• Ново
Тајван бренд нов вратило позиција сензори 23731-AL606 A29-660A10 A29-660A20 23731-AL60C сензори одговара за nissan Z33 s50 на унодц

Тајван бренд нов вратило позиција сензори 23731-AL606 A29-660A10 A29-660A20 23731-AL60C сензори одговара за nissan Z33 s50 на унодц

Оценка на клиентот:
DEN 1372.32
DEN 1222.00 -11 %

Износ
Залиха


име на производ : вратило позиција сензор
ОЕМ Бр. : 23731-AL606 23731-AL60 C A29-660 A10 A29-660 A20
одговара за nissan Z33 s50 на унодц
количина : 1pc
пакет метод : неутрален кутија
место на потекло : Кина
пред поставување на цел,pls бидете сигурни дека овој дел е она што ви треба.

Карактеристики

Резолуција:
Никој
Мерен Опсег:
Никој
линеарна:
Никој
Производителот Дел Број:
23731-AL606 A29-660A10 A29-660A20 23731-AL60C
Материјал:
Метални,Пластични
Тип:
Фотоелектрически
Hysteresis:
Никој
Сместување:
Вратило
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Осветленост Дел Број:
23731-AL606 A29-660A10 A29-660A20 23731-AL60C
Чувствителност:
Никој
Бренд Име:
Кадир Koc
ОЕМ Бр.:
23731-AL606 A29-660A10 A29-660A20 23731-AL60C

Производи во категоријата

Camshaft CAM Позиција Сензор CPS За Chrysler 300 3.6 5.7 L L Dodge Неонски 2.0 L Jeep Grand Cherokee 4.0 L 5.2 L 05080577AB 3942816

1128.00 -15 % DEN 959.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : ПластикаСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаПримена : За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8Спд Авто 845 RE Транс 2013 За Chrysler 300 AWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5Брзински Автоматски W5 A580 C 2013 За Chrysler 300 AWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5Брзински Автоматски W5 A580 C ЛУКСУЗНА СЕРИЈА 2013 За Chrysler 300 AWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5Брзински Автоматски W5 A580 C VARVATOS 2013 За Chrysler 300 AWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5Брзински Автоматски W5 A580 S 2013 За Chrysler 300 RWD STR8, 6.4 L V8 SRT HEMI MDS, 5Брзински Автоматски W5 A580 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8Спд Авто 845 RE Транс 2013 За Chrysler 300 RWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5Брзински Автоматски W5 A580 C 2013За Dodge Неонски 2.0 L 4 Cyl SOHC 16 V SMPI, 4Spd...

Бесплатен Превозот! Висок Квалитет 949979-130/949979130 Вратило Позиција Сензор

768.00 -13 % DEN 668.00

Бесплатен Превозот! Висок Квалитет 949979130 / 949979130 Вратило Позиција СензорЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

Camshaft Позиција Сензор за Chrysler за Dodge Мицубиши 4882251AB Автомобил Сензор Трајни Авто Делови

365.28 -15 % DEN 311.00

ОписCamshaft аголна брзина сигнал стекнување, и внесете ја електронската контролна единица (ЕКИ), со цел да се утврди палење на мерењето и вбризгување на времето.На camshaft позиција сигнал е исто така се користи за да се идентификуваат првото палење на мерењето на моторот започне.Бидејќи camshaft позиција сензор за да се утврди кој цилиндар клипот е за да се стигне до врвот мртвите центар, тоа се нарекува цилиндар идентификација сензор.Направени од висококвалитетен материјал, прецизно направена, тоа е екстремно издржливи.Тоа е погоден за Мицубиши и така натаму, ве молиме потврдете го моделот на вашиот автомобил пред да го купите за да се избегне грешки.СпецификацијаБоја : како на сликата покажува.Материјал : метал, пластика.Применливи модели : за Chrysler CirrCamshaft Позиција Сензор за L4 2.4 L (8 Вин Цифра X) 2000,за Chrysler PT Cruiser Camshaft Позиција Сензор за L4 2.4 L Турбо 200309,за Chrysler PT Cruiser Camshaft Позиција Сензор за L4 2.4 L 200109,1997 година за Плимут Гранд Војаџер Camshaft Позиција Сензор за L4 2.4 L (8 Вин Цифра Б),199799 за Плимут Неонски Camshaft Позиција Сензор за L4 2.0 L (8 Вин Цифра Y),199700 за Плимут Војаџер Camshaft Позиција Сензор за L4 2.4 L (8 Вин Цифра Б),199799 за Мицубиши Eclipse Camshaft Позиција Сензор за L4 2.0 L (8 Вин Цифра Y),199706 за Dodge StratCamshaft Позиција Сензор за L4 2.4 L (8 Вин Цифра X) и така натаму.ЗабелешкаТаму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Пакет се вклучени : 1 * camshaft сензор.

Бесплатен Превозот! Нови Camshaft Позиција Сензор MD303088 J5T25079 За Мицубиши Galant

766.08 -13 % DEN 667.00

Бесплатен Превозот! Нови Camshaft Позиција Сензор MD303088 J5 T25079 За Мицубиши GalantЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

НОВИ 89413-33030 8941333030 СЕНЗОР ПРЕНОС РЕВОЛУЦИЈА за CAMRY СИЕНА VENZA

DEN 1168.80

НОВИ 8941333030 8941333030 СЕНЗОР ПРЕНОС РЕВОЛУЦИЈА за TOYOTA CAMRY СИЕНА VENZA2348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120294000023#2940000237294000033#2940000334294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#2940000424294000050129400005022940000503294000053229400005602940000581294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763294000077029400007822940000840294000095#

SS10201-11B1 ОДГОВАРА ЗА SUZUKI ВРАТИЛО Чудак Агол Сензор 33220-70E00 ПОЧИТ БРЗА VITARA X90 1.3 1.6 јас PC93 3322070E00

623.52 -10 % DEN 561.00

ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОРАвтомобил Компатибилност За Под SUZUKI Модели на SUZUKI BALENO (на ПРИМЕР) 1.3 SUZUKI BALENO (на ПРИМЕР) 1.3 јас 16 V SUZUKI BALENO (на ПРИМЕР) 1.6 јас 16 V SUZUKI BALENO (на ПРИМЕР) 1.6 јас 16 V 4x4 SUZUKI BALENO hatchback (на ПРИМЕР) 1.3 SUZUKI BALENO hatchback (на ПРИМЕР) 1.3 јас 16 V SUZUKI BALENO hatchback (на ПРИМЕР) 1.6 јас 16 V SUZUKI BALENO hatchback (на ПРИМЕР) 1.6 јас 16 V 4x4 SUZUKI BALENO kombi (на ПРИМЕР) 1.3 16 V SUZUKI BALENO kombi (на ПРИМЕР) 1.6 јас 16 V SUZUKI BALENO kombi (на ПРИМЕР) 1.6 јас 16 V 4x4 SUZUKI BALENO kombi (на ПРИМЕР) 1.6 јас 16 V SUZUKI BALENO kombi (на ПРИМЕР) 1.6 јас 16 V 4x4 SUZUKI го НОСАТ (FD) 1.3 SUZUKI го НОСАТ (FD) 1.3 16 V SUZUKI GRAND VITARA јас (FT, GT) 1.6 SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16 V SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16 V 4 WD SUZUKI САМУРАЈ (SJ) 1.3 Naped na 4 кола (SJ 413) SUZUKI САМУРАЈ (SJ) 1.3 Naped na 4 кола SUZUKI САМУРАЈ (SJ) 1.3 (SJ 413) SUZUKI САМУРАЈ (SJ) 1.3 (SJ 413) SUZUKI SJ 413 1.3 SUZUKI SJ 413 1.3 SUZUKI SWIFT јас (АА) 1.3 GTi / GXi (SA413, AA33) SUZUKI SWIFT јас (АА) 1.3 (SA413, AA53) SUZUKI SWIFT јас (АА) 1.3 (SA413, AA51) SUZUKI SWIFT јас (АА) 1.3 (SA413, AA51 / 53) SUZUKI SWIFT II hatchback (ЕА, MA) 1.3 (SF413, AB35) SUZUKI SWIFT II hatchback (ЕА, MA) 1.3 4 WD (SF413, AA35) SUZUKI SWIFT II hatchback (ЕА, MA) 1.3 SUZUKI SWIFT II hatchback (ЕА, MA) 1.3 (SF413, AB35) SUZUKI SWIFT II hatchback (ЕА, MA) 1.3 4 WD (SF413, AF35) SUZUKI SWIFT II hatchback (ЕА, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34) SUZUKI SWIFT II седан (АХ, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA) SUZUKI SWIFT II седан (АХ, AJ) 1.3 (SF413, AH35) SUZUKI SWIFT II седан (АХ, AJ) 1.6 i (SF416, AH14) SUZUKI SWIFT II седан (АХ, AJ) 1.6 јас 4 WD (SF416, AJ14) SUZUKI SWIFT II седан (АХ, AJ) 1.6 (SF416, AH14) SUZUKI SWIFT II седан (АХ, AJ) 1.6 4 WD (SF416, AJ14) SUZUKI SWIFT kabriolet (SF413) 1.3 i (SF413, AK35) SUZUKI VITARA (ЕТ, ТА) 1.6 јас 16 V (ЕТ, TA02) SUZUKI VITARA Cabrio (ЕТ, ТА) 1.6 јас 16 V SUZUKI ВАГОН Р (MM) 1.3 SUZUKI ВАГОН Р (MM) 1.3 4 WD SUZUKI X90 (ЕЛ) 1.6 јас 16 V 4x4 SUZUKI X90 (ЕЛ) 1.6 јас 16 VOE Броеви За Под ЕРА 550342 B ЕРА 550342 HQ ЕРА J005 T10771 METZGER 0902230 МИЦУБИШИ J5 T10771 СТАНДАРД 19117 SUZUKI 3322070 E00Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

12576519 Нови Camshaft Позиција Сензор PC652 За Isuzu Ascender Buick Рение Chevrolet Колорадо 3.7 L 4.2 L & ЗА GMC Кањонот 2.9 L

671.52 -10 % DEN 604.00

Година Производител Модел Трим Мотор 2007 Година За Buick Рение CXL Спорт Комунални 4Врата 4.2 L 256 Cu Во l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Chevrolet Колорадо LS Продолжена Кабина Пикап 4Врата 2.9 L 2921 CC 178 Cu...

Camshaft Позиција Сензор одговара за LEXUS GX470 LS430 LX470 SC430 ТОЈОТА SEQUOIA Такома 4RUNNER LAND CRUISER ТУНДРА , 90919-A5002

864.00 -6 % DEN 812.00

..ОЕМ# 90919A5002.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА LEXGX470 0905 ОДГОВАРА ЗА LEXLS430 0604 ОДГОВАРА ЗА LEXLX470 0705 ОДГОВАРА ЗА LEXSC430 1002 ОДГОВАРА ЗА ТОЈОТА 4 RUNNER 1005 ОДГОВАРА ЗА TOYOTA LAND CRUISER 0706 ОДГОВАРА ЗА ТОЈОТА SEQUOIA 0905 ОДГОВАРА ЗА ТОЈОТА Такома 1007 ОДГОВАРА ЗА TOYOTA, ТУНДРА 0905..

CENWAN Авто Вратило Позиција Сензор 0261210273 За BYD F3

DEN 864.00

АВТО ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР CKP CPS OEM : 0261210273 АВТОМОБИЛ : За BYD F3 Број на Порти : 3 Отпор [Ohm] : 860 Кабел Должина [mm] : 220Функција На ОписЧудак сензор е електронски уред се користи во внатрешно согорување на моторот за да се следи позиција или ротациона брзина на вратило...

НОВИ БРЗИНА на ПРЕНОС на СЕНЗОРОТ ОЕМ 31935-8E006 319358E006 G4T07481A ОДГОВАРА за ALTIMA MAXIMA ПОТРАГАТА SENTRA К-M

DEN 528.00

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!N EW БРЗИНА на ПРЕНОС на СЕНЗОРОТ ОЕМ 319358 E006 319358 E006 G4 T07481 A ОДГОВАРА за ALTIMA MAXIMA ПОТРАГАТА SENTRAза : За Nissan за Infiniti I30 I35 Quest T Sentar Altima MaximaПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Вратило Позиција Сензор За Мицубиши Нисан Опел Рено Trafic Сценско Megane Господар Лагуна Suzuki Volvo 1.9 dCi/DTi/ДИ

426.24 -10 % DEN 384.00

Дел Број : 23731AW300 , 93859837 , 2375000 QAB 4414098 , 8200688405 , 8200688405 , 4430629 23731AW30 A , 2373100 Q0 E , 2375000 QAJ 8200443891 , 3322067 J01000 , 3322067 J00000 7700113552 , М617112 , 4402729 , 30617112 Marke Modell Plattform Typ Baujahr Моторни Мицубиши Carisma DA_ 1.9 НЕ 2000 / 092006 / 06 1870 кзм, 85 KW, 115 КС Мицубиши Carisma DA_ 1.9 НЕ 2000 / 092006 / 06 1870 кзм, 75 KW, 102 PS Nissan Interstar Автобус X70 d Ci 100 2003 / 112016 / 12 2463 кзм, 73 KW, 99 PS Nissan Interstar Автобус X70 d Ci 80 2002 / 072016 / 12 1870 кзм, 60 KW, 82 PS Nissan Interstar Kasten X70 d Ci 100 2003 / 112016 / 12 2463 кзм, 73 KW, 99 PS Nissan Interstar Kasten X70 d Ci 80 2002 / 072016 / 12 1870 кзм, 60 KW, 82 PS Nissan Primastar Автобус X83 d Ci 100 2001 / 032016 / 12 1870 кзм, 74 KW, 101 PS Nissan Primastar Автобус X83 d Ci 80 2001 / 032016 / 12 1870 кзм, 60 KW, 80 PS Nissan Primastar Kasten X83 d Ci 100 2002 / 092016 / 12 1870 кзм, 74 KW, 100 PS Nissan Primastar Kasten X83 d Ci 80 2002 / 092016 / 12 1870 кзм, 60 KW, 82 PS Nissan Primera P12 1.9 d Ci 2003 / 042016 / 12 1870 кзм, 88 KW, 120 PS Nissan Primera Hatchback P12 1.9 d Ci 2003 / 042016 / 12 1870 кзм, 88 KW, 120 PS Nissan Primera Kombi WP12 1.9 d Ci 2003 / 042016 / 12 1870 кзм, 88 KW, 120 ГЛАСАЧКО место "Опел" Movano Combi J9 1.9 DTi 2000 / 092001 / 10 1870 кзм 59 KW, 80 ГЛАСАЧКО место "Опел" Movano Combi J9 1.9 DTi 2001 / 102016 / 12 1870 кзм, 60 KW, 82 ГЛАСАЧКО место "Опел" Movano Kasten F9 1.9 DTi 2001 / 102016 / 12 1870 кзм, 60 KW, 82 ГЛАСАЧКО место "Опел" Movano Kasten F9 1.9 DTi 2000 / 092001 / 10 1870 кзм, 59 KW, 80 ГЛАСАЧКО место "Опел" Vivaro Combi J7 1.9 ДИ 2001 / 082016 / 12 1870 кзм, 60 KW, 80 ГЛАСАЧКО место "Опел" Vivaro Combi J7 1.9 DTi 2001 / 082016 / 12 1870 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место "Опел" Vivaro Kasten F7 1.9 ДИ 2001 / 082016 / 12 1870 кзм, 60 KW, 80 ГЛАСАЧКО место "Опел" Vivaro Kasten F7 1.9 DTi 2001 / 082016 / 12 1870 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место "Рено" Espace IV JK0 / 1_ 1.9 d Ci 2002 / 112016 / 12 1870 кзм, 88 KW, 120 ГЛАСАЧКО место "Рено" Grand Scénic II JM0 / 1_ 1.9 d Ci 2004 / 042016 / 12 1870 кзм, 88 KW, 120 ГЛАСАЧКО место "Рено" Grand Scénic II JM0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 052016 / 12 1870 кзм, 96 KW, 131 PS Рено Лагуна Grandtour K56_ 1.9 d Ci 1999 / 092001 / 03 1870 кзм, 79 KW, 107 PS Рено Лагуна јас B56_, 556_ 1.9 d Ci 1999 / 092001 / 03 1870 кзм, 79 KW, 107 PS Рено Лагуна II BG0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 052016 / 12 1870 кзм, 96 KW, 130 PS Рено Лагуна II BG0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 012016 / 12 1870 кзм, 81 KW, 110 PS Рено Лагуна II BG0 / 1_ 1.9 d Ci 2001 / 032016 / 12 1870 кзм, 88 KW, 120 PS Рено Лагуна II Grandtour KG0 / 1_ 1.9 d Ci 2001 / 032016 / 12 1870 кзм, 88 KW, 120 PS Рено Лагуна II Grandtour KG0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 052016 / 12 1870 кзм, 96 KW, 130 PS Рено Лагуна II Grandtour KG0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 012016 / 12 1870 кзм, 81 KW, 110 PS "Рено" Господар II Автобус JD 1.9 d Ci 80 2001 / 112016 / 12 1870 кзм, 60 KW, 82 ГЛАСАЧКО место "Рено" Господар II Автобус JD 1.9 DTi 2000 / 092016 / 12 1870 кзм, 59 KW, 80 ГЛАСАЧКО место "Рено" Господар II Kasten FD 1.9 d Ci 80 2001 / 112016 / 12 1870 кзм, 60 KW, 82 ГЛАСАЧКО место "Рено" Господар II Kasten FD 1.9 DTi 2000 / 092016 / 12 1870 кзм, 59 KW, 80 ГЛАСАЧКО место "Рено" Megane II BM0 / 1_, CM0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 052009 / 12 1870 кзм, 96 KW, 131 ГЛАСАЧКО место "Рено" Megane II BM0 / 1_, CM0 / 1_ 1.9 d Ci 2004 / 032006 / 08 1870 кзм, 68 KW, 92 КС "Рено" Megane II BM0 / 1_, CM0 / 1_ 1.9 d Ci 2002 / 112008 / 02 1870 кзм, 88 KW, 120 ГЛАСАЧКО место "Рено" Megane II CoupéCabriolet EM0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 052007 / 02 1870 кзм, 96 KW, 131 ГЛАСАЧКО место "Рено" Megane II CoupéCabriolet EM0 / 1_ 1.9 d Ci 2003 / 092009 / 03 1870 кзм, 88 KW, 120 ГЛАСАЧКО место "Рено" Megane II Kombi KM0 / 1_ 1.9 d Ci 2003 / 082009 / 07 1870 кзм, 88 KW, 120 ГЛАСАЧКО место "Рено" Megane II Kombi KM0 / 1_ 1.9 d Ci 2004 / 032007 / 02 1870 кзм, 68 KW, 92 ГЛАСАЧКО место "Рено" Megane II Kombi KM0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 052009 / 07 1870 кзм, 81 KW, 110 PS "Рено" Megane II Kombi KM0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 052009 / 07 1870 кзм, 96 KW, 131 ГЛАСАЧКО место "Рено" Megane II Stufenheck LM0 / 1_ 1.9 d Ci 2003 / 092016 / 12 1870 кзм, 88 KW, 120 ГЛАСАЧКО место "Рено" Megane II Stufenheck LM0 / 1_ 1.9 d Ci 2004 / 032016 / 12 1870 кзм, 68 KW, 92 КС "Рено" Megane II Stufenheck LM0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 052016 / 12 1870 кзм, 96 KW, 131 ГЛАСАЧКО место "Рено" Scénic II JM0 / 1_ 1.9 D 2006 / 062016 / 12 1870 кзм, 85 KW, 116 ГЛАСАЧКО место "Рено" Scénic II JM0 / 1_ 1.9 d Ci 2003 / 062016 / 12 1870 кзм, 88 KW, 120 ГЛАСАЧКО место "Рено" Scénic II JM0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 052016 / 12 1870 кзм, 96 KW, 131 ГЛАСАЧКО место "Рено" Scénic II JM0 / 1_ 1.9 d Ci 2005 / 052016 / 12 1870 кзм, 81 KW, 110 PS "Рено" Trafic II Автобус Л 1.9 d Ci 100 2001 / 032016 / 12 1870 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место "Рено" Trafic II Автобус Л 1.

GORST авто/делови за автомобили вратило позиција сензор CKP сензор за ФОЛКСВАГЕН З PARATI SAVEIRO 030906433K,026120207

DEN 456.00

Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк...

Camshaft Позиција Сензор За Daewoo Leganza Evanda Chevrolet Aveo Nubira Rezzo Epica Captiva Optra Vivant Опел Опел 6238117

469.92 -12 % DEN 414.00

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 10456506 6238117 96418393 1235547 18993 6 PU009121971Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 T18 SED 1799 90 122 Hatchback 2005 / 03 / NUBIRA Салон 1.8 T18 SED 1799 90 122 Салон 2005 / 03 / NUBIRA Имот 1.8 T18 SED 1799 90 122 Имот 2005 / 03 / REZZO 2.0 T20 SED 1998 89 121 MPV 2005 / 03 / REZZO 2.0 T20 SED 1998 90 122 MPV 2005 / 08 / EVANDA 2.0 X 20 SED 1998 96 131 Салон 2005 / 03 / EPICA (KL1_) 2.0 T20 SED 1998 98 133 Салон 2005 / 01 2006 / 12 EPICA (KL1_) 2.0 C 20 SED 1998 128 94 Салон 2005 / 01 2006 / 12 EPICA (KL1_) 2.0 1998 година 85 116 Салон 2006 / 08 / EPICA (KL1_) 2.0 1998 96 131 Салон 2006 / 08 / CAPTIVA (C100, C140) 2.4 Z 24 SED 2405 103 140 Затворени OffRoad Возило 2006 / 12 / CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4 WD Z 24 SED 2405 103 140 Затворени OffRoad Возило 2006 / 12 / CAPTIVA (C100, C140) 2.4 Z 24 SED 2405 100 136 Затворени OffRoad Возило 2006 / 06 / CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4 WD Z 24 SED 2405 100 136 Затворени OffRoad Возило 2006 / 06 / OPTRA 2.0 X 20 SED 1998 98 133 Салон 1999 / 06 2003 / 07 OPTRA (1 J_) 1.8 T18 SED 1799 90 122 Салон 2003 / 08 2008 / 12 VIVANT 2.0 X 20 SED 1998 89 121 MPV 2000 / 08 / VIVANT 2.0 CX T20 SED 1998 89 121 MPV 2005 / 01 / DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 2.0 16 V Z20 L 1998 98 133 Hatchback 1997 / 05 / NUBIRA (KLAJ) 2.0 CDX T20 SED 1998 година 93 126 Hatchback 2002 / 08 2003 / 07 NUBIRA Вагон (KLAJ) 2.0 16 V T20 SED 1998 година 93 126 Имот 00 / 12 / NUBIRA Вагон (KLAJ) 2.0 16 V X 20 SED 1998 98 133 Имот 97 / 05 / NUBIRA Салон (KLAJ) 2.0 16 V T20 SED 1998 година 93 126 Салон 00 / 12 / NUBIRA Салон (KLAJ) 2.0 16 V X 20 SED 1998 98 133 Салон 97 / 05 / NUBIRA Салон (KLAN) 1.8 T18 SED 1799 90 122 Салон 03 / 07 / NUBIRA Вагон (KLAN) 1.8 T18 SED 1799 90 122 Имот 03 / 07 / LEGANZA (KLAV) 2.0 16 V X 20 SED 1998 98 133 Салон 97 / 06 02 / 12 LEGANZA (KLAV) 2.2 16 V T22 SED 2198 100 136 Салон 99 / 04 02 / 12 LEGANZA (KLAV) 2.0 16 V T20 SED 1998 година 93 126 Салон 00 / 07 04 / 04 REZZO (KLAU) 2.0 T20 SED 1998 128 94 MPV 2000 / 09 / REZZO (KLAU) 2.0 X 20 SED 1998 89 121 MPV 2001 / 09 / EVANDA (KLAL) 2.0 X 20 SED 1998 96 131 Салон 02 / 08 / LACETTI Hatchback (KLAN) 1.8 T18 SED 1799 90 122 Hatchback 04 / 02 / "ОПЕЛ" FRONTERA Б (6 B_) 2.2 јас (6 B_ZC, 6 B_VF, 6 B_66, 6 B_76) Y 22 SE 2198 100 136 Затворени OffRoad Возило 1998 / 10 / VAUXHALL FRONTERA Мк II (Б) 2.2 јас Y 22 SE 2198 100 136 Затворени OffRoad Возило 1998 / 10 2004 / 101.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

0281002 Нови За BMW E46 98-05 Летаат Тркала Пулсот Чудак Вратило Вратило Позиција Сензор

789.12 -25 % DEN 592.00

Опис● Име на производ : Вратило Позиција Сензор● Дел Бр : 0281002● Осветленост Дел Број : 0281002477, 0 281 002 477, 0281002, 0 281 002Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се проверивашата оригинална дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

нови ОЕМ J5T23191 33220-50G00 ВРАТИЛО СЕНЗОР ЗА SUZUKI ПОЧИТ БРЗА VITARA

DEN 604.32

Дел Број(s) : J5 T23191Product Name : Вратило Позиција Сензорнови ОЕМ J5 T23191 3322050 G00 ВРАТИЛО СЕНЗОР ЗА SUZUKI ПОЧИТ БРЗА VITARAApplicaition за : за SUZUKI (18) 19982003 САМОПОЧИТУВАЊЕ (5) 19982001 2001 L41590cc 1.6 L F / I Вин 3 2000 L41590cc 1.6 L F / I Вин 3 1999 L41590cc 1.6 L F / I Вин G16 S 1999 L41790cc 1.8 L F / I 1998 L41590cc 1.6 L F / I Вин 3 БРЗА (4) 19982001 2001 L41298cc 1.3 L F / I Вин 2 2000 L41298cc 1.3 L F / I Вин G13 S 1999 L41298cc 1.3 L F / I Вин G13 S 1998 L41298cc 1.3 L F / I Вин 2 VITARA (9) 19992003 2003 L41998cc 2.0 L F / I 2002 L41590cc 1.6 L F / I 2002 L41998cc 2.0 L F / I 2001 L41590cc 1.6 L F / I 2001 L41998cc 2.0 L F / I 2000 L41590cc 1.6 L F / I 2000 L41998cc 2.0 L F / I 1999 L41590cc 1.6 L F / I 1999 L41998cc 2.0 L F / IЗа НАС : Од тогаш ние сме биле на издржување на авто пазарот со широк спектар на автомобилски производи и додатоци.Ние сме во моментов се на неколку големи дистрибутери и дилери снабдување на производи во сад, Германија, Мексико, Австралија, Хонг Конг и Кина...

НОВ Вратило Позиција Сензор 39310-02700/3931002700/39310 02700 За I10 2008 Kia Picanto 04-08

910.08 -19 % DEN 737.00

НОВ Вратило Позиција Сензор 3931002700 / 3931002700 / 39310 02700 За I10 2008 Kia Picanto 0408ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

4pcs Нов Бренд J5T30571 Вратило Позиција Сензор За MAZDA 3 6 CX7

3335.04 -25 % DEN 2501.00

Опис● Име на производ : Вратило Позиција Сензор● Дел Бр : J5 T30571● Осветленост Дел Број : ZJ0118230,J5 T23281Нови JBrand 5 T30571 Вратило Позиција Сензор За MAZDA 3 6 CX7СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.