• Ново
1PCS НОВИ Пустината Индикатор Дизајн Значка Железо-На Закрпи Везени Appliques за Шиење Парче Облека Налепници Облека DIY

1PCS НОВИ Пустината Индикатор Дизајн Значка Железо-На Закрпи Везени Appliques за Шиење Парче Облека Налепници Облека DIY

Оценка на клиентот:
DEN 18.24
DEN 13.00 -29 %

Износ
Залиха


информации :
Etter Печ Симпатична Децата Цртан филм Iron На Смешно Мода Закрпи За Облека значки Обичај Евтини Везени Закрпи Налепници Големина : како слика Количина : 1pcs/многу DIY со децата заедно. среќни секој ден со насмевка ^-^ .
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
120311
Бренд Име:
OEMOO
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Големина:
54*59mm
Е Прилагодена:
Yes
границата:
топла намали
Име 1:
Панк Печ Рок Печ
Име 2:
Евтини Везени Закрпи
Име 3:
печ applique

Производи во категоријата

20pcs/многу везени Железо На цртан филм банана Закрпи За Облека, модни Симпатична Appliques DIY облека додаток

292.80 -25 % DEN 220.00

Големина : 5*6 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на...

1piece Црвена Роза Цвет Гранка Лист Везови Кристал Rhinestones Applique DIY Занает Материјал T2324

383.52 -16 % DEN 322.00

Производ Детали : Големина : Прибл целосна ширина 6.5 см / 2.55"инчи, целосна должина 9.8 cm / 3.85" инчи се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Црвена со зелена (Забелешка : боја ќе биде мала разлика со вистинската боја бидејќи на светлината и компјутерски екран) Пакет : 1 парчеИспорака : Повратни информации : 1,ве Молиме да помогне да се потврди приемот на производи откако ќе ги добијат.2, Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас прво отколку што неутрални или лоши повратни информации директно и ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволи решение.3,Со вашата поддршка,ние ќе направиме се подобро и подобро, ве Молиме љубезно ни даде позитивни повратни информации .

Извезена Печ Руската Сонцето Шкорпија Орел Моралот Печ Тактички Амблем Значки Везови Закрпи За Јакна Жан Ранец Капа

149.76 -21 % DEN 118.00

Извезена Печ Руската Сонцето Шкорпија Орел Моралот Печ Тактички Амблем Значки Везови Закрпи За Јакна Жан Ранец Капа[Спецификација] : Везени Печ Русија Руската Сонцето Шкорпија Орел Тактички Амблем Cstume Applique Значка[Материјал] : Везени Закрпи ,Кука & Јамка Назад[Size] : Како детали[Тежина] : 14 gПакет : 1 КОМПЈУТЕР во OPP вреќа1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Моден 1PC Euramerican Железо-на Црвена Роза Цвет Жени Мажи Везови Закрпи Декоративни Парчиња Прибор за Облека

DEN 18.72

ОписСтил : Железона,ШиенаГолемина : Како На СликатаМатеријал : ПолиестерБоја : ЦрвенаМодел : ВезовиКористете Опсег : Облека,Торба,Прибор За ОблекаОблик : ЦветПол : Жените И МажитеКоличина : 1 PCПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Сет на 1000pcs Голем Мулти Бои 50mm Чувствува Кругови за Шиење Работи Чувствува Пакети промет на Големо со Бесплатен Превозот

DEN 1243.68

Големина : 50mm Боја : мешани КОЛИЧИНА : 1000pcs / многуСите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарокдното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направизанаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбереза мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики, но ќе се примени, мора да бидат слични како на сликите.слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД.Ве молиме кликнете на "Продажен Објект" за да пронајдете повеќе придобивки : КупониГолем Попуст Фиксна ПопустПрибл...

3D Везови закрпи Јамка И Кука Ранг налепници надворешниот небото закрпи armband Зомби Хантер тактички тим Градите Печ

DEN 186.24

3 D Везови armband Јамка И Кука Ранг налепници надворешниот небото Везови armband Зомби Хантер тактички тим Градите ПечГолемина : 8.5*8 CM(3.3" x3.1")

Шарени мравка 3D животинско крпа печ помошен материјал рака-на ноктите мушка чевли облека applique додатоци прибор за облека

355.20 -10 % DEN 320.00

Големина : 9*8 см.Количина : 5 парчиња / многуПрирачник за мерење на големината, постои мала грешкаПревозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 1525 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 3060 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците)...

Вез Закрпи Националното знаме Камбоџа Знаме Закрпи Железо на 8.0x5.0cm Обичај Закрпи

DEN 715.20

Техника : ВезениМикс цел прифатениКапка Брод прифатениПеч може да се прилагоди,треба дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали.Ви благодариме!!Испорака : Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен...

20pcs/многу цртан филм Писмо Везени закрпи железо на печ Мотив да се шие на железо на Applique DIY облека додаток Бесплатен Превозот

292.80 -25 % DEN 220.00

Големина : 5.8*3 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на...

2 парчиња многу Фудбал Парче Ткаенина материјал година САД copa America печ + сомот / чувствував материјал conmebol 100 anos печ Значка

230.40 -5 % DEN 219.00

За нас 1;Ние сме го направиле бизнис во интернет во текот на 3 години 2;Ние имаме сопствена фабрика и може да се добие најмногу бренд производи од различни добавувачи...

Брада закрпи за облека, железо на закрпи diy модна везови печ applique parches ropa симпатична налепници за облека 5pcs

191.52 -34 % DEN 126.00

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.