• Ново
2 парчиња многу Фудбал Парче Ткаенина материјал година САД copa America печ + сомот / чувствував материјал conmebol 100 anos печ Значка

2 парчиња многу Фудбал Парче Ткаенина материјал година САД copa America печ + сомот / чувствував материјал conmebol 100 anos печ Значка

Оценка на клиентот:
DEN 230.40
DEN 219.00 -5 %

Износ
Залиха


За нас 1;Ние сме го направиле бизнис во интернет во текот на 3 години. 2;Ние имаме сопствена фабрика и може да се добие најмногу бренд производи од различни добавувачи. 3;Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите производи. Основни инструкции за користење на електрична железо направи лепенки на вашиот џерси : чекор 1 : Поставување на вашата електрична железо околу 160 степен целзиусови степени температура прилагодување. чекор 2 : Излупете исклучување на хартија зад печ(ако има) и место на печ, каде што сакаш. чекор 3 : Притиснете го железо надолу на Далноводи и задржете за 10 Long терминот инвентар, искрено бара агент, ќе добиете многу идеална цена. чекор 4 : Нека Печ се излади. Ако ви треба друг тим печ,ве молиме контактирајте ме!!

Карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D
Техника:
Извезена
Големина:
10
Стил:
Железо-На
Тип На Производ:
Закрпи

Производи во категоријата

1piece Црвена Роза Цвет Гранка Лист Везови Кристал Rhinestones Applique DIY Занает Материјал T2324

383.52 -16 % DEN 322.00

Производ Детали : Големина : Прибл целосна ширина 6.5 см / 2.55"инчи, целосна должина 9.8 cm / 3.85" инчи се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Црвена со зелена (Забелешка : боја ќе биде мала разлика со вистинската боја бидејќи на светлината и компјутерски екран) Пакет : 1 парчеИспорака : Повратни информации : 1,ве Молиме да помогне да се потврди приемот на производи откако ќе ги добијат.2, Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас прво отколку што неутрални или лоши повратни информации директно и ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволи решение.3,Со вашата поддршка,ние ќе направиме се подобро и подобро, ве Молиме љубезно ни даде позитивни повратни информации .

Organza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD-007

DEN 9486.72

0rganza чипка јака, Везови чипка јака, кошула лажни јака WNLD006Пакет : Различни itmes во различни пакување На пример : Кристал Applique Yardage : 15rds по дел,парче валани со хартија картичка;Околу 1~2pc / opp;520opp / картонска кутија;Картон мерка : 202030cm...

Бесплатен превозот НОМАДИ АВСТРАЛИЈА обичај да се шие железо на biker закрпи Мотоцикл вест јакна везови закрпи

1800.00 -25 % DEN 1350.00

—PROMTIONAL ПРОИЗВОДИ—Професионални Везени Закрпи Фабрика која главно се ангажирани во Сопствени Везови Печ, Мотоцикл Biker Печ, Јакна Печ, Фармерки Печ, Воена Значка, Филм Печ, Цртан филм Печ, Знаме Печ, 3 D Везови Печ, Клучните синџир Везови Печ и др.брза испорака, со висок квалитет, висока ефикасност, и разумна цена...

Брада закрпи за облека, железо на закрпи diy модна везови печ applique parches ropa симпатична налепници за облека 5pcs

191.52 -34 % DEN 126.00

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди...

Моден 1PC Euramerican Железо-на Црвена Роза Цвет Жени Мажи Везови Закрпи Декоративни Парчиња Прибор за Облека

DEN 18.72

ОписСтил : Железона,ШиенаГолемина : Како На СликатаМатеријал : ПолиестерБоја : ЦрвенаМодел : ВезовиКористете Опсег : Облека,Торба,Прибор За ОблекаОблик : ЦветПол : Жените И МажитеКоличина : 1 PCПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

2017 година Топла продажба модни топла топи лепило applique везови закрпи DIY додаток 1pcs продаде C5879-C5895

4.80 -17 % DEN 4.00

купувачи се покажеИмаме два вида на дамки (Топла Топи Лепило или Шиење) Ве молиме да се биде внимателен за да одберете кое ги задоволува вашата потреба...

Бесплатен превозот Голема промоција Висок квалитет на 24*11cm слонова коска бела чипка applique за фустан, превез DIY Прирачник додатоци 4pcs/торба

287.52 -10 % DEN 259.00

2014 нова високо квалитетна бела чипка applique 25*13cm за фустан свадба фустан, превез Прирачник додатоци DIY 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција Висок квалитет на 25*11cm бела чипка applique за фустан свадба фустан, превез DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција Висок квалитет на 25*12.5 см црна чипка applique за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција Висок квалитет бела чипка applique 27.5*12cm за фустан свадба фустан, превез Прирачник додатоци DIY 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуВисок квалитет 26.5*12cm црвена чипка applique за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција на бела / црвена чипка applique 10.5*8.5 cm за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pair / торба s01 многупара / многу2014 година нови Applique долго чипка додатоци Возбудува бела lacework за венчаница DIY додатоци метар2014 година нови Applique чипка додатоци sequins Возбудува бела lacework за венчаница DIY додатоци метар

Сет на 1000pcs Голем Мулти Бои 50mm Чувствува Кругови за Шиење Работи Чувствува Пакети промет на Големо со Бесплатен Превозот

DEN 1243.68

Големина : 50mm Боја : мешани КОЛИЧИНА : 1000pcs / многуСите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарокдното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направизанаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбереза мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики, но ќе се примени, мора да бидат слични како на сликите.слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД.Ве молиме кликнете на "Продажен Објект" за да пронајдете повеќе придобивки : КупониГолем Попуст Фиксна ПопустПрибл...

JOD* Големи Sequined Виножито Железо на Закрпи за Облека Декоративни Јакна Везови Облека Печ Applique Налепници DIY Значки

113.28 -0 % DEN 113.00

JOD* Големи Sequined Виножито Железо на Закрпи за Облека Декоративни Јакна Везови Облека Печ Applique Налепници DIY Значки Шема : Виножито закрпи Количина : 1 Парчиња / Многу Квалитет : Исклучителна Стил : Везови Закрпи Луѓе : Деца Девојка Момче Жените Бебе и Деца Облека : Облекувајте се Кошула Здолниште Јакна Фармерки и Престилка DIY Декорација : Закрпи За Облека, Железо На Закрпи Единица : 1 cm = 0.4 инченIrections За Употреба : 1...

мешавина на храна украсени со висок квалитет топла топи лепило закрпи ленти DIY вез за шиење додатоци decals C411-C5207

4.32 -7 % DEN 4.00

Имаме два вида на дамки (Топла Топи Лепило или Шиење) Ве молиме да се биде внимателен за да одберете кое ги задоволува вашата потреба...

20pcs/многу Цртан филм Овошје Вода Срцето Везови Железо, Во Парчиња Облека Appliques да се Шие На Мотив Значка DIY Облека Торба

283.20 -15 % DEN 241.00

Големина : 3.7*4.3 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на...

Извезена Печ Руската Сонцето Шкорпија Орел Моралот Печ Тактички Амблем Значки Везови Закрпи За Јакна Жан Ранец Капа

149.76 -21 % DEN 118.00

Извезена Печ Руската Сонцето Шкорпија Орел Моралот Печ Тактички Амблем Значки Везови Закрпи За Јакна Жан Ранец Капа[Спецификација] : Везени Печ Русија Руската Сонцето Шкорпија Орел Тактички Амблем Cstume Applique Значка[Материјал] : Везени Закрпи ,Кука & Јамка Назад[Size] : Како детали[Тежина] : 14 gПакет : 1 КОМПЈУТЕР во OPP вреќа1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Вез Закрпи Националното знаме Камбоџа Знаме Закрпи Железо на 8.0x5.0cm Обичај Закрпи

DEN 715.20

Техника : ВезениМикс цел прифатениКапка Брод прифатениПеч може да се прилагоди,треба дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали.Ви благодариме!!Испорака : Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен...

(5pieces) Мали Кристално Зголеми злато Кристал applique-DIY бебе Headband булчински gaeter материјали WRA-978

DEN 705.12

Мали Кристално Зголеми злато Кристал appliqueDIY бебе Headband булчински gaeter материјали WRA978100% Производство На Рачно Изработени, Со Висок Квалитет, Моден ДизајнМоже Исто Така Да Како Што Се : Употреба : (1) За свадба облека,свадба се облекуваат или навечер gown...

Покер закрпи за облека, железо на закрпи diy модна везови печ applique parches ropa симпатична налепници за облека 5pcs

198.24 -34 % DEN 131.00

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди...

Шарени мравка 3D животинско крпа печ помошен материјал рака-на ноктите мушка чевли облека applique додатоци прибор за облека

355.20 -10 % DEN 320.00

Големина : 9*8 см.Количина : 5 парчиња / многуПрирачник за мерење на големината, постои мала грешкаПревозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 1525 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 3060 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците)...

20pcs/многу везени Железо На цртан филм банана Закрпи За Облека, модни Симпатична Appliques DIY облека додаток

292.80 -25 % DEN 220.00

Големина : 5*6 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на...

76.2 MM висок Американското Знаме со Златен Орел печ /игли за облека/прилагоди со сопствено лого/симпатична

143.52 -8 % DEN 132.00

Срцето на Американското Знаме со Златен Орел везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

Colife Симпатична Мачка Железо На Закрпи Т-маица Фустани, Фармерки DIY Додаток Декорација на А-ниво Перат Налепници за Нова Година на Подарок

DEN 114.24

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАColife Симпатична Мачка Железо На Закрпи Тмаица Фустани, Фармерки DIY Додаток Декорација на Аниво Перат Налепници за Нова Година на ПодарокКупување Забелешки : 1, Цел повеќе од $6, испрати следење на број(освен далечна земја)...

1pair Зголеми Цвет Флорални Јака Шие Печ Симпатична Applique Значка Везени за Свадба Облека Биста Фустан Cheongsam DIY Decoratio

120.00 -25 % DEN 90.00

1pair Зголеми Цвет Флорални Јака Шие Печ Симпатична Applique Значка Везени за Свадба Облека Биста Фустан Cheongsam DIY Декорација Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет...

Извезена Печ Слобода Или Смрт Черепот Тактички Моралот Печ Тактички Амблем Значки Везови Закрпи За Јакна Ранец Капа

144.00 -20 % DEN 115.00

Извезена Печ Слобода Или Смрт Черепот Тактички Моралот Печ Тактички Амблем Значки Везови Закрпи За Јакна Ранец Капа[Спецификација] : Везени Печ Слобода Или Смрт Черепот Тактички Амблем Cstume Applique Значка[Материјал] : Везени Закрпи ,Кука & Јамка Назад[Size] : 10*2.5 CM[Тежина] : 14 gПакет : 1 КОМПЈУТЕР во OPP вреќа1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

JOD Кристал Железо на Закрпи за Облека Дијамант Декоративни Везови Облека Печ Applique Кристал Налепници Значки Biker

164.16 -53 % DEN 77.00

JOD Кристал Железо на Закрпи за Облека Дијамант Декоративни Везови Облека Печ Applique Кристал Налепници Значки Biker Шема : Кристал закрпи Количина : 1 Парчиња / Многу Квалитет : Исклучителна Стил : Везови Закрпи Луѓе : Деца Девојка Момче Жените Бебе и Деца Облека : Облекувајте се Кошула Здолниште Јакна Фармерки и Престилка DIY Декорација : Закрпи За Облека, Железо На Закрпи Единица : 1 cm = 0.4 инченIrections За Употреба : 1...

300pcs 30мм Висина Не-плетени Ткаенини Број Азбука Мешани Образовни Играчка Печ Appliques за DIY Игла Занает, бебе соба Оркестарот

DEN 673.44

Големина : Прибл 30мм Висина со 34mm ширина Боја : Multicolor Материјал : се Чувствува КОЛИЧИНА : 300pcs / многу ако ви се допаѓа мали букви,pls линк Сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере.Слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД.Ве молиме кликнете на "Продажен Објект" за да пронајдете повеќе придобивки : Купони Фиксна ПопустПрибл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.