• Ново
Intelligentized Обратен Камера За Живата Милано / Sable Заден Поглед Назад Нагоре / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Песни

Intelligentized Обратен Камера За Живата Милано / Sable Заден Поглед Назад Нагоре / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Песни

Оценка на клиентот:
DEN 3120.00
DEN 2059.00 -34 %

Износ
Залиха


Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Живата Милано / Sable
NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / Вода-Доказ / Широк Агол
Изградена Во Gyroscope Сензор !
Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)
Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".
За Живата Милано / Sable
Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.
Тоа не се некои мониторот или екранот. Осигурајте се дека го следи мора да е со РКА или ПОМОШЕН конектор.
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Живата Милано / Sable
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Живата Милано / Sable
Функција :
HD Висок Квалитет на 50% Пластични & 50% Очила Леќа
3089 CCD Висок Квалитет на Чип, Повеќе Јасни во текот на Ноќта
Резолуција 580 ТВ Линии, 860 * 576 Ефективни Пиксели
Стандардно NTSC ТВ систем, Факултативна PAL систем.
Целосно Опционално Конектори За Различни Екраните!
Забелешка : за Да користите Иглички конекторот, може да се поврзете со автомобил фабричките екран кој е без РКА или ПОМОШЕН конектор, но таа има потреба од стручен Електричар кој знае кој жица е за видео знак жица, видео заштитно јаже, и откривање на жица.
Најдобар Моќ Relay Protection!
Целосна Сетови, Сите Потребни Додатоци Жици Дојде!
Висок Квалитет Спецификации!
Инсталација на Жици Дијаграм, Лесно да се Инсталира !
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Живата Милано / Sable
Цел Процес :
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.
За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, FEDEX, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. се Врати и Гаранција Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година "безусловна врати" политика за сите наши задна камера. Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас! Купувачот Трошоци враќање превозот цена. Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат. Тоа е прифатена дека ако ни даде добар фидбек. Ние нема да снабдувањето било по продажба на услуги на купувачот кој достави каков било спор или ни даде лош повратни информации без да зборува за нас на прво место.

Карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liandlee
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Производи во категоријата

Обратна Камера За Land Rover Range Rover Sport 2005~2012 Висока Дефиниција На Високо Квалитетни Резервни Копии На Камера

1535.52 -37 % DEN 967.00

Автомобил Rear View Camera HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Land Rover Range Rover Sport 2005~2009За Land Rover Range Rover Sport 2010~2012Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика...

EEMRKE LED CCD HD Rear View Camera за porsche Cayenne До 2015 2017 Автомобил Копија Камери Обратно Паркинг Камера

DEN 1005.60

ee Mrke Rear View Camera Обратен Паркинг Камера Водоотпорен HD CCD Ноќ Визија NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Автомобил Rear View Camera Копија Паркинг Камера За porsche Cayenne До 2015 2016 2017 Главниот Спецификација Optical формат : 1 / 3 инчен или 1 / 4 инчи Типичен тип : Highsensitivity режим за нискосветлосни услови (Night Vision) Степен на заштита : IP67 (Водоотпорен) Систем формат : NTSC (Стандардно) Напојување : 12 VDC Областа видите агол : 170deg (Дијагонала), 138deg (H), 125deg(V) Оптички нарушување : 88% Хоризонтална резолуција : 520 TV линии (Пиксели) Излез : RGB 768 H x 500 [email protected], Паркинг линија : НА...

Автомобилот Задни Видите Обратна Паркинг Камера Копија Паркинг Помош HD Камера Водоотпорен IP67 за Peugeot 206 207 307 СМ 407

815.52 -30 % DEN 571.00

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Водоотпорен IP67 за Peugeot 206 207 307 СМ 407 Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од високо квалитетни и издржливи материјали со Висока дефиниција и широк гледање агли Поддршка боја CMOS слика и NTSC ТВ систем Водоотпорен, антишок, антитоплина, антивлажна Кога автомобил го грбот нагоре ,сликата ќе се прикаже во реално време backup на сликите автоматски Спецификации : Апликации : Peugeot 206 / 207 / 307 СМ / 407 Image Sensor : Боја CMOS Резолуција : 420 TV lines IP водоотпорен одделение : IP67 ТВ Систем : NTSC Ефективни Пиксели : 648 x 488 Агол Леќа (Сте) : 170 степени S / N Сооднос : Подобро од 48 d B Минимална осветлување : 0.04 Лукс / Ф1.2 Оперативни температура : 20 °C до 60 °C Извор на Енергија : DC 12 V Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Rear View Camera за peugeot 206 207 307 СМ 407 1 x Видео Кабел 1 x Моќ Кабел 1 x монтажа Додатоци Совети : ве Молам да се добие тој потврди дали камерата се вклопи во вашиот сакан автомобил пред да плаќаат за тоа...

LEEWA Авто Паркинг Обратен Копија на Камерата За Mazda 3/Mazda 6 Atenza (13-16) CCD Rearview Камера CA1126

633.60 -17 % DEN 526.00

Општи Информации Компатибилност за Mazda 3 Hatchback (Axela) 2014за Mazda 6 Atenza 20132016 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло БЕЗ Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

Ноќно CCD Водоотпорен Автомобил Камера Копија Задните Видите Обратна Камера за Рено Fluence/ Рено Clio 4 2014 година 2015 година

1152.00 -34 % DEN 760.00

Љубезно Ве Потсетам : ако сакате камерата за sony ccd чип камера, ве молиме a nd плати за $3 дополнителна такса.Ве молиме прво изберете две линковите за да ги додадете на вашата корпа потоа да се купи .ако не ви платат за екстра плаќање,ние ќе испрати според вашата нарачка ,ве молиме да се разбере,ви благодариме.оваа камера се вклопуваат : За Рено Fluence / "Рено" Clio 4 2014 година 2015 годинаВе молиме мерка вашиот автомобил табличка светлина покрие позиција големина пред да ја купите,затоа што можеби помалку на земјата автомобил табличка светлина е различен,ви благодариме.За Жица камера пакет вклучува : 1x Rear view camera1x 6m видео кабел1 × 1.5m кабел за напојување1x упатствоЗа безжична камера пакет се вклучени : 1 x Rear view camera1x безжичен предавател1x безжична recevier1x упатствоAnswer : ___________________________ Note : Ако вие ќе се поврзете 7" монитор или вашиот DVd со обратен предизвика линија.ве молиме мора да се купи безжична receiвер со активирањето линија.можете само да плаќаат екстра 1ве Молимеи плати за 1Прво изберете две линк за да додадете во количката потоа да се купи .(reciever без да предизвика линија како стандардно) за reciever со активирањето линија .Безжична камера врскаШопинг водичНие прифаќаме : VISA, Mastercard,ЗАЧУВАМкога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка,Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дневна на ред,Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuters и обидете се повторно.Потврдите Адресата со Полно ИмеСите Производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние ќе брод според Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот право адреса пред да плаќаат...

JiaYiTian Rear View camera за Фолксваген ДО 4D 2D фолксваген до/CCD/Ноќ Визија/Обратен Камера копија камера табличка камера

DEN 1212.00

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

800*480 HD автомобил ретровизор следи со 5 LCD ЕКРАН +NGHT ВИЗИЈА 170 степен автомобил обратна камерата се прилагодат за различни автомобили ЗА ПРОДАЖБА

1899.84 -15 % DEN 1615.00

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и монитор1детали за производотДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Се применува за различни возила : автомобил, камион, RV, итн.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

CCD автомобил песна Камера Директивата Паркинг Помош Интегративни Динамична Патека За Хонда CRV Задните Видите Обратна Назад До водоотпорен

2399.52 -12 % DEN 2112.00

Автомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камера Јапонија увозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка Песни Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична ПатекаПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Автомобил rear view camera за Рено Fluence 2014 2015 CCD Ноќ Визија Копија Обратно Паркинг Камера

720.00 -33 % DEN 482.00

Автомобил rear view camera за Рено Fluence 2014 2015 CCD Ноќ Визија Копија Обратно Паркинг КамераОсобини И Функции : 1.Слика сензор : боја CMOS PC7070 K2.Вкупно Пиксели : 640*480 пиксели3.Резолуција : 480 TV линии4.Мини Lumination : 1.0 ЛуксПараметарот : Напон 9 DCV15 DCVНоминална Напон 12 DVCМоќ цена Max 1 WСлика сензор боја CMOSВкупно Пиксели 640*480 пикселиРезолуција 480 TVL(Подобрена)Сигнал систем : PAL / NTSC системМини lumination 1 Lux(CMOS)Видео излез 1.0 Vpp композитен видео во 75ohmВажна забелешка : Почитувани купувачи! Ве молиме МОРА да се провери на камерата големина фотографии,види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место!ПревозотМеѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

HD 1280*720 Пиксели 1000TV линии За BMW 1 series 120i E81 E87 135i 640i мини couper countryman автомобил задните видите обратна камера navi

1200.00 -5 % DEN 1140.00

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

автобус/комбиња /камиони rear view camera DC9-35V 120 степен видите агол ноќ визија водоотпорен IP67, фабрика за директна продажба

1872.00 -49 % DEN 955.00

Слика Сензори : 7070ТВ Систем : PAL / NTSCводоотпорен стапка : Ip67Ефективни Пиксели : 628x582 пиксели / 656×пиксели 492Резолуција : 420 TV линииМинимална Осветлување : 1.0 Лукс / Ф1.2PinЛеќа : f=2,5 mm / F = 2.0Леќа Агол : 120°Вертикална Синхронизација...

Бесплатен Превозот CCD Посебен Автомобил Задните Видите Обратна копија на Камерата за Land Rover Freelander /За Range Rover Sport Откритие 3/4

751.68 -29 % DEN 534.00

Бесплатен Превозот CCD Посебен Автомобил Задните Видите Обратна копија на Камерата за Land RoverFreelander / За Range Rover Sport Откритие 3 / 4Спецификации : Автомобил rear view camera Висока дефиниција Европската табличка камера во Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој custome170 Степен Автомобил Обратен камера LED ноќ визија табличка табличка светлина носителотОпис : Табличка со боја 170 степен обратен камера, со IR ноќ визија функција .Нуди повеќе безбедност .Суштински табличка за вашиот автомобил !Карактеристики : Боја rear view camera со ЕУ табличка носителотВертикална положба се прилагодува со spacer линии и огледало функцијаЛеќи на камерата : 1.8 mm (170 ° )Резолуција : 420 TV linesЕфективно решавање : PAL 704x576Поддржува автоматски баланс на белата боја и осветлување надоместЧувствителноста на светло : 0.1 лукс мин, со 4 IR LED Ноќ ВизијаРКА Видео Излез 1.0 Vpp / 75 OhmsРаботна температура : 30 ° до +60 °Работат на 12 V DC / околу 130 мрПланината : околу 545 x 140mmЗаштита класа : IP68 водоотпоренПакетот вклучува : 1 x табличка Rear View CameraМногу Лесно да се инсталираПо инсталацијата Ефект на СликаДодатоци : 1...

BigBigRoad За Mazda 6 2008 / CX-5 CX 5 CX5 2012- / CX-7 CX7 CX 7 2007-2013 Автомобил Задните Видите Обратна Копија CCD паркинг камера

1117.44 -15 % DEN 950.00

За Mazda 6 2008 / CX5 CX 5 CX5 20122016 / CX7 CX7 CX 7 20072013 година за Да се избегне грешка и disptue.pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да нарачате...

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Hyundai Нови Santafe/Azera/Santafe 2009 Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија Водоотпорен

768.00 -32 % DEN 522.00

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Hyundai Нови Santafe / Azera / Santafe 2009 Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија ВодоотпоренПогоден За Автомобил : ЗА Hyundai Нови Santafe / Azera / Santafe 2009Карактеристики : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСпецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја· Ефективни Пиксели : PAL 512 (H)x582 (V); NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : PAL / NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Температурата на работа : 20 C~ +60 C, RH95% Max· Температура на чување : 30 C ~ +80 C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : Постојат две опции ( а и Б) вие можете да изберете кога ќе го поставите цел.A...

Ноќно CCD HD Автомобил Пред Централната Контрола Мрежна Камера за Ауди Q7 2012 2013 Водоотпорен Паркинг Помогне

1200.00 -34 % DEN 792.00

S pecial забелешка : оваа камера одговара : Автомобил Пред Централната Контрола Мрежна Камера за Ауди Q7 2012 2013Ве молиме мерка вашиот автомобил табличка светлина покрие позиција големина пред да се купи, затоа што можеби помалку на земјата автомобил табличка светлина е различен,ви благодариме.ако сакате камерата за sony ccd чип камера, ве молиме да и плати за $3 дополнителна такса.Ве молиме прво изберете две линковите за да ги додадете на вашата корпа потоа да се купи .,ако не ви платат за екстра плаќање,ние ќе испрати според вашата нарачка ,ве молиме да се разбере,ви благодариме.нашата пакет(options) : без продажба на мало кутија ,ако треба ,ве молиме мора да контакт со нас и да платат за екстра цена, ве молиме пребарување "екстра такса" во нашата продавница,и плати за тоаза жица камера : камера, видео кабел и моќ кабел,упатство*инсталирајте decription е сите апарати се само за референца.*Безжична камера врскаШопинг водичНие прифаќаме : VISA, Mastercard,ЗАЧУВАМкога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка,Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дневна на ред,Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuters и обидете се повторно.Потврдите Адресата со Полно ИмеСите Производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние ќе брод според Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот право адреса пред да плаќаат...

BigBigRoad За Мерцедес Бенц M ML W164 ML450 ML350 ML300 ML250 Со Енергија Реле / Filter Автомобил Задните Видите Обратна Паркинг Камера

2015.04 -40 % DEN 1209.00

За Мерцедес Бенц M ML W164 ML450 ML350 ML300 ML250 да се избегне грешка и спор pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да нарачате...

Автомобилот задни приказ на задната камера за Bremsleuchte Bremslicht Nissan NV300 Primastar Опел Опел Vivaro Рено сообраќај Фиат обратна

4752.00 -28 % DEN 3421.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Toyota е корола 2010-2012 година BYD G3/L3/G6 Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија Водоотпорен

768.00 -32 % DEN 522.00

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Toyota е корола 20102012 година BYD G3 / L3 / G6 / surui Паркинг Ноќ Визија ВодоотпоренПогоден За Автомобил : ЗА Toyota е корола 20102012 година BYD G3 / L3 / G6 / surui Карактеристики : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1year гаранција за секој клиентПредности:1.Лесно се Инсталира Автомобил View Camera : Нема Потреба да ударна дупка, наместо автомобил табличка Број светлина покрие, да Играат и plug како автомобил табличка рамка камера2.Висока дефиниција со AV приклучок : Универзална AV Приклучок поврзете автомобил следи Екран или во автомобил DVD GPS играчот директно , исто така, може да натпревар безжична Видео Предавателот Приемникот да биде Безжична Автомобил Rear View Camera3.Ноќ визија и Широк Агол Обратно паркинг Камера: Со Компензирање на Светлина Возило Камера ,вклучуваат Супер бела LED светла и далечина линија ,да ви помогне да видите повеќе јасно во текот на ноќта4.Шокдоказ и Водоотпорен Назад До Паркинг Камера : Возачот се Види јасно кога Возите или лоши временски услови5.Универзален автомобил rear view camera со 1 година гаранција за секој клиент.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја· Ефективни Пиксели : PAL 512 (H)x582 (V); NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : PAL / NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Температурата на работа : 20 C~ +60 C, RH95% Max· Температура на чување : 30 C ~ +80 C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : Постојат две опции ( а и Б) вие можете да изберете кога ќе го поставите цел.A...

CCD 600Line Динамичен Траекторијата Trunk се справи со Задна Камера За Posche Cayenne Audi A4 A4L A6 A6L О7 А5 Q7 П5 Q3 RS5 RS6 A3 A8L Cam

2150.40 -24 % DEN 1634.00

Нов производТопла продажбаАвтомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камераувозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка ПесниДирективата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична Патекакамерата одговара : Автомобил 1 : за porsche Cayenne 2011 2012 2013 за Ауди 2013 A4 / 2012 2013 A4 L f 2012 или 2013 А5 / 2013 A6 / 2012 A6 L за 2013 О7 / A8 L S5 / 2013 S6 S7 / 2012 2013 RS5 RS6 за 2012 2013 Q3 / 2010 2012 2013 П5автомобил 2 : за 2011 Ауди A6 L 2011201212 Ауди Q7 20112012 A3 20122013 A8 L паркинг помогнеавтомобил 1 деталиКамерата 2 : Кабелот како што е подолу (6m AV кабел како стандардно)За camera1моќта линијаЗаеднички проблеми и решенија( Љубезно одговори на вашите прашања : )Заеднички проблеми и решенијаНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Зошто сликата се случи jitter, поздравниот екран, мешање , нестабилен, Црна и бела нема боја кога ќе се резервираат?1) сликата станува црна и бела боја само затоа што сте купиле погрешна ТВ систем...

Parking Assist Систем За Peugeot MRN Системи 508 208 C4 Автомобил Обратна Камера Декодер

9360.00 -8 % DEN 8611.00

Parking Assist Систем За Peugeot MRN Системи 508 208 C4 Автомобил Обратна Камера ДекодерОвој интерфејс може да вметнете видео, обратна камера, паркинг упатства на ОЕМ монитор...

CCD автомобил пред логото на камерата за Хонда Спогодба CRV Одисеја XR-V Crosstour Одговара Град ГРАЃАНСКИ Позитивен имиџ камера паркинг Помош

640.32 -19 % DEN 519.00

ОписЖичана Или Безжична : WiredМатеријал : ABSШколка Материјал : ABSВидео Линија Должина : 6mЛеќа Материјал : Пластични + СтаклоКарактеристики : Слика во боја со висока дефиниција, повеќе реални. 170 степени агол на гледање големи визуелниот опсег, обратен повеќе безбеден. Со обратен референца линија (електронски владетел линија), пречка растојание на прв поглед. Дигитален сензор за обработка, ноќно ефект е очигледна. Мултислој водоотпорен дизајн, навистина голем притисок за перење и впива водоотпорен. Инсталиран во задниот дел се справи и табличка светла, со завртки и shims. Видео кабел поврзан со монитор, кабелот за напојување поврзани со автомобил taillights напојување, рикверц, задната мониторинг системот автоматски почнува да работи, јасно може да се види на автомобил по ситуацијата. Обезбеди внатрешната и надворешната средина мониторинг за да се обезбеди безбедноста на возилото. Тоа е погодно за возачите да ја видите автомобил.На гласачките места : Се прилагодува на автомобил 12 V електричниот систем, не може да се инсталира на 24 V електричен автомобил. Континуирана употреба на различните компоненти потоа се обезбедуваат посветена линија конекција. Во инсталацијата треба да се преземат за да се спречи дробење, пирсинг, сечење, проширување на кабел. Ве молам, инсталирајте и одржување на системот кога на власт е исклучено.Материјал : ABSСлика Сензор : PC1030Пиксели : 648 x 488Слика Стандард : NTSC / PALДијагонала Агол : 170 степениНоминална Напон : DC12 VЗаштита Ниво : IP67Напон Спектар : 9 V15 VПотрошувачка на енергија : Max 1 WСлики Уред : CMOSМинимална Осветлување : 1 Lux (CMOS)Повратен Сигнал : 1.0 Vpp / 75ohmAV Линија : 6mМоќта Линија : 1.5 мПримена : За Хонда CRV HRV Пакетот вклучува1 x Автомобил Пред Камера1 x 6m Видео Линија1 x 1.5 м DC Кабелот за Напојување1 x Настава1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Фабриката за продажба на HD автомобил rear view camera погоден за SsangYong Actyon Korando Rexton водоотпорен IP 69K

1086.24 -49 % DEN 554.00

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Детали за производот : автомобил rearview камераПроизвод параметри : автомобил rearview камера170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Погоден за оригинални автомобилSnapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.