модел На:
за BS12C2
Тип:
Li-Ion
Батеријата Број:
2
Замена На Батеријата:
Yes

Производи во категоријата

Eleoption 12V 3000mAh NI-МЗ Замена Моќ Алатка Батеријата За Black&Декер A12, A12-XJ, A12EX, FS120B, FSB12, HPB12

2121.60 -10 % DEN 1909.00

Eleoption 12 V 3000m Ah NIМЗ Замена Моќ Алатка Батеријата За Black&Декер A12, A12XJ, A12 EX, FS120 B, FSB12, HPB12Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов во Оригиналната Состојба гаранција.Батерија Тип : Сосема Нова Батерија за BLACK&ДЕКЕРБатеријата Напон : 12 VКапацитетот на батеријата : 3000m AhТежина : 700gОваа Моќ Алатка Батеријата може да го замени следните Оригинална Батерија Код : За ЦрноДекерA12, A12XJ, A12 EX, FS120 B, FSB12, HPB12f For ЛавинаFS120 B, FS120 BXОваа Моќ Алатка Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За ЦрноДекерBD12 PSK, BDBN1202, BDG1200 K, BDGL12 K, BDID1202, CD1200 SK, CD12 SFK, CDC1200 K, CDC120 AK, CDC120 ASB, CP122 K, CP122 KB, CP12 K, CP12 KB, HP122 K, HP122 KD, HP126 F2 B, HP126 F2 K, HP126 F3 B, HP126 F3 K, HP126 FBH, HP126 FSC, HP126 FSH, HP126 K, HP128 F3 B, HP12 K, HP12 KD, HP9019 K, HPD1200, HPD1202, HPD1202 KF, HPD12 K2, KC2000 FK, PS12 HAK, SX3000, SX3500, SX5000, XD1200, XD1200 K, XTC121, XTC12 IK, XTC12 IKHЗа ЛавинаFS1200 D, FS1200 D2, FS1202 BN, FS1202 D, FS12 PS, FS12 PSK, FSD122Пакетот Вклучува : 1 * 12 V 3000m Ah NiМЗ Батеријата За Black&Декер

4 парчиња/многу Нови Оригинални 18650 NCR18650B Батерија Li-ion батерија 3.7 V 3200mAh Светилката користете батерии

1200.00 -10 % DEN 1080.00

Спецификација : Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 3200 m Ah NCR18650 B со ПХБ 3.7 V Бесплатен превозотНоминалниот напон : 3.6 VКапацитет : 3200 MHAГолемина : 18.5 mm x 69.0 mmТежина : 47g / еезЗабелешка : Овој производ не може да се користи во електронски облик и Електронски цигари и други високомоќ Електронска опрема.Вие само треба да се купи 18650 батерии,Ние ќе ви испратиме батеријата кутија,Ви овозможува подобра заштита на батеријата!1...

4PCS Liitokala Нови Оригинални HE4 18650 Батерија li-lon батерија 3.6 V 2500mAh Батеријата 20A 35A празнење + DIY Никел лист

729.60 -25 % DEN 547.00

висок квалитет со голема енергија до 30 A празнење 18650 HE4 2500mah + Никел лист детали за Производот : Потекло : Јужна КорејаМодел : DBHE41865Стандарден Капацитет : 2500mahСтандарден напон : 3.6 VИспуштање на критичниот напон : 2.5 vОдржлив испуштање струја : 20 AУпотреба : електрични алатки, електрично возило на батерии, индустриски, Јуни, граѓанското опрема, и други електронски цигариКарактеристики : 1...

2 парчиња Висок Квалитет 7.4 V 1600mAh NI-МЗ HNN9013B HNN9013DR Батерија за полнење за MOTOROLA HT750 HT1250 GP328 GP338

1919.52 -6 % DEN 1804.00

2 X Висок Квалитет 7.4 V 1600m Ah NIМЗ HNN9013 B HNN9013 DR Батерија за полнење за MOTOROLA HT750 HT1250 GP328 GP338 Спецификација : Батерија Тип : НуМЗ Напон : 7.4 V Капацитет од 1600m Ah Димензии : 123.50x55.88x16.21mm Боја : Црна Компатибилен P / N : за полнење За MOTOROLA HNN9013, HNN9013 A, HNN9013 B, HNN9013 DR, HNN9013 D_R Одговара на Моделот : за полнење За MOTOROLA Преносни двонасочна Радио HT750, HT1225, HT1250, HT1550, GP140, апарат gp320, GP328, GP338, GP340, GP360, GP380, GP640, GP680, апарат gp1280, MTX850, MTX850 LS, MTX950, MTX960, MTX8250, MTX8250 LS, MTX9250, PR860, PRO5150, PRO5750, PRO7150, PRO7350, PRO7750, PRO9150 Слика :

10pcs Батеријата За Е-Книга 900Mah 3.7 V 18650 Батерија Li-Ion Литиум Полнење Батерии За Led Светилка

739.20 -30 % DEN 517.00

10pcs Батеријата За ЕКнига 900 Mah 3.7 V 18650 Батерија LiIon Литиум Полнење Батерии За Led Светилка Бренд Име : Brand new Литиум Тип : LiIon Тесто y Број на Модел : Батерија 18650 Номиналниот Капацитет : 900mah Номинален Напон : 3.7 v Батерии 4200mah Батерија : Да Батерија Време : До 500 пати Is_Customized : Да Packing Included : 10pcs Батеријата Употреба : Светилка, LED, Ласерски Пен, Headlamp>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 3.7 V 4200mah батерија Liion литиум батерија.>>> Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.

602248 3.7 V 560mAh Батеријата JST XHR-2 2.54 mm 2 pin Литиум Полимер LiPo Батерија За Mp3 мобилен телефон GPS PSP Vedio игра

360.00 -10 % DEN 324.00

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.2.Преносни канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач.3.Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телевизија, MP3, MP4.4.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.5.Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight.6.Други : играчки, модели1 x компјутери 3.7 V 560m Ah Батеријата 602248 Литиум Полимер Li Po Батерија li ion За Mp3 мобилен телефон GPS PSP Vedio играМодел : 602248конектор : JST XHR2 2.54 mm простор 2 Pin конектор1 x компјутери 3.7 V 560m Ah 602248 Литиум Полимер батерија на,добро idear за DIY bluetooth,mp3,mp4,и други мали димензии electroics стоки Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> Тоа може да трае работа повеќе од 5 часа 4> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 5> Големина : 6 mm(H)*22mm(W)*48mm(L) 6 > Оценка : DC3.7 V 560m Ah Номинален напон : 3.7 V Номинален капацитет : 560m Ah, 1 C празнење Полнење на струјата : стандард полнење, брзо полнење : 1.0 C : 0.5 C Стандард полнење метод : 0.5 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до наплатат струја е помала или еднаква на 0.05 В) максимално полнење на струјата : 1 C Максимална испуштање струја : 1 C Празнење критичниот напон : 2.75 V испуштање температура : 20 степени C~+60 степени C време на Полнење : 25hrs (стандард); 2hrs (брзо) Заштита функција : преку полнење со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита, во текот температура заштита Пакет вклучува : 1 x компјутери 3.7 v 560m Ah 602248 литиум полимер батерија...

Фабриката на Продажба 100Pcs/многу 18650 Батерии Сина 18650 Батерија Li ion 3.7 v 2200mah Батеријата за светло headlamp

12617.28 -30 % DEN 8832.00

Фабриката за Продажба 100 Pcs / многу 18650 Батерии Црна 18650 Батерија Li ion 3.7 v 6000mah Батеријата За Факел HeadlampОбјектот спецификитеБренд Име : King WeiМодел : 18650Тип : Li Јонска БатеријаРеалниот Капацитет : 2200mah ( капацитетот на Батеријата е грешка, Ако умот, ве молиме да не купуваат )Номиналниот Напон : 3.7 vБоја : СинаТежина : 42gБатерија : ДаБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : ДаПакување : 100pcsУпотреба : LED Светилка Headlamp Ласерски ПенПакет Се Вклучени100 Pcs x 18650 Тесто yКарактеристикиБезбеден и еколошки.100% Сосема Нов и Висок квалитет.18650 батерија liion литиум батерија.Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.Фото ШоуПревозотКина / Шведска / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 неделиDHL : (www.dhl.com) 27 работен денEMS : (www.ems.com.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 работен денУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

година НОВИ 4 Порти АА ААА Стандард Батерија Полнач за во ЕУ НИ Бразил Приклучок +2*1350mah ААА NIMH Батерија на Полнење+3000mAh*2 АА Батерија

643.68 -6 % DEN 605.00

2016 година НОВИ 4 Порти АА ААА Стандард Батерија Полнач за во ЕУ НИ Бразил Приклучок +2*1350mah ААА NIMH Батерија на Полнење+3000m Ah*2 АА БатеријаСтавка ОписБренд : Kingwei Универзална AAA Батерија Стандарден Полнач+2*1350mah ААА + 2*3000m Ah АА Батерија NIМЗ Батериитежина : 126g4 Порти АА ААА Ni MH Батерија Полнач влез : 100240 V AC 50 / 60 HZУниверзална Литиум Полначот излез : 1.2 V DC 2000m AhТип : АА ААА Батерија Полнач Со 4 слотовиМодел : Мултифункционален АА Батерија Полнач НИ ЕУ Бразил ПриклучокПриклучокот На Универзална АА Батерија Полнач : НИ ЕУ Бразил ПриклучокПолнење Клетка : АА ААА Ni MH БатеријаБатерија Количина : 2 buc 1350m AH NIМЗ AAA Батерија+ 2 парчиња 3000m AH NIМЗ АА БатеријаМатеријал : Пластични АА ААА Батеријата Батерија ПолначКраткиКоло Заштита : ДАТип : Брз Брзина Smart Универзална АА ААА Стандард Батерија ПолначПакет Се Вклучени1 x b TY Универзална АА ААА Батерија Полнач 4 Порти Smart Стандарден Полнач2 x 1350mah ААА NIМЗ Батерии2 x 3000m Ah АА Ni MH Батерија BatteriasФункција>> 100% Сосема Нов & Висок Квалитет И Евтини И Фабриката За Продажба>> Со 4 независни полнење слотови>> Модел за поддршка : АА ААА Батерија Batteria>> Универзална Батерија Полнач На АА ААА Batteria .>> Најдобро за PDA, дигитална камера, преносни игри, MP3 / MD / CDплеери, Автомобил играчки,светло.>> Ако имате било какви прашања во врска со големини , бои , цена , испорака итн..,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со Trademanager или остави massege.ПревозотКина / Шведска / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 неделиDHL : (www.dhl.com) 27 работен денEMS : (www.ems.com.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 работен денУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

KingWei 4Pcs/многу 18650 2600mAh Батеријата 3.7 v Li-ion PCB Полнење Батерии за PowerBank

993.60 -30 % DEN 696.00

Објектот спецификите 10 Pcs / Многу СИНА Неутрален CR 123 A 16340 1200m Ah 3.7 v Liion Батерија За Светло Laser Pen Име : King Wei Батерија 18650 Модел : 18650 Тип : LiIon Батерија Вистински Капацитет : 2600m AhНоминалниот Напон : 3.7 vБоја : ЖолтаТежина : 45gБатерија : ДаБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : ДаПакување : 4pcsУпотреба : Светло Ласерски ПенКарактеристикиБезбеден и еколошки.100% Сосема Нов и Висок квалитет.18650 батерија liion литиум батерија.Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.Фото ШоуПревозотКина / Шведска / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 неделиDHL : (www.dhl.com) 27 работен денEMS : (www.ems.com.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 работен денУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

Нови VariCore V10 1.2 V 3.7 V АА / AAA 18350 18650 14500 16340 25500 10440 26650 литиум батерија полнач+HE4 2500mah

239.52 -5 % DEN 228.00

(Забелешки, ве молиме да се види јасно и да изберат да купат! Јас не сакате да ја видите купувачи, бидејќи тие не го виделе спорови!)Превозот листата : 1; само HE4 1pcs батеријата =HE4 батеријата*12; V10 и 1pcs батеријата=V10 полначот *1 +HE4 батеријата *13;V10 и 2 парчиња батеријата=V10 полначот *1+ HE4battery *2Полначот барања и функции : 1 USB DC 5 V микро текст, еден канал е независна полнење и систем за контрола2 за 2 видови на полнење струја ( / 1000ma 500ma)3...

4pcs/многу 400mah Батерии 10440 3.7 V Батерија Li-Ion Батерија на Литиум Батерии ЗА Ласерски Пен трговија на големо

638.40 -20 % DEN 511.00

4pcs / многу Батеријата 400mah 10440 3.7 V Батерија LiIon Батерија на Литиум Злато Батерии ЗА Ласерски Пен трговија на големоТип : LiIon Тесто y Број на Модел : baterie 10.440 Номиналниот Капацитет : 400mah Номинален Напон : 3.7 v Батерија : Да Батерија Време : До 500 пати Is_Customized : Да Bateria Пакување : 4 x Батеријата Употреба : Светилка, LED, Ласерски Пен, Headlamp>>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 10440 3.7 V 400mah батерија Liion литиум батерија.>>> Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.

4x BTY 9V NiMh Батерија Полнење Батерии 280mAh NI-МЗ Рециклираат За Електронска Алатка 9V Batteria Ќелија Во Парк

942.72 -6 % DEN 886.00

4x BTY 9 V Ni Mh Батерија Полнење Батерии 280m Ah NIМЗ Рециклираат За Електронска Алатка 9 V Batteria Ќелија Во ПаркЕј Почитувани,Ако имате било какви прашања во врска со големини , бои , цена , испорака итн..,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со Trademanager или остави massege.Ставка ОписБренд : Kingwei BTY 9 V Батерија 280mah NIMH БатеријаМодел : 9 V 280m Ah Полнење NIMH БатеријаХемиски Тип : Полнење NIMH Батерии 9 VСтандарден напон : 9v NIMH Батерија 280m AhТежина За 4 Pcs 280mah NIMH Батерија : 160gДимензии : 25*15*48mmЦиклус на Животот : До 1000 патиBatteria Тип : BTY 9 V Батерија NIMH БатеријаПолнење на Задржување Способност : ОКВисок Квалитет 9 V Батерија : ДаФункција : Висок Квалитет BTY 9 V 280mah БатеријаСертификација на производи : CEСпецификации : 9 V Батерија NIMH БатеријаПакет4 x BTY 9 V Батерија 280mah NIMH БатеријаФункцијата Безбедно и еколошки & Висок Квалитет и 2016 Година Нови 100% Сосема Нов & Висок квалитет и Евтини и Фабриката за Продажба 9 V батерија Ni MH Батерија 280m Ah Погоден за Мали апарати, Дигитални фото апарати, Електрични играчки ,Flashlihgt Факел,Камера, ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.ПревозотКина / Шведска / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 неделиDHL : (www.dhl.com) 27 работен денEMS : (www.ems.com.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 работен денУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

2 парчиња Etinesan 9V 3600mWh литиум li-po li-ion батерија + micro usb кабел за полнење

1631.52 -37 % DEN 1028.00

ВНИМАНИЕ : Ова Etinesan батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USBкабел.Други полначот може да не се наплаќаат,ве молиме да знаат дека се!Производ модел : УЛ9 lipo USB батерија на Електрична core тип : Висок квалитет На+ одделение литиум полимер батерија Батеријата : Помала или еднаква на 3000 пати Номинален напон : 9 V Оценет капацитет : 400m Ah Номинална енергија : 3.7 пот Оценет излезен напон : 9 V Номинална влезниот : USB Mi Cro текст / 5 V Максимална излезна струја : Помалку од 1 A Максимална текст на струјата : Помалку од 500m A Задолжен за ограничување напон : 4.25 V Целосно наполнета време : околу 2 часа Школка материјал : Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Стандардна боја : Црна, Сина Производ големина : 25.6 mm X 16.5 mm X 48mm Производ тежина : Околу 26g

2x ELEOPTION 21.6 V 3000mAh Li-ion Замена на Батеријата За Dyson V6 Душек Cordless Рачни Правосмукалка За Dyson DC58 DC59

7399.68 -40 % DEN 4440.00

Eleoption 21.6 V 3000m Ah Liion Замена на Батеријата За Dyson V6 Душек Cordless Рачни ПравосмукалкаОваа battrery е сосема нов , со висок квалитет, и компатибилен за Dyson V6, за Dyson DC58, DC59, DC61, DC62 на ЖивотнитеСпецификација : Батерија Тип : Liion БатеријаКапацитет : 3000 m AhНапон : 21.6 VБоја : БелаКомпатибилни Модели : За Dyson V6За Dyson DC58За Dyson DC59За Dyson DC61За Dyson DC62 на ЖивотнитеЗа Dyson DC72 Серија20472001209432012094720120947601209560012106910121069201Пакетот вклучува : 2 * 3000m Ah 21.6 V Liion батерија за Dyson V6

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.