• Ново
5 парчиња/многу Сончоглед Мушка Парче Applique Везови Цвет Железо На Закрпи Sequins DIY Занает Облека Текстил Декорација

5 парчиња/многу Сончоглед Мушка Парче Applique Везови Цвет Железо На Закрпи Sequins DIY Занает Облека Текстил Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 479.52
DEN 456.00 -5 %

Износ
Залиха


За користење на режимот на : Железо на
Големина : 23*23 см
Количина : 5 парче s/многу
Прирачник за мерење на големината, постои мала грешка
Превозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 15-25 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 30-60 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците). Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. 2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Контакт со нас на : 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. 2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Sequined
Големина:
23cm
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
PA16052401

Производи во категоријата

МАНДРАК, Везени Закрпи Направени од страна на Twill со Merrow Граница и ПВЦ Поддршка Прифати Прилагодено MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 6504.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в Клиентот дизајн се добредојдениг...

20pcs/многу цртан филм Писмо Везени закрпи железо на печ Мотив да се шие на железо на Applique DIY облека додаток Бесплатен Превозот

292.80 -25 % DEN 220.00

Големина : 5.8*3 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на...

Шарени мравка 3D животинско крпа печ помошен материјал рака-на ноктите мушка чевли облека applique додатоци прибор за облека

355.20 -10 % DEN 320.00

Големина : 9*8 см.Количина : 5 парчиња / многуПрирачник за мерење на големината, постои мала грешкаПревозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 1525 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 3060 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците)...

Извезена Печ Слобода Или Смрт Черепот Тактички Моралот Печ Тактички Амблем Значки Везови Закрпи За Јакна Ранец Капа

144.00 -20 % DEN 115.00

Извезена Печ Слобода Или Смрт Черепот Тактички Моралот Печ Тактички Амблем Значки Везови Закрпи За Јакна Ранец Капа[Спецификација] : Везени Печ Слобода Или Смрт Черепот Тактички Амблем Cstume Applique Значка[Материјал] : Везени Закрпи ,Кука & Јамка Назад[Size] : 10*2.5 CM[Тежина] : 14 gПакет : 1 КОМПЈУТЕР во OPP вреќа1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Брада закрпи за облека, железо на закрпи diy модна везови печ applique parches ropa симпатична налепници за облека 5pcs

191.52 -34 % DEN 126.00

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди...

Бесплатен превозот Голема промоција Висок квалитет на 24*11cm слонова коска бела чипка applique за фустан, превез DIY Прирачник додатоци 4pcs/торба

287.52 -10 % DEN 259.00

2014 нова високо квалитетна бела чипка applique 25*13cm за фустан свадба фустан, превез Прирачник додатоци DIY 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција Висок квалитет на 25*11cm бела чипка applique за фустан свадба фустан, превез DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција Висок квалитет на 25*12.5 см црна чипка applique за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција Висок квалитет бела чипка applique 27.5*12cm за фустан свадба фустан, превез Прирачник додатоци DIY 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуВисок квалитет 26.5*12cm црвена чипка applique за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција на бела / црвена чипка applique 10.5*8.5 cm за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pair / торба s01 многупара / многу2014 година нови Applique долго чипка додатоци Возбудува бела lacework за венчаница DIY додатоци метар2014 година нови Applique чипка додатоци sequins Возбудува бела lacework за венчаница DIY додатоци метар

Покер закрпи за облека, железо на закрпи diy модна везови печ applique parches ropa симпатична налепници за облека 5pcs

198.24 -34 % DEN 131.00

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди...

33*30cm Срце облик на Око Закрпи Окото Sequined Закрпи за Облека, Торби за DIY Облека, Додатоци Sequins Appliques Печ Големи

DEN 251.04

Опис на производот 33*30cm Срце облик на Око Закрпи Окото Sequined Закрпи за Облека, Торби за DIY Облека, Додатоци Sequins Appliques Печ ГолемиОвие мушка парче не е ламиниране ~ треба шиење!(Бесплатен Дар Pin)Напомена : Ве молиме внимателно да се споредуваат и да се потврдиАко ви треба одредена број, ве молиме да ни оставите порака.Целосна вез , многу добар квалитет !!!!Пеглање платно поставено на употреба : општи мал во големина, дебелина од 0,1 см, широка палета на ткаенини погодни за споредба, со користење на повеќето едноставен...

Colife Симпатична Мачка Железо На Закрпи Т-маица Фустани, Фармерки DIY Додаток Декорација на А-ниво Перат Налепници за Нова Година на Подарок

DEN 114.24

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАColife Симпатична Мачка Железо На Закрпи Тмаица Фустани, Фармерки DIY Додаток Декорација на Аниво Перат Налепници за Нова Година на ПодарокКупување Забелешки : 1, Цел повеќе од $6, испрати следење на број(освен далечна земја)...

JOD* Големи Sequined Виножито Железо на Закрпи за Облека Декоративни Јакна Везови Облека Печ Applique Налепници DIY Значки

113.28 -0 % DEN 113.00

JOD* Големи Sequined Виножито Железо на Закрпи за Облека Декоративни Јакна Везови Облека Печ Applique Налепници DIY Значки Шема : Виножито закрпи Количина : 1 Парчиња / Многу Квалитет : Исклучителна Стил : Везови Закрпи Луѓе : Деца Девојка Момче Жените Бебе и Деца Облека : Облекувајте се Кошула Здолниште Јакна Фармерки и Престилка DIY Декорација : Закрпи За Облека, Железо На Закрпи Единица : 1 cm = 0.4 инченIrections За Употреба : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.