• Ново
гроздобер антички месинг цинк легура вратата затка класичната врата застанува едноставна гума не магнетизам ѕид вратата краток запира бронза

гроздобер антички месинг цинк легура вратата затка класичната врата застанува едноставна гума не магнетизам ѕид вратата краток запира бронза

Оценка на клиентот:
DEN 360.00

Износ
Залиха

Точка Бр : MD05 Материјал : Високо Квалитетен Цинк Легура Завршувањето на предметот : антички месинг/бронза Одговараат : Видови на вратата Големина; Вратата стоп главата heigh : 20mm Вратата Стоп Heigh : 75mm Производ Покаже :
Производи За Пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
По продажба на услуги / Плаќање & Испорака & Гаранција
1) По продажба на услуги
1.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2. Buyer Protection
2)плаќање
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
3) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 долари
Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и

Карактеристики

боја:
нерѓосувачки, бронза
Тип:
Вратата Се Стопира
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
MD05
боја:
Античкиот месинг бронза

Производи во категоријата

Топ Дизајниран 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 304 од не ' Рѓосувачки Челик Home Office Гејтс Врати Моќна Магнетна Запре Doorstop Затка Фати Носителот

4508.64 -30 % DEN 3156.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Топ Дизајниран 2 ПАРЧИЊА / МНОГУ 304 од не ' Рѓосувачки Челик Home Office Гејтс Врати Моќна Магнетна Запре Doorstop Затка Фати Носителот Q299 Опис : Солидна 304 од не ' рѓосувачки челик кастинг & обработени преку прецизност ЦПУ (Компјутер Нумеричка Контрола) опремаНавистина одлична нерѓосувачки челик завршиестетски префинета изглед кој е чудно на 304 нерѓосувачки челик производиВрвен квалитет; ќе не ' рѓа, останува нерѓосувачки засекогаш,100% трајниСо моќен магнет систем...

Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА на 304 Нерѓосувачки Челик Врата Затка Моќен Кат-монтирани Врата Носителот Фати Гума Вратата Стоп Doorstops

2730.72 -35 % DEN 1775.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА на 304 Нерѓосувачки Челик Врата Затка Моќен Катмонтирани Врата Носителот Фати Гума Вратата Стоп Doorstops G5 Опис : Тип : Вратата ЗапираМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПовршина Заврши : Полирање & БранеаВисина : 40mm / 1.57"Забелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм отстапување за мерни податоци.Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА Вратата ЗапираПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Стоп блокови од не ' рѓосувачки челик Кочница стоп за врата одредување без удирање(Нерѓосувачки челик)

383.52 -10 % DEN 345.00

Стоп блокови од не ' рѓосувачки челик Кочница стоп за врата одредување без удирање(Нерѓосувачки челик)Опис : Rustproof, издржливи и отпорни на Безбедно произведува Производ димензии : 55мм*58mm, 55мм*20mm Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Црвена бронза, Сина бронза, Простор алуминиумска легура, Други (ве Молиме забелешка кој материјал ќе ви се допаѓа, во спротивно вашата предмети ќе бидат испратени во материјалот по случаен избор) Функција : Вие не може да се задржи отворена вратата со запре магнетни, спречување на вратите автоматски кршење...

2-инчен Метал Кабинет Вратата Магнетни Фати Latch - Тон Сребро.

DEN 88.80

Име на производ : Магнетни Фати;Материјал : Метал, Магнет Боја : Сребро Тон;Вкупната Големина : 5 x 1.7 x 1,5 см / 2inch x 0.7 инчен x 0.6 инчен(L*W*T) Планината Дијаметар : 4mm / 0.16 инчен Тежина : 35g Име на Производ : Магнетни Фати;Материјал : Метал, МагнетБоја : Сребро Тон;Вкупната Големина : 5 x 1.7 x 1,5 см / 2inch x 0.7 инчен x 0.6 инчен(L*W*T)Планината Дијаметар : 4mm / 0.16 инченТежина : 35gОпис На ПроизводотСо магнетни магнет, полесно за вас да се користи за заклучување на вратата, кабинетот и така натаму.Магнетното фати latch е направен од метал школка во сребрен тон, со метална плоча, може да се блиску до кога допир, си го цица цврсто.Пакет Содржина : 1 x Магнетни ФатиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.