• Ново
HAWSON Татковци Ден Подарок за Тато Класичен Мат Cufflinks со Луксузни Слободни Кутија

HAWSON Татковци Ден Подарок за Тато Класичен Мат Cufflinks со Луксузни Слободни Кутија

Оценка на клиентот:
DEN 239.52

Износ
Залиха


Добиете Вашите Производи Побрзо
1.Нашата Продавница Сите Објекти Што Доаѓаат Со Кутија (Слободен Подарок Пакување Кутија).
2.Нашата Продавница Поддршка На Големо,Големо Цена Количина Започне Од 6 По Пар ,Парче Или Поставување На Објектот.Цената Ве Молиме Контактирајте Не Преку Трговија Со Датотеки, Или Да Ни Оставите Порака. Повеќе Количина, Цена Поевтини.
Објектот Спецификации :
Предмет Тип : Ткаенината Линкови
Парична Казна Или Мода : Мода
Метали Тип : Метал
Материјал : Бакар
Пол : Мажи
Манжетната Линкови Стил : Трендовски
Облик/Шаблон : Плоштад
Повод : Партија /Свадбена/Состанок /Церемонија
Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 10295
Боја : Како На Сликата
Големина : 20x12mm
Тежина : 15.2 g
Пакување : Еден пар спакувани во една кутија,Доаѓаат со бесплатен кутија за пакување.
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.
Нови Дизајни :
Детали Покажуваат :
Примена :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За плаќање :
-Ние прифаќаме Али плати тука.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
Пакување Методи Изборни :

Карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAWSON
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
10295
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
боја:
IP Црна
Место на Потекло:
Guangdong ,Кина
Тип:
Cufflinks
Пакет:
Еден Пар Се Спакувани Во Кутија
Genden:
Мажи
Трговија на големо:
Да достапни
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Тежина:
15.2 g
Позлатен Лим Вид:
Родиум Позлатен
Големина:
20x12mm

Производи во категоријата

dongsheng Топла Продажба Кошула Mens Дизајн Полицијата Кутија Сина Сребрен Тон Cufflinks -40

103.68 -42 % DEN 60.00

dongsheng Топла Продажба Кошула Mens Дизајн Полицијата Кутија Сина Сребрен Тон Cufflinks 40 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

SHANH ZUN 6 Метал Јака Останува Празник Божиќ Подарок Сет 3 Големини со Јака Останува Црна Пиштол за Тато Мажите Сопруг Момче Пријател

335.04 -10 % DEN 301.00

SHANH ZUN 6 Метал Јака Останува Празник Божиќ Подарок Сет 3 Големини со Јака Останува Црна Пиштол за Тато Мажите Сопруг Момче ПријателБренд Име : SHANH ZUNМатеријал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик​Пакување Се Вклучени : 3 Пара 1 Поставите;3 Различни Должина : 2.2" / 2.5" / 2.75";

Новиот Божиќ дрво форма ткаенината линкови испрати нејзиниот дечко за да испратите неговата девојка облека модни додатоци бутици Cufflinks

268.80 -5 % DEN 255.00

Име на производ : новата елка форма ткаенината линкови испрати нејзиниот дечко за да испратите неговата девојка облека модни додатоци бутици CufflinksГолемина : 21*12mmТежина : 19.8 g / парПлоча : Бела ЧеликМатеријал : МесингКатегорија : Бакар cufflinks,свадба кошула cufflinks, Компас cufflinks,Билијард cufflinks,Животински cufflinks, Хороскопски Cufflinks

1Pair Нерѓосувачки Челик Mens Cufflinks Groomsmen Ткаенината Линкови Луксузен Бренд Кошула Cufflinks Оригиналната Боја на Правоаголник 15x11 17.5x16mm

231.84 -25 % DEN 174.00

Добредојдовте на нашата продавница : )1 Pair Нерѓосувачки Челик Mens Cufflinks Groomsmen Ткаенината Линкови Луксузен Бренд Кошула Cufflinks Оригиналната Боја на Правоаголник 15x11 17.5x16mmПовеќе предметипревозотA : 25 дена за обработка за да се испрати својата стока по исплата е расчисти за да имаме големи акции на рака...

HAWSON Кристал Cufflinks Персоналните Црна Нерегуларни Површината Мажите француски Кошула Ткаенината линкови Манжетната

DEN 669.12

Објектот Спецификации : Предмет Тип : Ткаенината ЛинковиПарична Казна Или Мода : МодаМетали Тип : МеталМатеријал : БакарПол : МажиМанжетната Линкови Стил : ТрендовскиОблик / Шаблон : ПлоштадПовод : Партија / Свадбена / Состанок / ЦеремонијаОпис : Бренд : HAWSONБрој На Модел : 14134Боја : Како На СликатаГолемина : 11*15 mmТежина : 7.2 gПакување : Еден пар спакувани во една кутија.Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.Детали Покажуваат : Примена : За Да Примате Адреса : 1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.За плаќање : Ние прифаќаме Али плати тука.Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.За Превозот : За Услугата : 1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Алида се изречни или да ни email.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.За Повратни Информации : Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме...

3 Бои со Висок Квалитет Mens Накит Кошула Ткаенината линк Најдобри Продажба на Природата Камен CuffLinks Свадба се Облекуваат за Groomsmen

DEN 575.52

Објектот Spect : Предмет Тип : Ткаенината ЛинковиПарична Казна Или Мода : МодаМетали Тип : МеталМатеријал : БакарПол : МажиМанжетната Линкови Стил : ТрендовскиОблик / Шаблон : ПравоаголникПовод : Партија / Свадбена / Состанок / ЦеремонијаОпис : Бренд : HAWSONБрој На Модел : 12183Боја : Како На СликатаГолемина : 17*14 ммТежина : само 11,6 gПакување : Еден пар спакувани во една кутија,Доаѓаат со бесплатен кутија за пакување.Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.Детали Покажуваат : Примена : За Да Примате Адреса : 1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.За плаќање : Ние прифаќаме Али плати тука.Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.За Превозот : За Услугата : 1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Алида се изречни или да ни email.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.За Повратни Информации : Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме...

еден пар популарни легура плоштадот 2cm црна глеѓ француски стил машка кошула ткаенината линкови xyc137

94.08 -14 % DEN 81.00

Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Количина : еден пар Материјал : алуминиум боја : како фотографија облик : плоштадот pendant големина : 2cmЉубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја КупитеБоја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.Ви благодариме!Shippment Ние брод во светот...

еден пар мода легура 2.8 cm Hexagram родиум обложено со висок квалитет француски cufflinks xyc107

92.64 -14 % DEN 80.00

Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Количина : еден пар Материјал : алуминиум боја : како фотографија облик : тркалезна pendant големина : 2.8 cmЉубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја КупитеБоја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.Ви благодариме!Shippment Ние брод во светот...

Мода Во Светот На Модата Cufflinks Мажите Блуз Автомобил Моторни Tachometer Ракав Помине Цинк Легура Одговара На Свадба Cufflinks За Mens Подароци

249.12 -10 % DEN 224.00

Стил : мода накит , cufflinksМатеријал : еколошки бакарПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : 100% сосема нов, одлична занаетОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаДобредојдовте на нашиот магазин,се надевам дека ќе имаат среќен шопинг!Се надевам дека тоа ви носи добро расположение.Вашето задоволство е нашиот најголем извршување...

Новодојдени Мешан Модел Едрилици Сребро Позлатен Cufflinks за мажите и жените 18mm стакло Cufflinks за mens XK0006a-d

191.04 -45 % DEN 105.00

Новодојдени Мешан Модел Едрилици Сребро Позлатен Cufflinks за мажи ижените 18mm стакло Cufflinks за mens XK0006adПакувањеСтандард OPP вреќа или со силна картон надворТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.