• Ново
Автомобилот Задни Видите Обратна Паркинг Камера Копија Паркинг Помош HD Камера Водоотпорен IP67 за Peugeot 206 207 307 СМ 407

Автомобилот Задни Видите Обратна Паркинг Камера Копија Паркинг Помош HD Камера Водоотпорен IP67 за Peugeot 206 207 307 СМ 407

Оценка на клиентот:
DEN 815.52
DEN 571.00 -30 %

Износ
Залиха

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Водоотпорен IP67 за Peugeot 206 207 307 СМ 407 Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од високо квалитетни и издржливи материјали со Висока дефиниција и широк гледање агли Поддршка боја CMOS слика и NTSC ТВ систем Водоотпорен, анти-шок, анти-топлина, анти-влажна Кога автомобил го грбот нагоре ,сликата ќе се прикаже во реално време backup на сликите автоматски Спецификации : Апликации : Peugeot 206/ 207/ 307 СМ/ 407 Image Sensor : Боја CMOS Резолуција : 420 TV lines IP водоотпорен одделение : IP67 ТВ Систем : NTSC Ефективни Пиксели : 648 x 488 Агол Леќа (Сте) : 170 степени S/N Сооднос : Подобро од 48 d B Минимална осветлување : 0.04 Лукс/ Ф1.2 Оперативни температура : -20 °C до 60 °C Извор на Енергија : DC 12 V Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Rear View Camera за peugeot 206 207 307 СМ 407 1 x Видео Кабел 1 x Моќ Кабел 1 x монтажа Додатоци Совети : ве Молам да се добие тој потврди дали камерата се вклопи во вашиот сакан автомобил пред да плаќаат за тоа. Ако не сте многу сигурни, ве молиме контактирајте со нас за помош.

Карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Производи во категоријата

Liislee Автомобил Rear View Camera За АУДИ Audi A4 / S4 / RS4 2001~2008 / Назад Камерата / CCD РКА NTST PAL / Табличка Светилка ОЕМ

1243.68 -28 % DEN 896.00

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Камера За Audi A4 S4 B6(8 E / 8 H) 2001~2005За Audi A4 S4 B7(8 E / 8 H) 2005~2008За Audi RS4 Avant Quattro 2006~2008За Audi RS4 Carbriolet 2006~2008Табличка Светилка Големина За РеференцаПовеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Toyota е корола 2010-2012 година BYD G3/L3/G6 Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија Водоотпорен

768.00 -32 % DEN 522.00

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Toyota е корола 20102012 година BYD G3 / L3 / G6 / surui Паркинг Ноќ Визија ВодоотпоренПогоден За Автомобил : ЗА Toyota е корола 20102012 година BYD G3 / L3 / G6 / surui Карактеристики : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1year гаранција за секој клиентПредности:1.Лесно се Инсталира Автомобил View Camera : Нема Потреба да ударна дупка, наместо автомобил табличка Број светлина покрие, да Играат и plug како автомобил табличка рамка камера2.Висока дефиниција со AV приклучок : Универзална AV Приклучок поврзете автомобил следи Екран или во автомобил DVD GPS играчот директно , исто така, може да натпревар безжична Видео Предавателот Приемникот да биде Безжична Автомобил Rear View Camera3.Ноќ визија и Широк Агол Обратно паркинг Камера: Со Компензирање на Светлина Возило Камера ,вклучуваат Супер бела LED светла и далечина линија ,да ви помогне да видите повеќе јасно во текот на ноќта4.Шокдоказ и Водоотпорен Назад До Паркинг Камера : Возачот се Види јасно кога Возите или лоши временски услови5.Универзален автомобил rear view camera со 1 година гаранција за секој клиент.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја· Ефективни Пиксели : PAL 512 (H)x582 (V); NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : PAL / NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Температурата на работа : 20 C~ +60 C, RH95% Max· Температура на чување : 30 C ~ +80 C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : Постојат две опции ( а и Б) вие можете да изберете кога ќе го поставите цел.A...

YESSUN За Фолксваген Sagitar 2012 2013 2014 / Вода-доказ /Назад нагоре Обратна Камерата /Rear View Camera Паркинг Cam

1227.84 -20 % DEN 982.00

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа "Фолксваген" Sagitar 2012 2013 2014Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За "Фолксваген" Sagitar 2012 2013 2014Како да се инсталира : 1...

FUWAYDA Автомобил Trunk се Справи со Боја HD CCD Автомобил rear view camera Паркирање Наназад за Audi A4 A6 A8L S5 Q3 П5 ВОДООТПОРЕН 170 степен

1850.40 -20 % DEN 1480.00

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : AUDI A4 A6 A8 L S5 Q3 П5 Главните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате...

CCD 600Line Динамичен Траекторијата Trunk се справи со Задна Камера За Posche Cayenne Audi A4 A4L A6 A6L О7 А5 Q7 П5 Q3 RS5 RS6 A3 A8L Cam

2150.40 -24 % DEN 1634.00

Нов производТопла продажбаАвтомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камераувозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка ПесниДирективата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична Патекакамерата одговара : Автомобил 1 : за porsche Cayenne 2011 2012 2013 за Ауди 2013 A4 / 2012 2013 A4 L f 2012 или 2013 А5 / 2013 A6 / 2012 A6 L за 2013 О7 / A8 L S5 / 2013 S6 S7 / 2012 2013 RS5 RS6 за 2012 2013 Q3 / 2010 2012 2013 П5автомобил 2 : за 2011 Ауди A6 L 2011201212 Ауди Q7 20112012 A3 20122013 A8 L паркинг помогнеавтомобил 1 деталиКамерата 2 : Кабелот како што е подолу (6m AV кабел како стандардно)За camera1моќта линијаЗаеднички проблеми и решенија( Љубезно одговори на вашите прашања : )Заеднички проблеми и решенијаНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Зошто сликата се случи jitter, поздравниот екран, мешање , нестабилен, Црна и бела нема боја кога ќе се резервираат?1) сликата станува црна и бела боја само затоа што сте купиле погрешна ТВ систем...

Автомобил Камера Прошири жица/поврзување на кабли за SZDALOS 3D Опкружувачки Приказ на Систем за Следење

DEN 312.00

3200266031603328 Ако ви треба highdefinition верзија парче парче парче парчеАвтомобил Камера Прошири жица / поврзување на кабли Само За SZDALOS 3 D Опкружувачки Приказ на Систем за СледењеТоа може да биде поврзан со употреба

FEELDO Автомобил Копија Rear View Camera За Kia Forte/К3/Carens/Sonata/Elantra/Акцентот/Veracruz/Tucson/Carens AM4606

617.76 -13 % DEN 538.00

Општи Информации Компатибилност за KIA К3 / Форте : 2014тековноза KIA Carens 2006~2012за Hyundai Sonata 2005~2010за Hyundai Elantra 2006~2010за Hyundai Акцент 2005~2011за Hyundai Veracruz 2006~2011за Hyundai Tucson 2004~2009 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа Со LED Светло БЕЗ Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

LEEWA Авто Паркинг Обратен Копија на Камерата За Mazda 3/Mazda 6 Atenza (13-16) CCD Rearview Камера CA1126

633.60 -17 % DEN 526.00

Општи Информации Компатибилност за Mazda 3 Hatchback (Axela) 2014за Mazda 6 Atenza 20132016 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло БЕЗ Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

CCD автомобил песна Камера Директивата Паркинг Помош За Hyundai Sonata Автомобил заден поглед назад до обратен Траекторијата водоотпорен HD

2399.52 -12 % DEN 2112.00

Автомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камера Јапонија увозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка Песни Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична ПатекаПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Бесплатен превозот за Jeep Grand Cherokee 2012 2013 камера 1090K CCD1/3 170 степени автомобил копија обратна камера од Hetida фабрика

911.52 -5 % DEN 866.00

Паркинг Rear View Camera f или Jeep Grand Cherokee 2012 2013(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави може да се јавите друго име, ве молиме проверете ја камерата димензија и инсталација внимателно во вашиот автомобил пред да го купат,Благодарам.)1...

BigBigRoad За Mazda 3 Mazda3 Axela BM Седан 2013- Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера HD CCD Ноќ Визија паркинг камера

1128.48 -15 % DEN 959.00

За Mazda 3 Mazda3 Axela BM Седан 2013 2014 2015 2016 година да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да нарачате...

BigBigRoad За Мерцедес Бенц M ML W164 ML450 ML350 ML300 ML250 Со Енергија Реле / Filter Автомобил Задните Видите Обратна Паркинг Камера

2015.04 -40 % DEN 1209.00

За Мерцедес Бенц M ML W164 ML450 ML350 ML300 ML250 да се избегне грешка и спор pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да нарачате...

1280*720 Пиксели 1000TV линија 170 степен За toyota Prius Автомобил Задните Обратна задната Камера за паркирање

1776.00 -28 % DEN 1279.00

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

BigBigRoad Автомобил Заден Поглед Наназад Копија Камера со моќ реле / Филтер За Lifan 720 ноќ визија водоотпорен паркинг камера

1554.24 -16 % DEN 1306.00

За Lifan 720За да се избегне грешка и спор .pls бидете сигурни дека големината пред да нарачате производ детали Функција : == Да се Реши проблемот на " Поздравниот екран ", "Црн Екран" или "Бран пречки" == кога ќе се наназад...

CCD автомобил песна Камера Директивата Паркинг Помош Интегративни Динамична Патека За Хонда CRV Задните Видите Обратна Назад До водоотпорен

2399.52 -12 % DEN 2112.00

Автомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камера Јапонија увозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка Песни Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична ПатекаПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Seicane НОВИ 170 Степен HD Широк Агол Големи Гледање Ноќ Визија Водоотпорен за Универзална Европската Табличка Rearview Камера

1766.40 -32 % DEN 1201.00

Популарната 170 Степен HD Широк Агол Големи Гледање Ноќ Визија Водоотпорен за Универзална Европската Табличка Rearview КамераОбјектот Специфики : Точка Име : ЕУ Табличка Обратен Камера Погоден за : Универзална Чип : 7070 Image Sensor : CMOS Чувствителна област : 4.08 мм * 3.12 mmМоќност : 3 W Оперативни температура : 20 ° C до 75 ° C, RH 95% МАКС Прилагодливи Агол : 170° Моќ Напон : 12 V Водоотпорен Стапка : IP68 Хоризонтална Јасност : 420 TV lines Shutter speed : 1 / 601 / 20000 Видео излез : 1.0 VPP, 75 OHM Складирање температура : 40 ° C до 85 ° C, RH 95% МАКС Производ Големина : 545mm × 140mm × 23mmКарактеристики На Производот : 1.Овој автомобил камера ви овозможува да го јасно и целосно го почитува патот состојба, па како да се избегне сообраќајни несреќи...

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Hyundai Нови Santafe/Azera/Santafe 2009 Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија Водоотпорен

768.00 -32 % DEN 522.00

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Hyundai Нови Santafe / Azera / Santafe 2009 Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија ВодоотпоренПогоден За Автомобил : ЗА Hyundai Нови Santafe / Azera / Santafe 2009Карактеристики : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСпецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја· Ефективни Пиксели : PAL 512 (H)x582 (V); NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : PAL / NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Температурата на работа : 20 C~ +60 C, RH95% Max· Температура на чување : 30 C ~ +80 C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : Постојат две опции ( а и Б) вие можете да изберете кога ќе го поставите цел.A...

Yeshibation Безжична Копија Паркинг Камера За Suzuki Swift 2008 2009 2010 2011 HD CCD Ноќ Визија Широк Агол Обратна Камера

1906.56 -23 % DEN 1468.00

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Suzuki Swift 2008 2009 2010 2011Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

HD 1280*720 Пиксели 1000TV линии За BMW 1 series 120i E81 E87 135i 640i мини couper countryman автомобил задните видите обратна камера navi

1200.00 -5 % DEN 1140.00

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.