• Ново
Заковки M4 x 9 Месинг Рамна Глава Тубуларна 1000 парчиња

Заковки M4 x 9 Месинг Рамна Глава Тубуларна 1000 парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 1776.00

Износ
Залиха


Предмет : M4 x 9 Месинг Рамна Глава Тубуларна Заковки 1000 парчиња
Материјал : Месинг Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 1000pcs/многу. Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации : Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар врати Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. Jiashan Shun Heng fastener Co.,Ltd. се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во Југоисточна Азија, Источна Европа, Африка, Блискиот Исток, САД,Русија,и така натаму.
Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот за да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист.

Карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
M4x9
Кол.:
4 mm
Должина(мерено од под главата):
9 mm
Материјал:
Дувачкиот

Производи во категоријата

60PCS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Занитвам Ореви Поставите Ореви Вметнете Reveting Мулти Големина Занитвам Ореви Колокација M4 M5 M6 М8

624.00 -5 % DEN 593.00

започнетекрајотНерѓосувачки Челик Рамна Глава Занитвам Ореви Вклучува : М415 PCSM515 PCSM615 PCSМ815 PCSАко ви треба различни комбинации, ве молиме ги споделите со нас...

100Pcs Сребро Плоштадот Заковки за Торба Декорација 6mm

DEN 36.96

44695257Боја : Сребро Големина : 6mm Облик : плоштадот Количина : 100 компјутери Боја : СребренаГолемина : 6mmОблик : плоштадКоличина : 100 компјутериПакетот вклучува : 100 X заковкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 см.

CNIM Топла 100X Бронза Заковки се однесува 15mm ѕвезда заковки торба / Чевли / Ракавици

53.28 -8 % DEN 49.00

CNIM Топла 100 X Бронза Заковки се однесува 15mm ѕвезда заковки торба / Чевли / РакавициToughen нагоре и да ги прилагодите на вашиот облека и додатоци со овие 15mm бронзаобоените метали пирамида studs...

М4 М4 M5*6 M4x6 М5*12 M5x12 Сребрен Тон GB109 Алуминиум Заковки АЛ Алуминиум Удар Рамна Глава Солидна Занитвам

DEN 296.16

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М4 М4 M5*6 M4x6 М5*12 M5x12 Сребрен Тон GB109 Алуминиум Заковки АЛ Алуминиум Удар Рамна Глава Солидна Занитвам 最少5个字符 Мерки Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm d Norminal Дијаметар 2 2.5 3 3.5 4 5 6 8 10 max 2.06 2.56 3.06 3.58 4.08 5.08 6.08 8.1 10.1 мин 1.94 2.44 2.94 3.42 3.92 4.92 5.92 7.9 9.9 dk max 4.24 5.24 6.24 7.29 8.29 10.29 12.35 16.35 20.42 мин 3.76 4.76 5.76 6.71 7.71 9.71 11.65 15.65 19.58 k max 1.2 1.4 1.4 1.8 2 2.2 2.6 3 3.44 мин 0.8 1 1.2 1.4 1.6 1.8 2.2 2.6 2.96

М3 М3 М5*16 M3x16 М5*8 M5x8 Сребрен Тон GB109 Алуминиум Заковки АЛ Алуминиум Удар Рамна Глава Солидна Занитвам

272.16 -0 % DEN 272.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М3 М3 М5*16 M3x16 М5*8 M5x8 Сребрен Тон GB109 Алуминиум Заковки АЛ Алуминиум Удар Рамна Глава Солидна Занитвам 最少5个字符 Мерки Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm d Norminal Дијаметар 2 2.5 3 3.5 4 5 6 8 10 max 2.06 2.56 3.06 3.58 4.08 5.08 6.08 8.1 10.1 мин 1.94 2.44 2.94 3.42 3.92 4.92 5.92 7.9 9.9 dk max 4.24 5.24 6.24 7.29 8.29 10.29 12.35 16.35 20.42 мин 3.76 4.76 5.76 6.71 7.71 9.71 11.65 15.65 19.58 k max 1.2 1.4 1.4 1.8 2 2.2 2.6 3 3.44 мин 0.8 1 1.2 1.4 1.6 1.8 2.2 2.6 2.96

100pcs М4 М4*12 M4X12 М4*16 M4x16 Сребрен Тон GB109 Алуминиум Заковки АЛ Алуминиум Удар Рамна Глава Солидна Занитвам

280.32 -0 % DEN 280.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 100pcs М4 М4*12 M4 X12 М4*16 M4x16 Сребрен Тон GB109 Алуминиум Заковки АЛ Алуминиум Удар Рамна Глава Солидна Занитвам 最少5个字符 Мерки Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm d Norminal Дијаметар 2 2.5 3 3.5 4 5 6 8 10 max 2.06 2.56 3.06 3.58 4.08 5.08 6.08 8.1 10.1 мин 1.94 2.44 2.94 3.42 3.92 4.92 5.92 7.9 9.9 dk max 4.24 5.24 6.24 7.29 8.29 10.29 12.35 16.35 20.42 мин 3.76 4.76 5.76 6.71 7.71 9.71 11.65 15.65 19.58 k max 1.2 1.4 1.4 1.8 2 2.2 2.6 3 3.44 мин 0.8 1 1.2 1.4 1.6 1.8 2.2 2.6 2.96

100 Компјутери Црна Најлон 5.0 mm Дното Кол Притисни Клипови Заковки сврзувачки елементи R5105

527.04 -16 % DEN 443.00

100 Компјутери Црна Најлон 5.0 mm Дното Кол Притисни Клипови Заковки сврзувачки елементи R5105 Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име На Производ Притисни Занитвам Дел Не...

M3 M3*10 M3x10 M3*12 M3x12 GB867 DIN660 Сребрен Тон АЛ Алуминиум Алуминиумски Капа од Половина Круг Пан Главата Солидна Занитвам

DEN 336.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*10 M3x10 M3*12 M3x12 GB867 DIN660 Сребрен Тон АЛ Алуминиум Алуминиумски Капа од Половина Круг Пан Главата Солидна Занитвам Мерки Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm d Norminal Дијаметар 2 3 4 5 6 8 10 12 max 2.06 3.06 4.08 5.08 6.08 8.1 10.1 12.12 мин 1.94 2.94 3.92 4.92 5.92 7.9 9.9 11.88 dk max 3.74 5.54 7.39 9.09 11.35 14.35 17.35 21.42 min 3.26 5.06 6.81 8.51 10.65 13.65 16.35 20.58 k max 1.4 2 2.6 3.2 3.84 5.04 6.24 8.29 мин 1 1.6 2.2 2.8 3.36 4.56 5.76 7.71

10 Парчиња 17mm Кожа Занает Појас Солидна Месинг Триаголник D Прстен Вртливата Главата Занитвам Назад / Месинг Боја

DEN 636.00

Овој оглас е за 10 Триаголник D Прстен Вртливата Главата ЗанитвамМатеријал : Цврсти МесингБоја : МесингГолемина : 17mm ( ве Молиме видете слика 2 за повеќе детали големина)Пакетот вклучува : 10 Заковки

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.