• Ново
5Pcs Мешани Случаен Sequin глувчето Закрпи Везени железо на patch за облека Јакна Applique DIY Додаток 11x8cm CP1517

5Pcs Мешани Случаен Sequin глувчето Закрпи Везени железо на patch за облека Јакна Applique DIY Додаток 11x8cm CP1517

Оценка на клиентот:
DEN 124.32
DEN 118.00 -5 %

Износ
Залиха


Answer : ___________________________ Note :
2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )
3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел. Ви благодариме за разбирањето!
4.Ако имате било какви проблеми,ве Молиме контактирајте со нас.
.
Производ Детали
5 Pcs Мешани Случаен Sequin глувчето Закрпи Везени железо на patch за облека Јакна Applique DIY Додаток 11x8cm CP1517
01
Материјал
Извезена
Големина
Прибл : 11x8cm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Исто како на слика
Количина
Врвот
Дел Бр.
CP1517
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Превозот

Карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
CP1517
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Големина:
11x8cm
Бренд Име:
Beeroom
Стил:
Шие-На
боја:
исто како на слика
промет на големо и промет на мало со:
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО
квалитет:
Врвот
Големина:
11x8cm
Функција:
Еко-Пријателски

Производи во категоријата

Трговија на големо --600 X МОДА 3CM рачно изработени Ткаенина Цвет во 4 бои (S-276A)-- Бесплатен Превозот ОД EMS

DEN 5760.00

Трговија на големо 600 X МОДА 3 CM рачно изработени Ткаенина Цвет во 4 бои (S276 A) Бесплатен Превозот ОД EMSТкаенина цветТочка бр : S276 AГолемина : Прибл.3cmПакување : OPP ВРЕЌАПратката ќе добиете е микс 4 бои(150pcs по една боја).Tks : )Ако не сакате да се меша се допаѓа ова, можете да оставите порака до нас за како да се меша кога ќе го купите.Answer : ___________________________ Note : а...

Топла Продажба ! Вез Закрпи Националното знаме, Амблем Закрпи Таџикистан Знаме Железо на 7X6CM NGQ1171

DEN 715.20

Техника : ВезениМикс цел прифатениПеч може да се прилагоди,треба дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали.Ви благодариме!!Испорака : Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен...

ZOTONE Птица Пеперутка Еднорог Печ Железо На Embroudered Закрпи За Шиење Облека Sequin Облека Налепници Diy Цртан филм Значки C

12.00 -8 % DEN 11.00

ZOTONE Птица Пеперутка Еднорог Печ Железо На Embroudered Закрпи За Шиење Облека Sequin Облека Налепници Diy Цртан филм Значки Како да го користите : (1)...

бесплатен превозот симпатична малата големина закрпи железо на закрпи закрпи за облека, Извезена Закрпи 10 парчиња/многу

DEN 287.52

Име : Железо на Платно печБоја : покаже како pictueУпотреба : одличен за детска облека текстил, итн.Answer : ___________________________ Note : Инструкции за Железо на : 1)Место далноводи кон никаде на платно директно.2)Покрие тенка крпа на далноводи,а потоа и на железо...

5 парчиња/многу Сончоглед Мушка Парче Applique Везови Цвет Железо На Закрпи Sequins DIY Занает Облека Текстил Декорација

479.52 -5 % DEN 456.00

За користење на режимот на : Железо наГолемина : 23*23 смКоличина : 5 парче s / многуПрирачник за мерење на големината, постои мала грешкаПревозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 1525 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 3060 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците)...

20pcs/многу Цртан филм Овошје Вода Срцето Везови Железо, Во Парчиња Облека Appliques да се Шие На Мотив Значка DIY Облека Торба

283.20 -15 % DEN 241.00

Големина : 3.7*4.3 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на...

Топла Продажба ! Вез Закрпи Националното знаме, Амблем Закрпи Сингапур Знаме Железо на 7X6CM NGQ1192

DEN 715.20

Техника : ВезениМикс цел прифатениПеч може да се прилагоди,треба дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали.Ви благодариме!!Испорака : Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен...

Топла Продажба ! Вез Закрпи Националното знаме, Амблем Закрпи Нов Зеланд Знаме Железо на 7X6CM NGQ1193

DEN 715.20

Техника : ВезениМикс цел прифатениПеч може да се прилагоди,треба дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали.Ви благодариме!!Испорака : Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен...

2 парчиња многу Фудбал Парче Ткаенина материјал година САД copa America печ + сомот / чувствував материјал conmebol 100 anos печ Значка

230.40 -5 % DEN 219.00

За нас 1;Ние сме го направиле бизнис во интернет во текот на 3 години 2;Ние имаме сопствена фабрика и може да се добие најмногу бренд производи од различни добавувачи...

Топла Продажба ! Вез Закрпи Националното знаме, Амблем Закрпи Нигер Знаме Железо на 7X6CM NGQ1142

DEN 715.20

Техника : ВезениМикс цел прифатениПеч може да се прилагоди,треба дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали.Ви благодариме!!Испорака : Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен...

Арканзас Државниот Печат Знаме везови печ 2.5 широк превозот/мечот/везови appliques/значки

950.40 -8 % DEN 875.00

Арканзас Државниот Печат Знаме везови печГолемина : 2.5 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на задната страна од печ.2...

Топла Продажба ! Вез Закрпи Националното знаме, Амблем Закрпи U. С. С. Р Знаме Железо на 7X6CM NGQ1145

DEN 715.20

Техника : ВезениМикс цел прифатениПеч може да се прилагоди,треба дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали.Ви благодариме!!Испорака : Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен...

Висок квалитет 10pcs воена везови patch за момче мажите облека фармерки јакна железо на облека војска appliques значки ткаенина DIY

229.44 -29 % DEN 163.00

Големина на : на сликата Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DIY 2 парчиња чисто Стакло Кристал Закрпи Applique Трим да се Шие на Свадба Појас Sash Кроење за Свадба Вечерни Фустани HD-654

685.44 -18 % DEN 562.00

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека : Над $200,DHL бесплатен превозотDIY 2 парчиња чисто Стакло Кристал Закрпи Applique Трим да се Шие на Свадба Појас Sash Кроење за Свадба Вечерни Фустани HD654Боја : Јасно Ston е (Ако ви треба други бои ,pls контактирајте со нас пред место цел)Големина : 23*7.2 cmПозлата боја : Sliver Пакување : 2 КОМПЈУТЕРИ Бесплатен превозот : CPAM (кина пост воздух mail ) или e Packt Детали Покажуваат Висок квалитет,Shinning камен...

TIANXINYUE 20pcs/многу розова bumbersoll печ железо на печ Мотив да се шие на железо на Applique DIY цртан филм крпа додаток

307.20 -30 % DEN 215.00

Големина:6.2*6.4 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на...

Топла Продажба ! Вез Закрпи Националното знаме, Амблем Закрпи Србија Знаме Железо на 7X6CM NGQ1152

DEN 715.20

Техника : ВезениМикс цел прифатениПеч може да се прилагоди,треба дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали.Ви благодариме!!Испорака : Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен...

Моден Везени пеперутка закрпи железо за облека девојката убава облека закрпи DIY рачно изработени 10pcs/многу

216.00 -34 % DEN 143.00

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ако вашата нарачка вкупниот износ достигна во мојата продавница(мешани предмети се прифатливи).Ние ќе го промени превозот од Обичните Мали Пакети до Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или epacket Слободни.Ви благодариме!Име на производ : Мода Везени пеперутка закрпи железо за облека девојката убава облека закрпи DIY рачно изработени 10pcs / многуГолемина : околу 3.9 cm*3.0 cmБоја : како на сликаКоличина : 10 компјутери / многуСите од нив се многу добри!Сите од нив може да биде и на железо и да се шие наКако Да Се Железо Печ : 1...

1pair Зголеми Цвет Флорални Јака Шие Печ Симпатична Applique Значка Везени за Свадба Облека Биста Фустан Cheongsam DIY Decoratio

120.00 -25 % DEN 90.00

1pair Зголеми Цвет Флорални Јака Шие Печ Симпатична Applique Значка Везени за Свадба Облека Биста Фустан Cheongsam DIY Декорација Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет...

Топ Одделение Чипка 1Yards 2cm sequins Beaded Чипка Намали Гроздобер Mesh Ткаенини Paillette Чипка Beaded Бисер Трим Плетенка Чипка Applique

575.52 -5 % DEN 547.00

13.29 / метар дворот дворот дворот дворот дворФункција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) : 2cm

Топла Продажба ! Вез Закрпи Националното знаме, Амблем Закрпи Saint Kitts Невис Знаме Железо на 7X6CM NGQ1159

DEN 715.20

Техника : ВезениМикс цел прифатениПеч може да се прилагоди,треба дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали.Ви благодариме!!Испорака : Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.