• Ново
за BMW 1 E82 E88 07~13 3 E90 E91 E92 E93 05~13 HD CCD Автомобил Rearview Ноќ Визија Паркинг Обратна Копија Rear View Camera SONY

за BMW 1 E82 E88 07~13 3 E90 E91 E92 E93 05~13 HD CCD Автомобил Rearview Ноќ Визија Паркинг Обратна Копија Rear View Camera SONY

Оценка на клиентот:
DEN 1528.80
DEN 1147.00 -25 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавница!
Оваа е посебна камера за BMW 1 E82 E88 07~13. 3 E90 E91 E92 E93 05~13 . итн . Тоа може да се одговараат за други модел од истиот бренд.
Answer : ___________________________ Note : автомобил име што споменавме е само за референца. Бидејќи истиот бренд автомобил во различни земји може да има некои разлики, ве молиме проверете ја камерата големина и да се споредат инсталација на вашиот автомобил внимателно за да се избегне грешка.
Ви благодарам многу за вашето внимание.
Главната Спецификација Леќа материјал : Стакло Оптички формат : 1/3 инчен или 1/4 инчи Типичен тип : High-sensitivity режим за ниско-светлосни услови (Night Vision) Степен на заштита : IP67 (Водоотпорен) Систем формат : NTSC Напојување : 12 VDC Областа видите агол : 170deg (Дијагонала), 138deg (H), 125deg(V) (повеќе информации од Опција 2) Оптички нарушување : -88% Хоризонтална резолуција : 420 TV линии (Пиксели) Излез : RGB 750 H x 520 [email protected], 752 H x 582 [email protected]ПАЛ Паркинг линија : Се Слика : Огледало на сликата. Работно време : Препорачуваме работното време, за помалку од 5 минути (повеќе информации од опција 1) Операција температура : -40°C до +80°C (-40°F до 176°F) Пакет за продажба на Мало : подарок кутија (достапни за камерата на големина помала од 17cm/6inch) На автомобил модел име и производство година спомнавме главно се тестирани на автомобили во Кина, исто бренд автомобил во други земји може да има soe разлика. Ве молиме проверете ја камерата големина внимателно и бидете сигурни дека тоа е иста со големината на вашиот автомобил инсталација место (ве молиме погледнете го следново фото) за да се избегне грешка.
Повеќе камери за вашиот автомобил, ве молиме проверете повеќе. Повеќе универзална камери, ве молиме проверете повеќе. Ве молиме посетете ја нашата продавница од тука :
За плаќање : не прифаќаме aliexpress зачувам плаќање преку најпопуларните.
За превозот на Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и превозот адреса информација е потврдена. Ве молиме да дадете право поштенски код и валиден телефонски број за да се избегне доцнење на испораката. 1) ние обично брод со бесплатен превозот / поштенски регистрирани воздухопловната , DHL, EMS, Aramex - тоа е до купувачот . Соединетите американски држави, канада, австралија, Русија, и Европските земји , ние leadin пазарот. 2) ние не бродот да apo / FPO, P. O. кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени , регистрирана адреса во оддалечена област во DHL / ups-от веб-сајт, тоа ќе ве чини ни на дополнителни $ 30 . 4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо. 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме изберете ARAMEX испорака начин. 6) Саудиска арабија клиентите треба да се покаже копија / приемник id измама на владата на царинската управа. Повратни информации за Задоволување на клиенти е наша примарна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации. Ако имате проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорови или напуштање на било кој тип на повратни информации.

Карактеристики

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Школка Материјал:
Пластични
Автомобил Производител:
BMW
Автомобил Создателот 2:
BMW 1 E82 E88 E92 E93 E90 E91 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Тип На Објект:
Автомобил Rearview Назад до Возилото Паркинг Обратна Копија Rear View Camera
Жица или Безжично:
rear view camera 6M кабел за Безжична Жица
Специјални Функции:
РКА Автомобил 170 Степен Широк Агол CCD HD Ноќ Визија Водоотпорен Камера
Слика Тип:
Огледало На Сликата (Нормална Слика Опционално)
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
Инсталација Место:
го замени вашиот автомобил оригиналниот број плоча со нови LED светилка
Карактеристики:
4 led светло автомобил посветена Камера

Производи во категоријата

CCD автомобил песна Камера Директивата Паркинг Помош За Hyundai Santa Fe Автомобил задните видите копија Обратен Траекторијата водоотпорен HD

2399.52 -12 % DEN 2112.00

Автомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камера Јапонија увозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка Песни Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична ПатекаПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Parking Assist Систем За Peugeot MRN Системи 508 208 C4 Автомобил Обратна Камера Декодер

9360.00 -8 % DEN 8611.00

Parking Assist Систем За Peugeot MRN Системи 508 208 C4 Автомобил Обратна Камера ДекодерОвој интерфејс може да вметнете видео, обратна камера, паркинг упатства на ОЕМ монитор...

Бесплатен Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Камера За Хонда XRV XR-V Vezel 2013 2014 2015 година градот +CCD водоотпорен ноќ визија промоција

1071.84 -39 % DEN 654.00

Бесплатен Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Камера За Хонда XRV XRV Vezel2013 2014 2015 година градот +CCD водоотпорен ноќ визија промоцијаСпецификации : Автомобил rear view camera Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PALЕфективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција520 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојацрнаВодоотпорен : IP69 KВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.5 мНашата камера е higly ВодоотпоренКабли accessaries за ИнсталацијаМногу јасна слика во вашиот монитор по инсталацијаНие ќе ги направиме сите тестирање пред да брод од вашата целПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатствоКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Фабриката за продажба на HD автомобил rear view camera погоден за SsangYong Actyon Korando Rexton водоотпорен IP 69K

1086.24 -49 % DEN 554.00

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Детали за производот : автомобил rearview камераПроизвод параметри : автомобил rearview камера170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Погоден за оригинални автомобилSnapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

JiaYiTian Rear View Camera за Chery Tiggo3 Chery Tiggo 3 А3 седан CCD Ноќ Визија Паркинг Помош на табличка Камера

DEN 892.80

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Seicane НОВИ 170 Степен HD Широк Агол Големи Гледање Ноќ Визија Водоотпорен за Универзална Европската Табличка Rearview Камера

1766.40 -32 % DEN 1201.00

Популарната 170 Степен HD Широк Агол Големи Гледање Ноќ Визија Водоотпорен за Универзална Европската Табличка Rearview КамераОбјектот Специфики : Точка Име : ЕУ Табличка Обратен Камера Погоден за : Универзална Чип : 7070 Image Sensor : CMOS Чувствителна област : 4.08 мм * 3.12 mmМоќност : 3 W Оперативни температура : 20 ° C до 75 ° C, RH 95% МАКС Прилагодливи Агол : 170° Моќ Напон : 12 V Водоотпорен Стапка : IP68 Хоризонтална Јасност : 420 TV lines Shutter speed : 1 / 601 / 20000 Видео излез : 1.0 VPP, 75 OHM Складирање температура : 40 ° C до 85 ° C, RH 95% МАКС Производ Големина : 545mm × 140mm × 23mmКарактеристики На Производот : 1.Овој автомобил камера ви овозможува да го јасно и целосно го почитува патот состојба, па како да се избегне сообраќајни несреќи...

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Toyota RAV4 Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија Водоотпорен

768.00 -32 % DEN 522.00

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Toyota RAV4 Паркинг Ноќ Визија ВодоотпоренПогоден За Автомобил : ЗА Toyota RAV4 Карактеристики : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентПредности:1.Лесно се Инсталира Автомобил View Camera : Нема Потреба да ударна дупка, наместо автомобил табличка Број светлина покрие, да Играат и plug како автомобил табличка рамка камера2.Висока дефиниција со AV приклучок : Универзална AV Приклучок поврзете автомобил следи Екран или во автомобил DVD GPS играчот директно , исто така, може да натпревар безжична Видео Предавателот Приемникот да биде Безжична Автомобил Rear View Camera3.Ноќ визија и Широк Агол Обратно паркинг Камера: Со Компензирање на Светлина Возило Камера ,вклучуваат Супер бела LED светла и далечина линија ,да ви помогне да видите повеќе јасно во текот на ноќта4.Шокдоказ и Водоотпорен Назад До Паркинг Камера : Возачот се Види јасно кога Возите или лоши временски услови5.Универзален автомобил rear view camera со 1 година гаранција за секој клиент.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја· Ефективни Пиксели : PAL 512 (H)x582 (V); NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : PAL / NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Температурата на работа : 20 C~ +60 C, RH95% Max· Температура на чување : 30 C ~ +80 C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : Постојат две опции ( а и Б) вие можете да изберете кога ќе го поставите цел.A...

BigBigRoad Автомобил Заден Поглед Наназад Копија Камера со моќ реле / Филтер За Lifan 720 ноќ визија водоотпорен паркинг камера

1554.24 -16 % DEN 1306.00

За Lifan 720За да се избегне грешка и спор .pls бидете сигурни дека големината пред да нарачате производ детали Функција : == Да се Реши проблемот на " Поздравниот екран ", "Црн Екран" или "Бран пречки" == кога ќе се наназад...

CCD автомобил песна Камера Директивата Паркинг Помош За HYUNDAI IX35 TUCSON Автомобил Заден Поглед Назад До Обратен Траекторијата водоотпорен

2735.52 -12 % DEN 2407.00

Автомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камера Јапонија увозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка Песни Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична ПатекаПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

1280*720 Пиксели 1000TV линија 170 степен За toyota Prius Автомобил Задните Обратна задната Камера за паркирање

1776.00 -28 % DEN 1279.00

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера За Nissan Succe MPV 2009~ година Обратна Копија Камера CA4699

633.60 -17 % DEN 526.00

Општи Информации Компатибилност Nissan Succe MPV 2009~2016 година Спецификации Слика CCD Сензор Објектив материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло ДА Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Hyundai Нови Santafe/Azera/Santafe 2009 Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија Водоотпорен

768.00 -32 % DEN 522.00

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Hyundai Нови Santafe / Azera / Santafe 2009 Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија ВодоотпоренПогоден За Автомобил : ЗА Hyundai Нови Santafe / Azera / Santafe 2009Карактеристики : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСпецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја· Ефективни Пиксели : PAL 512 (H)x582 (V); NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : PAL / NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Температурата на работа : 20 C~ +60 C, RH95% Max· Температура на чување : 30 C ~ +80 C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : Постојат две опции ( а и Б) вие можете да изберете кога ќе го поставите цел.A...

BigBigRoad За Mazda 6 2008 / CX-5 CX 5 CX5 2012- / CX-7 CX7 CX 7 2007-2013 Автомобил Задните Видите Обратна Копија CCD паркинг камера

1117.44 -15 % DEN 950.00

За Mazda 6 2008 / CX5 CX 5 CX5 20122016 / CX7 CX7 CX 7 20072013 година за Да се избегне грешка и disptue.pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да нарачате...

YESSUN За Фолксваген Sagitar 2012 2013 2014 / Вода-доказ /Назад нагоре Обратна Камерата /Rear View Camera Паркинг Cam

1227.84 -20 % DEN 982.00

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа "Фолксваген" Sagitar 2012 2013 2014Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За "Фолксваген" Sagitar 2012 2013 2014Како да се инсталира : 1...

За Chevrolet Cruze Кадилак SRX XTS CTS Buick GL8 Опел Vectra C Караван Mokka Автомобил заден поглед назад обратно паркинг камера navi

1008.00 -28 % DEN 726.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Laijie Безжична Автомобил Камера За Мерцедес Бенц E Класа W212 S212 C207 2009~2012 / Авто Обратен Паркинг Камера / HD CCD NTSC ПАЛ

1818.72 -25 % DEN 1364.00

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Мерцедес Бенц E Class Седан (W212) Facelift Пред 2009~2012 Одговара За Мерцедес Бенц E Класа Имот (S212) Facelift Пред 2009~2012 Одговара За Мерцедес Бенц E Class Coupe (C207) Facelift Пред 2009~2012 Купување белешки : камерата default NTSC стандард, ако треба PAL систем, ве молиме оставете поракаГо замени табличка светлина инсталација РКА & Оригинални Екран Компатибилни (Не сите Бенц автомобили изданија се со над конектор, ве Молиме проверете со вашиот автомобил.) Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила Објектив За Автомобил DVD (РКА)За Автомобил Монитор (РКА)За Автомобил GPS (ПОМОШЕН)Надворешните набљудувачи (РКА) треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберетеИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

LEEWA Авто Паркинг Обратен Копија на Камерата За Mazda 3/Mazda 6 Atenza (13-16) CCD Rearview Камера CA1126

633.60 -17 % DEN 526.00

Општи Информации Компатибилност за Mazda 3 Hatchback (Axela) 2014за Mazda 6 Atenza 20132016 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло БЕЗ Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

BOQUERON за Мерцедес Бенц SLK 350 320 300 280 230 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

1087.68 -44 % DEN 609.00

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран ....

Liislee Автомобил Rear View Camera За АУДИ Audi A4 / S4 / RS4 2001~2008 / Назад Камерата / CCD РКА NTST PAL / Табличка Светилка ОЕМ

1243.68 -28 % DEN 896.00

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Камера За Audi A4 S4 B6(8 E / 8 H) 2001~2005За Audi A4 S4 B7(8 E / 8 H) 2005~2008За Audi RS4 Avant Quattro 2006~2008За Audi RS4 Carbriolet 2006~2008Табличка Светилка Големина За РеференцаПовеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.