• Ново
Евтини IR Автомобил Камион Камера 12-24V Ноќ Визија Водоотпорен Rear View Camera за Камиони Авто Обратна Копија Паркинг Камера Де Ре

Евтини IR Автомобил Камион Камера 12-24V Ноќ Визија Водоотпорен Rear View Camera за Камиони Авто Обратна Копија Паркинг Камера Де Ре

Оценка на клиентот:
DEN 808.80

Износ
Залиха


Оваа безбедносна камера е лесен, ниска потрошувачка на енергија, висока чувствителност, лесно да се инсталира. Погоден за следење на деца и старци, широко се користи во забава место, банка, бисер продавница, магацин, супермаркет, Посебно за Кола/Автобус.
Ние прифаќаме alipay,Кредитна Картичка,Qiwi,T/T,Western Union.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение

Карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
GISION
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
чип:
оригиналниот
Модел:
ZX-670 В

Производи во категоријата

Автомобилот задни приказ на задната камера за Bremsleuchte Bremslicht Nissan NV300 Primastar Опел Опел Vivaro Рено сообраќај Фиат обратна

4752.00 -28 % DEN 3421.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

CCD Паркинг Камера за 2002-2009 Toyota Land Cruiser 120 Серија Toyota Prado 2700 4000 Auto Backup Задните Видите Бесплатен превозот

864.00 -44 % DEN 484.00

Автомобил Обратна Камера за 20022009 Тојота ЗемјиштеКрстосувачот 120 Серија Toyota Prado 2700 4000Објектот големина е 7.7 cm*за 3,7 см.Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слики сензор.· Поддршка NTSC видео систем.· Висока дефиниција и широк агол на гледање.· Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итн.· Лесно да го инсталирате, можете да ги инсталирате монитор преку планината носителот или универзална заградата.· 5m Видео кабел.· Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја CMOS· Ефективни Пиксели : NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Оперативен Температура : 20°C~ +60°C, RH95% Max· Температура на чување : 30°C ~ +80°C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : · 1x Автомобил Rear View Camera· 1x5m Видео Кабел· 1 × 1.5m Кабел за НапојувањеКако да се инсталира на камерата (Само за референца) .Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил....

Yeshibation Паркинг Автомобил Безжична задна камера За Peugeot 207 Купе 2D Cabriolet/3D 5D Hatchback HD Широк Агол 170 Ноќ Визија

1809.12 -23 % DEN 1393.00

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Вклопуваат Модели : За Peugeot 207 Купе 2 D Cabriolet / 3 D 5 D HatchbackПовеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

безжична жица CCd HD АВТОМОБИЛ REAR VIEW camera БОЈА ноќ визија ЗА Toyota Prius Aurion 2006 2007 2008 2009 2010 2011 камера

1248.00 -46 % DEN 674.00

ТОП продажба на производотПосебен Автомобил Задните Видите обратна копија на Камерата за ТОЈОТА 20062010 PRIAurion camry 2009 2010 2011Во различни земји, автомобил модели може да се разликуваатВе молиме проверете го вашиот автомобил табличка светлина покрие големина пред да ја купите ,ви благодариме...

JiaYiTian Rear View camera за Фолксваген ДО 4D 2D фолксваген до/CCD/Ноќ Визија/Обратен Камера копија камера табличка камера

DEN 1212.00

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

FUWAYDA Безжична Автомобил Trunk се Справи со Боја HD CCD Автомобил rear view camera Паркирање Наназад за Audi A4 A6 A8L S5 Q3 П5 ВОДООТПОРЕН HD

2282.88 -20 % DEN 1826.00

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : AUDI A4 A6 A8 L S5 Q3 П5 со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно се инсталира Главните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате...

Lyudmila Безжична Камера За Мерцедес Бенц E Класа W212 W207 C207 / Автомобил Rear view Camera / Назад Камерата / HD CCD Ноќ Визија

1734.72 -25 % DEN 1301.00

Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Мерцедес Бенц MB W204 Facelift СЕДАН 4 D, 5 D ВАГОН 2011~За Мерцедес Бенц MB W204 Купе 2 D 2011~За Мерцедес Бенц MB W212 СЕДАН 4 D, 5 D ВАГОН 2011~За Мерцедес Бенц MB C207 W207 Купе 2010~2015Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

HD 1280*720 Пиксели 1000TV линии За BMW 1 series 120i E81 E87 135i 640i мини couper countryman автомобил задните видите обратна камера navi

1200.00 -5 % DEN 1140.00

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

BOQUERON за Мерцедес Бенц SLK 350 320 300 280 230 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

1087.68 -44 % DEN 609.00

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран ....

JiaYiTian Rear View camera за SEAT Mii 2011~2015 година /CCD/Ноќ Визија/Обратен Камера Паркинг Помош

DEN 1266.24

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

CCD автомобил заден поглед назад до обратна паркинг камера за 2015 ford нов фокус се справи со trunk се справи со водоотпорен

2832.00 -40 % DEN 1699.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Liandlee Автомобил Копија Паркинг Камера За Chevrolet Chevy Имот 2002~2008 Задните Видите Rearview Обратна Камерата / Интегриран SONY CCD

1680.00 -9 % DEN 1529.00

За Chevrolet Chevy Имот 2002~2008 Автомобил Rearview Обратна Копија Паркинг Камера (1) Користете SONY MCCD Висок Квалитет Чип Технологија, Висока Дефиниција Слики (2) 1 / 3 инчен Големи Image Sensor, Голема Бленда, Појасна Слика...

CCD 600Line Динамичен Траекторијата Trunk се справи со Задна Камера За Posche Cayenne Audi A4 A4L A6 A6L О7 А5 Q7 П5 Q3 RS5 RS6 A3 A8L Cam

2150.40 -24 % DEN 1634.00

Нов производТопла продажбаАвтомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камераувозот HD CCD ЧИП Интелигентни Поддршка ПесниДирективата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична Патекакамерата одговара : Автомобил 1 : за porsche Cayenne 2011 2012 2013 за Ауди 2013 A4 / 2012 2013 A4 L f 2012 или 2013 А5 / 2013 A6 / 2012 A6 L за 2013 О7 / A8 L S5 / 2013 S6 S7 / 2012 2013 RS5 RS6 за 2012 2013 Q3 / 2010 2012 2013 П5автомобил 2 : за 2011 Ауди A6 L 2011201212 Ауди Q7 20112012 A3 20122013 A8 L паркинг помогнеавтомобил 1 деталиКамерата 2 : Кабелот како што е подолу (6m AV кабел како стандардно)За camera1моќта линијаЗаеднички проблеми и решенија( Љубезно одговори на вашите прашања : )Заеднички проблеми и решенијаНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Зошто сликата се случи jitter, поздравниот екран, мешање , нестабилен, Црна и бела нема боја кога ќе се резервираат?1) сликата станува црна и бела боја само затоа што сте купиле погрешна ТВ систем...

Голем гледање спектар 22.5 mm дупка со дијаметар од CCD чип drilled ретки приказ на камерата HD Дигитален фотографски обработка на чип

DEN 381.12

D HD ! Пазарна пенетрација ценаПрифатлива, навистина прифатлива!Име : Rear view cameraСтил : drilled (исто така познат како вградени , свеченото отворање )Дупка со дијаметар : 22.5 mmКарактеристики : 18.5 мм камера, намалување на минималната штета на оригиналниот автомобил тело ! Компактен мода .Висока дефиниција CCD чип , висока резолуција на слики во боја , повеќе реалниГолем гледање спектар 170 ° агол на гледање , обратен побезбедноСо обратен референца линија ( електронски владетел линија ) , пречка растојание на прв погледДигитални фотографски обработка на чип , ноќно ефект е очигледноМултислој водоотпорен дизајн , навистина високопритисок за перење и впива водаВидео кабел поврзан со монитор , кабелот за напојување поврзани автомобил taillights моќ , Наназад, обратен автоматски мониторинг систем на работа , јасно може да се види на автомобил 'sКарактеристики На Производот : Инсталацијата е едноставна , да се отвори , производ скриени добро , конзистентен изглед и стил на оригиналната автомобил ...

Автомобилот Задни Видите Обратна Паркинг Камера Копија Паркинг Помош HD Камера Водоотпорен IP67 за Peugeot 206 207 307 СМ 407

815.52 -30 % DEN 571.00

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Водоотпорен IP67 за Peugeot 206 207 307 СМ 407 Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од високо квалитетни и издржливи материјали со Висока дефиниција и широк гледање агли Поддршка боја CMOS слика и NTSC ТВ систем Водоотпорен, антишок, антитоплина, антивлажна Кога автомобил го грбот нагоре ,сликата ќе се прикаже во реално време backup на сликите автоматски Спецификации : Апликации : Peugeot 206 / 207 / 307 СМ / 407 Image Sensor : Боја CMOS Резолуција : 420 TV lines IP водоотпорен одделение : IP67 ТВ Систем : NTSC Ефективни Пиксели : 648 x 488 Агол Леќа (Сте) : 170 степени S / N Сооднос : Подобро од 48 d B Минимална осветлување : 0.04 Лукс / Ф1.2 Оперативни температура : 20 °C до 60 °C Извор на Енергија : DC 12 V Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Rear View Camera за peugeot 206 207 307 СМ 407 1 x Видео Кабел 1 x Моќ Кабел 1 x монтажа Додатоци Совети : ве Молам да се добие тој потврди дали камерата се вклопи во вашиот сакан автомобил пред да плаќаат за тоа...

Seicane НОВИ 170 Степен HD Широк Агол Големи Гледање Ноќ Визија Водоотпорен за Универзална Европската Табличка Rearview Камера

1766.40 -32 % DEN 1201.00

Популарната 170 Степен HD Широк Агол Големи Гледање Ноќ Визија Водоотпорен за Универзална Европската Табличка Rearview КамераОбјектот Специфики : Точка Име : ЕУ Табличка Обратен Камера Погоден за : Универзална Чип : 7070 Image Sensor : CMOS Чувствителна област : 4.08 мм * 3.12 mmМоќност : 3 W Оперативни температура : 20 ° C до 75 ° C, RH 95% МАКС Прилагодливи Агол : 170° Моќ Напон : 12 V Водоотпорен Стапка : IP68 Хоризонтална Јасност : 420 TV lines Shutter speed : 1 / 601 / 20000 Видео излез : 1.0 VPP, 75 OHM Складирање температура : 40 ° C до 85 ° C, RH 95% МАКС Производ Големина : 545mm × 140mm × 23mmКарактеристики На Производот : 1.Овој автомобил камера ви овозможува да го јасно и целосно го почитува патот состојба, па како да се избегне сообраќајни несреќи...

LEEWA Авто Паркинг Обратен Копија на Камерата За Mazda 3/Mazda 6 Atenza (13-16) CCD Rearview Камера CA1126

633.60 -17 % DEN 526.00

Општи Информации Компатибилност за Mazda 3 Hatchback (Axela) 2014за Mazda 6 Atenza 20132016 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло БЕЗ Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

FUWAYDA Паркинг Следи Систем Rear View Camera за Toyota Prius 06-10/ Camry 09 10/ Aurion 06-11 4.3ретровизорот Следење

2831.04 -20 % DEN 2265.00

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( )Оваа опрема за следење е погодна за H oyota PriCamry 09 10 / Aurion 0611Наменета За : ToyotaToyota PriToyota Camry 20092010 Тојота Aurion 20062011со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно се инсталира1,Висока Јасно , Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластични материјали 2,160 степен поглед агол, многу мали, и лесен за installinОпис на производот CCD Посебен Автомобил Rear View Camera CCD камера е висока јасно, подобар квалитет од CMOS и CMD.PLS љубезно се Земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве молиме да обрнете внимание за да димензија слика пред да го купат...

JiaYiTian rear view camera За Toyota Highlander Kluger XU40 2007~2013 CCD Ноќ Визија Обратна камера табличка камера

DEN 1274.88

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Обратна Камера За Land Rover Range Rover Sport 2005~2012 Висока Дефиниција На Високо Квалитетни Резервни Копии На Камера

1535.52 -37 % DEN 967.00

Автомобил Rear View Camera HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Land Rover Range Rover Sport 2005~2009За Land Rover Range Rover Sport 2010~2012Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика...

Ноќно CCD HD Автомобил Пред Централната Контрола Мрежна Камера за Ауди Q7 2012 2013 Водоотпорен Паркинг Помогне

1200.00 -34 % DEN 792.00

S pecial забелешка : оваа камера одговара : Автомобил Пред Централната Контрола Мрежна Камера за Ауди Q7 2012 2013Ве молиме мерка вашиот автомобил табличка светлина покрие позиција големина пред да се купи, затоа што можеби помалку на земјата автомобил табличка светлина е различен,ви благодариме.ако сакате камерата за sony ccd чип камера, ве молиме да и плати за $3 дополнителна такса.Ве молиме прво изберете две линковите за да ги додадете на вашата корпа потоа да се купи .,ако не ви платат за екстра плаќање,ние ќе испрати според вашата нарачка ,ве молиме да се разбере,ви благодариме.нашата пакет(options) : без продажба на мало кутија ,ако треба ,ве молиме мора да контакт со нас и да платат за екстра цена, ве молиме пребарување "екстра такса" во нашата продавница,и плати за тоаза жица камера : камера, видео кабел и моќ кабел,упатство*инсталирајте decription е сите апарати се само за референца.*Безжична камера врскаШопинг водичНие прифаќаме : VISA, Mastercard,ЗАЧУВАМкога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка,Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дневна на ред,Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuters и обидете се повторно.Потврдите Адресата со Полно ИмеСите Производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние ќе брод според Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот право адреса пред да плаќаат...

YESSUN За Фолксваген Sagitar 2012 2013 2014 / Вода-доказ /Назад нагоре Обратна Камерата /Rear View Camera Паркинг Cam

1227.84 -20 % DEN 982.00

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа "Фолксваген" Sagitar 2012 2013 2014Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За "Фолксваген" Sagitar 2012 2013 2014Како да се инсталира : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.