• Ново
Цврсти Спојка 5mm да 8мм L22 во Месинг

Цврсти Спојка 5mm да 8мм L22 во Месинг

Оценка на клиентот:
DEN 528.00

Износ
Залиха


Цврсти Спојка 5mm да 8мм L22 во Месинг
Дијаметар 16mm, Должина 22mm
Вратило дупка : 5-8мм
Метал Спојка изработени од Месинг ,со Висок вкочанетост крути цевки за апликации
Висок квалитет на алуминиум спојка е широко се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завртка возење, машина платформа,ЦПУ итн.
Пакување & Испорака :
1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;
2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс. Ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини. За земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини;
3.Сите производи ќе бидат спакувани во stadard извоз пакет.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот servic;
5.Секој увоз надоместоци или давачки на купувачот одговорност.
Рок На Плаќање :
1.Paypal
2.Т/Т
3.Банкарски трансфер
4.Western Union
5.Moneygram
6.Alibaba Зачувам
Наплата & Замена на терминот :
1. Ние нудиме вистински сигурен квалитетни информации до клиентите;
2. 30 дена со гаранција со поднесени за не-оригинални делови;
3. Било каков проблем во врска делови,pls дозволете ни да знам побрзо;
4. Ако стоката треба да се врати,pls се задржи оригиналната состојба;
5. Сите транспортни трошоци ќе бидат на товар на купувачите.

Карактеристики

Број На Модел На:
RCC58 5-8
Структура:
Универзална
Флексибилен или Цврсти:
Крути
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Алуминиум

Производи во категоријата

1pcs 9.5x10mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 25mm Должина 34mm

DEN 719.52

1pcs 9.5x10mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 25mm Должина 34mmСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 34mm Дијаметар : 25mm Вратило употреба : 9.5 mm x 10ммПакување incluing : 1 buc 9.5x10mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 25mm Должина 34mm

Нова продажба ! 3pcs 8мм да 14mm CNC Стартер Вратило Спојка Конектор Флексибилни Вилица Spider Слива Цевки со Дијаметар 30мм Должина 35mm

DEN 1218.24

3pcs 8 x 14 mm флексибилни слива спојкаAnswer : ___________________________ Note : стандардна должина е 35mm,со дијаметар е 30мм, внатре дијаметар е од 8мм да 22mm,во овој опсег,изберете ви треба.pls контактирајте со нас.многу tks.Карактеристики : 1...

Gcr15 NU1008 EM или NU1008 ECM (35x62x14mm)или N1008 EM или N1008 ECM Месинг Кафез Цилиндрични Валчести Лежишта ABEC-1,P0

DEN 410.88

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

6mm да 6mm 2 парчиња/број 6*6mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 30мм Должина 35mm

DEN 622.08

6mm да 6mm 2 парчиња / број 6*6mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 30мм Должина 35mmСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 35mm Дијаметар : 30мм Вратило употреба : 6mm x 6mm

Флексибилни Стегање Спојка 8мм Вратило 8мм да 10мм w/ стегање завртки

DEN 576.00

Стегање Флексибилни ЦевкиДијаметар 20mm, Должина 25mm8мм да 10мм w / стегање заврткиПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

Бесплатен Превозот 6*8мм Спојка вратило спојки OD19mm или OD18mm*25мм флексибилни за cnc дел мотор

DEN 661.92

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 8ммТочка Бр Спојка 6mmx8mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d2=8мм,D=19 или 18mm,L=25mmАко се бара за други големина, ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат пораки!

РК Авион 2mm да 3мм Моторни Спојка Конектор w L Форма Окно

DEN 48.96

Име на производ : Моторни Спојка Конектор;Тип : 2mm да 3ммВкупна Големина : 20*9mm(L*D);Главни Бои : Златен ТонМатеријал : Метал, ПластикаТежина : 11gПакет Содржина : 1 x Моторни Спојка за Полнач,1 x L Форма Вратило,Неколку Планината Додатоци додатоци за РК Модел на мотор, како што се авион брод модел.Големина : 20*9mmБоја : Злато На ЅвонењеТопло Информации1...

4pcs 10x16mm D30 L40 Вратило Спојка Алуминиум Слива Флексибилни Моторни Conector Флексибилни Неколку 10мм да 16mm

1056.00 -5 % DEN 1003.00

4pcs 10x16mm D30 L40 Вратило Спојка Алуминиум Слива Флексибилни Моторни Conector Флексибилни Неколку 10мм да 16mmСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 40mm Дијаметар : 30мм Вратило употреба : 10мм x 16mm

Топла 3D печатач Stepper Моторни Флексибилни Цевки Спојка /Вратило Спојки 5mm*8мм*25мм флексибилни вратило вратило спојка motorcoupling

84.96 -25 % DEN 64.00

Топла 3 D печатач Stepper Моторни Флексибилни Цевки Спојка / Вратило Спојки 5mm*8мм*25мм флексибилни вратило вратило спојка motorcouplingКарактеристики : 100% Сосема Нов И Висок квалитетВратило спојка Често се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор,енкодер, завртка возење, машина платформа, итнВратило : 5 х 8мм.Должина : 25мм.Дијаметар : 19mm.Материјал : АлуминиумСпецификации : Големина : 19*25 mm(D*H)Нето тежина : 16 gПакет тежина : 26 gБоја : СребренаПакување Содржина : 1 x Моторни Вратило Спојка Спојка

2 парчиња 6.35 mm до 10mmm D30 L35 Слива Вратило Спојка Алуминиум Флексибилни За CNC

DEN 622.08

2 парчиња 6.35 mm до 10mmm D30 L35 Слива Вратило Спојка Алуминиум Флексибилни За CNCСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 35mm Дијаметар : 30мм Вратило употреба : 6.35 mm x 10мм

2 парчиња/многу Вратило Спојка 8x10mm D30 L35 Алуминиум Флексибилни За CNC Мелница

DEN 622.08

2 парчиња / многу Вратило Спојка 8x10mm D30 L35 Алуминиум Флексибилни За CNC МелницаСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 35mm Дијаметар : 30мм Вратило употреба : 8мм х 10мм

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.