• Ново
автобус/комбиња /камиони rear view camera DC9-35V 120 степен видите агол ноќ визија водоотпорен IP67, фабрика за директна продажба

автобус/комбиња /камиони rear view camera DC9-35V 120 степен видите агол ноќ визија водоотпорен IP67, фабрика за директна продажба

Оценка на клиентот:
DEN 1872.00
DEN 955.00 -49 %

Износ
Залиха


Слика Сензори : 7070
ТВ Систем : PAL / NTSC
водоотпорен стапка : Ip67
Ефективни Пиксели : 628x582 пиксели / 656×пиксели 492
Резолуција : 420 TV линии
Минимална Осветлување : 1.0 Лукс / Ф1.2
Pin-Леќа : f=2,5 mm / F = 2.0
Леќа Агол : 120°
Вертикална Синхронизација. Фреквенција : 60 Hz
Видео Излез : 1.0 vp-p, 75 Ohm
Напојување : DC9-36 V
Тековната Потрошувачка : ≤120m A
Електронски Shutter : 1/60 ~ 1/10,000 Секунди
Гама Потрошувачка : 0.45
S/N Сооднос : Подобро од 48 Db
Скенирање Систем : 2 : 1 Interlace
Оперативен Температура : -20°C~70°C ,RH95% MAX
Складирање Температура : -40°C~85°C ,RH95% MAX
Пакувањето се вклучени :
1/3"CMOS камера x 1
15 милиони видео кабел x 1
1m моќ кабел x 1
прирачник x 1
Важност :
1.Доколку ставката што навистина има било probelm,ве Молиме направете фотографија или видео за нас да се потврди, Ние може да ви вратат не повеќе од 50% од продажната вредност. и вие не треба да се брод објектот назад,бидејќи ние сме бесплатен превозот и на превозот надомест зема најмалку 50% од продажната вредност.
2. Ние обично процес вашата цел во наредните 24-72hours откако ќе се плати, тоа е подобро да ги проверите вашите е-пошта во текот на овој временски период, доколку имаме и други информации потребни од вас.
3. Ние не можеме да ги достави до P. O Кутија е & можеме да ја испорача без вашиот телефон за контакт број.
4. За да бидете сигурни на телефон и адреса се 100% точни , ние само ќе ја достави на адресата што сте ја напушти во aliexpress систем
5. За Бразил клиент, ве молиме да ни кажете на вашиот даночен број (CNPJ БР. или CPF БР.), или ние не може да се процесира вашата нарачка.
Испорака :
Испорака ќе се организира во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
1) Ако купувачот треба пратката да биде доставен од страна на одредени курир или други изразат начин, ве молиме контактирајте го нашиот продажен да се прилагоди на цената пред исплата.
2) Мал пакет во 2.0 килограми ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail или Хонгконг се Регистрирате mail . Обично, тоа трае 15-25 работни дена на главна дестинација на светот. UPS-от,DHL, или ЕМС се исто така достапни.
3) Ние не бродот да APO/FPO, P. O КУТИЈА адреси.
4) Оддалечена област такса исклучени, за адреси наведени во оддалечените области на DHL/UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра US$30.
5) На Начин Време (за референца само)
Увоз На Данок :
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО каква увоз доход, обичај такса или царинските задоцнување. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена. Купувачите не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци. Како нашето искуство, 90% да се постигне до купувачот, без да плаќаат никакви даноци, како што се наведува објектот како примерок или подарок, но сеуште се најде цената е пониска од стандардната дури и вие сте избрани да се плати царински!
Се врати и Гаранција :
Сите предмети се сосема нови директно од фабриката.

Карактеристики

Боја Име:
AV интерфејсот на камерата
Школка Материјал:
Алуминиум Легура
Жица или Безжично:
Жица
Должина на Видео Кабел:
10m
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
QXNY
Guiding Line:
Yes
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Далечински Почеток
Resoiution:
420TV линија
Агол На Гледање:
IR Ноќ Визија:
Автомобил Производител:
Акура, Хонда, Киа, Maserati, Мини, Тојота, Опел,

Производи во категоријата

EEMRKE LED CCD HD Rear View Camera за porsche Cayenne До 2015 2017 Автомобил Копија Камери Обратно Паркинг Камера

DEN 1005.60

ee Mrke Rear View Camera Обратен Паркинг Камера Водоотпорен HD CCD Ноќ Визија NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Автомобил Rear View Camera Копија Паркинг Камера За porsche Cayenne До 2015 2016 2017 Главниот Спецификација Optical формат : 1 / 3 инчен или 1 / 4 инчи Типичен тип : Highsensitivity режим за нискосветлосни услови (Night Vision) Степен на заштита : IP67 (Водоотпорен) Систем формат : NTSC (Стандардно) Напојување : 12 VDC Областа видите агол : 170deg (Дијагонала), 138deg (H), 125deg(V) Оптички нарушување : 88% Хоризонтална резолуција : 520 TV линии (Пиксели) Излез : RGB 768 H x 500 [email protected], Паркинг линија : НА...

Фабриката за продажба на HD автомобил rear view camera погоден за SsangYong Actyon Korando Rexton водоотпорен IP 69K

1086.24 -49 % DEN 554.00

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Детали за производот : автомобил rearview камераПроизвод параметри : автомобил rearview камера170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Погоден за оригинални автомобилSnapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Бесплатен Превозот CCD Посебен Автомобил Задните Видите Обратна копија на Камерата за Land Rover Freelander /За Range Rover Sport Откритие 3/4

751.68 -29 % DEN 534.00

Бесплатен Превозот CCD Посебен Автомобил Задните Видите Обратна копија на Камерата за Land RoverFreelander / За Range Rover Sport Откритие 3 / 4Спецификации : Автомобил rear view camera Висока дефиниција Европската табличка камера во Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој custome170 Степен Автомобил Обратен камера LED ноќ визија табличка табличка светлина носителотОпис : Табличка со боја 170 степен обратен камера, со IR ноќ визија функција .Нуди повеќе безбедност .Суштински табличка за вашиот автомобил !Карактеристики : Боја rear view camera со ЕУ табличка носителотВертикална положба се прилагодува со spacer линии и огледало функцијаЛеќи на камерата : 1.8 mm (170 ° )Резолуција : 420 TV linesЕфективно решавање : PAL 704x576Поддржува автоматски баланс на белата боја и осветлување надоместЧувствителноста на светло : 0.1 лукс мин, со 4 IR LED Ноќ ВизијаРКА Видео Излез 1.0 Vpp / 75 OhmsРаботна температура : 30 ° до +60 °Работат на 12 V DC / околу 130 мрПланината : околу 545 x 140mmЗаштита класа : IP68 водоотпоренПакетот вклучува : 1 x табличка Rear View CameraМногу Лесно да се инсталираПо инсталацијата Ефект на СликаДодатоци : 1...

CCD автомобил песна Камера Директивата Паркинг Помош За Hyundai Sonata Автомобил заден поглед назад до обратен Траекторијата водоотпорен HD

2399.52 -12 % DEN 2112.00

Автомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камера Јапонија увозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка Песни Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична ПатекаПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

FUWAYDA HD CCD Автомобил Rearview Копија Обратна Камера за Мерцедес Benz C-Класа W203 E-Класа W211 CLS-Class 300 W219 R350 R500 ML350

763.20 -22 % DEN 595.00

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : Бенц Р Серија R300 R350 R500 ML350 CКласа W203 од 20002007 EКласа W211 од 20022008 CLSClass 300 W219 20042014Главните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате...

Автомобил Камера Прошири жица/поврзување на кабли за SZDALOS 3D Опкружувачки Приказ на Систем за Следење

DEN 312.00

3200266031603328 Ако ви треба highdefinition верзија парче парче парче парчеАвтомобил Камера Прошири жица / поврзување на кабли Само За SZDALOS 3 D Опкружувачки Приказ на Систем за СледењеТоа може да биде поврзан со употреба

1280*720 Пиксели 1000TV линија 170 степен За toyota Prius Автомобил Задните Обратна задната Камера за паркирање

1776.00 -28 % DEN 1279.00

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

HD 1280*720 Пиксели 1000TV линии За BMW 1 series 120i E81 E87 135i 640i мини couper countryman автомобил задните видите обратна камера navi

1200.00 -5 % DEN 1140.00

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

CCD автомобил песна Камера Директивата Паркинг Помош Интегративни Динамична Патека За Хонда CRV Задните Видите Обратна Назад До водоотпорен

2399.52 -12 % DEN 2112.00

Автомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камера Јапонија увозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка Песни Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична ПатекаПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Безжична Автомобил Табличка Рамка Rear View Camera HD Камери Возило Назад Предната Страна Приказ За Автомобил DVD GPS Навигација Ноќ Визија

1439.52 -48 % DEN 748.00

Безжична Автомобил Табличка Рамка Rear View Camera HD Камери Возило Назад Предната Страна Приказ За Автомобил DVD GPS Навигација Ноќ ВизијаОвој автомобил rear view camera е лесно да се инсталира и може да ви даде целосна глетка на задниот дел на вашиот автомобил кога возите...

800*480 HD автомобил ретровизор следи со 5 LCD ЕКРАН +NGHT ВИЗИЈА 170 степен автомобил обратна камерата се прилагодат за различни автомобили ЗА ПРОДАЖБА

1899.84 -15 % DEN 1615.00

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и монитор1детали за производотДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Се применува за различни возила : автомобил, камион, RV, итн.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

JiaYiTian Rear View camera за Фолксваген ДО 4D 2D фолксваген до/CCD/Ноќ Визија/Обратен Камера копија камера табличка камера

DEN 1212.00

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

CCD автомобил песна Камера Директивата Паркинг Помош За HYUNDAI IX35 TUCSON Автомобил Заден Поглед Назад До Обратен Траекторијата водоотпорен

2735.52 -12 % DEN 2407.00

Автомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камера Јапонија увозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка Песни Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична ПатекаПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

YESSUN За Фолксваген Sagitar 2012 2013 2014 / Вода-доказ /Назад нагоре Обратна Камерата /Rear View Camera Паркинг Cam

1227.84 -20 % DEN 982.00

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа "Фолксваген" Sagitar 2012 2013 2014Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За "Фолксваген" Sagitar 2012 2013 2014Како да се инсталира : 1...

Laijie Безжична Автомобил Камера За Мерцедес Бенц E Класа W212 S212 C207 2009~2012 / Авто Обратен Паркинг Камера / HD CCD NTSC ПАЛ

1818.72 -25 % DEN 1364.00

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Мерцедес Бенц E Class Седан (W212) Facelift Пред 2009~2012 Одговара За Мерцедес Бенц E Класа Имот (S212) Facelift Пред 2009~2012 Одговара За Мерцедес Бенц E Class Coupe (C207) Facelift Пред 2009~2012 Купување белешки : камерата default NTSC стандард, ако треба PAL систем, ве молиме оставете поракаГо замени табличка светлина инсталација РКА & Оригинални Екран Компатибилни (Не сите Бенц автомобили изданија се со над конектор, ве Молиме проверете со вашиот автомобил.) Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила Објектив За Автомобил DVD (РКА)За Автомобил Монитор (РКА)За Автомобил GPS (ПОМОШЕН)Надворешните набљудувачи (РКА) треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберетеИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Toyota Camry 2008 Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија Водоотпорен

768.00 -32 % DEN 522.00

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Toyota Camry 2008 Паркинг Ноќ Визија ВодоотпоренПогоден За Автомобил : ЗА Toyota Camry 2008 Карактеристики : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентПредности:1.Лесно се Инсталира Автомобил View Camera : Нема Потреба да ударна дупка, наместо автомобил табличка Број светлина покрие, да Играат и plug како автомобил табличка рамка камера2.Висока дефиниција со AV приклучок : Универзална AV Приклучок поврзете автомобил следи Екран или во автомобил DVD GPS играчот директно , исто така, може да натпревар безжична Видео Предавателот Приемникот да биде Безжична Автомобил Rear View Camera3.Ноќ визија и Широк Агол Обратно паркинг Камера: Со Компензирање на Светлина Возило Камера ,вклучуваат Супер бела LED светла и далечина линија ,да ви помогне да видите повеќе јасно во текот на ноќта4.Шокдоказ и Водоотпорен Назад До Паркинг Камера : Возачот се Види јасно кога Возите или лоши временски услови5.Универзален автомобил rear view camera со 1 година гаранција за секој клиент.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја· Ефективни Пиксели : PAL 512 (H)x582 (V); NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : PAL / NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Температурата на работа : 20 C~ +60 C, RH95% Max· Температура на чување : 30 C ~ +80 C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : Постојат две опции ( а и Б) вие можете да изберете кога ќе го поставите цел.A...

Ноќно CCD Водоотпорен Автомобил Камера Копија Задните Видите Обратна Камера за Рено Fluence/ Рено Clio 4 2014 година 2015 година

1152.00 -34 % DEN 760.00

Љубезно Ве Потсетам : ако сакате камерата за sony ccd чип камера, ве молиме a nd плати за $3 дополнителна такса.Ве молиме прво изберете две линковите за да ги додадете на вашата корпа потоа да се купи .ако не ви платат за екстра плаќање,ние ќе испрати според вашата нарачка ,ве молиме да се разбере,ви благодариме.оваа камера се вклопуваат : За Рено Fluence / "Рено" Clio 4 2014 година 2015 годинаВе молиме мерка вашиот автомобил табличка светлина покрие позиција големина пред да ја купите,затоа што можеби помалку на земјата автомобил табличка светлина е различен,ви благодариме.За Жица камера пакет вклучува : 1x Rear view camera1x 6m видео кабел1 × 1.5m кабел за напојување1x упатствоЗа безжична камера пакет се вклучени : 1 x Rear view camera1x безжичен предавател1x безжична recevier1x упатствоAnswer : ___________________________ Note : Ако вие ќе се поврзете 7" монитор или вашиот DVd со обратен предизвика линија.ве молиме мора да се купи безжична receiвер со активирањето линија.можете само да плаќаат екстра 1ве Молимеи плати за 1Прво изберете две линк за да додадете во количката потоа да се купи .(reciever без да предизвика линија како стандардно) за reciever со активирањето линија .Безжична камера врскаШопинг водичНие прифаќаме : VISA, Mastercard,ЗАЧУВАМкога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка,Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дневна на ред,Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuters и обидете се повторно.Потврдите Адресата со Полно ИмеСите Производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние ќе брод според Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот право адреса пред да плаќаат...

Автомобилот Задни Видите Обратна Паркинг Камера Копија Паркинг Помош HD Камера Водоотпорен IP67 за Peugeot 206 207 307 СМ 407

815.52 -30 % DEN 571.00

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Водоотпорен IP67 за Peugeot 206 207 307 СМ 407 Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од високо квалитетни и издржливи материјали со Висока дефиниција и широк гледање агли Поддршка боја CMOS слика и NTSC ТВ систем Водоотпорен, антишок, антитоплина, антивлажна Кога автомобил го грбот нагоре ,сликата ќе се прикаже во реално време backup на сликите автоматски Спецификации : Апликации : Peugeot 206 / 207 / 307 СМ / 407 Image Sensor : Боја CMOS Резолуција : 420 TV lines IP водоотпорен одделение : IP67 ТВ Систем : NTSC Ефективни Пиксели : 648 x 488 Агол Леќа (Сте) : 170 степени S / N Сооднос : Подобро од 48 d B Минимална осветлување : 0.04 Лукс / Ф1.2 Оперативни температура : 20 °C до 60 °C Извор на Енергија : DC 12 V Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Rear View Camera за peugeot 206 207 307 СМ 407 1 x Видео Кабел 1 x Моќ Кабел 1 x монтажа Додатоци Совети : ве Молам да се добие тој потврди дали камерата се вклопи во вашиот сакан автомобил пред да плаќаат за тоа...

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Toyota е корола Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија led светло Водоотпорен

768.00 -15 % DEN 653.00

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Toyota е корола Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија led светло ВодоотпоренПогоден За Автомобил : ЗА Toyota е корола Карактеристики : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентПредности:1.Лесно се Инсталира Автомобил View Camera : Нема Потреба да ударна дупка, наместо автомобил табличка Број светлина покрие, да Играат и plug како автомобил табличка рамка камера2.Висока дефиниција со AV приклучок : Универзална AV Приклучок поврзете автомобил следи Екран или во автомобил DVD GPS играчот директно , исто така, може да натпревар безжична Видео Предавателот Приемникот да биде Безжична Автомобил Rear View Camera3.Ноќ визија и Широк Агол Обратно паркинг Камера: Со Компензирање на Светлина Возило Камера ,вклучуваат Супер бела LED светла и далечина линија ,да ви помогне да видите повеќе јасно во текот на ноќта4.Шокдоказ и Водоотпорен Назад До Паркинг Камера : Возачот се Види јасно кога Возите или лоши временски услови5.Универзален автомобил rear view camera со 1 година гаранција за секој клиент.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја· Ефективни Пиксели : PAL 512 (H)x582 (V); NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : PAL / NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Температурата на работа : 20 C~ +60 C, RH95% Max· Температура на чување : 30 C ~ +80 C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : Постојат две опции ( а и Б) вие можете да изберете кога ќе го поставите цел.A...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.