• Ново
Стегање Крути Цевки 5/8мм L35

Стегање Крути Цевки 5/8мм L35

Оценка на клиентот:
DEN 720.00

Износ
Залиха


Стегање Крути Цевки 5/8мм L35
Дијаметар 20mm, Должина 35mm
Вратило дупка : 5-8мм
Висок квалитет на алуминиум спојка е широко се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завртка возење, машина платформа,ЦПУ итн.
Пакување & Испорака :
1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;
2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс. Ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини. За земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини;
3.Сите производи ќе бидат спакувани во stadard извоз пакет.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот servic;
5.Секој увоз надоместоци или давачки на купувачот одговорност.
Рок На Плаќање :
1.Paypal
2.Т/Т
3.Банкарски трансфер
4.Western Union
5.Moneygram
6.Alibaba Зачувам
Наплата & Замена на терминот :
1. Ние нудиме вистински сигурен квалитетни информации до клиентите;
2. 30 дена со гаранција со поднесени за не-оригинални делови;
3. Било каков проблем во врска делови,pls дозволете ни да знам побрзо;
4. Ако стоката треба да се врати,pls се задржи оригиналната состојба;
5. Сите транспортни трошоци ќе бидат на товар на купувачите.

Карактеристики

Број На Модел На:
CRCD20L35 5-8
Структура:
Универзална
Флексибилен или Цврсти:
Крути
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Алуминиум

Производи во категоријата

4pcs 10x16mm D30 L40 Вратило Спојка Алуминиум Слива Флексибилни Моторни Conector Флексибилни Неколку 10мм да 16mm

1056.00 -5 % DEN 1003.00

4pcs 10x16mm D30 L40 Вратило Спојка Алуминиум Слива Флексибилни Моторни Conector Флексибилни Неколку 10мм да 16mmСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 40mm Дијаметар : 30мм Вратило употреба : 10мм x 16mm

Бесплатен Превозот 6*8мм Спојка вратило спојки OD19mm или OD18mm*25мм флексибилни за cnc дел мотор

DEN 661.92

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 8ммТочка Бр Спојка 6mmx8mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d2=8мм,D=19 или 18mm,L=25mmАко се бара за други големина, ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат пораки!

Цврсти Спојка 5mm да 8мм L22 во Месинг

DEN 528.00

Цврсти Спојка 5mm да 8мм L22 во МесингДијаметар 16mm, Должина 22mmВратило дупка : 58ммМетал Спојка изработени од Месинг ,со Висок вкочанетост крути цевки за апликацииВисок квалитет на алуминиум спојка е широко се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завртка возење, машина платформа,ЦПУ итн.Пакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

Флексибилни Стегање Спојка 8мм Вратило 8мм да 10мм w/ стегање завртки

DEN 576.00

Стегање Флексибилни ЦевкиДијаметар 20mm, Должина 25mm8мм да 10мм w / стегање заврткиПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

2 парчиња/многу Вратило Спојка 8x10mm D30 L35 Алуминиум Флексибилни За CNC Мелница

DEN 622.08

2 парчиња / многу Вратило Спојка 8x10mm D30 L35 Алуминиум Флексибилни За CNC МелницаСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 35mm Дијаметар : 30мм Вратило употреба : 8мм х 10мм

Топла 3D печатач Stepper Моторни Флексибилни Цевки Спојка /Вратило Спојки 5mm*8мм*25мм флексибилни вратило вратило спојка motorcoupling

84.96 -25 % DEN 64.00

Топла 3 D печатач Stepper Моторни Флексибилни Цевки Спојка / Вратило Спојки 5mm*8мм*25мм флексибилни вратило вратило спојка motorcouplingКарактеристики : 100% Сосема Нов И Висок квалитетВратило спојка Често се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор,енкодер, завртка возење, машина платформа, итнВратило : 5 х 8мм.Должина : 25мм.Дијаметар : 19mm.Материјал : АлуминиумСпецификации : Големина : 19*25 mm(D*H)Нето тежина : 16 gПакет тежина : 26 gБоја : СребренаПакување Содржина : 1 x Моторни Вратило Спојка Спојка

6mm да 6mm 2 парчиња/број 6*6mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 30мм Должина 35mm

DEN 622.08

6mm да 6mm 2 парчиња / број 6*6mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 30мм Должина 35mmСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 35mm Дијаметар : 30мм Вратило употреба : 6mm x 6mm

2 парчиња 6.35 mm до 10mmm D30 L35 Слива Вратило Спојка Алуминиум Флексибилни За CNC

DEN 622.08

2 парчиња 6.35 mm до 10mmm D30 L35 Слива Вратило Спојка Алуминиум Флексибилни За CNCСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 35mm Дијаметар : 30мм Вратило употреба : 6.35 mm x 10мм

Флексибилни Стегање Вратило Спојка 5 6.35 D20L25

DEN 552.00

Флексибилни Стегање Вратило Спојка 5 6.35 D20 L25Дијаметар 20mm, Должина 25mm5mm да 6.35 mm w / стегање заврткиПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

1pcs 9.5x10mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 25mm Должина 34mm

DEN 719.52

1pcs 9.5x10mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 25mm Должина 34mmСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 34mm Дијаметар : 25mm Вратило употреба : 9.5 mm x 10ммПакување incluing : 1 buc 9.5x10mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 25mm Должина 34mm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.